Oğlu Hak bir Ejderha mı?

Evlat Hak anime/manga Akatsuki no Yona bir ejderha? Bu yüzden overpowered çünkü o olduğunu düşünüyorum.

+965
Kramii 14 Şub 2016 09:34:35
26 yanıtların

Tüm Anime uyarlamaları gördüm ve Manga ve olsun ya da olmasın hastanın gerçekten kurtarmak istiyor istedikleri bir yaşam veya yaşam değerleri görmek için bir çaba içinde böyle büyük miktarda chargec. her Anime ve Mangada gördüğüm kadarıyla tüm Birimleri okudum.

Kuro kendini geçti bir sürü sırasında onun rehabilitasyon ve onun sayesinde ameliyat (Bu İnanılmaz derecede riskli) o izin verilen ikinci bir şans hayat içinde kendini daha değerli daha parasal değeri.

Genel felsefe getirdi hakkında ne olduğu.

Artı nedeniyle ne kadar zor o ve onun doktor savaştı korumak için hayatını yeniden kazanmak ve onun fiziksel yetenekleri ile rehabilitasyon nedeniyle bir çok sıkıntı, o alır hastalar geceyi kurtardı ile cerrahi anlamına gelir (kim tehdit intihar şahsen.) Ancak, rehabilitasyon dayanılmaz geçmesi ve şikayet etmek çok daha sert ve sabırsız mı vereceksiniz başlamak gerekir, ve bir çocuk gibi paramparça ve hala tam işlevsellik ve başarı kazanmak için başardı kendisi bu durumu kör olacak, bu yüzden onun hasta olarak inancınızı kaybetmeyin.

Aslında ödeme için sorar ya da sadece duygusal ve hatta hiçbir değer başka bir şey varsa, buna değer karşılığında bir şey alacak bile para ve hayatlarını harcamak, biraz yoksulluk içinde çoğunlukla görünmüyor, Pinoko manga ve anime boyunca birden çok kez bu noktaya hızlı, ama zamanlar vardır.

Para harcıyor, ya da doğal ekosistemi korumak ve kentleşme önlemek için Adaları satın aldığı zaman onun hasta için dünya çapında geziler yapar, gibi zamanlar vardır.

enter image description here

^ Daha sonra bir çevreci olarak büyüdü yüzünde o deri grefti bağışlanan küçük çocuk anısına yapılmış olduğuna inanıyorum, ama ne yazık ki bir protesto sırasında öldürdü oldu.

Ayrıca yorucu bir fizik tedavi ile geçirdi kendisi ve zayıflatıcı kim bozulmadan Pinoko, üzerinde geçirecek in order to walk and live normally as well

Pinoko ikiz kardeşi tarafından terk edildi ve Kuro babası tarafından terk edilmiş ve bunun benzer geçmişleri olan hastalarda daha şefkatli olma eğilimindedir, çünkü o bir bomba patlama sırasında annesini kaybetti.

Lisanssız olduğu için Tıp Derneği çok daha gelişmiş ve ekstra hamur değer tutan kurallara yeteneklerini sınırlamak zorunda değil.

Özellikle sıkı bir tasma üzerinde tutulur ve consequensly iyi doktor Black Jack bizim kadar deneyimli ya da yetenekli olmayan diğer doktorlara göre.

Artı çok para istedi beri, hasta ölseydi veya işlem başarısız diye, imkansız ücreti ödemek zorunda kalacaktı olanlar para önemli miktarda harcamak zorunda değil, bir rahatlama duygusu hissederiz ve suçluluk de kayıp bir hastanın olması için daha az hissedebilirsiniz Black Jack kendini.

Asla %100 daha az verecek yardım ettiğini ancak olursa olsun durum Kuro her zaman söz verdiğin için olsun her hasta için ekstra mil, gider, ödeme, ya da çünkü Pinoko ısrar ediyorlar.

Ancak gerçekte bugün ne oldu kendisi risk almış bir Doktor için kendi hayatını borçlu olduğunu ahlaki ve gerçektir.

Kimse gerçekten hiç Black Jack için önemli olan ölmek, ama sen ölürsen, öyle değil paranın kendisi bir şey almıyorsun günün sonunda istiyor çünkü onun amacı hayatını kurtarmak ve korumak olduğunu.

(Manga ve Anime black Smith için cerrahi aletlerini keskinleştirmek için gittiği bir sahne var ve bu iş için yüklü bir ücret ödüyor, Smith çok ateşin içine para atarak devam eder ve çalışmaları ile devam ediyor. Kuro bunu protesto veya ve daha fazla para yaktı bu görev şekillendirilmeye son kez, bu kadar para gerçekten çok Black Jack için önemli değil yeterli kanıt olduğunu Smith bahsedilen fark var nedenini sorabilir)yoktu

+995
Andriy Makukha 03 февр. '09 в 4:24

Örneğin emniyet Kemerleri, led Yoko Kanno gelir aklına. Kovboy Bebop müziği tüm oluşan ve onlar tarafından yapıldı.
Albümleri bakıyor, albümleri tüm Kovboy Bebop serisi vardır, canlı DVD hariç. Ancak, bu amaç için oluşturulan olup olmadığını, ya da sadece mükemmel bir uyum olsalardı olarak emin değilim.

Özellikle beste ve anime için gerçekleştirmek için kendilerini adamak herhangi bir grup var mı? Ya da özellikle belirli seri/franchise için oluşturulabilir?

+956
Yan Han Pang 15 Haz 2010 14:23:41

Akazawa Takako çığlığını duyunca, odaya çarşafları kesip kanlı ve bulmak için acele etti, daha sonra kanlar içinde ama ince (neredeyse deli olmanın dışında) gösteriyor. Kim ya bu yaraların nasıl oluştuğunu?

+934
Andrew Perza 14 Kas 2018 11:11:50

(Neredeyse) fark birkaç puan olmasına rağmen genel olarak, bu iki terimi birbirinin yerine takılmış olabilir:

  1. OVAs genellikle ev video için serbest bırakılır (DVD, VHS veya ne olursa olsun, bir Özel gösterinin geri kalanı sadece ayrı bir televizyon yayını olarak yayımlanacak mümkün ise o olsun).
  2. Bu kesinlikle her zaman tutmaz, ancak sık sık Özel olarak uzun veya daha uzun süre OVAs genellikle gösterinin bir bölüm daha kısadır.
  3. Bazı OVAs bir gösteri ile ilişkili değildir, bu yüzden hiçbir şey "özel bir bölüm" değiller. Örneğin, serisi Video Girl Aı sadece şimdiye kadar serbest olarak bir 6 Bölüm düz-to-video OVA.
+826
Dave Perry 10 Nis 2015 04:29:13

Eğer daha varsa ya da bu anime gördükten sonra kafası karışmış gibi hissettim. Bu serinin ikinci sezonu duyuruldu. Bu serinin nasıl biteceğini bilerek ilgileniyorum çünkü bu soruyorum. Böylece bir sonraki sezon için beklemek ya da ben bu manga için aramaya başlamak ve okumaya başlamak zorundayım. (Aslında hiç Anime görmek manga okumayı denedim hiç ben her zaman var)

+799
Aniruddha 3 May 2018 13:27:19

436 bölümde, devam etti.

(Dragneel) Natsu (Dragneel) Zeref kardeşi var. Zeref kardeşi birkaç yıl doğumdan sonra öldü. Açılamıyor bırak, Zeref araştırılan her şey olabilir bulmak konusunda geri getirme ölüm (R-sistemi), yolculuk süresi (Eclipse Kapısı) oluşturma ve büyülü varlıklar (Etherious). (Cinas amaçlanan değil) sonunda, onun bilgi tüm birleştirdi ve küçük kardeşini Etherious bir versiyonunu yarattı, ta ki küçük kardeşi orijinal vücut(ragneel) E(therious) N(atsu) D adlı kullanıyor.

enter image description here

Bir yan not. Bu henüz Zeref 413 bölüm E. N. D. kitabı tutuyordu neden açıklamıyor. Kitap tutarak, E. N. D. henüz ımho yukarıdaki tersi çağırdı, değil izlenimi verir.+783
Carol Rose 20 Oca 2016 21:35:15

Burada bir özet tanımı gelen Macrosspedia. Ben de bir süredir çalışıyor bulmak için bir elektronik kopyasını kitabı bu oldu . Hatırlıyor Musun, Seviyorum, ama yapamayacağım gibi görünüyor bulmak. Biraz daha dikkatli bakmak gerekiyor.

Temelde biri için şok bir duygu iletmek için kullanılan Zentradi/Meltrandi dilinden bir kelime. Aptal Şey "" "De Culcha" transaltes yukarıda bahsettiğim kitapta. Daha sonra "De" Hayır "ve" Culcha "Harika bir Şey" "olduğunu söylüyor. Bu yüzden İngilizce Ne demek "olabiliriz. Olumlu bir bağlamda İnsan/Zentradi kültür tarafından o tarihten bu yana sık sık bir hatıra olarak popüler kültürde konuşulan da yazıyor

+760
Animesh Pandey 29 Oca 2015 21:12:49

Himawari hinata ve naruto kızı. Tenseigan uyanık mümkün mü? Aslında pratik olmadan Byakugan uyanmış, Evet hiçbir anlamı yok biliyorum ama ...

+722
Jakub Kacperski 18 May 2013 01:15:22

Genel olarak, evet, O Gizemli Gözlerin Ölüm Algısı (直死の魔眼, Chokushi hayır Magan, Mystic Gözleri Doğrudan Ölüm) öldürmek Görevlileri

Varlıkların karmaşıklığına bağlı olarak çizgiler farklı miktarlarda olacaktır. İnsanlar geometrik desenler sayılabilir miktarda olacak. Ölen tüm zor ayırt görünüm yaptığınız vücutlarına çok sayıda hat var. Phantasmal Türünün üyeleri ölüme karşı savunmasız çok az "bölümleri olacak." O olmadan fiziksel bedenler gibi Kulları da mümkün olabilir öldürdü.

Kaynak - Mystic Gözleri Ölüm Algısı: Çizgiler

Bu-MOON Fes TÜRÜ geliyor. Bölüm 14 alıntı olan resmi Kitapçığı 10'uncu yıl S & bağlı Bir Kitapçık

Q: Kılıç ve Gılgamış Kader/Stay Gece fiziksel bedenlere sahip olduğundan, Shiki onlara çizgileri görebilirsiniz. (@LestatDusk)

Sadece fiziksel bir bedene sahip olduklarında ruhsal bedenlerinde oldukları zaman bile, Ölüm Algısı Mistik Gözleri etkilidir. Shiki için [Ryougi], eğer rakip değil "hayat", ama "canlı") "canlı" olarak kabul edilebilir, ölüm çizgileri görebiliyor. Örneğin, Bakan Görünümünde hayalet öldü, ama mevcut dünya engel olabilir "anlamında yaşamak" vardı. Ben Sarira karşı Araya koluna başarılı olamadı neden sönmüş, hayatta olma elde "kim insanlarının ait olduğundan da vardır." Ölüm hattı ile öldürmek için ölüm normal kavramı daha gelişmiş "ölüm hattı" seviyeleri deşifre etmek anlamına gelir. Kemikler hakkında üzücü hangisini tercih yapmak zorunda olmaktan, onları yakarsanız kül haline gelecekler ama. Eğer Ölüm büyü kullandığı zaman varsa, seviye yukarı ve fiziksel olarak yendi.

Kaynak - Alıntı Not 14

Tabii ki, kullanıcı yapabilir, ister başka bir şey. İçinde Q & A yukarıda alıntı, cevap gibi görünüyor bakın bu "Shiki" anlamına gelir Ryougi Shiki. Eğer biz konuşurken açısından Tohno Shiki, daha sonra olacak olması biraz daha zor nedeniyle migren muzdarip o zaman o kapalı alır Mystic Göz Katiller gözlük Aoko verdi ona.

Ölüm Algısının Gizemli Gözler yanılmaz değildir. İnsan zihni böyle bir şekilde ölümü idrak etmesi gerekiyordu ve bunu kullanarak bir çok insan beyni üzerinde yıpratıcı, baş ağrısıdır. Buna ek olarak, algı birden çok düzeyi vardır; başlangıçta, Shiki sadece insanlar ve nesneler üzerindeki çizgileri görüyor, sonra canlılar üzerinde nokta görmek için ilerledi, sonra da cansız nesneleri nokta olabilir. Her adımda daha doğal algı akıl alır, ve her adımda beyne daha fazla zarar verir; sonuçta stres ortaya çıkmakta ve kullanıcı için ölüm beynin kan damarları açar.

Soruce - Tohno Shiki: Yetenek 5. Paragraf

Ryougi Shiki gözleri kullanımından baş ağrıları gösterilmez. Ayrıca,

Son olarak, çizgiler ya da pierce nokta algılama ve izleme yeteneği, kullanıcı görevi kendini gerçekleştirmek için, özellikle isteksiz bir hedef karşı herhangi bir ek fiziksel kapasite vermez. [Tohno] Shiki hala menzil, amaç, ve o yüzleri düşman karşısında önemsiz bir görev değildir kendisi tarafından elini hareket etmelidir.

öyle Gizemli gözleriyle bile, Tohno Shiki hala bir Hizmetçi karşı durmak ve Ryougi Shiki sayfa belirtilen gerekir:

[Ryougi Shiki var] muharebe yeteneği Ciel seviyesinde sadece belki, bir Hizmetçi seviyesinde bir varlık karşı defansif bir mücadele onu yönetmek için izin. Hala çok daha güçlüdür [Tohno] Shiki, kim tutar hiçbir umut bile rakip ile bir Hizmetçi savunmacı, o bilinmeyen nasıl onun yeteneklerini çalışma ve hız ile hangi onlar zaman etki etmeli seçmek için kullanır onları. Hizmetkarlar dahil değil Nasuverse olmak, Arcueid Brunestud İlkel Şeytanlar üstünde altında ve ikinci en güçlü olmaya dikkat ediyor.

Kaynak - Ryougi Shiki: Üçüncü Kişilik

Tohno SHİKİ/Michael Roa Valdamjong Mystic Gözleri var iken (aynı olduklarına inanıyordu rağmen) öte yandan, Ölüm Algısının Gizemli Gözler değil ve sadece bir kişi ve Ryougi ve Tohno ne olduğu değil, "ölüm" ve "yaşam" kesim yapıyor.

Aynı zamanda Mistik Gözü (kullanıcının kendi fiziksel yetenek verilmiş) bir Kulu öldürmek ise, her şey onlarla öldürülebilir belirtmeliyim.

[Tohno] tek varlık öldürmek için Eflak Gece gerçek bir varlık olarak, ancak bunun yerine oluşur kadar "yok" bir olgu olarak yok olduğu için, başarısız oldu. Nasu ayrıca ORT gibi insanlar Shiki Gözleri karşı bağışıklığı vardır, ilk etapta "ölüm" gibi bir kavrama sahip olduğunu belirtti.

+697
aha76 21 Ağu 2016 19:50:10

(Suguru öldükten sonra kalbi Kakeru içine yerleştirildi. (Suguru eski Danışmanı Kakeru için psikiyatrik terapist bir rol oynayacak gibi görünüyor ve bazı şeyleri salla diyor. Bunu neden yapıyor? Ne tür bir ilişki (Suguru ile kardeşi oynamak akıl oyunları yapmak var mıydı?

+660
bnvkaz 14 Tem 2015 23:47:06

Cesetler form Katakana karakter "ダ", hangisi belirgin olarak "Da".

+623
takh 18 Mar 2013 11:38:15

Bu sadece bu merak, ama Fairy Tail falan yeni Turkish çeşit, Uzun lafın kısası: Facebook ile ilgili çok sayıda yorum gördüm ve Nalu gemi "ve" Nalu gemi gibi "YouTube. Bu ne demek olsa mı?

enter image description here

+544
Xavier Favier 22 Haz 2016 14:28:26

Vampire Knight, bazı Düzey Ds, diğer vampirler tarafından açılmış olan vampirler, kan tabletleri Gece Sınıfı tarafından oluşturulan (sentetik kan) oluşturulan kan metabolize edemiyoruz. Bu açıkça bir hikaye dedi, ama hiç açıkladı mı?

+544
perfectionist 9 Oca 2019 07:02:56

Ayrıca bu bir çok şey gördüm, gerçekten iyi bir soru. ^_^
Kötü bir ruh hali ya da yalnız olduğunda bence bu olur. Ana karakter köşede pencereye bakarak son koltukta otururken görünce, senin o duygularını kazanç/o: keder ve üzüntü transfer olacak.
Bize ruh hallerini aktarmak için olduğunu düşünüyorum.

+534
polkolpaka 30 Kas 2012 04:17:37

199 bölüm, Gon ve Killua isimleri tahtaya Latin alfabesi ile yazılır.

Chapter 199 page 19

45 bölümde Killua ve Zushi isimleri de Latin alfabesiyle yazılmış.

Chapter 45 page 06

En çok yazarken kullandığı Hunter x Hunter alfabe, peki neden bu isimleri yazılı olarak Latin alfabesi? Hunter x Hunter dünyada kullanılan başka bir dil mi? Eğer öyleyse, Latin alfabesi Hunter x Hunter dünyasında geldiği yeri gösteren bir şey var mı?

+532
Steve DUDSanalytics 28 Haz 2015 06:16:32

Bisiklet 3D model düzenleyici uygulamasında animasyonlu ve hazır 2D çerçeve üzerine yerleştirilmiştir olabilir. Gerçekten uygulama tüm statik görüntülere çerçeveler verebilirler bu yana her iki taraftan, bir önemi yoktur. 3D editörleri hareket yönü var elbette, yoksa 3D çok film çıkacaktır. Ve böylece arka plan çerçeve verme üzerine şeffaf olacak bu yana uygulanan doku ile ana 3D mesh başka bir şey eklemek istemiyorum. Photoshop bu "katmanlar var" nasıl biliyorsun? Peki, bu kadar. Bunlardan biri 2B uygulaması, diğer 3D geliyor. Özel bir şey yok.

Görüntüleri çekilen bu Ultimate™ öğretici nasıl gösteren pek bir roket bilimi değil mi oluşturmak için 3D sahneler ile şeffaflık (tıklayın görüntüler için tam çözünürlük):

Kademeli şeffaflık değişen şeffaf arka plan ile görüntü ve beyaz gölge, 3D editörü verdikten sonra, (Adobe Photoshop gibi) 2D editörü içine alınabilir Ve bu gibi bazı renkli dikdörtgenler üzerinde döşenecek:

Biz de var siteleri gibi GraphicDesign üzerinde StackExchange Sorular ve Cevaplar ağ siteleri bu sorular, benzer konuları böyle resimler:

"Geleneksel animasyon", ama bu gerçekten bir masada kağıt elemanları kolaj, daha sonra sinema bir rulo halinde ortaya çıkan Kare yapıştırma birlikte sahne bir çekim ve demek ki seni. Yukarıda ne modern bir şekilde bilmek istiyorsun, öyle mi.

Eski animasyon teknikleri daha basit plastik şeffaf tabaka olan selüloit levhalar, kullanmayı gerektirir. Sen tanıdık terimi cel-gölgeleme? Günümüz 3D animasyon tekniği cel sayfadaki nesnelerin anahat çizim eski günleri yöntemi − gelir burasıydı. Renkli boya ile alanları içinde siyah anahat ve dolgu çizmek böyle bir şey gider. Sonra sahne görüntü üstünde görecek ve hareket ya da farklı karakter pozlar ile diğer cels için takas.

Başka bir şey gösterir, onların "büyücüler" her türlü tarafından kullanılan hazır çerçeveleri 3D nesneler üzerine kaplama için kullanılan farklı teknikler vardır. Bilgisayarları daha önce nasıl yaptıklarını google sor ve yeni bir şeyler öğrenebilirsin.

+409
Priscy 22 Mar 2019 08:04:30

16 ki yok, bu nedenle lazer Gözleri ve kol toplar kullanıyor. 17 ve 18 ne ki patlamalar kullanabilecek olmasıdır. Sadece 18 destructo disk nasıl öğrendi bak. Çok basit, bastırma tekniği kullanıyorlar yani Z Savaşçıları onları mantıklı olmaz.

+381
Sashenka1993maksim 18 Kas 2010 13:01:39

Ben yönetilen bul listenin ilk sezon ama ben hiç bir şey buldum ile ilgili ikinci. Birileri biliyor mu?

+379
theinarasu 14 Oca 2010 17:51:33

Bu Bayanposta büyük alıntı metni kaldırmak ve kendi sözleriyle özetlemek bu soruyu düzenlemeye karar verdim. sen-ebilmek okumak orijinal gelen bu cevap burada


Yaygın yanlış çeviri olarak Artoria (veya Arturia)-yırtılmış Karanlık Çağ Britannia, Roma İmparatorluğu koruma bu kaybettikten sonra savaş sırasında doğdu. Bu sırada Uther Pendragon İngiltere Kralı oldu ve zaten Cornwall, Igraine dükü'nün karısı karısı ile (Morgan le Fay) bir kızın babası vardı.

Merlin, İnsan/İncubus bir Hyrbid ve güçlü bir Büyücü, bir sonraki çocuklarının Kral Uther ve bu inandığı gibi Uther halefi olacağı kehanetinde vardı. Ancak Arturia bir çocuk bir kız değil, doğduğu gibi Uther üzüntüsüne doğduğunda. o zamanlar bir Kral bir gün bir kral olmaya mahkum olsaydı bile onun halefi erkek bir çocuk gelemedi. Çocuğun cinsiyetini hiç önemi yoktu ve eğer Arturia kaleden kehanet güne kadar ayrılmış olsaydı Kral olacaktı kanıt olurdu emin olduğu için Merlin sevindi.

Beş yaşında, Arturia kralın köleleri biri, Kral onun yaptığı gibi genç Arturia aynı havayı hissediyorum yaptı kehanete inanmıyor olsa. Sir Ector, Emanet edildi Arturia sonra Ector kendi oğlu Kay hem basit knight çırak olarak onlara eğitim ile kabul edilen ve büyümüştür.

Kay Arturia güzellik bir kadın olacağını söyler ama babası kardeşi olduğunu ve gizli tutulması olacağını inanmıyordu ama bu şekilde onu tedavi etmek için karar verdi gibi ona rehberlik etmek için söyledim. Başlangıçta Arturia ve Kay kan bağı olduğu inancı altında büyüdü, ama daha sonra büyürken gerçeği söyledi. Bu ilişkileri gerçeklerden azalmadı rağmen, hala gerçek kardeş olduklarını hissettiler.

Ayrıca atıyla birlikte çekerek diğer işleri yaparken Arturia Kay silahtarı olarak görev yaptı ve ondan eğitim almıştır. İdman sırasında kendi Arturia oldu büyük açısından kılıç ancak Kay ki kullanın "çarpık mantık sadece eşiğinde doğru" yapmak onu his vardı şeye rağmen kazanan, muhakeme gibi

  • Kılıf sizin attın beri "sen kaybettin!"
  • "Hala senin gibi davranma yaşıyorum kazandı!"

Yağmurlu bir gün boyunca Artoria hasta iken, Kay annesinin terk etmek zorunda kaldı bu yüzden sadece onunla ilgilenmek için kullanılabilir olduğunu. Arturia söylüyorum "şimdi ölmek" olsaydı benim için sıkıntılı olur, hızla iyileşmeye karşılığında istediği her şeyi yapmak için söz verdi. İstek ona bir şey Arturia olması çok kalıcı olmak "ovalarda çalışan bir aslan hayal etmek istediğini söyledi." Bu yerine getirmek için Kay ahşap bir aslan oyulmuş. Oyma Kay eski umarak, bu yüzden hayalleri ve Arturia bir köpek ve bir kedi arasında bir haç karşılaştırdı ona zarar olmaması gibi bir fare zarar veremeyecek olan aslan ölürken kötü oldu ama yine de teşekkür ediyor ve rüya görmek mümkün oldu.

Ector Merlin tarafından büyütülmüş olsa da Arturia öğretim ve onunla Üvey baba figürü gibi davranmaya ziyaret etti. ayrıca Kay gizlilik yemini onu yapma Arturia cinsiyet açıkladı.

Arturia kehanet 15 gün oldu ne zaman geldi ve Merlin sonraki Kral seçimi için Caliburn hazırladı. Şövalyeler ve Lordlar seçimi bir kral olmak için en üstün olanı seçmek mızrak ile beklenen bir sonraki Kral seçimi için toplandı, ama Caliburn bir taş yazıt ile sapına takılıp okuma sunuldu

Bu taş Whosoe asla bu kılıcı çıkartır İngiltere rightwise Kral doğuyor.

Birçok şövalyeler komutu takip etmeye kılıcı yakaladı olsa da, hiçbiri bunu çekin başardık. Başarılı girişimleri ile seçim yapması beklenen Sir başladılar. şu anda Arturia hala böylece çırak ve polemiğe girmek için nitelikli. şimdi terk edilmiş taş yaklaştığında ve tereddüt etmeden kılıcı uzandı.

Onu kapma önce, Merlin onu önce onu almadan önce düşünmek için söyle ortaya çıktı. Artık kılıcı aldıktan sonra insan olacağını söylemiş, ama "bir kral olma artık hiç bir kral herkesi korumak için herkesi öldürür, bu konuda her gece düşündü ve sabah aslında korku olmadığı geçmeyen bir gün gelene kadar ürperdi biri olduğunu bilerek doğduğundan beri insan" anlamına geldiğini aslında hazırlıklı olmuştu. Merlin onun cevabı hissetmedi korkuyu o zaman bitmeyeceğini söyleyen Marsh

Arturia zahmetsizce dışarı kaderin onun başına insan bir şey oldu o anda ve kılıcını çekti. herkes orada iyi bir kral gibi davrandı sürece cinsiyet görünüşü çok iyi olur. Almadan kılıcı da Kral 15 yaşındaki bir beden olurdu andan itibaren yaşlanmayı engellemeye vücudu üzerinde bir etkisi vardı.

Sonunda orijinal Yuvarlak Masa kuruldu ama daha sonra Kay ile birlikte en üst düzey şövalyeler dönüşen bu Bedivere ve Gawain katıldı onlara ülke ve 3 geri ödemelerine ise kendini ülkenin gerçek Kralı çağıran antrenman yaparken o Arturia sonra, Merlin ve Kay çeşitli maceralar yaşadı.

Bir noktada Maceraları Arturia sırasında bir ay için bir aslan yavrusu bakımı için geldi. Ona bağlı olmak zorunda kalan genç yavru ile bir bağ kurdu, sevgili kardeşim tarafından verildi oyulmuş aslan yüzünden (büyük ihtimalle) onları çok sevdiği için öyle olmadığını iddia ederken. aslan yavrusu çok enerjik olduğunu, sık sık ısırma veya tırmalama, ama alt ile sonuna kadar kalmak mümkün olmasını diledi bu hissetti mutluluğunu yaşıyor. süre değil belgelenen bu meydana verilen resimler var görülen Arturia olarak Kral ve savaş nerede o giyer aynı mavi kıyafetleri altına zırh ben şüpheli oldu sırasında bu maceralar nedeniyle ne o giyiyor bir flashback Görüntüdeki Görsel Roman

Uygun olarak doğmuş olan Morgan le Fay, aynı durum Kral Uther'in kızı ve Arturia ablası tanınan, gözleri Arturia onun olması gereken babaları sevgi ve umut aldı inanıyordu, intikam için arzu eden cadı kraliçe oldu. onların maceralarını sırasında Morgan olan bunun üzerine Arturia Vivian gider, Gölün Hanımı (ve Morgan zıt kutup) Arturia gevşek Caliburn gören bir tuzak yürütüldü.

Amca Vortigern ona karşı son savaştan sonra, Arturia kingdom Camelot onu istedi ve barış on yıl geçirdi. bu süre içinde Arturia bir varis üretmek için güçlü olmak sorun ile uğraşmak zorunda kaldı. "yardım" Merlin belirsiz bir zaman süresi için sperm üretebilen bir pseudo-erkek içine Arturia yapmak magecraft kullandı. bu süre zarfında ancak Morgan le Fay var onun kız kardeşi sarhoş kullanılan ona büyü enchant onun kız kardeşi için bazı Arturia sperm. kendi yumurtalıklarını kullanarak Morgan sperm geliştirilen ve kız kardeşini homunculus bir klon için doğum var. bu Mordred oldu.

Arturia Kral Leodegrance, Guinevere kızı bir araya geldi ve 2 İngiltere'de "Krallık" bir dışa görünüm yapmak için kabul ediyor. Yedi yakın gün sürdü ve arazi boyunca kutlandı görkemli bir düğün töreni yapıldı bile. Ancak Arturia, "koca" bir adam değildi ve evliliklerinin hiç bir zaman mükemmel olacağı ziyade aşk, ihtiyaçtan dolayı, evlilikti.

Bu süre içinde Mordred Morgan tarafından doğru Kral yenmek ve onun tahtına varis olduğuna inanmak büyüdü. Annesinin tavsiyeleri ve kendi kılıç onu, bir sunum Yuvarlak Masa Şövalyeleri biri olarak kabul edebildi. rağmen Arturia için annesinin obsesif nefretin daha mükemmel kral olarak onu idealize Arturia nefret Mordred. daha sonra Arturia var "evlat" olmanın mirası ondan öğrendi ve bununla birlikte de Mordred idolümdü o, Kral twisted doğum utandığını aynı kanı paylaştığı bir öğrenme mutluydu.

Arturia bir kral insan olmayan yemini etti Kral olmaya devam ettiği ve bir insan duygularıyla insanları korumak. tahtta iken asla keder gözleri daralma ve sert hükümet işlerinde çalışırken, her sorunu çözerek, Arturia herhangi bir sapma olmadan ülkeyi dengelemek için başardı, ve tek bir hata olmadan insanlar cezalandırılır. bu ancak kurşun Şövalye onu bir Sir Tristan Camelot deyip bırakmak

Kral başkalarının ne hissettiğini anlamak

bu Lancelot işitme Kral onun da düzenlenen Guinevere bir dilek için yükünü azaltmak istedi. Birbirleri ile sohbet ederken arkadaş olarak birbirimizi tanımak ve birbirimize destek geldi ve daha sonra Lancelot guinevere'ye düşmeye başladı. olsa onu Arturia ona Guinevere evlilik için bir kadın ve gerçek anlamını olmayı öğrendi Guinevere.

Bazı noktada kimlik ve "oğlunu" hakkında Arturia yaklaştı ama oldukça Arturia için olduğunu belirterek reddetti umduğu verilmesinden Mordred Mordren çocuğuna ve Morgan'ın "oğlu" olarak Mordred tanımak ya da onu Tahttan feragat edemedi komplo doğdu iken. Mordred Arturia nefret Morgan ve ne yapmış olursa olsun, o an Morgan'ın kirlettim, bir çocuk doğdu, çünkü bu olduğuna inanıyordu ve onun doğum utanç nefret olmaya başladı.

Lancelot ve Guinevere ilişkiye başladı ve bu Agravain, nefret ediyordu, kim Morgan tarafından işe Arturia Şövalyeleri ve bir suikastçı tarafından keşfedildi. Ancak Morgan nedeniyle kadınlardan nefret ederdi ve de Arturia gerçek cinsiyet öğrendi olayı ortaya çıktığında Agravain Krala sadıktı. ilişkisi olduğu Guinevere tehdit etmeye çalıştı ama başarısız oldu. önce ölümü ve görme Mordred büyüyen nefret (muhtemelen Mordred bilmeden bir kadın iken de) Yuvarlak Masa Şövalyeleri olarak güvensizlik yaymaya ve insanların gözünde Kral saygınlığını yok eden onun olayı açıkladı.

Arturia olayı öğrendiği zaman, kimsenin suçu değildi ama oldukça Guinevere ve Lancelot sacafrice bilerek anlaşıldı. ancak hala bir kral sıfatıyla hareket eden ve bu kez zina ciddi bir suç olduğunu, Arturia duygularını atılır ve idam Guinevere vardı. Lancelot onu kurtarmak için durdurmaya çalıştı, Gawain kardeşleri, Gareth ve Gaheris dahil olmak üzere diğer şövalyeler onun birkaç öldürüyor ama sonuçta başarısız oldu ve tekrar Fransa ülkesine kaçtı.

Kral karşı ulusal hoşnutsuzluk temsil eden isyanın lideri Arturia Roma seferi Mordred gittiğinde oldu. Arturia Mordred kasıp kavuran döndü ve Kral ondan nefret ettiğini ve sadece taht için uygun olduğunu. sadece Arturia tarafından "oğlu" olarak kabul edilmesini istediği bir gerçekti. bu daha sonra hayatlarını iddia olan bir iç savaşa yol açtı.

kısa bir süre Camlann Avalon son savaştan önce, Arturia Ölümsüzlük veren Excalibur için kılıf, nedeniyle Morgan le Fay entrikalarına için çalındı. Lancelot, aforoz edildikten sonra bile, Camlann Savaşı kralına hizmet etmek için katılmak istedim ama Gawain hostilely nefreti yüzünden onu reddetti.

Merlin son savaş önce kötü bir cadı (Morgan?) iddia ederek kendi aşk sorunları yüzünden Arturia sol onu öldürmeyi o Dünya Ters Tarafa kaçtı çalıştı ve böylece cadı ona ulaşmak etmiyordu nerede Avalon arazi, ancak karşılaşılan o kapı sonsuza kadar kapalı olduğunu Avalon Bahçe ve sahip aşmış ölüm denen mühürleme "kule", yaratılmış ve böylece, hiçbir zaman Kahraman Taht girebileceği bir tuzaktı.

Morgan "Oğlu Mordred son savaş sırasında nefret" ama Arturia yanıtladı

Senden nefret etmemiştim. Sen tahtı vermem tek bir nedeni vardı. Ben bir Kral kapasitesi yoktu.

Savaş Mordred onların ölümcül Rhongomyniad tarafından ona bir lanet, çünkü yaralı ama ölümden sonra hala kılıcı salladı ve ölümcül Arturia yaralandı.

Arturia ölüyor vücut Excalibur iki dakika Excalibur Vivian Arturia için ölürüm döndürülen beliving başarısız oldu Göl, bir düzenin kadına geri atarak imha etmek için yas tutan bir şövalye sipariş nerede Sör Bedivere tarafından kutsal adasına götürüldü.

Bedivere yokken, kişisel hataları yansıttı, Kral gibi hayatı pişman. Önce onun son nefesi, o çağırdı, dünya; exchange hizmetleri gibi bir Kahramanlık Ruhu, o istedi için verilen bir fırsat aramaya Kutsal Kase için kaydetmek onun ülke.


Arturia olarak dünya ile sözleşme yaptı ve Kutsal Kase Savaşları için davet edilmeye başlandı bu son bit vurgulamak isterim. çağrıldı o önceki zamanlarda anılarını korur o yüzden etkili bir Kahraman Tahtının gerçek canlarından klonları olan diğer Kahraman Ruhları aksine, Arturia hiç yapmadı.

Kader/Stay Gece olaylar farklı rota Arturia' kadere bağlı sonra. ben özetlemek içinde bu cevap ama toplamı bu kadar

- İçinde Kader miyiz Arturia kabul şeyler Sör Bedivere iadeleri için son zaman
- In -Son Bölüm- çünkü Arturia sonlandırıldı onu sözleşme ile Dünya tarafından yok Kutsal Kase onu kendi gider için Avalon Ters Tarafı Dünyanın beklediği Shirou kim sonunda bir film ile onun gibi ayrı bir mucize Merlin hakkında konuşuyor

- İçinde Sınırsız Bıçak İşleri:
- İyi Sonunda Rin ile Hizmetkarı olarak kalacak
- Gerçek Son Arturia kaybolur uzakta ancak eğer Avalon de sona erdi eğer o ya da değil ve eğer kontratı sona erdirildi bilmiyoruz

- içinde Cennetin Hissediyorum, ne olursa olsun sonu Arturia bozuk tarafından Angra aydınlanmış Sufiler ve öldürüldü Shirou kapatmak için son bir savaş. kader onu bundan sonra bilmiyoruz

- içinde Fate/Hollow Ataraxia o davet için Angra aydınlanmış Sufiler yanlış bir Kutsal Savaş. Angra aydınlanmış Sufiler yeniden çalıştığı için 3 savaş Arturia sanki Arturia yeteneği ile Alter kişiliği ile Angra aydınlanmış Sufiler tarafından bozuk (bu Arturia) takas etmek üzere çağrılır aynı Kahraman (2 Taraf)2 Kılıç çağırmak için büyü onların sürekli kullanan Edelfelt kardeşler tarafından çağrıldı eğer o çağrılır

Ayrıca ne zaman Arturia kendi zaman çizelgesinde bilmiyoruz iken bu oluştu

  • içinde Kader/Labirent o çağırdı Norma Goodfellow/Manak Sajyou Hizmetkarı sırasında alt Kategorisi Kutsal Kase içinde Caubac Alkadraz labirent. o formları bir parti ile 3 Diğer Görevlileri, OkçuRobin Hood Fate/Extra), Pudra (Medea dan Kader/Stay Gece) ve Assassin (Hasan-ı Sabbah gelen Kader/Stay Gece). uzak değil, bir savaş Arturia kaybolur sırasında Norma/Manak ve Nobel Phantasm onu kullanır unutulan bir sözleşmenin diğer 3 Kulları için ona güle güle demek ve Norma/Manak Mistik bir Kod vermek onlara Emanet önce çünkü buldu

ben de eklemek de bir noktada Arturia Kanından hayatta bir şekilde diğer Tip-Moon Çalışır Lord El-Melloi II (Tereddüt Kadife adı sonra dördüncü Kutsal Kase Savaşı) ile tanışır Gri olan onun Yardımcısı olur. Lord El 4. Kutsal Kase Savaşı tatsız anıları getirmek hangi Arturia gibi olmak görünüşü dışında Melloi II Gri de Rhongomyniad kullanmak olabilir.

Rhongomyniad kendi içinde özel bir şey değil, nesiller boyunca aşağı geçti ise gizem tek bir halefi nesiller Fraga soyunu bir patojen ile aşağı geçirilen (ölçümü bazett Fraga McRemitz) Fraga ailesi tarafından düzenlenen Gelenek Taşıyıcı özelliği benzer şekilde korunmuş. eğer Fraga gibi Arturia kanından bir patojen olduğundan emin değil gibi (benzer şekilde).

Gri bir mezarlıkta doğdu şu anda tek bildiğimiz. eğer soy Arturia (hangi kan Nasuverse (bu bayanposta göre) diğer Arthur Efsanelerin aksine Uther'in kızı Cornwall Dükü değil)kim Morgan ile devam edebileceği Uther gelen veya başlayacak Rhongomyniad bağlı eğer ya iner o kim bilmiyoruz


(Her Türü)kaynaklar-Moon Bayanposta

+344
Dulini Atapattu 29 Haz 2016 14:01:44

Madara o Rinnegan uyandırmak için gittiğini bilmiyordu. Altı Yolları ve Juubi Sage ile hikayeyi biliyordu, belki de Sonsuz Tsukuyomi varlığı hakkında biliyordu. Ama Rinnegan olmadan, onun planı o da Rinnegan Gedo Mazo için gerekli olduğundan) hiç başaramazdı.

Madara o Rinnegan uyandırmak için gidiyordu bilmiyordum beri, veya gereksinimleri ne olduğunu, onun planını başlamış olamaz.

Tabii, geriye dönüp bakıldığında, eğer bilseydi daha sonra bir noktada Rinnegan uyandırmak, erken zeki hamle olabilir bu Bijuu toplamaya başladı ki.


Mevcut plan bile onun kusurları vardı unutmayın:

  • Obito asla Madara diriltmek için planlanmış. (Siyah Yu tarafından Madara cesetle cazip olan), ona birini canlandıracak ve onu kontrol edebileceğini düşünme hatasını Kabuto oldu. Obito planı Sonsuz Tsukuyomi kendini tamamlamak için, ve Rin yaşadığı bir dünya yaratmaktı.
+330
emma3 29 May 2015 21:03:25
"Toradora!" Yuyuko Takemiya tarafından hafif bir roman serisi. Birbirimizi kazanmak sevgi çıkarlarını dikkatine yardım, ama bunu yaparken daha yakın olmak iki lise öğrencisi hikayesini anlatıyor.
+248
cindy christie 14 Kas 2019 21:57:48
Kaptan Tsubasa küçük kafaları ve büyük organları ile futbolcular hakkında Youichi Takahashi tarafından bir manga var.
+243
roburidge 2 Eyl 2010 03:01:43

Sonrası fikri-Savaş uyan tüm Ninja arasında zihniyet kesin bir değişiklik oldu. Bir zamanlar tabu ne birey için olumsuz bir maliyetle son olarak kullanılabilir. Kalan klan üyeleri dostum tüm geçmişin sert, kısıtlayıcı kurallara uymaktan aksine yeni özgürlüklerini kullanmak istiyorsunuz, bu nedenle doğaldır. Değişiklik Naruto tüm sembolik onun harekete.

+188
pinda 21 Oca 2018 08:27:27

Kral birçok kez yaşayan en güçlü adam olarak Kahraman Derneği istatistikleri ona: Dayanıklılık, Zeka, Adalet, Dayanıklılık, Güç, Popülerlik, Etkinlik ve Mücadele Yeteneği her 10 sıralama ver. Bu yüzden, mükemmel ve en güçlü kahraman, neden #6 daha yüksek rütbe onu bilmiyorlar mıydı onlar?

+123
Richard Givis 21 Nis 2016 10:02:59

Madoka image

Farsça kız arkadaşı Magi Madoka Bull (de 魔法少女まどか cep マギカ, Mahō Shōjo Madoka Magika) bir orijinal anime 2011 sihirli kız tür animasyon stüdyosu ŞAFT, yönetmen Akiyuki Shinbo ve yazan Urobuchi Gen olması iyi bilinen için onun karanlık temalar ve referanslar, aksine çoğu geleneksel sihirli kız gösterir.

Kaname Madoka Cadılar onları yenerek ile görevli, insanlığa umutsuzluk getirecek kötü varlıklar ve büyülü kızlar arasında bir savaşta yer alır. Kyuubey, sihirli kızlar küçük arkadaşı, Madoka göre herhangi bir sihirli kız büyük bir potansiyele sahiptir. Göründüğü gibi değil ama her şey değildir.

Bu etiketi orijinal anime, çeşitli film, manga ve oyun uyarlamaları ve diğer çeşitli ilgili şeyler içerir.

Daha fazla bilgi için, bkz: Vikipedi, bu resmi İngilizce dil sayfave Farsça kız arkadaşı Magi Wiki.

+25
Gabriel Solomon 11 Ara 2014 15:42:53

Oldukça basit bir ifadeyle, bu hemen hemen her şey düşünce koymak ve aka simya içine anlayarak yapılabilir bir dünya. Simya aslında Amestris kurulan ve sadece Xerxes bu daha önce var olduğunu ne zaman kuruldu. Bu nedenle modern simya yaklaşık 400 yıldır manga/şov başladığı zaman etrafında olmuştur.

Bu zamanda teknoloji de bizden çok daha az gelişmiş olduğunu. Yeniden zor olacağını banka notları veya diğer tür kağıt para üretmek için zor olurdu. Bir simyacı kendi evinde gerekli tüm bileşenleri üretmek olabilir, ve birçok özel bileşenleri yasağı uygulanması çok daha zor olurdu.

Öte yandan, altın büyük ve ağır. O da çok nadir, sadece küçük bir kısmını altın dünya mevcut kabuk. Aniden büyük bir kaynağı ile besleme hattı aşağı düzenleme olmadan geliyor olması düpedüz şüpheli olurdu. Ekonomiyi bozmak için yeterince büyük miktarlarda altın üretim kesinlikle dikkate almayın ve ağırlığı sayesinde olur, kesinlikle takip etmek çok daha kolay olurdu.

Tabii ki, bu Amestris zaman test dayanacak şekilde tasarlanmış tüm üstleniyor. Gerçekten, homunculuslar sadece cinayet herkesin zamanına kadar halk mutlu olur (nispeten) kısa vadeli bir çözüm gerekli.

+16
Hung Hon 18 Tem 2014 16:22:45

Etiketli soruları göster