Karasakal neden Aşağıya İtiyorlar mı?

Ben şu anda izliyorum Tek Parça ve ben de bir parçası Luffy nerede çalışıyor kaçış Aşağı İtiyorlar. Karasakal girişinde Luffy ve Co zaman İtiyorlar Aşağı görünüyor. 6. seviyeden sonra kaçış başlar.

Ben Karasakal İtiyorlar Aşağıya bakarak ne olduğunu anlamış değildim. İlk etapta, Macellan savaşmak istedi ama zehirlenmiş sonra, onun amacı bu değildi sanırım diye düşündüm.

Ne karasakal'ın amacı nedir?

+624
Mikhalych 3 Tem 2010 03:13:50
29 yanıtların

Durum çok özel, çünkü bu özel numara adı zor. Bu form psikolojik manipülasyon olarak tanımlanabilir olarak yanlış yönlendirme,[1] saptırma,[2] veya bir üçkağıtçılık.[3] Ancak, falls en doğrudan altında Başlığı "Kansas City Shuffle".[4][5]{NOT 1}

Aşağıdaki gibi hile aslında gider:

 1. Kurban dolandırdı bekliyor.
 2. Kurban rakamlar nasıl önlemek için bir farklı con, düşünerek yaşadım Kaçınılması con tamamen.
 3. Kurban sonra, orijinal, gizli con tarafından alınan biter.

Ging bu durumda, bu gibi bir şeydir:

 1. Zodyakları Ging (kendisi seçti beri) Genel Başkanı olma hedefine daha istemesi bekleniyor.
 2. Ging kural tanıttı çünkü #5 yem, Pariston ve diğerleri onu ikna ve onun planı engellendi yaptılar.
 3. Üçkağıtçı planı aslında #4 ile #1 kural olduğunu fark yoktur, ve şartlarını kabul ediyorlar. (Ama şimdi iyiler gerçekten bir seçim varmış gibi.)

Ancak, terimi, Kansas City aldatmacası değil, bir ortak, ben olsam bu dosya en yakın olarak basit bir şaşırtmaca. Uzakta olan, özünde, sade ve basit bir psikolojik şaşırtmaca başka bir şey dikkat çekmek için giriş yaptı.


Dipnotlar

[1] Vikipedi: Yanlış Yönlendirme
[2] Wikipedia: Oyalama
[3] Wikipedia: üçkağıtçılık
[4] Wikipedia: Kansas City Shuffle
[5] TV Mecazları: Kansas City Shuffle{NOT: 1} Vikipedi makale odaklanır biraz üzerinde şarkı ile adından 2006. Temel fikir nedir "düzen" bölümünde yeterince kapsar, ama dürüst olmak gerekirse, TV Mecazları makaleyi daha açıktır.

+989
Onnicah Mankwe 03 февр. '09 в 4:24

Altın Zaman karakteri (Rusça) wiki hastanede iken Tada Banri NANA manga okumak söylenir çünkü NANA kopyalama gibi görünüyor.

+937
user1228891 19 Haz 2017 12:41:28

Ben yeni başladım izlemeye Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiruve siyah ip gibi bir nesne görüyorum üzerinde Yui gibi esaret halatlar. Peki nedir bu gerçekten şüpheliyim.

Sadece Yui ilk sezon ve dikkatini ilk bölüm izle.

+913
user7830783 3 Haz 2017 08:14:31

Oyun Dragon Ball Kahramanları dayalı bir manga olduğunu duydum. Eğer, İngilizce ve Yendi ve SSJ4 Artışı gibi olmayan canon karakterler içeriyor mu?

+806
Arshad Mehmood 1 Mar 2011 06:25:06

Bakıyorsun geçmişe sonuçları S Sınıfı Büyücü Tanıtım Deneme wiki, ki büyük olasılıkla öyle oldu onlar için mücadele S-sınıfı büyücüler şu anda o zaman (Örn: Erza vardı için mücadele ya da Laxus Gildarts). Kavga Gildarts kim ve ne zaman belli değil. Makarov olabilirdi, önceki lonca üyeleri de olabilirdi veya başka yollarla yetkileri göstermiş olabilir. Gerçekten önceki turnuvalarda gitti belli değil. Ama, terfi, Gildarts Natsu oyuna devam edelim ya da Gajeel gibi şanslı olabilir hatta onlar gibi olmak için mücadele kazanmak zorunda olduklarını unutmayın. Böylece rekabet gücü sıralaması değildir.

Son Sonuçlar

 • X??? Gildarts Clive
 • 17 X778 Laxus Dreyar (Yaş)
 • X779 Başarılı Aday
 • (Yaş 15) X780 Erza Scarlet
 • 16 X781 Mirajane Strauss (Yaş)
 • X782 Mystogan
 • X783 Başarılı Aday
 • X784 Davası Askıya Alındı
+772
snguyen 23 Haz 2014 17:41:25

Hiçbir bölüm ya da sezon belirtilen beri bir bütün olarak cevaplamaya çalışacağım.

Touya tüm seri boyunca kötü hissediyor ve gerçekten çok iyi olmadığını biliyor. Aslında, bir çok kez "zina" çeşit işlemiş olan kızları iter onu. Bu nedenle, onun içinde koyu hakkında düşündüm suçun en azından bir duygu olduğunu söyleyebiliriz.

Ancak en akla yatkın açıklama (not, biz sadece spekülasyon olarak seriyi asla diyor) bu Touya olan duyguları için Rina ve istediğiniz Yuki bildikleri konuşmak dışında iş. Touya Rina ile birkaç kez sezonunda iş üzerinde çok fazla zaman harcıyor ama bu kesinlikle olacaktı.

Sadece suçluluk ve huzursuzluk dışında varsayabiliriz, doğal tepki, bu yüzden Yuki onu daha az düşünmek olmaz Rina ile kişisel ilişkilerini gizlemek için oldu.

+754
Christne Jameson 28 Ağu 2018 17:06:23

enter image description here

Bu (Negima) ' dan Asuna flash bir animasyon değil, ama çok bu husus özellikle son temalar sırasında gördüm. En son, ED Kaydedici ve Randsell Mi?

Bu animasyon için kolay bir dans ya da sadece bir şey var mı?

+729
Vin 26 Tem 2013 00:20:19

Evet, Yuugo Tennouji (Bay Braun) hala onun gizli iş içinde Beta dünya satırdan sonra %1 sapma var elde.

Kaynağı olarak Steins; Gate 0 listeler wiki girdi, bu taban. Wiki bu konuda ne diyor burada:

% 1 Sapma alındığında, Yuugo dükkanında çalışan, asla görünüşe göre bu dünya çizgi SERN için çalışmış görülüyor. Ama Steins ortaya koyduğu gibi;Kapı 0, hala Beta Worldline içinde SERN için çalışıyor. Kaynak: Wiki - Yuugo Tennouji

Edit: Sıfır anime uyarlaması sıra, ama hiçbir Yayın tarihi vardır. Görsel Roman okumadım.

Wiki sayfası için Sıfır Devletleri,

Bu Steins;Gate 0 (シュタインズ・ゲート ゼロ Shutainzu Gēto Sıfır?) anime fan bir disk olarak "gerçek sonradan" görsel bir roman olarak pazarlanıyor aynı isimde görsel Roman kapalı bir spin bir uyarlamadır. Ancak, yine de Sıfır kısmının ana canon, bu narratively değil yazıldığına sonra gerçek biten orijinal hikaye ama teknik olarak daha önce söylediği son. Sıfır orijinal hikaye Olası sonu yapımında katkı sağlayan Beta Çekicinin Alanın gelecekteki olayları araştıran bir yan hikaye.

+675
Jack B Nimble 1 Kas 2010 05:42:30

Sonra anime durdu

(Ekstra) Reiko öldürüldü

okul yıl 1998, değil mi? Bu Felaket durdu, ya da seneye olmayacak demektir.

+674
Resistance is Futile 6 Kas 2012 08:31:43

Sihirli "kaza Gildarts çünkü kullanır". Eğer kavga iştirak ederse, anime düşmanı dokunma ve onları KAZA yapacak çünkü sıkıcı olurdu.

Temel olarak, çok güçlü.

+614
alif diaz 8 Ara 2014 14:29:23
+612
Jim Jam 8 Mar 2012 13:22:57

Alchemy Kategorisi altında Wiki Alchemist Full Metal. Bu yazıyor...

Akışına odaklanır ve dikte eden bir kanal çemberin kendisi güç, zaten dünya içinde mevcut enerjilerine dokunarak ve önemli. Dünyanın enerji döngüsel akışını temsil eder ve olayları kontrol edebileceğim ve biter o güç döner.

Paralel bir dünyadan simya bilimin farklı bir şekil aldı kapının diğer tarafında gelme bu enerji ancak mu? Bu dünyada ölen insanların hayatlarından gelmiyor mu? Hohenhiem (2003) MANİSA Anime Edward söyledikleri emin olduğum için veya MANİSA Kardeşlik içinde bu farklı.

Cevap takdir edilir. :)

+580
Sebyddd 23 Oca 2017 13:55:04

Bakım droidler diğer kulelerinde aynı işlevleri olduğu gibi eski iki Harvestasya AIs oluşturma ve dağıtım ile işlenmiş gibi Üçüncü Kule bakım droidler var.

+548
OopsSorry 11 May 2011 19:00:06

Damian Charmander antrenörü değil. Nedenleri:

 1. Profesör Meşe veya başka bir profesör eğitmen beş Poke Topları ve bir Pokedex ile bir Pokemon verir. Fener" de Gizem", Puslu bir eğitmen altı Pokemon en fazla olabilir diyor ve diğerleri otomatik olarak Pokedex onların yere taşınır. Şimdi Damien 6 Poke Topları vardı ve tüm Poke Topları Pokemon taşıdığını söyledi. Eğer bir marş Pokemon oynayan bir antrenör olsaydı, doğrudan Meşe diğer tüm Pokemon taşımış olan bir Pokedex olurdu.
 2. Hiç mantıklı değil, ama Bölüm 4 "Samuray Meydan" üç eğitici geçtiğini söylüyor ve üçünü de kaybetti. Tüm eğitmenler için Palet kaybetti Cerulean Spor salonunda, Misty kız kardeşlerinin diyor. Yani aynı yolda oldukları anlamına gelir. Şimdi, Pewter Spor salonu Cerulean Spor salonu veya Vermilion Spor salonu önünde. Eğer her üç Cerulean Spor salonu kadar Samuraydan Kül öncesinde olsaydı, kesinlikle Ash Pewter önce geçtiler. Bu yüzden onları ve Damien bilmeliydim Brock. Brock hareket buluşuyor Damien ilk kez gidiyor gibi ama neden yaptı?
+548
Etmos 15 Şub 2013 13:52:52

467 bölüm Asura ve diğerleri Tanrı Ağacı gerçekten ne olduğunu keşfetmek gittiği flashback bir bölüm vardır.

Tanrı Ağacı bu bölüm geçmişte binlerce yıl olduğu gibi var, niye olmasın yani.

+483
Janice Ridge 11 Mar 2016 21:57:39

Bir tane 4 üçgenler işaret gibi görünen her iki Lindy ve Leti alınlarında bir işareti var

1

pek ilgili değiller. İkisi de oğullarının bir, Krono ve Griffith saygılarımla, mark ve Clyde, Krono Babasının genetik olarak hangi kurallar bu var gibi görünmüyor.

ayrıca Gil Graham yok gibi Boyutlu Donanmada rütbe ile ilgili görünmüyor ve ben de onlar gibi bir Amiral olduğunu.

Peki neden hem alınlarında aynı iz olur mu? bazı arkasında anlamı nedir?

Lindy 1: Resim serisi daha yüksek kaliteli resimler için çok Leti var gibi görünüyor, ancak 4 nokta 4 üçgenler olması gerektiği de tahmin ediyorum varsayarak yaşıyorum gibi görünüyor ilk filminde

+468
user4757345 9 Oca 2015 20:19:36

Naruto eğitim oldu zamanında Jiraiya kızlarla dalga geçmeyi görüldü. Sadece aramaya dayalı bir kızın meme boyutunu ölçmek mümkün olduğunu yıllardır toplanmış olduğunu kızlarla deneyim olabilir.

+460
user63631 5 Ağu 2018 03:26:11

Emma manga volume 1 from Wikipedia

Emma (エマ Ema) bir tarihsel romantizm manga ve anime serisi ile Kaoru Mori.

Hikaye eski mürebbiye Kelly Stowner için çalışma (1895), 19. yüzyılın sonlarına set Victoria Londra'da Emma, bir Hizmetçi gibidir. William Jones, William Emma için duyguları gelişmeye başlar, alt sınıflardan insanlarla birlikte onu aile onaylamama rağmen Jones'un "Ev" in büyük oğlu ile görüşmesi sonrasında (Jones "Ev" Orta Sınıf).

Mori çapraz hatlı kalem ve mürekkep tarzı karakterleri ve ayarları titiz bir derinlik ve doğruluk elde etmek için manga çizmiştir. manga 3 Birim ve sonrası Mori manga tarihsel doğruluğunu sağlamak için tarihi bir danışman olarak Rico Murakami tuttu. Murakami, daha sonra da Anime Uyarlaması için tarihi bir danışman olacak.

Manga Enterbrain tarafından dergi Comic Beam, 2002 yılının Ocak ayında, o yılın Ağustos ayında yayınlanan ilk tankōbon ile yayınlanmıştır. Bir Anime Uyarlaması başlıklı Emma A Victorian Romance (英國戀物語エマ Eikoku Koi Monogatari Emma) tarafından üretilen Studio Pierrot ve TBS yayınlanan arasında Nisan ve Haziran 2005 yılında Japonya ve daha sonra lisanslı tarafından Nozomi Eğlence için İngilizce Haziran 2008.

Sezona anime başlıklı Emma - Bir Viktorya tarzı Aşk: İkinci Yasası (英國戀物語エマ 第二幕 Eikoku Koi Monogatari Emma Dai Ni Maku) yayınlanan Japonya arasında Nisan ve Temmuz 2007 ile Nozomi Eğlence toplayıp İngilizce lisanslar.

Ayrıca Bkz.

+415
GuestMAC 13 Mar 2014 09:10:21

Başlangıç bu Bölüm 9 - Kızının Ebisugawas: Kaisei zaman Yasaburō olan bir monolog hakkında nasıl biriydi düzenlenmiş evlenme Kaisei önce babasını iptal evlendikten sonra Yasaburō babasının öldüğünü söylüyor.

Bu arada, adı "Kaisei" gibi tanuki-kuzenimin garip, BM babam geldi bir şey oldu.

Peki ya diğer karakterler ile karşılaştırıldığında gibi "Kaisei adı" BM-tanuki yapar?

+407
sacred 26 Eki 2014 20:11:02

Ben Xeno Goku kendine dolayısıyla aynı kullanarak alternatif bir zaman çizelgesi bir söz Goku Super Saiyan Tanrı dönüşümü veya onu kullanarak ifade olup olmadığı hakkında bir fikrim yok, ikisi arasında doğru bir karşılaştırma yapmak için bir kahramanlık vardır.

Dolayısıyla, sadece iki dönüşümlerin kesin bir cevap ile bitirmek herhangi bir resmi çarpanları değil gibi daha güçlü olduğu kesin bir şekilde belirlemek mümkün olan SSJ4 vs SSJG bir tartışmada sona erecek. Ancak, (canon kabul edilen) Dragon Ball Z ve Süper oldu aşağıdaki gerçekler ve olaylara dayanan, SSJG dönüşümü daha güçlü olabileceğine inanıyorum.

 • (SSJ3 Goku Kid Buu karşı mücadele Goku daha güçlü olan SSJ3 Gotenks) gibi süper Buu gücü aynı düzeyde oldu.
 • Ultimate Gohan SSJ3 Goku ve Buuhan Üstün bir sürü vardı, Süper Buu + Ultimate Gohan kombinasyonu bambaşka bir seviyede.
 • SSJ4 Goku Buuhan bu kadar güçlü olması Ölçekleme bir streç çok ama eğer öyle olsaydı bile, SSJ Vegito kolayca herhangi bir çaba olmadan Buuhan manhandles inanıyorum.
 • Goku ve Vegeta arasında bir füzyon bile Beerus karşı şansı olmaz o Beerus tarafından mağlup olduktan sonra Post Buu Saga eğitimli Goku belirtti.
 • SSJG Ayini ilk kez başarısız olduğunda güç Goku seviyesine asla hissetti önce olduğu kadar yoğun ve bir şey olduğunu, Gohan belirtti. Not: Bu da SSJ3 Goku aştı Kim Vegeta mücadele Beerus () görme ve dikkate Ultimate Gohan ve tüm Buu saga karakterleri bile güçlerini aldıktan sonra bile.
 • Kolayca arc Vegito Buuhan ve SSJG Goku döndü sonra kolayca manhandles, daha güçlü hale Beerus karşı bir şansı olduğunu düşünüyordu.kim Buu saga Vegito göre önemli ölçüde daha güçlü olacağını Tanrılar Savaşı sonucuna varabiliriz

Bir Xeno ben Goku SSJ4 formu üzerinden bu formu kullanmak değil soru. Ancak, bir Whis, Marcarita ile Toppo ile özel eğitim(Goku ve Vegeta), bu ilahi ki kullanımı usta gerektirecek tespit edilmiştir. Belki Xeno Goku bu forma artık dokunun olamaz.

Daha önce de belirtildiği gibi, cevabım Dragon Ball Z ve canon kabul edilen Dragon Ball Süper gelen somut kanıtlara dayanır. Bu dönüşümler için gerçek çarpanları olduğundan, form daha güçlü olduğu gibi bir kesin sonuç olamaz.

+314
Kristian Hansen 28 Mar 2017 20:27:37

Ücretsiz olarak sağlayan web siteleri içinde o dizileri izlemekten bahsediyorum. Elbette böyle Crunchyroll ve seviyor gibi ücretli sitelere üye oluyoruz imkanım olmadı, ama çoğu zaman orada izlemek istediğim bir dizi bulamadım. Ücretsiz olanlar genellikle anime ve drama başlıkları bir yük ana.

İzlerken ücretsiz anime ve Japon drama Japonya kabul güvenli?

+218
Edward Jurkoshek 19 Ara 2013 15:02:38

Evet. Katil B hala yaşıyor.

Eğer sen izle tam film dahil olmak üzere kredi, seni görmek Gyūki (8-Kuyruk) çekerek onu dışarı su. Olarak da telaffuz edilen Bayanposta: Katil B: Boruto Film

Gyūki çakrasını açılan ve bir nehre boğulmasına izin bilinçsiz bir B atma işlerini bitirdikten sonra sadece birkaç küçük kırmızı bir hap olabilirmis gibi kuyruklu canavar gücü ile etkilenmemiş olduğunu, Momoshiki yorumladı.

Gyūki teşebbüs çıkarma başarısız oldu ve bu nedenle Katil B yaşadığı çakra hap küçük boyutu habercisi. Bu sırasında kredi onaylandı.

enter image description here

+196
2008nazar 1 Oca 2014 14:36:43

"Efsanevi" denir, ama bu Pokémon (oyunlarda) anime mutlaka benzersiz değildir. İyi bir örnektir Gümüşolan bir genç Lugia. Büyük ihtimalle Tobias ikinci bir Latios var.

+148
lobirkeland 19 Ara 2015 23:29:20

Naruto ama bölümü bulamıyorum onun içinde Kyubi görebilen bir kızla tanıştığı bir bölüm izledim.

Kim bu olayın olduğu bölüm bilir?

+147
mohsen ahmadzadeh 10 Mar 2018 03:11:07

'Azumanga Hoshuu Tavuk' ya da 'Azumanga Ekstra Malzemelerin normal azumanga manga üçlü bir birim edition dahil olan üç yeni bölüm kümesidir.

Her yeni bölüm lise bir yıl kapsar, Sakaki, Yomi, Tomo, Chiyo, Osaka, ve Kagura ile.

enter image description here

Hiç İngilizce yayımlanan bu bonus bölümler vardı? Bireysel manga kitaplarına sahibim, ama benzer İngilizce omnibus edition, ayrı bir sürümde olsaydı ya da hiç bilmiyorum

+146
user63691 8 Eki 2018 14:58:04

Joshiraku içinde Gankyou gözlüklerini kaldırır sonra, gözleri '3' karakterleri değiştirin.

Kukuru, Tetora, and Gankyou with '3' eyes; subtitle "So her glasses were actually suppressing her..."

Marii sonra şöyle haykırıyor:

Marii; subtitled "Why the Nobita face?!"

Nobita Doraemon bir karakter olduğunu biliyorum, ama Nobita gözlüklerini izinli veya "Nobita bir yüz için başvurular,"nerede fotoğraf ya da online herhangi bir bilgi bulamadım.

Biri daha bu şaka açıklayabilir misiniz?

+135
Soroush Mirzaei 12 Mar 2012 09:04:03

Nisekoi ışık Roman/manga okumuyorum, çok merak ediyorum, manga ne kadar anime ikinci sezonu da kapsıyor mu? Sadece bir kaç bölüm hikaye kendisi katkıda bulundu. çünkü tüm sezon neredeyse yarısı dolgu olduğu ortaya çıktı. Ayrıca mangada aynı şey mi?

+130
user1248490 26 Ara 2013 00:50:00

O döndü, bir isimsiz jinrou (kurt adam).

Hala normal bir insan yaşındayken 16, bölüm geçmiş, ona göre, babasının arkadaşının evine ziyaret için bir tahmin getirdi. O bir yabancı/Batılı ve döner gibi bir jinrou. Sonunda ısırıldı ve kanını ona kapıldı ve öldü. Ancak, sonra o oldu bir tabut ve gömüldü, o uyandı ve geri geldi hayat, bir shiki.

Daha saldırganı hakkında araştırma, daha fazla fikir, diğer "bir Batılı jinrou"olarak gösterilir Bayanposta:

ve diğer kaynaklar:

 • pixiv sözlük (Japonca)

  その正体は幼少期に西洋人の人狼に襲われ 2 蘇生した起き上がり yapmak.

  Onun gerçek formu olan o geri geldi hayat sonra o saldırdı bir Batılı jinrou zaman mıydı onu erken çocukluk.

 • Yahoo! Chiebukuro (Japonca), soran farkı arasında Roman, manga ve anime:

  沙子は元々は人間で 2, 4 おそらく明治 2 大正時代と思われる) biz 必ずしも火葬されない時代に異国から来た人狼に襲われ屍鬼になりました yapmak.

  Sunako oldu aslında bir insan (muhtemelen beri Meiji, Taisho dönemi), kesinlikle bir dönemi ile kremasyon ve döndü içine shiki tarafından bir jinrou gelen bir yabancı ülke.

Ancak, değil kesinlikle Seishirou çünkü o bir insan bile olsa saldırgan görünüyor çok benzer ona, olarak belirtildiği antiotaku incelemesi:

Yıllar önce Sunako öldüren vampir Seishirou Kirishiki için çarpıcı bir benzerlik taşımaktadır. Aynı giyinmek bile. Bu bir tesadüf değil sanırım.

+118
Thsbxkanx 1 Eyl 2010 08:51:36

Ben bir manga (olan bir anime de burada bir kıza dönüştü kendisi gibi bir bebek, ama vardı zorluk değişikliği nedeniyle "bebek dili", ama amacı olmadığı için konuşmaktan başka bir bebek ama bir yerine kadar gerçek bebek geri.

Manga ise O-chan no Ribbon, kitaplar, bu olay oldu bir bonus bölüm hacmi 9.

http://a.mfcdn.net/store/manga/558/cover.jpg?1419502322

+106
Hellfire 23 May 2016 18:01:43

Etiketli soruları göster