Ne animasyon çizilmiş Japonya'da el için kullanılan makineler vardır.

Japonya'da, animasyon elle çizilmiş için kullanılan makineler vardır. Tablet çizim değil ama, makineleri çizimler, renkli tarama gibi efektler de kullanılmış. Birlikte sonunda her şeyi bir araya getiren de, makine. Bu karakter, arka planlar, ses ve efektleri içerir. Bu işlem 3D kompozisyon denir inanıyorum.

Japonya'da ne el için kullanılan makineler-isimleri animasyon çizilir? Her makine bilmeniz gereken, 1 sorun olmaz yok.

+961
Jihun Kim 30 Ara 2018 05:17:08
28 yanıtların

sırasında Zanpakuto İsyan Muramasa muhalifleri etrafında ve form veya telekinezi ile onları tutun atmak mümkün olduğu gösteriliyor ama kendi İç Dünyasında Ichigo'nun İç Hollow savaşıyor zaman Muramasa İç Hollow tutmak için kullanıyordu onlar görünmez halde olan gökdelen windows yansıması silah bir sürü görür.

Muramasa's Invisible Arms

Ichigo ve Muramasa Koga İç Dünyasında Bölümde savaşırken Koga İç Dünyasında hala su yüzeyi gibi yansıtıcı bir yüzey ve yüzey dalgalar tarafından kırıldı moloz ya da işe gidemedi Ichigo'nun saldırı Muramasa yeteneği ile haklı bir sebebi vardı bu silah ile Muramsa yeteneği sadece çalışan 255 Ichigo çalıştım.

ama Ichigo ve Zangetsu'nun içine kendi kontrolü altına almıştı ulaşamadan Ichigo ilk 233 Bölüm Muramasa savaştı, ne zaman, Muramasa basılı tutun Ichigo için aynı tekniği kullanmış, ama genel olarak Kışla ve depo evlerde pencereler cam yok ama bazen onları bir ahşap bar ile duvardaki delik olarak gördüğüm kadarıyla herhangi bir yansıtıcı yüzeyler yoktu karşı savaştıkları Seireitei ana caddeleri.

Where Ichigo was fighting MuramasaIchigo being held down

Muramasa kullanmak için yansıtıcı yüzeyleri Ichigo aşağı tutmak için yeteneği o kadar neredeydi?

+983
PapaBones 03 февр. '09 в 4:24

Ne yazık ki, değil mi İzaya emretti onlara zarar Anri, hangi olayın meydana geldiği Akane ark.

Varona planlarını geldi ve Sloan onlara İzaya Orihara tarafından etkisiz hale getirmek için verilen başka bir iş söyler, ama öldürmek değil, Anri Sonohara

Bu nedenle, söz değildi, ama muhtemelen Saika çocukların kontrollü olarak Haruna Niekawa engel olmaz emin oldu.

Haruna Niekawa da Anri intikam istiyor ve Takashi Nasujima yerini öğrenmek isteyen bir başka nedendir. İzaya hem ona söz verdi. Yani İzaya Haruna verdiği sözü yerine getirmek için Varona kullanmak için mantıklı olacaktır.

+978
oldtoys 19 Eki 2016 11:31:03

Olarak bahsedilen makaleyi: Nasıl Online Streaming Yaparken Japonya?

 • YouTube ve Nico Nico açısından, hem de hizmetleri oldukça sağlam. Nico Nico büyüme önemli ölçüde yavaşladı, (2013 yılında 2 milyon vardı) ve 50 milyon kayıtlı kullanıcıya 2.5 milyon premium üye giriş vardır. YouTube, Bu arada, havaya uçurmak, internet kullanıcılarının %70'i bu ülkede #1 sosyal medya web sitesi, Facebook, Twitter ve Japonya'nın yerel (ve daha popüler sosyal medya servisi, Çizgi üstü rütbeli hizmeti kullandığını rapor ile.

 • Profesyonelce yapılan içerik akışı premium hizmetleri açısından, Japonya arkasında pazar ulaşmak açısından İngilizce konuşan ülkeler var. Hulu ünlü Japonya'da 2011 yılında başlatılan, ama ne önerildiğini çoğu Amerikan TV şovları oldu ... çok Japon dili içeriği korumak için başaramadı. Ayrıca ayda 2.000 (¥, serbest seçeneği ile) bir servete mal oldu. Üç yıl sonra, Hulu biraz daha fazla Japon içeriğini ifade eden Nippon TV, hizmet sattılar, ve ayda bir ¥makul daha 930 için fiyatını düşürdü. Mart ayında bir milyondan fazla abonesi vardı açıkladılar.

 • Netflix sadece Eylül ayında Japon hizmeti başlattı, ama bir süre başlatmak için hazırlıkları yapıyor. Ayda ¥650-1450 de hizmet fiyatlandırma, şirket ağır pazarlama harcamaları olmuştur, ve Sony, Toshiba ve Panasonic gibi büyük üreticilerin televizyonlar yerel sürümleri kontrollerine 2. çeyrekte geri eklendi o her yerde Netflix düğmeleri var. Cep telefonu şirketi kolayca kullanıcıların aylık faturaları için servis eklemek için SoftBank firması ile ortaklık kurdu bile. İyi hizmetin nasıl olduğunu bilmek için çok erken ama.

 • Aniden Japonya'da hizmet akışı için çok kalabalık bir pazar var. Dahası, büyük yaşlanma Japon halk abonelik streaming hizmetleri istiyor olsun görülecektir. Ülke ünlü eski moda olarak nasıl tüketir medya (onlar hala satın almak yeterli CD'leri tutmak Tower Records iş Orada). Eylül ayında JustSystems tarafından yürütülen bir ankette, Amazon kullanıcıları arasında gösterdi.A. Ş.onlar ne 38,8% biliyordu ama onlarla ilgilenmedi ise jp, 6.3 sadece% şu anda akış servisi abone olun. 27,7'sini de ne olduklarını bilmiyordu.

Sen-ebilmek kontrol dışarı bu MyAnimeList forum sonrası, hangi bahseden sen stream anime için ücretsiz Japonya, sadece sizin gibi yapmak, diğer ülkeler, ancak, sen olacak daha iyi değil karşıdan gelen sel nedeniyle Anti-İndirmeden Hukuk Japonya.

+940
Anatolii Gumennyi 9 Ağu 2016 05:08:30

Kesin bir şey diyemem burada ne 2. panel soten kisshun, Orehime iyileşme yeteneğini gösterir bu. Bu düşünceyle, bu durum, ilk 2 panelleri kendi gözleriyle görmektir Ichigo ne bakın. Ichigo ortaya koyan olduğu için siyah/gri degrade Hueco Mundo Gökyüzü ve beyaz kısmı Las Noches Çatı ve tüm sahneyi tarafında.

3. ve 4. panelleri olsa başka bir şey görüntülemek için, siyah Hueco Mundo göğe olabilir Sahası ve Soten Kisshun onu çevreleyen, Siyah olmak, orada Soten Kisshun çevrili değildir mi demek istiyorsunuz gibi görünüyor. Aynı zamanda, 2 alt panel sağ üst köşede bir şey tespit edemiyorum. Bir sonraki sayfada gösterildiği gibi, tek şey Ichigo o Soten Kisshun değil görebiliyordu, Hueco Mundos'a gökyüzü, ya da Las Noches çatı, kendi kanını olurdu, ve bu da kesinlikle kan değildir. Bu 3. ve 4. paneller için İchigos doğrudan görüş kuralları dışında.

Ancak Ichigo'nun yardım için çığlık 2 Sayfa sonra benzerlik için bir şey Orehime Inoue var. Açık bir ağza benzeyen, dişleri alt satır, ama eksik her şey başka bir çene ile geliyor. Güçleri uyandırıp ne o zaman, onun için çağırıyordu göz önüne alarak, bu kişisel tahminim burada o yarı sembolik bir sahne var. Ancak, son derece zor kesin olarak söyleyemiyor. Herkes herhangi bir fikir varsa, onları getirmek için çekinmeyin.

+939
Marshall White 4 Eyl 2011 21:39:15

Farsça kız arkadaşı Magi Madoka Barcelona, çok kullanılan bazı garip rune yazıyor. Goethe'nin Faust başvurular, en azından ilk birkaç bölüm de Cadılar isimleriyle kullanılan olduğunu duydum. Her sembolün ne anlama geldiğini, çevirileri ile birlikte tırnak veya bir liste için kapsamlı bir rehberdir.

+933
kastuk65 24 Şub 2012 06:44:35

Gelen Bayanposta:

Bir süre sonra yaratılış Melek Player programı, bir öğrenci tarafından adı Kanade Tachibana keşfedilen program oldu ve ilk kullanıcı programı. SSS karşı savaşa Koruma Becerileri oluşturmak için bu programı kullanmış.

(vurgu benim)

Satın alma sürecinin detayları ortaya çıkıyor, ancak Kanade tek başına bir program buldum inanılır. İngilizce bir el kitabı olduğunu dikkate alarak, bilgisayar odasında bilgisayar ile buldu, ya da Öbür dünyada da almış olabilir.

+900
user9036 20 Oca 2016 20:09:42

Normalde Ceros tüm renk kırmızıdır, ama neden Ulquiorra var Cero yeşil oldu mu? Daha güçlü olduğu anlamına mı geliyor? Ne değişti?

+832
Adam Coton 27 Eyl 2012 00:52:04

Anime, Subaru ve Rem arasında dokunaklı bir sahne. Ama sözde ışık romanı okuyan bir kişiye göre, yapımcılar bu sahne değişti.

Işık romanda, Rem gibi Subaru kollarında ölmek olsaydı (gibi davranıyor) için onun en derin duygularını duymak amacı ile ölü numarası yaptı. Kısa bir süre sonra sadece oyun olduğunu fark etti sonra Subaru gerçekten Rem için duygularını itiraf ve.

Burada bir bağlantı Amino Uygulamaları hakkında özet nereden buldum bu Bilgi: (Bu hemen hemen sonunda ilgili birim 7)

Bu gerçekten olur mu? (nasılsa Bu sayfa güvenilir değil hissinden kurtulamıyorum)

+821
Joseph Ibrahim 25 Tem 2012 16:25:17

EDİT: dürüst olmak gerekirse aslında çok basit. Sasuke gözleri Ayrı vardır. Ayrı gözleri Tsukuyomi kullanma yeteneğine sahiptirler. Bu nedenle Sasuke Tsukuyomi kullanabilirsiniz.

Bu insanlar Rinnegan alıp Tobi x Ağrısı gibi kendileri için kullanabilirsiniz nasıl manga geri kalanı ile, örneğin tutarlı kalır. Benim danzou Shisui gözünü aldı ve sonra da kendisi için Shisui MS güç kullandı.


Aslında Tsukuyomi kullandı Sasuke kanıtı burada.

Kavga karşı danzou Yu hatırlayın. Sasuke danzou Yu döküm ve danzou Yu gelirleri üzerinde yorum yapmak Tsukuyomi. enter image description here

Teorine gelince, onay için kullanabileceğiniz kolay bir kriterdir. Amaterasu ve Tsukuyomi gibi teknikleri içine kanamaya neden olan aşırı göz yorgunluğu neden olur. Sasuke Madara Amaterasu kullanıldığında, gözleri de kan kaybetti. Sasuke Madara ile kılıç bıçaklarken, kanama belirtisi vardı, ve bu nedenle orada Tsukuyomi kullanmamıştır belirleyebiliriz.

enter image description here

+768
Jason Prescott 7 Mar 2010 22:58:46

ABD, Japonya ve manga hakkında geçen gün bir konuşma yaptı arkadaşım ve ben. ABD manga bir kitap olarak satıldığını biliyorum. Arkadaşım dedi ki Bir Parça ve bazı Diğerleri basılı bir haftalık dergi. Sadece Japonya'da manga ya da Amerikan çizgi roman gibi ya da her ikisi de gelir belki bir kitap tarzında basılmış olup olmadığını bilmek istedim. Google'dan çalıştım ama çok iyi bir cevap bulamadım.

+722
Freddie Sze 27 Şub 2018 05:41:03

Bunun ne olduğu bilinen bir "sivrisinek bobin." Bu kovucu tütsü, sarmal (bu özel şekil Japonya'da popüler oldu) şeklinde ve böcek tozu kuru bir karışım oluşan sivrisinek vardır.
Japonya İ "katori senkou" deniyor ve ışığı ayarlayın ve yavaş yavaş yakacak-madde gibi genellikle yeşil-ish girdap tütsü var. Bu gelen duman/koku uzak sivrisinek tutar.

Olarak olabilir veya olmayabilir biliyorum, sadece tüm kimyasal kovucular ve böcek içeren piretroidolan bir kimyasal taklit Pyrethrin, bulunan böcek.

Katori Senko

+695
Dmitry Sokurenko 7 May 2018 20:39:07

Hayır, o değil.

Çünkü eğer omuriliği ağır hasarlı ise ölecek. Ayrıca eğer başka bir titan tarafından yemiş olsaydı ölebilir. Ve ayrıca titan değiştiren sadece 13 yıl değiştiren olduktan sonra yaşayabilir. Bu Ymir Laneti denir.

+651
ChrisRN87 28 May 2011 17:27:30

Goku, ölüsü için öncelikle sonunda DB GT, ve sordum yapması gerekir canlandırmak onu geri mi sen onlara yap. Dünya daha tehlikeli ve güçlü savaşçılardır ve uygulamaya ihtiyacı vardı ve bu nedenle Shenron ile pratik bazen çok huzurlu bir hayat yaşamak gitti yerine, korkuyordu.

Doğru zaman geldiğinde geri geleceğini söylemişti, ve o zamandan beri yeni bir sezon gelecek söylentileri vardı. Ama şu anda orada değil hiç ve GT değil o parçanın orijinal Dragon Ball serisi.

+629
silkAdmin 20 Şub 2010 20:51:35

Orochimaru Kinjutsu yoluna adamıştı. Çoğunlukla yasak jutsu kullanıyor anlamına gelir. Güçlü olmak için kendi üzerinde sonsuz deneyler yüzünden, doğal hukukun üstünde bir yere taşındı.

Ninja dünyanın geri kalanı daha farklı bir kurallar kümesi üzerinde yaşıyor ve köyünü (eğer geriye bir şey kaldı ise) da öyle.

Yani jutsu yaratma her jutsu, bilim bile usta diye ölümsüzlüğü aradı.

Manga dan gözlemlediğim kadarıyla farklı bedenlerde olmak ve onları dışarı haşhaş gelince, burada kendisi ile bir kişi bulaştırmıştır. Kabuto bak. Bu ciddi bir enfeksiyon olduğunu. Lanet işareti başka bir örnektir. Lanet işareti tamamen Orochimaru tarafından geliştirilmiş bir tekniktir, ve onun gücü ile bulaşır. Ancak Sasuke vs Kabuto enfeksiyon seviyesi ve türü doğal olarak farklıdır.

"3. Hokage onu aramış gibi viral bir varlık, ya da" şeytan "kendini çarpık çünkü o da kapalı olması yukarıda" olduğunu söyledi. Hatta Dokuz Kuyruklu Tilki doğanın doğal bir güçtür çünkü o kapalı olabilir. Orochimaru hakkında doğal bir şey olamaz!

+543
user18109 20 Nis 2016 15:22:05

İchigaya bodrumunda kilitli biri/bir şey var. Handa ajanları tarafından baskından sonra fide apple ayrılmak mesajı gönderen O'dur.

Ayrıca VN olan Sachi biten ve muhtemelen devamı ANS de söz ediliyor.

Ne/kimliğini onun?

+501
Ryan Livingston 28 Oca 2015 19:54:21

Yamato, Naruto gölge klonu ile onu kandırdı fark ederken hangi şarkı Naruto 217 bölüm arkada oynar?

+499
Arnyoung 15 Eyl 2017 04:43:54

Bu nedenlerden dolayı, arka plan hikayelerini çoğu açıkça değilmiş gibi, yani karakteri canlandırdığı kendi cevabımı yapmak zorundayım.

 1. Hidan - için neden o olurdu ki Akatsuki katıldı, ben sadece tahmin işte bu nedeniyle onun takıntısı için savaşmak ve öldürmek (öncelikle yönü o dini, o istediğini vermek için daha fazla fedakarlık için onun Tanrı Jashin) ve o-ebil var görüldüğü gibi ekmek ve tereyağı şeyler ne oldu Akatsuki yapıyor. Muhtemelen bedavaya sadece öldürmek için işe katılmış olurdu.

 2. Kakuzu - Kesinlikle para. Açıkça team Asuma ile mücadelede gösterilen onun için paradan başka hiçbir motivasyon var. Aslında para için aynı takıntı öldürüldü bile.

 3. Deidara/Sasori - Kendi emelleri için katılmak Akatsuki oldukça muğlak beni. Deidara için, gençti ve sanat onun için maddeleri esen bir isim yapmak istedim, bu yüzden bir mücadele için ona meydan Ayrı, eğer mağlup olsaydı, Akatsuki katılmak zorunda olacağını söyledi. Muhtemelen bu yüzden katılmadan sona erdi. Sasori gelince, büyük bir olasılıkla diğer haydut ninja ile birlikte olmak daha güvenli olacağını düşündü, diğerleri gibi namussuz bir ninja olmak.

 4. Orochimaru - Bir Orochimaru hırsı vardı yaşamak için sonsuzluk öğrenmek tüm teknikleri. Örgüt üyeleri daha güçlü olduğunu biliyordu ve muhtemelen daha başkaları ve becerileri hakkında bilgi edinmek için organizasyona katıldı. Muhtemelen de Konoha duyduğu nefret onun yüzünden.

+470
katenabelka 20 Haz 2017 15:32:42

Ben Higurashi izlemedim ve bazı klipleri gördükten sonra bunu yapmak için biraz tereddütlü ve izlemek için okuyamadım Umineko ama görünüşün dışında Higurashi ve Umineko # "arasında nasıl bir ilişki var ağladıklarında diğer adı" nasıl merak ediyorsanız: oldum?

VNDB etmez listesinde herhangi birinin 4 görsel Roman olarak paylaşım herhangi bir karakter ile birbirimizi daha Higurashi hayır Naku Koro ni Kai ve Umineko no Naku Koro ni Chiru paylaşımı karakterler arasında resmi olmayan Minagoroshi-hen Kötü Sonu ~Rika-hen~.

+369
Tom Chapin 11 Eki 2012 08:49:45

Hiç anlatmıştım en azından anime olduğunu sanmıyorum. İlk başta sadece cehennem olduğunu düşündüm müdavimlerinin vücutlarını tuttu, ama orada çok daha fazla olduğunu düşünebilirsin. Gerek iKlsR iyi eğitimli ve iyi eğitimli savaşçılar önerdi: ne çizgisinde bir şey olacak.

GT var sadece eğer canon %100 ya da olup olmadığını belirlemek çünkü Bebek ile ilgili, ve muhtemelen onu bulmaya onu dikkate almamak daha iyi olur.

+341
peak 6 Eki 2015 08:16:12

Naruto çakra doğal büyük bir havuz var, ancak neredeyse sınırsız miktarda çakra ile onu supliying Kyuubi bile var.

ve Kakashi bile kolayca güzel Rasengan kullanabilir

Eğer manga ve anime bile Naruto'nun çakra yönetimi kötü olduğu belirtiliyor

çünkü üzerinde mühür karnı

Bazı sınırlamalar kurtulmak eğitimi ve bir sürü sonra, çok büyük miktarda çakra yönetimi ... ... Gelişmiş ve savaşta çakra kurtarmak için nasıl öğrendi bile.

Sage mod için teşekkürler

Ayrıca, çakra çok kullanan olsa bile Rasengan, o Chidori kullanır çakra miktarı karşılaştırılabilir olmadığını manga/anime birden çok kez belirtilmiştir. Çakra bükme bükme için temel bir doğaya çok daha az külfetli olur

Naruto'nun Rasenshuriken Rüzgar elementiyle ile doldurulmuş bir Rasengan var.

+312
Renee Avo 29 Şub 2016 09:20:39

Okita Souji tüberküloz 25 yaşında öldüğünü genellikle bilen Japon halkı, zihninde, çok tanınan ve çok sevdim tarihsel bir figürdür.
O öldü üzerinde Temmuz 19, 1868. Meiji dönemi başladı Eylül 8, 1868. İçinde Rurouni Kenshin, Kenshin geldi Tokyo'da 1878.

Abraham Lincoln hakkında tarihsel bir kurgu açıkça Lincoln, Watsuki-sensei ortalama bir Japon kişi Kenshin Tokyo'ya gelmeden önce zaten ölü uzun olduğunu bilir çünkü dizi kendi içinde Okita ölüm zamanlama konusunda bu ayrıntıya gerek yoktu zaten herkes bildiği için öldürüldü gerçeği vardır gerek yok aynı şekilde.

+300
user18204 4 Haz 2016 08:13:01

Size, 2000 yıllarından günümüze (二千年後の君へ Ni-sen nen-go Kimi e) ise 1. bölümün 1. Cilt ve 1. Bölüm genel Saldırı üzerinde Titan manga.

enter image description here

Kimdir bu sen?

Ne önemi kadar getiriyor bir zaman çizelgesi 2000 yıl şimdi?


Eren ile bölüm, birim ve manga başlar fro bir rüyadan uyanıyor, ağlıyor ve Mikasa saçları da çok uzamış bu cümlesi beni rahatsız eden bir şey?

Wiki dediği gibi:

Bu arada, Eren Yeager olan bir rüya hakkında bir eski sürüm onun yakın arkadaşı, Mikasa, ihale ona hoşça kal. O hemen uyandı tarafından gerçek Mikasa, kim ısrar eden o oldu uyku için bir süre. Olarak iki dönmek için kendi köy, Eren başlar ağlamaya, ama ne zaman Mikasa sorar neden o değil ver bir cevap.

enter image description here enter image description here

+279
Imranul Hoque Limon 19 Mar 2016 04:24:45

hes ölü değil Kakuzu yeniden canlandırılan zaman hidan hayatta olduğunu kendisi söyledi

kabuto hiç kullanmak endo tensei!!! Yılan bir sürü ve bir kaydırma ile, edo tensei ile dna ihtiyacın gerçek bir cesedi canlandırmak için

+271
WaitForPete 24 Mar 2013 08:57:01
(Ya da, "Michiko to Hatchin") Michiko & Hatchin Manglobe tarafından üretilen ve Sayo Yamamoto yönettiği bir anime.
+170
Reinhold Bartuli 2 Mar 2012 06:38:14

(2003) gençken yaşlı olduğunu düşünüyorum ama bir anime olduğuna inandığım bir film kiraladım.

Hatırladığım detayları:

(Uzay Korsanları aslında uzayda değil, sadece kolaylık için, sadece uçaklarla uçuyorlar bu ad veriliyor)

 • Başlangıçta film, orada bir çocuk, kim oldu rastlamak, ya da bir kız düşen gökyüzü, ama o asla vur yere, o yüzen. (Gençlerdi, görünümü, 7 ve 14 yaş arası diyebilirim)

 • Benim hatırladığım bir sahne oldukça canlı bir şekilde, yerde kızı (yukarıda) olduğunu tırmanma dışarıda bir zeplin, çalışırken kaçmak ne yapayım Ara Uzay Korsanlar gibi değil, onları kazanmak için bir muska (emin değilim ister miydi bir muska ya da başka bir şey tamamen, ben sadece o varmış, uzay korsanlar istedim).

 • Yolunu bulup bir şekilde dev bir ağaç vardı, Uçma yeteneği olan bir sürü robot olan bir adaya, yosun ve diğer çoğalmasına eski görünümlü bir yerdi (Erkek ve kız, ilk noktadan) ikisi hatırlıyorum.

 • Kızlar muska, (veya başka bir öğe), burada bir tür yeteneği vardı, ve adaya özel oldu. Muska robotlar uyandıran olmuş olsa emin not ediyorum.

+164
mick 12 Oca 2010 11:02:32

Karışıklık burada ne olduğunu gerçekten emin değilim. Önce lisanslı bir kahraman olduğunu, onu sırf sayesinde tam anlamıyla bir süper kahramandı hem de hayırsever iş yapan bir insanüstü ve insan olmak. Basit bir tanım alınan Mirriam Webster gösteren bir kahraman:

 • ilahi kökenli genellikle : mitolojik veya efsanevi bir figür büyük güç veya yeteneği ile donatılmış
 • b : ünlü bir savaşçı
 • c : bir erkek başarıları ve asil nitelikleri için takdir
 • büyük cesaret gösteren d : bir

Bir savaşçı B, C tanışır ve D. çünkü O, iyi, ticari, onun gibi şeyler savaşır. Genos tarafından takdir ediyor. Rakibini omuz kapalı büyük bir cesaret gösteriyor.

Ayrıca bu Kahramanlar Derneğe üye olmak için bu yüzden onun olduğu çalışmaları için tanıma istediğini farz edebiliriz.

+135
Xavura 5 Eki 2019 13:32:07

Büyük manga aşağıda Spoiler!

Titanların gücü elde ettikten sonra, eldians büyük etnik temizlik başladı, ve marlians Bu Kanunun kurbanı oldu, doğal olarak eldians karşı büyük bir nefret yaratarak.

Kaynak

+112
Ishi 28 Eyl 2012 11:04:26

Saiyan ve İnsan kanı karıştırma daha güçlü bir melez yapar çünkü Vegita göre, muhtemelen öyledir

Vegeta: “her neyse, Kakarot oğlu savaş gücü olağanüstü yüksek olduğunu, 
hatta Saiyan çocuk standartlarına göre.” 
Nappa: “Belki okuma hatalıydı.” 
Vegeta: “Hayır, yanlış değildi. Raditz gerçekten bu şımarık hasar büyük miktarda aldı 
saldırı. Saiyan ve Dünyalı kan karıştırma güçlü bir melez doğurur gibi görünüyor.”
+13
Izunaa 1 Ara 2018 20:11:34

Etiketli soruları göster

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil