Neden Natsuno bazı fan sanatlarında bir kaplumbağa ile gösterilir?

Bazı fan sanat Shiki tasvir Natsuno ile bir kaplumbağa:

Ayrıca, Natsuno babası diğer fan sanat ölü bir kaplumbağa ile gösterilir.

Sadece anime izledim ve gerçekten çok merak ediyorum.

Bunun için herhangi bir açıklama, bir manga veya Roman mı?

+860
Elmer Medez 9 Mar 2014 15:30:30
29 yanıtların

Eğer tahmin etmem gerekirse KOAH benzer bir şey olurdu. Büyük beden ve yaşı oksijen tankları açıklıyor kolayca tüm ihtiyacı olan oksijen emici engel olabilir

+962
Sergey Ronin 03 февр. '09 в 4:24

Chidori hakkında düşünüyorum ve şimdi bunun için can atıyorum ben. Bir ninja bu soru üzerine tökezledi: Chidori kullanmak ve bu başına bela olmadan nasıl öğrenebilirim?

+951
user6423 9 Ara 2015 23:13:56

34 bölümde, Kasuga sınıfta bir kitaptan yüksek sesle bir sayfa okumak istedi. Okuyorum çeviri olarak satırlara yer verir:

Güneş uçurumun üstünde tırmandı ve Urehi köprünün altında çömelmiş yürüdü. Demiryolu çitin ötesindeki o uçsuz bucaksız, ufka kadar uzanıyor...

Daha sonra, aynı sayfada:

Hiçbir şey inanmak. Kendi inanç yüzünden kızıyor. Şehveti reddetmek için nasıl hiç bilmeden. Suçlayarak kendi şehvet...

(Bu okuduğum çeviri ile diğer kalite sorunları olduğundan orijinal Japonca çok iyi bir çeviri olmayabilir. Eğer iki parça birlikte gidersek de emin değilim.)

Doğru metin ayrıştırma olmaz, burada sayfanın bir görüntü:

volume 7, chapter 34, page 53

Bu gerçek bir kitap ya da bir şiiri vardır, ve eğer öyleyse, ne bu mesajın? İlk iki kabarcıkları içerik arama denedim, ama Google bana yararlı bir şey vermedi.

+946
Teresa Edwards 7 Tem 2016 11:44:45

Naoki Urasawa Canavarı, çocuklar ile Kırmızı Gül Konağı düzenlenen "resitaller" idi. Bu "resital" gerçekten ne olduğunu hiç açıkladılar mı? Resimli kitaplar bazı olayları Ljubljana seyahatleri çocuklarıydı? "Resitali" aslında ne olduğunu hiçbir zaman tam olarak anlaşılmış dizi ve ben izledim.

+864
Pelmenik Varenik 2 Eki 2011 08:17:09

Anime Canavar, orada bir karakter her zaman gülümsüyor, ama yapamadı ifade başka bir duygu.

Bir çocuk olarak onu etkilemiş olan süper kahraman çizgi filmi izlemiş ve bir kurtarıcı yaptı. Her zaman insanlar siyahları kurtarmak ama sanıyor o zaman insanları öldürüyor ve her zaman cehennem gibi kanlı oldu.

Adı nedir, öğrenebilir miyim?

+859
David Klann 13 Kas 2010 02:07:59

Pokemon yaşlı insanlar var ama hiç eski Pokemon gördüm. Ne Pokemon yaş ve ölmek? Ayrıca, eğer çok fazla zarar görürlerse, yaraların ölecekler mi? Orada şimdiye kadar herhangi bir ölüm var mı?

+739
zaarcis 13 Ağu 2017 04:16:17

Olarak wiki belirtti

Büyük bir hazinenin yerini Roger Korsanlar ve Beyazsakal dışında, ölmeden önce, hiç kimse bilmiyor. kaynak

Bu hem Shanks ve Buggy Bir Parçanın yerini biliyor anlamına gelirdi. Göre bilgi büyük olasılıkla da ne bir parça bir Nevi spoiler

Hazine (örnek Luffy şapkası için) büyük kişisel değeri olan bir şey olmak yinelenen tema göz önüne alındığında, Bir Parça sadece Gol D. Roger değerli bir madde olabilir. İçinde Böcek var geri dönüş için yaptığı gün gibi bir üyesi Roger Korsanlar, o tartışılan Shanks anlamı bir hazine, ve o bulduğu tüm mürettebat paylaşılan aynı görüşleri ile ilgili kişisel değer Vol. 19 Bölüm 3 (p. 8)

Konum olarak nitelendirdiler

Derinlerde Büyük çizgide gizli, muhtemelen son ada Raftel içinde, ölen sahibini, Korsan Kral Gol D. Roger tarafından söyleniyor

+732
SstephenN 16 Mar 2010 18:16:41

Hala Harry Brandon öldürdüğünü anlamıyorum. Vardı Harry'nin en iyi arkadaşı ve en sadık üyesiydi.

Maria'nın erkek arkadaşı olduğu için onu kıskanıyor muydu, yoksa başka bir nedeni vardı diye mi?

+710
archiman 2 Mar 2015 10:03:55

Sadece açık olmak yuttu burada olanlar hakkında konuşmuyorum.

Titanlar insanlar için kullanılan ve sonra bir şekilde titans dönüşmüş olduklarını biliyoruz.

Tamamen Buharlaşan bir titan öldürdüklerinde ve geriye bir şey kalmadı.
Peki insan içinden olur?

Eren sınırlarını test edildi ve her seferinde daha titan vücudu ile kaynaşmış gibi olabilir mi? Eğer öyleyse, neden Ymir 60 yıldır titan formunda canlı ve hala geri insan haline dönüştürebilir?

+682
Boogabuh Wilson 23 May 2010 22:57:01

Üzerinden geriye bakınca, doğru (çözmek akustik versiyonu var, eğer hafızam beni kandırma değilse inandığım) son bölüm... son sahne de whithout yürürken kaneki holding kollarında kendini gizler oynadığı son şarkı. Henüz serbest bırakıldı mi?

+676
Bruce Gohr 26 Şub 2019 12:49:04

...5 Bölüm kadar çeviri aştım olabilir izlemeye başladım... ama sonuçta alternatif zaman çizgisi ona yakın insanların hayatlarını daha derin bir anlayış ile oynamak gibi Tomoyas. Sonuçta aile olmadan nasıl gittiğini babaların gururu olan her diğer - yanlış anlaşılma sona erebilir kızı ve onu ilk baba gösterir onun hom. bu açıkça para reddetmesi ve yiyecek ya da su bile olmaması onun tarafından gösterilir. nigasas ebeveynler de nigasa hayatta bir zaman çizelgesi önerdi. sevgi dolu, ultinately hasta bir çocuk için hazırlanmış olsa da nigasas anne. deneyim ya da trajedi eksikliği bir çocuğun sevgi ve eğlenceli daha fazla ihtiyacı thtlat gerçeği görmelerini engelliyor aslında. nigasas hastalık ve desth sonuçta geçmiş kızını gereken baba olmak için kendi arzuları oynamasına izin vermiş olabilir. arkadaşları nişanlılar kız kardeşi acıyı ve kaybı programı başka bir örnek gösterir. ayrıca, seçim için yeni bir şans isteyen kaybı veya ölüm önlemek ya da aşık olmadığını önermek gibi görünüyor. ayrıca. ben nigasa ve kızı aynı dünyada mevcut konum olmayan bir his var. sonradan kızı gibi hissettim. iç monolgue onun çok kötü bir dather değildi dünya gösterir gibiydi. çocuğunu büyükanne suçunu ona takıldı sonra nigasa gibi çok yalnız kalmıştı. dsughter onun için son rwquest zor baban bakım illnrss almak için zorlaştırma oldu. abyways. duygularını açısından sadece kendisi açısından ama insanlar farkında değil.

+671
pedroren 9 Oca 2016 06:13:43

Ben yeni başladım izlemeye Wagnaria!! "Çalışma" yazıyor ve fark!" açılış. Ben bunu anlamak Başlığı Wagnaria!!, baskı üzerine Kutu, DVD Kapak ve listelenen nisa'nın web Sitesi, geldiği adı restoranda anime hangi hikayeyi çoğunlukla etrafında merkezleri.

Ben de yapıyorum merak ediyor Wagnaria! yani Çalışma! Japonya'da? Neden anime başlıklı Çalışma! ama Batı kadar etiketli Wagnaria! (ikinci sezon olmak Wagnaria!!2) bu yana, normalde Batı ya da Japon ismi tutulacağı ve bu Tercüme İngilizce?

+664
Bee Pea 6 Kas 2015 06:18:52

Gerçekten teyit edilebilir olsa da ( ya da henüz teyit edilmemiştir )

Çoğunlukla etkili oldu ama tekila boyunca: "tekrarlanan tek bir şarkı sözü yer olan 70, bir şarkı için bir referans oldu." Stil almak için yeterince yaşlı herkes için açık başvuru yapmak için eyecatch minyatür müzik bit kadar benzer olduğunu tahmin ediyorum. kaynak1

Emin şarkı tekila için reffer onlar hakkında 20.

+540
csmith848 14 Tem 2014 05:22:32

Ne şarkı Muse katlı Bir okulun çatısında yapar mı?

İdol turnuvaları için uygun olduğunu düşünüyorum, ve mavi elbiseleri giydiler.

+527
heathdaug 6 Eki 2013 10:10:43

enter image description here

Ayrıca Bkz:

+477
Alvaro Pedraza 21 Nis 2016 12:14:35

Çözülmemiş gibi görünüyor ancak anime izlemeyi bitirdim

Tayga Ryuji hala ayrı okullarda onlar onu sevdiğini söylemek için izin kredi sonra okulu ziyaret ederken

Anime sonunu çok merak ediyorum, aynı noktada Manga/Işık Roman olarak mı? Hikaye ilerleme Manga veya Işık Romanın hangi değilse furtherest yapar (yani devam etmek ve hikayenin sonunu biliyorum)

+443
unami 6 Ara 2016 05:37:13

Bulunan cevaplar Bayanposta madde üzerinde siyah zetsu: onlar samehada. Mülkiyeti aslında siyah zetsu: onlar samehada kişiliğine dayanır. (Vurgu benim) kendi bilinci var gibi görünüyor:

Çakra ile tıkanmış zaman, her ikisi de farklı ve hoş bir tada sahip olan siyah zetsu: onlar samehada başkalarının çakra gibi ve beslenme kazançlar bilinçli bir silah olduğu için benzersizdir, bıçağın en mutlu olduğu zamanlar. Büyük ölçüde anlaşılan beri Katil B çakrasını sahiptir, Kisame göre, ahtapot gibi tadı var. Ancak, ateş huylu çakra karşı hoşnutsuzluk görüldüğü, belirten vardır — B göre çok sıcak. Yetenekli olmak bilinçli düşünce, siyah zetsu: onlar samehada seçer kendi kullanıcı, özel bir işlem vardır Genellikle sonuçlandı olmak düşünce olarak herkesin bildiği seçici. Hangi nokta siyah zetsu: onlar samehada seçilmiş sahibine iade etmek için çaba sarf edecektir de kendi kavramak, onları serbest bırakmak zorlamak için girişimleri onaylamadığı biriyle kullanmak için, kolu çıkıntı sivri. Eğer Katil B gibi daha güçlü bir hükümdarıyım için eski sahibine ihanet etmiş olsa bile, bıçağı onun yasını tutmak için Kisame kadar en az kalmıştı.

+424
jgpawletko 1 Ara 2014 18:43:53

Başına Kılıç Totsuka madde üzerinde Naruto wiki,

Kılıç tarafından bıçaklanarak olanlar kavanoza sonsuza kadar çizilmiş ve sarhoş hayal dünyasında gibi "bir genjutsu tuzak" vardır

Eğer bir kişi Totsuka kılıcı tarafından bıçaklanarak ise, zihni artık etkin olabilir anlamı olan sonsuz bir genjutsu, içinde yakalanır. Ama, nasıl oluyor da Orochimaru hala zihinsel olarak aktif mi? Ben varsayalım, ama o-ebil almak farklı organları, zihin aynı için.

+381
Parvinaa Vna 25 Oca 2017 16:04:47

Peki, 436 bölümde, devam etti.

Natsu 400 yıllık bir tarihi vardır. Flashback ve doğumu arasında bir kaç yıl ver ve zaman atlama sırasında yedi yıl sürer. 400 yıl önce Zeref kardeşi olarak doğdu. Kısa bir süre sonra öldü, ama vücudu sağlam Zeref tarafından yıllar boyunca tutuldu. Vücut Natsu şimdiki zaman kullanarak satırı Zeref kardeşi gibi tıpatıp aynı. Daha fazla okudum de bu konuyla ilgili soru hakkında nasıl bu gelmiş olabilir.

enter image description here

+326
user21275 13 Eyl 2017 12:26:32

Sırasında anime/manga, Kasuga & Sawa girişimi için tırman yakındaki dağ ve ulaşmak diğer tarafı.

İş Kiryū, Gunma küçük bir kasabasında ayarlayın, böylece Google Maps alanı bakıyordum, ama çok dağlık bir bölge gibi görünüyor:

enter image description here Google Haritalar sayfa

Gösteri tırmandılar ya da dağ ayarlandığı hakkında daha kesin bir bilgi var mı? Eğer yönetmek yaptılar tam olarak o dağın içinde ne olduğunu bilmek üzerine almak istiyorum

+293
Cuhrazatee 16 Haz 2016 22:42:15
Anime-dizi hataları ile ilgili sorular için.
+226
Vinko Grgic 10 Ara 2013 07:35:34

Tüm gösteri (tabii ki Spoiler) bu karşılaştırma albümde görüldüğü gibi çok sansürlü oldu: https://imgur.com/a/tvt2r

Başlıca nedeni, Batı yasalarından çok daha farklı olan Japon sansür yasaları, ama bazı insanlar bazı S2 ISIS saldırılar gerçekleşti aynı zamanda havalandırma vardı, böylece bu TV ağları bıçak sansür ile ilgisi olabileceğini belirtti.

+215
Jen Roby 15 Eki 2017 01:50:47

Bu bir çocuk fantezi Kitap Adı Ronja Rövardotter (Ronia Hırsız Kızı) tarafından İsveçli yazar Astrid Lindgren'e, ilk Basım 1981.

+161
Westgarth 2 Tem 2017 17:34:33

enter image description here

enter image description here

Sadık kim olduklarını Numaramızı Ninjalar Sembolize Giymek. O zaman neden farklı saç bandı var Jiraiya, bir yaprak shinobi?

+156
Godnik999 6 May 2013 00:38:18

Ed Oburluk ayrıldıktan sonra bulduğu (veya Kapısı) Gerçeğin Portal Kapısı değil. Edward kapının önünde oturan Al cesedini bulur, niye, Al edilir. Bu daha sonra ve Al Kapıları onun bağlı olduğu ve vücudunun sürekli bu sözleri o zaman Ed tarafından kabul edilmektedir. Kapıları her zaman bağlı değildi; açık sıradışı olduğunu ve Bağlantı Al hayatı için kolunu manga başında Ed değişimi sonucu oluşur.

Ed simya yapmak fedakarlıklar yaptığı zaman, kendi Kapısı vazgeçecek mi. Normalde bu gerçek dünya (cf çıkış kaybetmek anlamına gelecektir mümkün olmayacaktır. Neden ben Roy Mustang getir gözlerinin geri kullanarak onun kapısı?) ama Ed ve Al Gates bağlı olduğundan, Ed El Kapısı üzerinden iade edebilir. Ed Al vücut için simya onun alışverişi için karar verdikten sonra bunun bir Kapısı kişisel ve simya gerçekleştirmek için bir potansiyel bağlı çünkü simya yapmak, ancak, o anlamına gelmez; Gerçeği bu değişimi gösterir.

+147
DanVan 11 Şub 2014 13:59:14

Ben Oberon savaşırken göz turunu görmüyoruz. Neden? Sınırlarını bile zorlamaya sinirli olduğunu sanmıyorum. Ayrıca sadece sanal dünyada değil. Suguo kavga ettiğinde, böyle bir şey olamaz. Peki neden?

Peki, SAO sunucu Alfheim benzer bir ipucu elde ediyoruz. GGO istatistikler ve bu tür ile aynı olur. Becerileri istatistikler ama silinmiş söylediğini gördük. Yui de tohum kardinal sistemi kullanır açıkladı, GGO içerdiği anlam. İlgili çift silah ve her şey başka yetenekleri var anlamına gelir. Altın veya sarı gözleri ışıldar gözleri dayaktan sonra öğrendiği bir beceri olduğunu düşünüyorum. Asla bu savaş bitene kadar onlara vardı. Belki de bir görevi elde etti.

Sadece bir fikir.

+136
vedant bajaj 14 Ağu 2010 10:07:25

Eminim bu ses parça aslında bir adı yok benim. ~ BLEACH OST - Shiro Sagisu - BL_86 googling tarafından bulabilirsiniz. BL_86 bu ses parçanın resmi başlık oldu sanırım.

Soundtrack Youtube video

Edit: daha diggin Üzerine. BL_86 bu müziği resmi başlık. 1 çamaşır suyu 5.Yıldönümü CD Kutusu görünür.

+70
Ed L 19 Ara 2013 21:54:26

Şimdiye kadar hala onların ilişkisi hakkında hiçbir ışık yok.

450 bölüm 'Tek Bu Dünya' teyit edildi

enter image description here Mavis ve Zeref birbirimizi seviyoruz, ve Zeref laneti yüzünden, Maviş öldü

+56
lovemotolife 28 May 2011 12:27:44

Yaya Raishin canlılığını tahliye etmek istediği için Shouko Kariuusai Raishin için Yaya verdi. Açıkça Roman anime ve ifade ediliyor. Yanmış Akabane Raishin devlet tarafından tanıştığında, orada vücudunu kullanarak memnun olacağını ima etti bile.

Belki (Nadeshiko gibi) makine bebek haline vücutları için Akabane soyundan iç potansiyeli nedeniyle değil.

Ne Raishin ile yapmak istiyorum, sonuçta değil mi?

+17
iUsedtoBeAnApplePerson 14 Ara 2018 08:10:52

Etiketli soruları göster