Ne Orochimaru ve mühürler ile anlaşma nedir?

Bu chuunin sınavları sırasında, Orochimaru Konoha'ya saldırdığında, Üçüncü Hokage Orochimaru elinde mühür yönetilen, herhangi bir jutsus kullanamıyor onu işleme.

Orochimaru kullanın jutsus yaptı ama daha sonra serinin görüyoruz. Örneğin, Naruto ile savaş sırasında no Jutsu Kawarimi kullanıyor.

Kawarimi no Jutsu gerçekleştirmek için el mühürleri kullandığı tasvir edilmiş olmasa da bu seviyede bir jutsu çıkardı için bir el mührü gerektiren, ama tahmin ediyorum. Yani Orochimaru asla jutsus kaybetmişti.

Sonraki, Sasuke Totsuka Kılıcı sızdırmazlık güçlerini kullanarak Ayrı mühürlenir olan vücuduna Orochimaru absorbe başardı. Orochimaru başkasının vücudunda bulunması ve "olacak dışarı pop" için mümkündür.

Hayır mühürleme tekniği Orochimaru üzerine çalışmak nasıl?

Orochimaru 4 Hokages dirilen nasıl.

+221
Andrew Burt 5 Nis 2019 11:52:41
25 yanıtların

Araki unuttuğu gerçek dünya açıklamam basitçe. Dio ya Jonathan cesedini çünkü Vampir yeteneklerini kullanma yeteneğine sahip olmadığını ancak, lore-dostu cevap, ya da sadece Dünya ile neredeyse yenilmez olduğu için dikkat etmedi.

+967
user66720 03 февр. '09 в 4:24

82 İnuyashiki manga bölüm

İnuyashiki meteor uzayda Dünya'dan uzak duruyorlardı zaman Hiro sesini duymak mümkün değildi. Yani Hiro İnuyashiki (bazı haberleşme mekanizması yoluyla) denir.

Daha sonra

Hiro kendini havaya uçuracağını zaman, Watanabe Shion sesini duydu. Kendi giderken ve aynı şeyi İnuyashiki için de aile ve köpeği seslerini duydu imha oldu.Nasıl dünyadan sesler duyuyorlar mı? İletişim kurmak için çok Hiro İnuyashiki aramak zorunda mümkün olmadığını verilen.

Anime hala devam ediyor ve bu parçalar gösteri yapacaklar bilmiyorum.

+956
Rajesh d m 23 May 2017 21:48:52

Zetsubou Restoran kapağında dört bayanlar, benim tüm kalp hareketi yapmıyor bu anime izlediğimden beri bir süre oldu, ve bugün aniden fark ettim, ama aslında 4 farklı hareketler var:

Zetsubou Restaurant cover

Dört karakter vardır, sırayla:

 • Abiru Kobushi
 • Matoi Tsunetsuki
 • Fujiyoshi Harumi
 • Kiri Komori

Belki de sadece estetik bir seçim, ama SZS tüm gizli mesajlar veriyor, muhtemelen böyle değil.

Fujiyoshi kalp Romantik (fikrim) delalet olabilir? aşk. Tsunetsuki elleri yerine Yoni Mudra pose olmak, belki şehvet simgeleyen görünüyor? (dizi takipçisi olduğu için)

Diğer 2 hareketleri de Mudra (yoga hareketleri) bir tür var mı?

Belki Kobushi bu Hasta bir Mudra yapıyor (görünüşe göre anksiyete azaltmak gerekiyor)? Onun karakteri ile ilişkisi ne olurdu emin değilim.

Ve Komori ne dersiniz? Bunun arkasında bir anlam mı?

+948
Mike Morearty 26 Ara 2016 07:19:52

Üzerinde Kuroko no Basuke Bayanposta burada altında kişilik diyor bu konuda neden Kagami Taiga ki köpekler olduğu gibi...

Eğitim için Kuroko Tetsuya (Köpek) #2 getirdiğinde, Kagami köpeklerden korktuğunu göstermiştir. Bu korku bir kez bir köpek tarafından ısırılmış Amerika'da zamanını kaynaklanmaktadır.

Eğer bu bilgiler doğru veya uydurulmuş ise ancak emin değilim. Herkes Kuroko bölüm bu korku kaynaklandığı hiçbir Basuke bahseder biliyor mu?

+927
Izack Redmon 15 Mar 2016 14:24:10

Vampire Knight image

Vampire Knight bir shoujo Romantik manga Matsuri Hino tarafından yazılmış olan özellikleri Yuki Cross, evlatlık kızı Müdür Cross Akademisi, kim bir veli vampir ırkı. Kiyoko Sayama yönettiği 2 anime TV dizisi içine adapte edilmiştir.

Ek bilgi:

+849
rivajuriya 11 Haz 2019 00:49:00

Hayır, küpeleri çıkarmadan füzyon geçersiz yapmaz.

Kaynak - http://universaldragonball.wikia.com/wiki/Potara_Earrings

Wiki alıntı -

Küpe tek bir varlık haline iki kişi sigorta yeteneği, büyük ölçüde hem bireylerin yeteneklerini güçlendirmek zorunda. Ortaya çıkan füzyon sonsuza kadar sürer, eğer erimiş olan küpe çıkarılsa bile. Ancak, Potara Füzyon geçersiz olması ve (Vegito Buu içine emilerek görüldüğü gibi) benimle aynı fikirde olmayan bir ortam içine emilir zaman orijinal formlarına geri kaynaşmış olmak geri bir örneğidir.

Edit: Elder Kaioshin bir alıntı buldum, Potara küpeleri sonsuz ömürlü olması gerekiyordu olduğunu belirten ettim.

İçerik: Yaşlı Kaioshin Goku Yaşlı Kaioshin için Burada Potara verir:“! Koy bu sol kulağını Potara! [ ] Gohan kulak başka bir tane koyun. Sadece bunu yaparak, birlikte birleştirmek mümkün olacak! Gibi Füzyon.” Goku: “Ha! Yeniden gerçekten!?” Elbette Elder Kaioshin:“. Ve dahası, etkisi Füzyon ile çok daha fazla! Bu oldu uzun zaman önce bu yana Kaioshins en büyük kozu Hazine.”

kaynağı - Bölüm 501 (bira-sex-307), P6.2-6

Potara uzun tabanlı nasıl bağlam: Goku füzyon sürer sorar Yaşlı Kaioshin: "Bu Potara böyle bir zayıflığı yok. Ebedi! Normal asla geri dönemeyeceksin!"

kaynağı - Bölüm 501 (bira-sex-307), 001.6

2 Düzenle - Jphager2 aşağıdaki yorum Potara Küpeleri kullandıktan sonra bahsettiği gibi, sonra 2 yeni insanlar sigorta için kullanılmış ve yeniden kaldırılabilir, hiç sigorta edememek 2 füzyon olasılığı hakkında bilgi verildi ve bulabildiğim tek bilgi spekülasyondur.

+838
Drew Erikson 1 Eyl 2014 05:44:14

Göre bu bağlantı, burada ana amaç karakter bağırarak onların saldırıları:

 • Kelimeler güçlüdür

Kelimeler güç verebilir fikrini sık sık kılıç ve büyü eski masalları kadar gösterir çapraz kültürel bir olgudur. Özellikle Sinitic etnik dilsel aile üyeleri özel kelimeler doğaüstü güç eğer tapınak ya da tapınak son zamanlarda yazılmış bir tılsım var bağış var mı (sadece uygulayıcı yerel senin Şinto, Budist ya da Taocu ask) folklor kendi nüfuz kontrol çağırabilirsiniz yazılan karakterler gücüne özel bir önem ve inanç atfetmek eğilimindedir. Konuşulan ve yazılan kelimelerin sihirli gücü de Eski Mısır din ve Ritüel Sihirli bir anahtar kavram oldu.

 • Chi bina ile yardımcı olur

Geleneksel ve dövüş sanatları bazı güncel uygulayıcıları bile yürütme yanında eşlik eden ifadeler ve/veya vokal sesler chi oluşturmak, böylece hareket ve Teknikleri kendi güç ve etkinliğini artırma inancı tutun gibi gerçekçilik açısından, bu bir yere sahiptir.

 • Doğru nefes sağlar

Daha az ruhsal koymak, bir saldırı sırasında, doğru zamanda bir ifade doğru nefes sağlar diyor. Bir ara kullanılan ve bu nedenle olarak bilinen bir diye bağırmak.

 • Gizli topluluklar ve aşağı teknikleri geçerek

Saldırıların adlandırma da birçok dövüş sanatları okulları, özellikle Çince olanlar, gizli topluluklar eskiden daha pratik bir amaca hizmet. Teknikleri aşağı geçen sözlü olarak yapılır ve ezoterik adları genellikle bu iletim kolaylaştırdı onlara veriyordu.

 • Rakip irkilme

Diye bağırmak rakibi korkutmak ve bir açılış vermek potansiyeline sahiptir.

 • Büyücü çağırma

Bu da genellikle bir büyücü Çağırma ile birlikte, büyü, büyünün Ateş (Ruh tetiklenir gibi bağırdı, adını elime topla ve düşmanlarını yakıp kül olmak büyü son bölümü ile! FİREBALL!). Güç yetişen bir karakter sonunda zihinsel olarak ilk büyü yapmak, bu mecaz içine tamamen son tetiği dönüm edememek mezun olacak.

 • Yorumcu için

Bir değişken (genellikle) diğer teknik-ve-bu-ve-bir şey ya da efsane gibi bir şey "gibi bir satır ile kullanılan saldırılar tanıma Savaş bir Yorumcu var!" ve seyirci, elbette) izlerken diğer karakterler için bunları açıklamak.

 • Hiçbir zaman ses oyunculuk

İdam, vokal "habersiz" olarak başka bir varyantı, genellikle video oyunları bulunan, ekranda saldırı adını görüntüler. Bu genellikle hiçbir ses davranıyor; çağrı örtük oyunlar olur. Aslında, gösterişli saldırı/teknik isimleri kendilerini ve çok güzel bir resim var.

 • Etkili bir anlatım aygıtı

Aslında Kaptan Kirk'ün bir sonraki fazer patlaması o uzaylıyı öldürmek miydi, yoksa Yargıç Dredd sonraki mermi patlamaya "" beklenen seyirci bildirmek için basit bir yol değil. Özellikle manga, özel saldırılar ya hareket veya renk olmadan, yani karakterler muhtemelen en pratik çözüm olduğunu söylemek zorunda ne okuyucuya haber vermek zor oluyor.

+831
Iqbal Hussain 14 Tem 2017 23:17:46

Dark Horse bunu manga için dijital hakları yok gibi Berserk okumaya başlamak istiyorum, ama görünüyor. Eğer bu manga için dijital hakları olan başka bir distribütör varsa bilen var mı?

+803
Andrei Coelho 3 Nis 2011 18:03:23

Orochimaru ana organları üzerinde ebedi gençlik korumak için alır. Ona benzer almıştır o cesetlerin en az bir. Gözler özellikle, onun yanı sıra cilt tonu çok benzer.

Ana organları vücuduna daha fazla benzer olarak değişir?

Orijinal vücut:

Original body

Ana gövde

Girl Orochimaru

+732
Ian Renyard 2 Oca 2017 01:31:39
Space Dandy studio Bones tarafından üretilen 2014 bir anime. Aloha Oe üzerinde ekibini taşıyan Dandy, uzaylı avcısı, ve diğerleri takip eder. Show da video oyunu ve manga uyarlaması oluşmasına neden oldu.
+732
robob 20 Şub 2019 07:19:24

İlk bölüm Steins;Gate 0, Okarin diyor hakkında bir şeyler oluyor grup tarihleri ile Feyris ve Rukako bağırıyor onun için yapıyor.

Birçok kişi ile düşündüğüm şey, sadece bir tarih herhangi bir farklı grup bir tarih var mı?

+714
AnimeLover345 8 Şub 2015 03:29:22

Müzik video karıştırdığı için bir anime denilen Owari no Sekai Kara, yazan Maeda Jun ve sung tarafından Yanagi Nagi. Burada bir sayfa ile şarkı sözleri.

+681
user17371 1 Tem 2019 22:34:01

Hem manga ve anime, Tatsuya annesine çok değerli bir hediye vardı. Anime, oyuncak bir telefon sevk edildi. Manga, oldu bir işleyişi walkie talkie (olarak anılacaktır verici İngilizce çeviri). Sadece sağ kanalı dinleyen başka bir alıcı ile sahilde biri oldu. Yardım için Asako çağrı Ushio tarafından duyuldu.

Zor anlamak ne buldum Asako itiraf planın bir parçası olarak gerekli bile neden olur. Deniz-koruyucu yokai zaten Tora onun yardımına ihtiyacı vardı ve dev bir yılan tarafından yutulmuş olduğunu Ushio bilgilendirdi. Bu Ushio yardım etmek için yeterli bir neden olabilirdi.

+678
Aditya Bhadoo 28 Şub 2017 02:53:57

Orada bir internet mem Japonya, bir kolaj resim Rurouni Kenshin manga ve metin "ben nefret etmeye çalışma, ben kesinlikle nefret etmeye çalışma."

Meme

Başvuru

+630
goodich 9 Ara 2010 00:14:59

İçinde Naruto Anasayfa: Yedinci Hokage manga, Sayfa 3

Kim Boruto yanında oturan mavi saçlı adam mı?

Yeni bir karakter mi yoksa Naruto bir şey mi kaçırdım?

+618
Mazwe Mtetwa 10 Oca 2015 21:59:26

Ana karakter en sonunda onun etrafında onları görmeye alıştı ruhları görebilir eden bir çocuktu. Görünüşe göre, büyükannesi ruhları kovmak için nasıl öğretmek için kullanılan, ama onun anısına bir noktada ondan sonra silindi.

Her neyse, aile ruhu dünyaya açan toprağa bu çatlaklar korumak için sözde sorumlu olduğunu ve büyükannesi öldükten sonra, bunun yerine onu korumak zorundaydı. Ama herhangi bir büyü hatırlamıyordu çünkü, (diğer yerlerde) ruhlar dünyasına diğer çatlaklar koruyucuları evine tür bir toplantı düzenlediler.

Manga, aynı zamanda bir şey o ruh hayvanları vardı... ya da belki de savaşmak ya da gelincik olan kardeş bir çift var... tam olarak hatırlamıyorum.

Herkes bu manga adını biliyor mu? Büyük olursa sevinirim :)

+548
aL3891 22 Nis 2015 18:16:41

Sırada bir host gerekir Edo Tensei gerçekleştirmek için. Tobi Edo Tensei için nasıl yapılır, resimli olsa Kabuto, Kabuto bunun için bir ana bilgisayar kullandığını fark etmiş olmalısınız.

Bir kez ET başarılı, vücut Edo Tensei jutsu özelliklerini korur, vücut (örneğin, vücutta kesik veya delinmiş olsaydı, Kağıt küçük bir parça ile kendini sarma olur, yeniden canlandırılan ruhlar tarafından keçe olamaz) yok edilemez yani.

Ancak ana bilgisayar (hangisi mevcut içinde ET vücut) içeriyor kan. Bunun yardımıyla, ET etkisi altında herhangi bir kişi Kuchiyose no Jutsu yapabilir. Sakın unutma bu Edo Tensei bir Çağırma Tekniği kendisi.

Mizukage kirigakure üst düzey bir shinobi olduğundan herhangi bir handseals gerçekleştirmek için ihtiyacı yok.

İst Başvurusu
Tıklayın burada için daha Edo Tensei

II Başvuru
Tıklayın burada için daha Edo Tensei

+454
paykoob 2 Ağu 2013 19:57:27

Yargılamak senin tercihler, bu olabilir "Inu x Boku" hangi yayınlanan Kış 2012.

+440
zeka67890 1 Mar 2013 09:59:20

Ben bu cevabı bir cevap buldum burada üzerinden bir kullanıcı adı İtalianRapscallion.

Çok üretildiğinden sanırım, onun sadece (ya da diyafram, mücevher, whathaveyou) ağızlarının içinde bir noktadan çağırdı. Bu, genellikle yayan onu görmek su miktarını depolamak değil, bir sıvı, bir squirtle, diyelim ki, sıkıştıramazsınız beri (bir organ tarafından bir yere ya da üretilen teleported değil) o zaman doğru meydana gelir.

Eğer ince hava, su hayata iseniz, bu mineral / tuz oluşturmak normal seviyelerde çok pokemagic çünkü tahminim yok. Muhtemelen saf su, belki geldi nereden gelen diyafram bağlı olarak karışık küçük bir tükürük (ancak ben bir fark yaratmak için yeterli olmaz). Diğer bir deyişle, içme tüm mineraller sülük ve hücrelerin dışarı tuzlu olur, seni hidrat ve sonunda hücresel seviyede patlar yeteri kadar içtiyse.olmaz

Edit: daha (göstermek hatırlamıyorum ki) kolay bir test fark etmemi, hiç bir su pokemon söylemedin su boyunca elektrik yolculuk yapıyoruz yaptı düşünüyor? Eğer öyleyse, suyun iletken ise, yani mineralize, bu nedenle muhtemelen de içebilirsin.

Verilen aslında o Suicune var yeteneği için "yürüyüş boyunca su ve kirli su arındırmak ile tek tuşla" inanın aslında su Pokemon üretmek aslında o kadar da saf değildir nedeniyle aslında bu kadardı asla belirtilen yerde bu oldu gerçekten saf gibi aslında bir Pokemon dışında hepsi oldu verilen lafzı saf su. (Suicune ise efsanevi, böylece sadece onu seçin ve unut su saflık verir.)

Web aramaları tüm samimiyetimle, o konuda kesin bir şey buldum, bu yüzden kendimizi görebileceğimiz kadar hiç cevap gerçekten emin olduğumuz bir gri alan, koyabiliriz yok.

O söyledi, aslında o Su Türü Pokemon zayıf Pokemon Elektrik Türü, o güvenli varsayıyorum su onlar üretiyor gerçekten de içeren mineral ve besin gerektirir.

Bu bilgi ile bile ancak, bunun hiç tartışılacak kadar kötü sadece su durumu nasıl bilmiyoruz. Böylece mineraller içeriyor olsa bile, eğer bize zarar verecek herhangi bir virüs veya hastalık varsa, bunu bilmiyoruz. (Oyun ve anime doğası göz önüne alındığında, değil mi varsaymak güvenli olduğunu düşünüyorum, ama bunun için, bunu göz ardı edemeyiz. Sonuçta hayat ya da ölüm olabilir.)

Benim sonuç şu: O gerekir olmak güvenli, ancak biz bunu garanti bunun için birden fazla sebep, bu kadar tutan bir Squirtle olurdu iyi bir fikir, ama denemek getirmek form filtresi ile sizin için bir güvenlik önlemi.

Edit 2: Teşekkürler Senshin ben olduğunu söyledi distile su olmaz öldürürsen sürece oldu sadece su içecek. Eğer geldiğiniz zaman zaman, düzenli olarak su başka bir kaynak varsa, bu durumda tamamen iyi olurdu yani. Bu, ancak ne yazık ki, hala gerçeği kapsamaz:

 1. Bir kıyamet olduğunu, bu yüzden nehir dışında su kaynakları, okyanus, yağma mağazalar, vb, kırsalda suyun doğal organları bulma şansın daha var ama şehir ortamında en güvenilir olacak değildir.
 2. Tehlikeli su yerine damıtılmış su daha, Pokemon geliyor olabilir.

Ben bir daha söyle, getir bir su filtresi çeşit olarak Squirtle sağlamak, kendi güvenliği.

+336
Trang 4 Şub 2014 19:13:45

Sık sık geri gelen tokyo ghoul anime bir müzik ismi arıyorum Helle ama adını bulmak gibi bir şansım yok. 7 Sezon 1 etrafında 1 Bölüm bile duyabilirsin:kaneki ve lize 20 « seni seviyorum » diyecek kadar konuşuyor. Bana cevap verecek olan herkese teşekkür...

+301
Jacob Terry 15 Eki 2013 03:36:42

Bölüm 1

Ayrıca Özel Hizmet Ekibi "olarak bilinir. Bu bölümde çok ciddi suçları araştırır ve onun ulaşmak Japonya'ya sınırlıdır.

Bölüm 2

Sağlık, Çalışma ve Refah Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş (BM)biyomedikal deneyler alanında hukuk zorlar. Ayrıca patent zorlar.

Bölüm 3

Japonya'da uyuşturucuyla ilgili suçlardan çalışır.

Bölüm 4

Özel kuvvetler birimi "Rangers" olarak nitelendirdi. Batou ranger ex ve KOKAİN:SAC görüldüğü gibi eski arkadaşları geri kalanı gibi gözleri cyberized vardır.

Bölüm 6

Gözetleme ve Keşif birimi. Çok cyberized değiller ve çok fazla hareket görmüyorum.

Kaynak Vikipedi artı benim kendi hatırlama olayları. 5, 7 ve 8 bölümleri şu anda bilinmiyor.

+286
Swapna Mohan 6 Eki 2011 14:20:34

Olarak söz Maroon, OP sorum olacak muhtemelen ters cevap Verebilir bir kişi kısaltmak için kendi hayatını kullanarak Death Note?

Böylece cevap OP soruya önce, ilk Ölüm defterine kendi adını yazma etkisi hakkında ne biliyoruz bir bakalım.

 1. Manga pilot, orada bir kural diyor ki:

  Eğer Ölüm defterine kendi adını yaz, ama tavsiye edilmez eğer ölmezsiniz.

 2. Filmin Son İsim, biz ölmek yazma kendi adına Ölümü Not:

  Daha sonra L ölmedi ve belirten bir not defterinde ismi yazarak ölüm Kaçınılması ortaya "L Lawliet bu tarihten itibaren 23 gün ölecek.

  Film 23 gün sonra bitiyor, ben huzur içinde ölmek.

 3. Bir atış özel, biz okumak C-katil ölür yazma kendi adını:

  Bu C-Kira Ölüm defterine kendi adını yazma sonuçlandı.

Eldeki kanıtlara bakarak, gerçekten de olası bir çelişki gibi (Miura-kun denemek ve manga pilot intihar hakkında olsa ve ölmemiş bir kanıt yok) görünüyor. Bu nedenle, amacıyla, doğru cevap OP ben soru işaretli ne olmalıdır kabul canon göre Ölüm Not wiki. Bu yana sadece üç kaynakları olarak canon var on iki orijinal manga hacimleri, Death Note 13: Nasıl Okumakve Death Note One-Shot-Özel, öyle görünüyor ki sen gerçekten intihar ederek kullanarak Ölüm Notu olarak görülen Tek Atış-Özel, ne zaman C-katil olamaz işlemek baskı ve intihar etti.

+190
Krishna Parmar 9 May 2013 01:49:06

Charmander-Pokémon gibi küçük bir kertenkele olduğunu. Yangın tipi Pokémon ve yangın nefes alma yeteneğine sahiptir.

Charmander burning an Exeggutor

Charmander ve gelişti formları nasıl yapabilirim? Bunun için herhangi bir biyolojik temeli olan ve şimdiye kadar canon açıklandığı mi?

+150
Innovaat 13 Mar 2010 11:57:49

Önce oturum resim, kurtuluş için söz (約束) olarak da bilinen 'pinky söz, Shouko koyar iki el birlikte. Hangi açılımı arkadaşlar (友達).

Aşağı gelirdi ki: "arkadaş sözü" Ve arkadaş olmaya Söz olarak "sonsuza kadar inteprated olabilir"

+96
barakadam 18 Eki 2011 00:19:50

Aracılığıyla dışarı serisi Sihirli Kızlar çağrı Kyubey ancak onlar cevap olarak sadece iyi Homura zaman o çağırır onları Kuvöz ve gitme doğru onu.

Gerçek isimlerini, Kyubey veya Kuvöz hangi merak ediyorum?

+64
Minersof49ers 25 Nis 2011 08:30:59

Etiketli soruları göster