Menthuthuyoupi gözleri nereye gitti?

Ona git kapsayan yerde tüm gözler 2011 Hunter X Hunter 116 bölüm başında Menthuthuyoupi aka Youpi görebiliriz, ama nereye gitti ? Hala gözlerin bir kapak ama gözleri olmayan olmak gibi oluyordum gri nokta görebiliriz. enter image description here

+261
rac 22 Oca 2014 20:39:56
30 yanıtların

Titanlar hiç bir sindirim sistemi yoktur, çünkü onlar yedikleri zaman insanlar emebilir çünkü. Sadece insanlara geri kusarlar.

+999
HobbinHood 03 февр. '09 в 4:24

bana iyi bilgi eksikliği oluyor. Olmak zor farklı stillerde çizgi roman ve gerçekçilik eksikliği manga arasında bana ana saygı geliyorlar) açık gözleri taraflı. Çizgi saç bir sürü detay kullanın, karakterler yapma gözler, gölgeleme ve vücut...daha gerçekçi görünüyor. Ama Manga örneğin iki satır darbeleri içine bir tutam saç toplamak ve karakteri için, bir farklılık temiz bir görünüm gölgeleme ile ses verir. Ldk, sadece daha az gerçekçi sanırım.

+943
OverflowingTheGlass 22 Haz 2013 14:14:44

Arc Aşağı İtiyorlar olarak, (aynı zamanda Yağmur Shiryu olarak da bilinir) Shiryu gücü açısından Macellan ile eşit olduğunu söyledi. Nasıl Baş Müdür Macellan ile eşit güçte ise o kafese Shiryu koydular?

+926
user2583 5 Haz 2018 09:40:38

Eğer Tartaros insanlar Mira, vücudundaki şeytan mühür, diğer şeytanlar onu kontrol ettiği gibi kontrol etmek mümkün olacak mı?

+922
kenneth 2 Kas 2017 08:46:30

Sadece orijinal Dizi (veya 47) bölüm 46 bitirdim. Gösterileri götürüldüğünü Hinata bu bölümün sonuna doğru, ama asla kesin olarak ölü ya da hayatta olup olmadığı açık değildir. Naruto kadar öksürdü kanında parmaklarını dips ve asla kaybetmek hakkında bir şey söylüyor. İlk başta o (ima ölüm) yol bir çeşit intikamını olacak sanırdım, ama tamamen emin değilim.

Bu iki parça bir şey soracağım:

 • Hayatta Hinata mı?
 • Yine orijinal serisi gelecek mi, ya da arka bölüm izle gelen sonu mu?

Akılda 51 bölüm son izledim yok et-ish, ve orijinal dizi izliyorum.

+909
LQDHVN 17 May 2011 15:52:49

Keijo haftalık bir dergi olan "Shuukan Shounen pazar" yayınlandı.

Döngü bir manga izler anlamaya, her manga için serileştirme Dergisi gösterecek mangaupdates kullanabilirsiniz. Sadece derginin adı google ve genellikle İngilizce başlık tek başına bir cevap olacak, "Shuukan" çevirir "Haftalık"nerede bu durumda gibi.

https://www.mangaupdates.com/series.html?id=101987

+869
Soukthavy Chandala 15 Oca 2017 01:05:14

Eylem Kahraman Tezahürat Meyve bir o gösteriyor adları kurşun karakter içeren isimleri, renkler ve isimleri eşleştirmek için bazı renk teması karakteri vardır (bu durumda, bu karakterlerin saç renkleri).

Hariç.sadece garip olan ana karakter, bazıları için yapıyor.

Renk "-karakter kodlaması

Akagi An Midorikawa Mana Aoyama Genki Momoi Hatsuri

Akagi Bir (aka = 赤 = "kırmızı"); Midorikawa Mana (midori = 緑 = "yeşil"); Aoyama Genki ve onun kız kardeşi Aoyama Yuuki (ao = 青 = "mavi"); Momoi Hatsuri (momo = 桃 = "pink" / "şeftali")

Ben "renk olmayan karakterler kodlanmış"

Shirogane Misaki Kuroki Roko Kise Mikan Shimura Kanon

Shirogane Misaki (shiro, yazılı farklı = Beyaz = "Beyaz"); Kuroki Roko (kuro = 黒 = "siyah"); Kise Mikan (ki = 黄 = "sarı"); Shimura Kanon (shi = 紫 = "mor")


Yazmaya" karar verdim çünkü daha "soruma daha derin bir cevap olabilir sanırım, ama eğer üst düzey bir punnery ya da bir şey üzerinde eksik olup olmadığımı merak ediyorum. (Zaten nonrealistic yeşil şeyimiz olduğuna - ve isimlerini bu renkler ile karakter olmayan mavi saçlı karakter olarak sarı ve siyah saçlı olanları, ben karışımı içine mor - beyaz saçlı karakter eklemek için bir streç olmaz.)

+860
Masani 5 Eki 2014 15:44:19

Hepiniz bu konuda yanılıyor. Tüm Konu: Uchiha çakrasını var(Uzumaki ilgili) Indra'nın çakrası ve Tüm Senju var. Indra'nın ve Konu var onları içine reenkarne çünkü şimdi Madara/Hashirama ve Sasuke/Naruto özeldir. Bu soruyu cevaplamak için, Evet çocuk rinnegan elde etmek mümkün olacak. Evren ve rinnegan elde etmeden altı yolları adaçayı gibi büyük olasılıkla olacak.

Sage o rinnegan ile doğmuş değildi. Hiçbir şey ile başladı, gözleri neredeyse bir byakugan gibiydi. Sevgilisini kaybettiği zaman başına bela aldı. Sage gücünü nasıl kontrol edeceğini daha sonra öğrendi ve annesi kavga çıktı. Annesi (birkaç dakika sonra EMS onu uyandırmak için izin verilen tüm açıklamak için zaman Yok onu iyileştirdi) kardeşi öldürmesine yaptı. EMS ve adaçayı güçler vardı ve rinnegan ile sona erdi.

Uchiha sahip olan evren Senju sahip sage çakra

Tabii ki eğer bir çocuğun varsa onlar rinnegan elde etmek mümkün olacak. ((EMS) kardeş göz atın (MS) bir sevgili yapmış) ve bir arkadaşı kaybetmek gibi zorlukları aşmak zorunda kalacak olsa zaten Senju üst sage çakra olduğuna göre, bu rinnegan uyanmış olacak

+821
Theo Chino 26 Eyl 2010 04:17:56

İyi Naruto zaten konohomaru karşı chuunin kaybetti. çünkü bunca zamandır bir genin olduğu için rütbe atlamak sanırım hokage olduğu için sınavlar

+781
HappyCodeMonkey 16 Oca 2015 18:35:45

Kısa bir awnser hiç değildir.

Nisio ışın edebiyatının bazı eserlerinde ilham aldın ama gerçekte appereritions gerçek değildir.

Aslında kızlara dadanan apperitions karakterler için folyo var

Şimdi yumuşak bir iç gizler Diğerleri iter güçlü bir outershell canlandırıyor çünkü Hitagi bir yengeç alır. Birçok Tsunderes gibi.

Mayoi araragi kız kardeşleri için bir folyo olduğunu bu yüzden bir ev sürecinde onları yavaşlatan, sadece araragi eve gitmek için o toplantı Mayoi sona erdi istemedi. gibi almaya çalışırken Japonya'da inekler genellikle yollar engellemek için bir salyangoz veya bir kızdı Ayrıca inek için kanji de salyangoz için kanji olduğu için bir salyangoz deniliyor.

Japonca ve birçok Doğu kültürleri maymunlar insanlar ifade "hiçbir kötü görmek, hiçbir kötülük tasvir yüzden jelousy dolu olmak, onların temsilcisi olarak bir maymunla bilmiyorum ve duymadım" dedi Çünkü Suruga bir maymun alır. Bu ifade suruga ruhu için bir çok katkıda bulundu. Gibi miydi jelous çünkü o olduğunu duydum Hitagi bir ilişki, karşı karşıya araragi onu kendi yolu ile sözcük oyunları ve taşlama nedeniyle yazar ve araragi yok çünkü onun kıskançlık

Kurban bir karakter olarak tasvir edilir çünkü o Sengoku bir yılan olur. Yılan karakter onun için çok anlamı olan moe ona sarılır etti. Bakemono yapıyor kendi lanetli çukur değil tek kişi o. Yani esaret pozisyonlarda izleyici için yerleştirilmiş olacağını yılanlar verildi ve o biraz da, çünkü her iki hareket ya da bir fare gibi ezilmiş ve bu yüzden daha fazla otorimonogatari geliştirmek onu yapma hareket etti vardı bir kurban olarak onu sevdim.

Black hanekawa onu şeklinde bir şehvet düşkünü bir kişi olarak saf doğası nedeniyle ve bir kedi bir Hanekawa zordur. Ayrıca diğer Kaplan formu onu almak için beyaz bir kaplan içine Japonya'da tahribat reak döner ve Nekomonogatari beyaz ruhu arkasında etkisi olan bir adam olan ay ışığı altında "hikaye" bir canavar okumalısınız

Karen ruhu değil Nisemonogatari bu orgin nedeniyle ele verdi kadar. Nisio isin bu kendisi için bir fanficfion olarak yazdı. Nisemono sahte başlık sahte hikaye yapmak anlamına gelir. Bu hikayeler hem karen arı ve Taukihi phoenix gerçekten diğerleri gibi düşünme şansım yoktu.

Ve araragi bir vampir olmak onu harem tür deconstuct için bir yol vermek. Araragi bu yüzden kızlara yardım etmek için hayatını riske eder ve niyeti olmadan başkalarına zarar yapar ona yardım etmek istiyor çünkü shinobu ile verilmekte olan imortal yapılır. Black hanekawa ve suruga karşı bir şey Hitagi demeden gitti gibi. Shinobu ağrı ile ona bağlı olmasıdır. Erkek kurşun yapılanması ve korkunç yolundan başkalarına yardım edecek kadar gerçek bir representatios verilir gerçekten olabilir

+745
hliming 14 Kas 2014 03:03:18

Dişi titan ark(57 sefer) DEĞİL gerçekleşecek ötesinde duvarlar alır yer alan arasındaki duvar maria, duvar rose çok şey biz orada sadece bir kısmı duvarları bu da içeriyorsa, biz ilk tanıştığımız levi ve onun takımı çünkü 56 sefer aldı yerden trost beri maria vardı zaten düşmüş

MANGA 85 BÖLÜM BÜYÜK SPOİLER VE 86

duvarlar paradis adında bir adada çıkıyor, yani aslında çevrelerindeki bazı toprak ve su ama insanlar (elodian ve marleyans) canlı için önceden kullanılan paradis Batı kıyısı açıklarında ana bir arazidir

+649
user2692118 3 Kas 2011 04:53:16

2003 yılında anime Fullmetal Alchemist biz görmek bizim dünya muadillerinin karakter Amestris. içinde Fatih Shamballa filmi görmek

 • (Maes Hughes Muadili)memur Hughes
 • (Gracia Hughes muadili)Gracia Çiçekçi
 • (Alphonse Elric'in Muadili)Alfons Heiderich
 • (Rose Thomas Muadili)Nuh
 • (King Bradley Muadili)Fritz Lang
 • (Frank Archer Muadili)Erik Jan Hanussen
 • Lyra benzeyen isimsiz garson
 • Yara izi gibi görünen, adı açıklanmayan kamyon sürücüsü
 • Şehvet benzeyen ^ ile isimsiz yolcu

Scar and Lust counterparts with Noah

Lyra's counterpart

filmden önce Dante Kapıdan ona gönderilen Ed bedenini ele geçiren Ed bir meslektaşı olduğunu biliyoruz

Adolf Hitler Amestris bildiğimiz bir sürü insan dünyamızda meslektaşları beri merak oldum, Amestris bir karşılığı var mı? özellikle 2003 anime serisi

+643
Nor avarriy 6 Nis 2014 18:12:15

İçinde bölüm 1 Tsuritama Büyükanne Keito sahip yeni bir iş ve o hamle için Enoshima ile Yuki. Şimdi burada 11 7 (zaman işareti:) çalışıyor:

enter image description here

Eski zaman yazı beni yendi ve okuyamıyorum. Elimden gelenin en iyisini yapmak Gnolhima Samuel Cocting Bahçe. Belli ki bazı tür bir bahçıvan olduğunu. Ne gerçek adı nedir? "Samuel" ve "Bahçe" doğru olduğuna eminim.

+605
RAMON SALAZAR 2 Eki 2015 15:36:54

Büyü Magi: Labirent izledim ve anime ucundan başlayarak manga almak istiyorum. Eğer manga ve anime çok farklı ise, atlanan bölümler okuyabilirim.
Nasıl farklı o zaman anime ve manga versiyonları var? Bütün hikayeyi örtbas etmek için okumak zorunda mıyım?

+601
Codemwnci 26 Kas 2015 16:41:37

Kazuha bilerek Heiji aynı kıyafetleri giyen suçladı zaman bir arabanın içinde kalabalık bir yerde oturuyordu rağmen bir tesadüftü, ama komplo noktası olarak vitrin Koştu kişilik servis: onun tişörtünü kaldırarak cevap verdi.

+585
Dinesh Subedi 3 Ara 2013 08:58:16

Bir OVAs olan Full Metal Alchemist: Brotherhood Specials - Kör Simyacı, orada bir kör simyacı kim denenen insan dönüşümü, ama

aslında hayata geri getirdi kız olarak çıkıyor, efendisinin ölü kızı etten kemikten ibaret bir parçasıdır. Yıl dönüşüm yapıldı sonra Al Onu görmeye gittiğinde aslında çenelerini oynattı garip bir şey bu.

Eğer insan dönüşümü mümkün değilse, sonra geri geliyor ne yaşamak, ya da en azından bu kadar uzun süre çenesini hareket mümkün olduğunu sadece bir organ mı?

+560
algorithmjunkie 12 Eyl 2019 09:04:33

Japonlar yabancı kültürler ve eserler hayranlıkla ve "sürecinde onları yücelten" için bir tutku var. Hıristiyanlık anime tasvir ediliyor yolu, Fransız ya da İngiliz kültür tasvir ile aynı düzeydedir. Öncelikle arsa dinin bazı ilişkisi vardır/hikaye sözü nedeniyle hakkında belli bir bakış getirmek ve hissediyorum ekledi, ama aynı zamanda. Eğer Hıristiyanlık olmasaydı, animasyon/hikaye anlatanlar, belirli bir görünüm ve his - bir getirmek için başka bir yabancı obje ekledi.k.bir. serin faktör.


Kaynak: https://www.quora.com/Why-do-the-Japanese-have-such-an-admiration-of-Western-culture-especially-American

Yukarıdaki linke cevap yabancı kültürler ve eserler için Japonya'nın hayranlık çok şeyi açıklıyor. Bu yönü de anime üzerinde taşır.

+541
lvoeva781 2 Mar 2012 15:49:39

İlk görünüşü başında, İtoshiki Sensei yabancılar her zaman en ufak bir şey, diğer insanları dava açmakla tehdit hakkında açıklar. Ve sonra bir bölüm Kimura Kaere genellikle yanlışlıkla (sonra çevredeki insanlar dava edeceğini söylüyor.) Cinsel taciz kabul edilebilir külot yanıp sönen, ya da bir şey. Bu Japon bir yabancı hakkında bir parodi gibi bir şey var mı? Ya da bu sadece onun karakteri mi?

enter image description here

+425
Tarrence 9 Ara 2010 05:55:44

Birinci sebebi çünkü tüm korsanlar 4 Denizler. Birçok korsanlar Grandline kendilerini dolu vardır. Eğer zayıflarsa Grandline bırakırlar ve evlerine kendilerini okyanusun diğer bölgelerinde olun. İyi bir Örnek fethetmek East Blue ya da Yeni dünyadan "" cennete "kaçtı"kim Lola'ya Grandline bırakan Arlong var.

Donanma da dikkate çeşitli faktörler alır.

 • Korsanları yok birbirimizi. Luffy başta Kaptan Morgan dışında ve sigara İçen denizciler mücadele etmedi. Ancak Doğu Mavi diğer ağır topları ortadan kaldırdı. Kaydedilen sorun Deniz. Böylece Grand Line girmeden yeni korsanlar durdurma tepti olabilir.

 • Shichibukai. Warlord sistemi, Dünya Hükümeti için çalıştı. Bu Grandline giren korsanlar genç ve olgunlaşmamış ama sadece güçlü Redline ulaşmak için hayatta kalmak. Böylece Sabaody Takımadaları yakınında Deniz Üçgeni kurulması. Yanı sıra onların korsanları durduramıyor

 • Denizciler Gerçek Amacını. Denizciler gerçek amacı ne korsanlar kontrol etmiyordur. "Gerçeğin peşinde" oldukları için korsanların tehlikeli. Tek Parça ve Dünya Hükümeti kuruldu nasıl Geçersiz Yüzyılın bilgiler içerdiğini ağır habercisi oldu. Dolayısıyla bu en Yeni Dünyaya yakın

 • Tenryubitto. "Tanrı" koruma da çok daha önemli bir görevdir. Dolayısıyla Deniz Kaptanları, bazıları düzenli olarak ezen vatandaşlar, bozuk ve sıradan insanlar için umurumda değil, her türlü görüyoruz. Dolayısıyla, Korsan yükselişi ve Eşkıyalık

Ancak durum tamamen böyle değildir. Sormaya çalıştığın şey deniz uygular. Sigara İçen Logue Town'da dağıtmış nedenini düşün. Grand line, korsanların girmeden önce son ada olmak orada grand line girmeden önce ikmali için akın eder çünkü. Grand satırı girin önce bile çok sayıda korsan yakalar o kadar da görüyoruz. Logia çalışan bir kaptan kolayca 100 Milyon değerinde korsan yakalama inanıyorum.

+417
dkulas 2 Kas 2010 15:28:55

Diğer daha SonyLiv, içerik sağlayıcıları Anime Hindistan ?

Yinelenen soru: hangi DTH operatörü olduğum Canlandırma kanalda Hindistan??

+402
user30354 2 Nis 2012 18:11:28

Daha sonra sıfırlandı bir zaman çizelgesi üzerinde ilk karşılaşma üzerinde, Emilia adını Satella Subaru olduğunu söyledi. Sonra öğrendik ki, ilk (ya da ikinci) sonra? başka birini aramak için bir hakaret Kıskanç Cadı adını, ve bir şey sıfırlandı, Subaru bu isimde bir reset sonra onu söylediğinde Emilia sert tepki verdi ve henüz tanışmamış onlar.

Emilia söyle Subaru adını ilk kez o zaman neden yaptı?

+372
Caoimhghin 12 Eyl 2013 21:58:36

Bu soru oldukça karmaşık görünüyor ve bir sürü şey istiyor, bu yüzden parça bu parça kırarım.

Altı Yolları Sage Rinnegan onun nasıl elde ettin?

Gerçekten bu konu ile doğan ya da doğumdan sonra elde olup olmadığını bilmiyoruz. Bilmek önemli olan ilk kişiydi o.

Aşamaları bir Uchiha gözleri evrimi/

Normal - (1->2->3 Tomoe) > Evren -> Mangekyou -> Ebedi MS -> Rinnegan

Sorduğunuzda ilerlemesi konusunda haklısın, ancak yanılıyorsunuz

Şimdi aynı mantık Yapmış Mangekyo kendi için almış olan Altı Yolları Adaçayı, sonra uygulanacak olsaydı?

Altı Yolları Adaçayı Mangekyou Sharingan yoktu ne de birinden Mangekyou başına bela aldı. Göz : Rinnegan en güçlü ve son form vardı.

Altı Yolları Sage iki oğlu vardı, güçleri onları ikiye bölündü. Bir Senju ve Altı Yolun beden gücü Adaçayı miras. Diğer oğlu Uchiha ve Altı Yolun oküler güçlerin Sage aldı.

İkisi de erkek sadece Altı Yolları Sage vardı ne bir kısmını aldı unutmayın. Tüm Uchiha her zaman bir Uchiha için daha genç bir göz şeklidir ve Rinnegan gücünün bir kısmını olan Evren, delik neden olur.

Böylece bir kişi Rinnegan uyanık istediğinde, gereksinimleri vücut ve göz vardır. Bunun bir örneği Senju Hashirama DNA elde Sharingan ve Uchiha Madara olduğunu. Uchiha ve Senju hem DNA ile, nihayet Altı Yolları Sage olmak ve Rinnegan elde edebilir. Ve Rinnegan kullanırken bile, Uchiha Madara hala Rinnegan gözleri son evrimsel durumu doğrulayan Susanoo gibi Mangekyou teknikleri kullanabilir.

+360
ferid09 4 Eyl 2010 00:45:58

Hayır. Ama bir erkek için daha çocuk bir çocuk sesi taklit etmek bir kadın için çok daha kolaydır, ve birçok anime karakteri önceden sesi değiştirmek gerekiyordu.

+291
ViVashka 18 Tem 2019 06:50:59

Killua ilk bu seriye başladığımdan beri en sevdiğim karakterlerden biri olmuştur. Aslında 12 yaşındaydım, çok, hayatımı, en iyi arkadaşım, Alli en büyük etkiye sahip olan kişi ile tanıştım çünkü onunla duygusal olarak hazır bekliyorum, ve sadece birkaç yıl önce (çok komik). Ve en iyi arkadaşım Gon bu bölümde aynı şekilde üzgün görünce söyleyebilirim, gözyaşları beni getirdi. Alli bana karşı güçsüz hissetti hayatında gerçekten çok kötü bir durum hakkında bir şey yapmak mümkün değildi, çünkü ağlıyordu ve tek yapabildiğim ağlamak onu izlemekti. Ne kadar incindiğini görünce bana öyleymiş gibi ağlamadım ama tabii, yanı sıra yırtmaya başladım. Tamamen dürüst olmak gerekirse, onun kişiliği çok gerçekten sadece manga ve anime böyle sahneleri görmek ve aramızda da böyle olduğunu görmek beni şaşırtıyor bu Gons gibidir. Hikayeleri sayısız geri birbirlerinin sahip olduğumuzda CA yay, dostlukları tam olarak Alli aramda son zamanlarda neler olmuştur ne acı ve biraz sağlıksız bile olmaya başlar çünkü ( sanırım) gerçekleştirmek için, biraz komik ama, söylemek üzücü. sana söyleyemem Bu yüzden en iyi arkadaşı ayrılacaktı çünkü Killua ağlıyordu sadece bu değil, aynı zamanda en iyi arkadaşı Killua gözlerinin önünde, ve o haklıydı, ağlıyordu Gon ayrı olarak kendi zaaf ve yetersizliklerimizle onun tarafından harap ediliyordu ve ona yardım etmek için bir şey yapamayacağını söyledi, emin miyim?

-otacoku

+288
ZeGerm4n 22 May 2019 22:29:59

(Üst resimde) gerçek kelimeler sormaya, ikincisi okumak zor oluyor. Ama bunu nasıl ispatlayacağımı bilmiyorum. Büyük, cesur sözlere dikey yani, hayır, hayır, ve bu sırada aşağı gidiyor sıkışmış. Geri kalan d g hakkında dindardır. Bu tam olarak sorunun cevabı değil eğer özür dilerim.

+286
Ajith R Nayak 8 May 2010 12:43:51

Aradığın manga (veya Chrno Crusade) Krono Haçlı Seferi olduğunu düşünüyorum. http://en.wikipedia.org/wiki/Chrono_Crusade

+188
Helga Patakki 29 May 2014 20:14:06

Tam olarak nasıl çalıştığını anlamıyorum. Temel var, ama detayları bilmek istiyorum.

Basitçe söylemek gerekirse, Şeytan bir Silah bir silah haline dönüştürebilir bir kişidir. Tek başına pek tehlikeli değildir, ama iki Meister bir Silah ile eşleştirilmiş çok güçlü. Ama bazı Silahlar ve Meisters kendi üzerinde ciddi bir tehdit görmek, Soul Eater serisi daha sonra, ama eğitimli ve tecrübeli görünüyorlar, bu yüzden bir rehber gibi görünüyor.

İlk birkaç bölüm Şeytanın bir Silahı yumurta 99 Kishin ve 1 cadı ruhunu tüketmek bulunduğu 100-ruh ritüel, konuşalım. Silahı bu şekilde sonra seviye atlamak gerekiyor, ve bunun etkileri bana pek açık değil.

Ölüm silahı olarak Maka babası kullanır, Ölüm bir Silah olduğu gibi yükseltme büyüklüğü konuya ışık tutan tek şey. Birlikte gösteride iki en güçlü adamları gibi, ama ne kadar (hem Meister ve Silah) güçlerini nasıl etkilediği hakkında daha belirgindir.

Ayrıca, birden fazla Silah ile takım bazı Meisters görüyoruz. Ruhlarını rezonansa ve onları bir şekilde çalışıyor. Bu arada ruhlarının tüm rezonansa birden fazla Silah-Meister tarak aynı gibi görünüyor. Ama ne sadece Silah ve sadece Meisters ile tarak hakkında? Bu işe yarar mı?

Ayrıca temel Silah ve yükseltilmiş bir adı ne olmalı konusunda kafam karıştı. Şeytan Silah veya Ölüm silahı mı bunlar?

 • Bu 100 tamamlama nedir?-ruh Silah ve Meister için ne Ayini?
 • Ne Silahı ile 1 tarak ve 1 Meisters>?
 • Basic nedir ve yükseltilmiş Silah denir?

Eater Ruh Değil! sadece yayınlanmaya başladı, muhtemelen bu dünya mekaniği hakkında daha fazla ışık tutmak, ama bu soruların cevapları Soul Eater bulunabilir sanırım.

+178
Marcos Panontin 28 Eyl 2011 20:34:39

Hocam Walker Ailesi, Patricia Walker, ve uşağı, Yuu Hirose bir kadının oğlu. Maid-sama.wikia.com göre:

Hocam ailesi Gerard mallarını sonraki varisi olması gerekiyordu olarak endişelenmeye başladı. Öyle bir şey Gerard olursa başka bir mirasçısı olurdu Hocam kendi kontrolü altında (Miyabigaoka transfer yapmasını istediler) onu aramaya başladılar.

+160
Big Things 15 Nis 2011 04:58:41

İlk sezon K, biz tanıttı için kırmızı, mavi ve renksiz klanlar erken ve daha sonra üzerinde anlattı gümüş ve altın klanlar. Filmde, yeşil klan bilmek geldik.

Ama yedi klanlar ve altı miktarlar için. Ne renk (ya da olmayan renk) nedir? yedinci klan?

+95
asiu 10 Tem 2014 05:25:26

Anime bittikten sonra ilk LN okumadan anime izleyebilirsin, ama çok daha fazla şeyler vardır. Küçük değişiklikler ve anime şakalar bazı ses aktörleri tarafından doğaçlama olan başka anime boyunca pek fark yok. İçeride ve manga daha fazla lore ve karakterler hakkında daha fazla gitmem.

+34
Gail Stevens 20 Nis 2011 07:45:39

Etiketli soruları göster