Naruto Sage Moduna tekrar tekrar boşta gölge klonlar kullanarak gidebilirsiniz.

Görünüşe göre Naruto sage modunu etkinleştir onun için doğal enerji toplama 5 sadece gölge klonlar olabilir. Neden aşağıdaki yaklaşımı kullanın.

  1. (Şu anda)hiçbir şey yapmadan enerji ve bir gölge kopya depolama için 4 gölge klonunu oluşturmak
  2. Bir gölge klon serbest bırakıldığında, boşta gölge klonu bir tane oluşturmak zorunda.
  3. Tekrarlayın sürece gerekli

Bu şekilde her zaman doğal enerji toplama 4 gölge klonunu olacak ve Naruto sage moduna geçebilir kez sınır olmayacak.

Manga okumadım ve 264 kadar anime bölüm gördük unutmayın.

Teşekkürler

+224
sarjer sahb 19 Ara 2018 16:19:03
22 yanıtların

Potansiyel olarak Ranma 1 / 2 için bir maç olabilir

Happosi adında bir karakter vardır. Ana karakter "biri aşağıda" bir adım, o yüzden gösteri onun etrafında dönmüyor bile, sık sık onu göreceksiniz.

Çok kısa ve de bir erkek gibi davranıyor, çünkü o da bir çocuk değil, aslında çok yaşlı, Ama bir çocuk için onu hata mümkündür. Kötü karakterler geri kalanı ile karşılaştırıldığında çizilmiş görünüyor.

Neye benziyor bu

enter image description here

+992
psychowood 03 февр. '09 в 4:24

Başlıklı 296 AP:

Naruto savaşa girer!

Naruto kuyruklu canavar çakra modunda düşman beyaz Yu devirmek için rasengan kullandı.

Kuyruklu canavar çakra modunda rasengan kullanmaya çalıştı ama zaman düşündüm, bu rasengan kuyruklu canavar bombası dönüştürülmesi var...bir şey mi kaçırdım?

+899
Daniel M 21 Ara 2016 19:11:38

Ne Ejderha şeytan meyvesi gücü var mı?

O ortaya çıktığında Loguetown içinde, aniden fırtınalı oldu. Ayrıca, bu konuda bir şeyler söyleyerek sigara İçen hatırlıyorum.

+855
sasha16081990 4 Oca 2016 03:49:42

Aslında, biraz araştırma yaptıktan sonra bu sonuca vardım: İçinde Bölüm 485:

Beyazsakal ipuçları geriye, nefes, son nefesini toplama ve ciğerleri üstünde körüklü, "BİR PARÇA VAR!" Sözleri Marineford boyunca yankı ve Görsel Den üzerinde duyulur Den Mushi ve düz görüntüleme halka Sabaody aktarılmış Adalar. Son vahiy onun etkisi ne bilmek olacak var, Sengoku Beyazsakal küfürler.

Sengoku büyük bir korku gösterdi ve Beyazsakal ile çok sinirlenmişti çünkü o Tek Parça varlığını tüm dünyaya açıkladı.

Sengoku tek parça Hazine ortaya istemediğini gösteriyor. Beyazsakal tüm korsanlar deli gitmek ve bir parça aramaya başlayacaktır söylediklerinden sonra herkes Beyazsakal bir deyişle inanacağını biliyordu. Ama neden onu lanetledi ?

Bize bakın ideolojinin Sengoku ile ilgili bir parça:

Görev nedeniyle sert bir Deniz gibi görünebilir, ama o aslında nazik ve şefkatli. Savaş sert yaptıklarının Marineford arzusu ile masum korumak için motive edildi çatışma korku karmakarışık alıyorum siviller ne zaman Tek Parça halinde tutulan sırlar keşfedilir, dünya çevirecektir. toplam savaş için baş ve kurşun.

Yani aslında, korsanlar masum sivilleri korumak istiyor. Eğer bir parça daha sonra bir savaşa yol açacağını ortaya çıkacak ve sadece masum insanların acı çekeceğini biliyordu. Aslında bir parça hiç keşfedilmeyen olmak istiyorum o kadar.

Kısacası bir parça bulmak için çalışmadılar masum insanların iyiliği için korsanlar onları korumak olmuştur yani.

Hipoteze göre, eğer bir parça bulmak mümkün olacak ve eğer korsanlar bir parça o zaman kesin denizciler ile dünyanın her korsan askerlere karşı sadece bir parça almak için sorumlu olacak ve o zaman sadece ciddi bir durum olacağını düşündükleri bu haber hakkında bilmek gelmek. Ve yine masum insanlar acı çekecek büyük bir savaş olacak.

+845
Anas Nakawa 20 May 2013 12:08:27

Açıklamaya, anime veya manga üretmek için daha verimli olup olmadığını ve nedenini öğrenmek istiyorum.

Anime:

  • İhtiyacı Kare Kare yapılacak
  • ses kaydı için insanlara ihtiyacım var.

Manga:

  • Kağıt çok ihtiyacı var
  • basılı olmalıdır.

Bir daha kar var ve yapmak için daha az zaman alır daha verimli, yani.

+781
ENG618 27 Eyl 2015 02:06:51
(Ayrıca Oretsuba kısaltılmış ""; "Biz kanatsız") Oretachi ni Tsubasa wa Nai Göbek tarafından 2008 görsel bir roman.
+720
mariomare22 7 Oca 2010 18:59:36

Orada muhtemelen hiç kimse cevap için neden onlar süt içmek, genel, ama bildiğim kadarıyla banyo, bu kabul bir geleneksel içki Japon ortak banyo evleri sonra emmek:

Genellikle müşteriler self servis görevlisi ödeme yapabilirsiniz-burada bir içecek daha iyi. Süt içer geleneksel sık ve bazen dondurma.

Çoğu yerde bilmiyorum nasıl gelenek haline getirmişti ama bu be çevrede için a uzun zaman ve bazı insanlar süt içer (sadece sade süt aynı zamanda süt+kahve) tadı özellikle iyi sonra sıcak bir banyo.

+673
Jackson Farnsworth 26 Kas 2018 06:25:22

içinde Kılıç Art Online: Hollow Fragment, Kirito Asuna var erişim için envanter, beklendiği gibi beri onlar evli önce Zemin 75, ama aynı zamanda etti erişmek için Sachi stok hangi içeren bir Teleport Crystal, bir Sağlık İksiri ve mesaj Sachi sol onun için Noel (olabilir bunu kullanmak için teyit mesajı ama sanırım aynı kişi).

Kayaba 75 Katta kaybolan anime dayanır kadar Kirito kıyafetleri dışında her şey. Nasıl Sachi envanter erişimi Kirito? Zaten evli oldukları için öldükten sonra benim anladığım kadarıyla, Grimlock sadece Griselda stok erişimi vardı. Orada bir oyuncu, onlarla evlenmeden stok paylaşmak için başka bir yol var mı?

+599
koshkinVPprivate 3 Ara 2017 19:12:41

Gibi arsa ve sahneleri önceden belirlenmiş, ya da hala bir anime yayınlanmakta ise hikayenin ayrıntılarını değiştirmek mümkündür. Eğer öyleyse herhangi bir dizi var mı?

+541
VexingDexing 6 Eki 2018 01:12:39

Kitabım için cevaplar buluyorum. Marleyans ve Eldians arasında bir savaş var ama biraz yardım arıyordum savaşın neden olduğu ne mangada söyledin değil.

+465
Irshad Bhat 7 Eyl 2017 11:51:17

Lotte hiçbir Omocha içinde, Astarotte Ygvar 10 yaşındaki bir succubus olduğunu. Olgunlaşır önce bir harem oluşturmak gerektiğini biliyoruz, bu yüzden sáðfryma "in devamı gibi. o bir harem oluşturmak gerekiyor.

Bir Ara 15 ve 17 yaş arası (bitirme ergenlik) insanlar aynı hızda olgun veya succubus için önceki veya sonraki mi ergenlik yapmak succubus?

enter image description here

+450
Mariano Martinez Peck 8 Eki 2010 16:41:40

Kurapika türü ne olursa olsun herhangi bir nen beceri kullanma yeteneği yok. Türü ne olursa olsun herhangi bir nen beceri öğrenmek ve eğer yazın olsaydı onu öğrendikten sonra verimli bir şekilde kullanma yeteneğine sahip. Baise var nen beceri bunu kullanabilir bilmiyor.

Öp onu özel manipülatör bir beceridir. Bu zaten tanıştın üstleri ile mücadele adamı olarak birçok farklı manpulator becerileri vardır.

+424
MattW 20 Oca 2010 19:27:11

Kader:SN serisi Okçu hem de büyük bir okçu ve büyük kılıç/bıçak kullanıcısıdır. Okçu o yana, ilk bir okçu olduğunu düşünürdüm. Ancak, görünüşe göre söylendi,

Archer gelecek Shiro olur.

Bu karakter öğrendiği ilk kılıç beri neden başka archer değil, bir Katil, Kılıç veya başka bir şey oldu. Okçu ne ilk, Kılıç ya da yay öğrendin?

+412
SUVRONIL BANERJEE 14 Tem 2015 03:58:59

Anime gördük saf kalbi 5 Saiyan ona çevrili yerde ayin yaptıktan sonra (kırmızı) süper saiyan Tanrı olunca ilk Tanrı var ki Goku var.

Başka bir boyuta Wiss tarafından tren Goku ile birlikte gönderilen yaşındayken ilk Vegeta (süper saiyan olarak) sadece tanrı ki var

https://www.youtube.com/watch?v=KNpUK5n9bHg

Tanrı ki dedikleri Vegeta söyler taşma vücudundan etmez hangi ki var

Bu diğer video, Wiss ki onların taşma değil söylenmesinden sonra, Goku ve Vegeta güya (Allah ki) süper saiyan bir Tanrının gücüne sahip ve bir süper saiyan haline geliyor "süper saiyan mavi" bir tat almak

https://www.youtube.com/watch?v=FxrFIuWsaVg

Bu yüzden, Tanrı ki olması gereken kullanıcı vücuttan taşması değil ki kontrol etmeyi öğrenmesidir. Şahsen, ben de inanıyorsun gereken belli bir minimum güç seviyesine ulaşmak Tanrı ki, yoksa niye Wiss yapılan Vegeta tren ve yükseltmek onun güç seviyesi önce söylemesini nasıl kullanılması ve Tanrı ki (Ek not: Wiss de bahseder "o ulaşan seviye nerede o anlamda Tanrı ki").

Tanrı ki bu nedenle başka bir tanrı ki hissedebiliyor ve özel durumlarda Kamisama (Dende) veya Supreme Kai olarak, sürece atanan tanrılar onlar (sadece tanrılar Tanrı ki hissediyorum daha ifade var) düşük veya çok büyük bir güç seviyesi var tanrılardan doğdukları için var,

Ve manga için, Tanrı ki ilgili hiçbir şey hatırlamıyorum. Toyotaro genellikle mangada bazı ek açıklamalar , ama bu değildi, dava ile farklı ve çelişkili kavramları ile ilgili anime veya film tarafından yapılan karışıklığı düzeltmek için çalışır. (bazen de tutarlılık daha fazla kirletir)

+396
Dilove 17 Tem 2017 08:13:36

Luffy için son ödül artışla

24.000.000 Berry

Eğer (veya Dünya Hükümeti) Denizciler aslında geri parayı bu kadar merak etmeye başladım. Örneğin, biri Büyük Annem tam bir ekip olursa çok sorun alıyorum %99 eminim.

Bu yüzden soruyorum: denizciler/hükümet aslında bir (olası ölü) suç ihbar berry 1 milyon ya da daha fazla bir ödül ödenen bir kanıt Var mı?

Para, örneğin Zoro olan nimetlerini olduğunun farkındayım. Ama bu küçük yavru oldu. Büyük balık hakkında soruyorum.

+372
ed plucker 23 Oca 2019 11:38:06

Naruto bölüm 87 gösterileri konuşma Sakura ve Tsunade hakkında Shikamaru.

+320
user2219915 22 May 2011 15:33:15

Kaioken devlet veya bir dönüşüm değildir. Goku'nun güç çarpar özel bir tekniktir. Kaioken bir sınırı yok varsayarak ve 20 ötesinde bir çarpan ulaşabilir, Goku ille de bu duruma alışmak için aynı kullanan tutmaya gerek yok. Goku Kaioken vücudu tarafından uygulanan fiziksel zorlanma için adapte olmak zorunda olmasıdır. Bu Goku SSJB üstüne yığın başardı ve Geri Kid Buu karşı Buu Saga Beerus savaştı o zaman hiç istifleme onu SSJ2 veya SSJ3 üstünde görüyoruz bu yüzden mükemmel Ki kontrol gerektirir.

Ayrıca, Whis tarafından Tanrı düzeyde eğitim mükemmel Ki kontrol içerir ve fiziksel zorlanma bir çok ile vücudunuzun koyarak değil, Vegeta için kaydedildi. Ayrıca, güç Goku Kaioken mevcut düzeyi ve diğer dönüşümleri gibi Temel formu için bir çarpanı gibi hareket eder. Yani başka bir deyişle, Eğer birisini eğitmek ve daha yüksek bir pozisyonda olduğunu, kaioken daha yüksek bir çarpan farklılık yaratmayacağını sahip olan güçlü bir dönüşüm elde olsaydı.

Sanırım bu güce karşı durmak mümkün olmayacaktır SSJB daha yüksek bir güç çarpanı olan burada(ben kullanmak UI), 30 kez SSJB bile, SSJB çok üstün olan bir dönüşüm var.

Aynı göstermek için en iyi yolu bir örnek olurdu. Goku 2 Güç düzeyi vardır edinmemizi ve 200 kez çarpanı olan çarpanı 100 kez ve bir dönüşümü olan bir dönüşüm var edelim. Eğer Goku ilk dönüşüm kullanılıyorsa ve Kaioken * 3/ kullanma kapasitesine sahiptir gücünü 3 2*100 * 600=olurdu. İkinci dönüşüm örtmek, sadece 20 Kaioken * kullanamıyor diyelim, ama onun gücü 800=20*200 2*olması : olur. (Bu gerçek güç seviyeleri değildir unutmayın sadece aynı kanıtlamak için bir örnek)

+210
Harris McCullers 29 Eyl 2018 00:00:06

Emin değilim eğer Şüpheciler site olurdu daha iyi bir uyum için "bu mümkün" bölümünü soru, ama ben vermek benim denemesinde bir cevap.

Belirtildiği gibi bu yorum, TV Mecazları aramalar bu Temiz Kesim (ki bunu savunuyor bazen ile ilgili Saçma sapan, Keskin Bıçak). Bunun için adlandırma onların (yani bu mecaz bıçaklar temiz kesim yapmak açıklar) bu mecaz genellikle Temiz Kesim "olarak adlandırılır sonuçlandırmak için makul görünüyor (örneğin" aptal saç "veya" ahoge") diğerlerine göre çok" basit "olduğunu düşünürsek.

Bu gerçek hayatta mümkün olup olmadığını çok net değil - bu kesinlikle bıçak kesiği, diğer şeyler arasında, söz konusu malzemenin kalınlığı ve tam malzeme netliği bağlı olacaktır. Bu şekilde et kesmek için daha örneğin, benim durumumda, temiz (en azından havuç, soğan, şalgam, vb - ben yapraklı türü olmayan sebze) kabul edilebilir ölçülerde kesimleri sebze doğramak çok daha kolay.

Şimdi düzenlenmiş soruya göre: sebze burada Doğu Asya yemek çok kullanılan bir daikon vardır. Daha çok düzgün bu formda daikon kesme olasılığını kontrol etmek gerekiyor. Bu özel sebze, nispeten temiz kesim (varsayarak iyi tekniği) gibi olabildiğince başına videoları gibi bu ve bu, ama ben emin değilim.

+208
Greg W 17 Şub 2015 06:44:57

Uşak Kutsal Kase tarafından çağrıldığında, modern dünyanın bilgisi ile yetenekli kolayca ayarlayabilir onlar. Düşman bir Hizmetkar güçlü ve zayıf yönlerini belirlemeye gelince Lancer gerçek kimliği anlaşılan o Rin ve Archer yüz Lancer, Okçu ortaya çıktığı zaman, Kader/Stay Gece Prolog: sırasında görüldüğü gibi, veri havuzu güvenmek mümkün gibi görünüyor Hizmetçilerin kendileri.

Ancak, bu aynı sahne sırasında, Lancer hiç bir Okçu vardı ama aynı zamanda ikiz kılıç kullanan herhangi bir kahraman bilmiyor çünkü sinirli, o Okçu bildiğimiz verilir

Tezgahın oldu Shirou gelecekteki başka bir sürümü-Koruyucu bir anime var mı?

Bir Hizmetçi çağırdı, aynı zamanda, Hizmetçi ölümünden sonra ortaya çıkan kahramanlar için efsaneler hakkında bilgi verilmiştir. (yani Gılgamış muhtemelen en eski efsane, ve en Diğerleri öncedir o gibi ve böylece Kase ile takviye sürece ölümünden sonra ortaya çıkan diğer efsaneleri bilmez)

+208
Era Osa 9 Haz 2011 17:43:45

Spoiler! Eğer Yui arc de henüz varsa okumayın!

Anahtarları tüm kilide uyacak, ama onlar düşündüğümüz şekilde bu manga hala devam ve tüm açık olduğu için, şimdiye kadar 163 bölüm okudum. ve sanırım. Tuşlara belirli bir sırayla eklenmesi gereken teorim var. Kilidi hiçbir şekilde açılmıyor bu Yui söylemişti, hatırlıyor musun? Benim teorim bahsediyordu sanırım. Ve eğer Prens hakkında hikaye ve Prenses bakın isterseniz, mantıklı olur. Prens her Prenses bulma yolculuğunda ona yardım anahtarları olan (iddia edilen) diğer üç kız ile bazı yardım vardı. Eğer benim teorim karşılaştırmak istiyorsanız, o zaman diğer üç anahtar kilit son anahtarı ulaşmak için sadece bir araç.

Sırası bence şu:

1 - Kosaki Onodera | Bronz
2 - Marika Tachibana | Gümüş
3 - Chitoge Kirisaki | Altın

Lütfen malzeme Yui anahtar ne yapılır, bu yüzden henüz hiçbir şey düşünemiyorum.

Anahtar onunla aynı malzemeden Raku kilit olarak yapılır çünkü Chitoge söz kız olduğunu düşünüyorum nedeni budur. Tabii, kilit tarafında Gümüş gravür vardı, ama baskın malzeme altın.

VE TAKIM CHİTOGE! Önyargı sebep durumu çok isterdim ama bunu başka zamana bırakalım.

+91
theNotSoPro 23 Ara 2016 21:42:11

Filmlerdeki olayları olduğundan gerek, aslında, "canon" anime çerçevesinde yok. İlk filmde, örneğin, Akko parlayan çubuk keşfeder, ama anime gibi, ama tamamen farklı bir şekilde ve bir yerde bulur. İstersen sinemaya atlamak için çekinmeyin, anime tamamen bağımsız çalışırlar.

+87
LpsAthens on IG 29 Ağu 2018 07:00:38

sadece gözyaşlarına patlama, anime terbiye ile birlikte tamamladı. Oynar her zaman kalbimi yok eden bir şarkı var, ama hiçbir yerde bulamıyorum.

1.bölümün ilk birkaç saniye içinde oynar. Ve keman ile birkaç kez son bölümde.

Yaklaşık ilk bölüm: 00:00. 01:00

+81
razmi 24 Nis 2015 07:00:35

Etiketli soruları göster