Ne Cowboy Bebop ıntro metin

Açılış tema boyunca, çeşitli metin ekran boyunca hareket eder. Bu bir şey, ya da sadece metin yer tutucu özü nedir?

enter image description here

+513
Shohrab 19 Oca 2017 19:13:18
16 yanıtların

Mor "ip" kimono kanat/kemer (yazın), obi denir. Sadece bir sembol Orochimaru temsil eden klan içinde olduklarını göstermek için sadece tak bence. Orochimaru'nun takipçileri genelde kılıçlı olan tüm Akatsuki siyah palto giymek gibi, ama gerçekten herhangi bir güç sunmuyor ve bir şey var.

+927
user3239031 03 февр. '09 в 4:24

Yetişkin yaprak Köyü herkes çok kötü insanlar var çünkü. Minato Köyü korumak için henüz oğlunun kendisi ve geleceği için feda etti ve kendisi için hem duygusal hem de maddi olarak bakmak Naruto sol hem de Kakashi ve Hiruzen biliyordu.

Shippunden içinde Ep 480 Naruto onun diyet takviyesi için yabani mantar ve balık toplarken, İLK KEZ Hiruzen karşılar, ben ramen satın almak için yeterli para yoktu. Naruto hakkında 5-6 gibi görünüyor zaman ve GÜNEŞİN ne olduğunu bilmiyordu. Açıkçası o zamana kadar destek ve eğitimin ciddi bir eksikliği vardı.

Ve Kakashi hiçbir ŞEY yapma, sadece veba gibi Naruto kaçındı anlayabildiğimiz kadarıyla yoktu. Emin Naruto ile resmi bir ilişki vardı ama yetim yardım edemez misin? Sevgili öğrenci çok az yetim?!?!?

Naruto adım ve ona yardım birine ihtiyacı vardı demek ki tüm köy tarafından ihmal ediliyordu. Biri Naruto için herhangi bir bağlantısı olmadan Iruka sensei birisi olarak sona erdi.

Eğer Minato hayalet olsaydım eğer Kakashi Hiruzen ve cahil köylüler finansal destek, aile olmanın yalnızlık ve yoksunluk eziyet için artık çocuğumu nasıl terk bilsem mezarımı sızlar ben (zavallı çocuk aç olduğunu ve Köyü kurtarmak için öldüm sonra yemek için temizlemek zorunda kaldı.

Yazarlar Naruto izole etmek ve herkesle ilişki kurmak onu bu yüzden başında herhangi bir destek olamaz sağlayarak gelişmesini tasvir istedi. Ama kurmak çok gerçekçi idi. Ninja refah hizmetleri yıl önce olurdu.

+869
SekaZzZ 13 Tem 2018 19:12:28

Bu kör adamtavır, yüz ifadeleri ve yüz yapısı çok özellikle gibi kör samuray genel olarak Tek Parça, kim olabilir asansör Dağları ile onun Şeytan Meyvesi güçlerini. Onlar, bu kısa sahne, hatta neredeyse aynı kişilikleri var.

Bu film karakteri Tek Parça karakter ilham, veya bilinen bir ilişki vardır?

+866
Zanetti 14 Oca 2016 20:09:58

Ben fark orada bazı gerçekten iyi manwha, orada par ile manga: Ares, Cadı Avcısı, vb. (Görüş belki tabanlı belirttim kitapları farkındayım ama genel olarak o animasyon hak bir kaç olmalıdır).

Ayrıca, Güney Kore olduğu Amerikan şirketleri normalde gitmek için kendi animasyonlar, örneğin Son hava bükücü, Korra, Transformers, ben de biliyorlar zorunda becerileri ve insanlara yap.

+749
Dave Huish 21 Eyl 2015 22:38:14

Bazı Ahmet T. uygun, bilinen başyapıtlarından Seslerden Uzak bir Yıldız, bir Yer Söz Bizim ilk günlerinde, 5 Santimetre başına İkinci, ve onun son oluşturma, Bahçenin Kelimeler. Araziler çoğunlukla edebi mesafe/boşluk hayat, hayaller, durumlar ve diğer yönleri gibi çeşitli nedenlerden dolayı uzak bir sevgi içerdiğini fark ettim. Sadece Ahmet T. uygun oluşturma ve konsantreleri onun "uzak aşk" bir tema, bir tema bu tür bir tercih olmadığını merak ediyordum. Eserlerinin temaları benzerliği açıklıyor ondan resmi bir açıklama mıydı? Ya da bu tema kişisel deneyim nedeniyle anlatıyor?

+744
vojikvo 30 Oca 2011 03:17:43

Kökeni

Hakim bilgelik1 terimi "waifu" kaynaklandığı bir sahneden 2002 anime Azumanga Daioh; özellikle, bu sahne gelen Bölüm 15.

Bazı içerik: bu sahne, Bay Kimura, erkek karakter okulu o sahneyi katılacak kadın karakterlerinin bir öğretmendir. Bay Kimura genellikle sapkın ve muhtemelen bir sübyancı olduğu için haklı bir üne sahiptir.

Sahnenin kaba bir çevirisi şöyle:

TAKİNO Tomo: Nedir bu? Bir kadının resmi?

KASUGA Ayumu: Vay be, çok güzel.

TAKİNO Tomo: Kim o?

KİMURA: Benim karım.

Tüm: Bu olamaz!

Zeki dinleyici olacak gözlemek Kimura kullandığı İngilizce kelimeler "karım" yerine Japonca çeviri hizmetlerini (gibi 妻2 tsuma). Kelime "karım" (örneğin terminal /f/) ve sonra yeniden (hiragana/katakana) bir Japon hece işaretleri olarak ifade edilmiştir Japon ses kısıtlamaları uymak için adapte olduğunda sonuç マイワイフ var. Son olarak, マイワイフ romanize ettiğimizde, mai waifu olsun".

Kullanımı

Aşağıda grafik gösteren kullanımı konusunda "waifu" ınternet üzerinde etkili oldu denecek kadar erken 2007. Bu "waifu" Azumanga Daioh yayınlandıktan sonra bir süre kadar memetik olmadı izlenimini veriyor.

Google Trends graph for "waifu", 2004 to 2013-08-11

Orada kanıt Animesuki forum bu "waifu" (aslında, "mai waifu") olarak kullanılan modern anlamda (yerine literal standart İngilizce "kadının biri evli olmak" anlamında) tarafından Mayıs 2006. İlginçtir, bu Google Trends üzerinde waifu "için arama yükselişinin önüne görünüyor. Emin değilim ne demek, ama olmaz bir şey.

Husbandos

Orada da bir erkek meslektaşı için "waifu": husbando. Aksine "waifu", "husbando" değil türetilmiş Japon3. Bunun yerine, benzetme tarafından geliştirilen, bir Japon hoparlör kelime "koca" ilan edilecek bir idealize gibi oldu. "Bir husbando" temelde "bir waifu", daha doğrusu kadın daha dışında erkek ile aynı şeydir.

İlk alıntıyı ben buldum için "husbando" dan Ekim 2007 (tekrar, üzerinde Animesuki). Bazı internet arkeolojisi ile, bu alıntıyı önce bir yıl kadar başladı husbando "ve" kullanım göstermek mümkün olacak sanıyorum.


Notlar

1 ben bu hakim bilgelik, çünkü ben hiçbir kanıt "waifu" değildi kullanılan önce, 2002.

2 Japon eşdeğer "mai waifu" açısından kullanım arasında otaku ve memeticity ve benzeri, aslında 俺の嫁 ("ore no yome" yaktı. "benim gelinim").

3 ハズバンド hazubando var, ama ben neredeyse kesin bu değildi doğrudan doğuran İngilizce "husbando". En azından bir ilham kaynağı olabilir.

+742
brandon jacobs 6 Ağu 2012 13:07:06

Öyle görünüyor olabilir Saiyuki

enter image description here

Saiyuki dört anti (eski Cho Gonou olarak da bilinir) bir şeytan Cho Hakkai dönüşen kahramanlar: (ya da sadece "Sanzo") monk Genjyo bu Sanzo, maymun Kral Oğlu Goku, yarı İblis, Sha Gojyo, ve adamın hikayesi. Cennetin emirlerini kim Buda (Üç nokta) bu Sanbutsushin tarafından Hindistan'a Ox-İblis Kral, Gyumaoh Olası dirilişi durdurmak için seyahat için sevk edilmiştir. Yol boyunca beceriksiz katiller, kötü hava, ve kendi trajik kişisel geçmişleri tarafından kuşatılmış durumdalar. Bu arada, kötü adamlar, iki olası sırdaşı, (Gyumaoh bu cariye, bir İblis) Gyokumen Koushou ve çılgın bir bilim adamı, Dr. Nii (insan) Jianyi, uzun zaman önce ölen Kral geri yüklemek için girişimleri devam ediyor. Bilim ve büyünün bu deneyler, yasak bir karışımı, "Eksi Dalgası" oyun, delilik ile Shangri La şeytanlar tüm bulaşmasını, bir zamanlar insanlar ve şeytanlar arasında var olan kırılgan barışı sarsacak.

Özellikle bu bölüm senin bahsettiğin olan dizi Saiyuki Reload

  • Bölüm 5:

    Sanzo Parti köylerine gece kalmak için izin verir harika yemekler pişiren huzurlu bir İblis, Suika. Gece boyunca şarkı söylüyor ve tüm hayallerini ziyaretleri, onlardan acı anılarını ayıklanması ve "onları mutlu etmek." Ertesi gün, Sanzo ve diğerleri, Goku hariç, tüm komik ve cansız hareket ediyor. Lirin tarafından yolda karşılaşınca istiyor ve geri Hakkai ve Gojyo ile Suika köyüne gittiğinde, Sanzo ona * bilgi Bursa askeri Kitap fırlatır. Yaone acı anıları ayıklayan bir İblis hakkında bir hikaye Goku söyler. Goku ve diğerleri köye denemek için baş ve diğerleri ücretsiz

  • 8. Bölüm:

    Sanzo parti çok yemek yapan bir kadınla tanıştığında, insanlar aslında şeytanlara karşı silah olarak gıda kullanın. Goku yemeğini çalışır hastalanır ama. Gerçekten horirble lezzetli yemekleri kullanışlı bir silah için yapıyor olsa bile sevgilisi için iyi bir aşçı olmak istiyor Hakkai, ancak fark. Hakkai pişirme dersleri veriyor, ama yemeğini çalıştığında, kendinden geçiyor! Erkek arkadaşı onu yiyecek yiyorlar duymak dehşete ve Hakkai iyi yemek yapmayı istediğini açıklamaya çalışır. Sevgilisi kendisi için yemek yapmayı dene, olabilir korkunç olacak karar verir. Bir çanak, bir İblis saldırıları yapıyor. Şeytan çorba atıyor ve disentrigrates etti. Erkek arkadaşı onu yiyecek çalışır ama lezzetli bulur. Sürgün, silah mermileri onları öldürmek yol için yiyecek öldürür şeytanlar ona benzer Sanzo karar verir. Ona yardım ettiğin için teşekkür ederim, et çörekler her bir tabak veriyor, ama Hakkai, Gojyo, ve Goku onları yemek istemiyorum. Yola, ama İblis içine kaçıyorlar...

+734
ValerioSSS 13 May 2015 07:55:56

İçinde Kara no Kyoukai 4: Hollow Shrine zaman Ryougi Shiki bir komadan sonra atma kendini önünde bir kamyon, onun diğer kişiliği, SHİKİ gibi ticaret yerleri ile Shiki gibi o da düşüyor. Daha sonra SHİKİ Shiki kurtarmak için hayatını verdi Touko ile ortaya çıkıyor.

Komada iken nasıl oldu SHİKİ Shiki kurtardı? SHİKİ yer değiştirmek ve ortadan kalkıncaya sağlayacak Shiki ne olduğunu?

+700
Gaze 31 May 2019 23:54:28

Aslında Sanji kullandığı bu tekniği denir Gökyüzü Yürüyüş doe kullanın herhangi bir haki, o sadece ögrendi tarafından eğitim çalışırken her gün artan onun hız yapma o hava.

Wiki Devletleri:

Bu Mavi Yürüyüş hava versiyonu. Sanji yüksek atlama havada tekmeler, uçuş görüntüsü verir. Sanji oluşturulan bu teknik sırasında onun sıkıntı içinde "cehennem" kaçış gelen okamas. İlk kaçış için Deniz Kestanesi-Zırh Omurga düşman tarafından kuşatılmış sonra kullanılan, kendilerine zarar bunları yaparken görüldü. (Vol. 64 Bölüm 635 ve Bölüm 555)

Olarak görün o geliştirilen ve öğrenilen bu teknik, çünkü onun çile içinde zaman atlaması sırasında eğitim Kamabakka Krallığı. onu büyük hız verilmesi.

+596
Hugo Sakvarelidze 23 Mar 2010 15:28:54

Sonra kapanış kredi Bölüm 10 Devilman: Mızmız, serisi ucunda görüntünün bir reform Dünya ile iki ay.

Dünya neden Devilman sonunda iki ay var Mızmız mı?

+546
Lorenzo Mondino 6 Nis 2015 23:06:41

Lanet görünür olması sonucu Zodiac Efsane. Bu temel gerçek Zodiac efsane, ama daha detaylı bir "gerçek" versiyonu belirtildiği Hacmi 22. Biraz uzun, ama burada kısaltılmış bir versiyonunu göndeririz.

Uzun zaman önce, Tanrı bir sokak kedisi buldum, ve iki arkadaş olduk. Tanrı bu yüzden onları daha fazla cevap verebilecek diğer hayvanlar için davetiye göndermek için ilham, bir ziyafet oldu.

On iki hayvan BURCU (on iki hayvan gibi bir kedi geldi. Kedi yere yığılmış, hayatının sonunda tükendi olması kadar ziyafet harikaydı. Kedi ile dostluğu onun gitmesini istememek, Tanrı yaşam iksiri içmek için kedi zorla, ona Ölümsüzlük veren. Sonra diğer on iki hayvan da içmek zorunda kaldı.

Kedi geldi gibi Ölümsüzlük istemiyordu, Tanrı söyledi. Herkes Ölümsüzlük ve yaşam sonu izin onun kabul kedinin ret şok oldu. Bu ölmesine izin verdi, ama diğer hayvanlar ihanete uğramış hissediyorlardı ve yabancılaşmış gibi umursamıyordu.

Eninde sonunda hayvanlar gibi ölür başardık, ve Tanrı bir kez daha yalnız kaldı. Yaşamak için Tanrı'nın zaman sona ererken yine diğer tarafta ""diğer hayvanlar gördüğünü bildiği için, bunu kabul etti.

Çok mutlu bir son gibi görünüyor, ama hacmi dediği gibi bir süre sonra gider. Özellikle, diyor ki:

İlk...
... söz ver.
Hangi noktada...
... bir lanet olabilir mi?
Ne zaman değiştirdi...
bir yük içine...?

Bu olay her lanetli Sohma şölende bir araya geldi (ve Kyo kedi) on iki hayvan temsil eder gibi Sohma Laneti kökeni gibi görünüyor.

+441
Matt Dell 16 Eyl 2019 14:49:09

Ayrıca Bkz:

+410
Potapkina 24 Ağu 2013 07:42:43

Filmi kapsayan anime bölüm ne olduğunu bilmek istiyorum. Al kapak 1-20 bölüm 1 ve 2 filmleri.

Üçüncü filmi 2016 anime bölüm 21-25 ve X bölüm kapakları duydum. Ve O X bölüm ne olduğunu bilmek istiyorum.

Bir şey arsa-bilge istemiyorum, sadece kapsar 2016 anime ne kadar olduğunu bilmek istiyorum.

+243
Nurul Fatihah 14 Oca 2015 23:29:25

4. sezon ilk bölüm (Hayate no Gotoku! Cuties), Nagi tüm arkadaşları ile apartmanda yaşayan gösterilir.

Screenshot of Nagi in her room at the apartments (Aslında bu ekran görüntüsünden daireler söyle, ama kesinlikle değil, bir futon daha süslü bir yatak vardı evinin Batı tarzı oda ona göre Japon görünümlü oldukça sade tarzı oda not edebilirsiniz)

Ne zaman evinin daire içine ve anime taşınmış? Böyle bir şeyin olduğunu hatırlamıyorum.

Ve taşındı bir nedeni var mı?

Güncelleme: aşağıdaki bölüm, evinin geri bazen de gösterilir etti. Bu geçerli bir anime sezonu dayalı cevaplar vermek manga-cevapları kabul etmemiş.bu yüzden manga takip ediyor tamamen yok olduğu anlamına gelir.

Screenshot from episode 6 of Nagi in her mansion

+139
ask123 11 Kas 2018 00:28:32
(Ya da, "yeni B...") "Pretty Cure" Toei Animasyon tarafından üretilen sihirli kız bir seçim oldu.
+117
ZvEzdochka 4 Oca 2010 12:47:06

En son sorun Shokugeki no Gülay, Erina babasının bahsettiği yiyecek sadece seçilmiş insanlar zevk, ama gerçekten belirlemekte ne oldu. Yemek her şey seyirci bu kimse sormadı çünkü kafam biraz karışık. Sanat ya da böyle bir şey olduğunu sadece söyledi.

Ama babası onun etrafında karanlık bir atmosferi var çünkü, ben yardım edemem ama gurme yasak stil/bazı tabu olabileceğini düşünemiyorum.

+70
aliyah 24 Mar 2012 21:16:52

Etiketli soruları göster