Kim Gakkougurashi sonunda mektubu bulur?

Gakkou Gurashi sonunda, bir kişi balon tarafından taşınan bir harf bulur.

Kimdi o? Birisi rastgele mi yoksa tanıdığımız biri mi?

+959
HM Davis 15 May 2019 06:24:57
18 yanıtların

Durarara X2 SH Durarara bir devamıdır. bunu anlamak için Durarara X2 okumak zorunda mıyım?

+961
Garik Khachatryan 03 февр. '09 в 4:24

Ecchi tanımına cinsel eğlenceli, değil mi? Ama hemen hemen her zaman mizah için kullanıldığını duydum. Lütfen biri bana açıklayabilir mi?

+926
Frank C 16 Şub 2018 16:34:52

Anime üretim ekipleri non-Japonca karakterleri ses için diğer dilleri anadili işe eğilimindedir.

Kullanmanız örneği cennetin Doğusunda. Amerika'da ayarlandığında kullanılır İngilizce çok sayıda dilde sesli aktör. Örneğin, David Whitaker oynadığı siyah adam apartmanda bölüm 1. Bir polis olduğunu oynadığı Gregory Pekar, kim aslında ortaya çıkan diğer Japon filmleri/gösterileri gibi Hana Yori Dangogibi Amerikan filmleri gibi Kayıp Çeviri.

Bunlar genellikle küçük roller ve sadece İngilizce konuşulur/veya rolleri gibi polis olarak görünür gibi görünüyor.

+922
Richard Wallace 28 Oca 2012 21:14:15

Başka büyük bir Anime-Planet. Bu MAL & Hummingbird benzer şeyler var, ama aynı zamanda bazı ek özelliklere sahiptir.

 • Gösterileri öneriler diğer gösteriler dayalı
 • Gösterileri öneriler izledim ne dayalı

(Benzer şekilde manga için)

 • Anime Crunchyroll, Hulu ve diğer video sağlayıcılar ile ortaklıklarını site yasal teşekkürler izle. Eğer anime izle bu özelliği, sen izin otomatik güncelleme istatistikler.

 • İzliyor, izledim, izlemek istiyorum, izlemek istemiyorum, yarım-ama-durdu--üzerinden izlemek... (rewatches bile en üsleri kapsar)anime/manga takip

 • En sevdiğim karakter eklemek, sanatçılar, personel, vb.

 • İsteyebileceğini gösteriyor yorumları oku

 • Birine göstermek için özel listeler oluşturun (örneğin "Anime nasıl herhangi bir anime görmedim"değil)

 • Eğer isterseniz (bunu pek kullanmıyorum)onların forumda anime şeyleri tartışmak, ama orada

 • Anime ve şu anda en popüler gösterir yaklaşan görünüm listeleri.

 • Anime/manga etkinlik grafikleri izleyin. Örneğin işte benimki:

enter image description here

Aynı zamanda izleyebilirsiniz ışık roman ve (Miku gibi) müzik videoları daha küçük bir seçim var.

Site sürekli deneyimini geliştirmek için sitede değişiklik yapan çok aktif bir sahibi vardır.

+880
afd 9 Tem 2011 05:45:42

Cevabı gerçekten Bubuki nasıl çalıştığını bağlıdır. Gördüğüm kadarıyla, bunlara bağlı ek zırh olan bir göz şeklinde bir çekirdek olan yaratık bir tür gibi görünüyor. Böylece, çekirdeği kırık olmadığı sürece, meydana getiriyor. Böylece, bir çekirdek ile, ek zırh arzu ettikleri silah olur gibi görünüyor.

enter image description here enter image description here

Şekli kullanıcı tarafından değiştirilmiş olup olmadığını gelince, bu diğer insanlar için, ama Kogane var Bubuki cevap için nispeten kolaydır. Aşağıdaki resimde de görüldüğü gibi, Dört Heavenly Kings tam olarak eski Bubuki onların şeklinde yeni Bubuki diğer Bubuki çekirdeği kullanılır. Dört Heavenly Kings' örnek, açıkça Bubuki veya Matobai sadece onların yerine kendileri yapmaları için onlara çekirdek getirmeyi başarmış olabilir üretmek için çekirdeği ile temas halinde olmalılar. Böylece, bir Bubuki değişmiş olması için, için için temas ihtiyacı yaptığı sonucunu çıkarabiliriz.

enter image description here enter image description here

Gibi olsun Kogane var Bubuki değişen şekli, o büyük olasılıkla hayır. Aşağıdaki resimde, Bubuki onunla Kogane ilk etkileşimi görüyoruz, zaten ekli çiçek iğneleri vardır. Bu olaydan önce Bubuki temas kurmuş değil. Böylece, Bubuki ona miras önce değişmişti çok düşüktür.

enter image description here

Daha fazla kanıt burada bulduğu kutusunda kapalı gördüğümüz yerde O var İwatooshi olacaktır. Zaten gelecekte kullandı mızrak şeklinde olduğunu, böylece fazla bir değişiklik olmadan olduğu gibi miras kalmış.

enter image description here

+818
ionreflex 28 Nis 2017 20:05:48

Benim soru soruyor gibi, kendi kuzeni evleniyor bunlar? Sasuke 683 hacmi 71 bölüm akrabası vardı: Aynı Rüya gördüm Naruto Obito söylemeyi unutma çünkü ben de çok merak ediyorum. Ayrıca Sasuke ve dikkatimi çekti ki Obito, aynı şeyi söyleyip Madara hatırlıyorum.

Böylece onların kanını diyorlar mangada okuduğuma göre, tüm bağlı, bu nedenle, tüm akraba yapar? Böyle kuzenler falan yapmak akrabaların varsa? Eğer kuzen olmuyor yaparlarsa, kendi kuzeni evleniyor bunlar? Onları rahatsız edici ya da yanılıyorum ve Uchiha hala farklı aile üyeleri vardır ama tüm yakınlarına "bunları yapan aynı soyadı var"değil mi?

+803
The Godfather 16 Eyl 2012 17:40:20

Dönüşümler

 • S yeterli miktarda ile süper Saiyan: Herhangi bir Saiyan-savaş güçlerini artırmak Hücreleri ve daha fazla S-Hücreleri kazanırlar. Bir zamanlar güçlü bir öfke veya üzüntü S-Hücreleri, bir duygu yeterince doldurduğu Saiyan Süper Saiyan dönüşümü tetikleyebilir. Dönüşümü bir kez elde ettikten sonra, onu geri içine karıncalanma yapmak için enerjilerini odaklanarak her zaman onlar da değişebilir. S çok yüksek miktarda Saiyan-Hücreleri tetikleyici gerektirmeden dönüşümü yapabilir.

 • 2 süper Saiyan: bu dönüşümü elde etmek için birden fazla yolu vardır. İlki, bir Saiyan Süper Saiyan formu kıyasla çok daha fazla enerji üretmek için yeterince güçlü olmalıdır. Saiyan güçlü bir duygusal karışıklık, çok Süper Saiyan dönüşümü gibi, ama daha büyük ölçüde yaşandığında bu dönüşüm elde eden ilk yoldur. İkinci yol sert eğitim yoluyla. Üçüncü yol birinin hayatının tehlikede olması gibi umutsuz bir ihtiyaç içgüdü değil. Saiyan arkasında karıncalanma hissi hissetmeye sonunda, dördüncü yöntemdir. Bu form yaydığı güç çıkışını büyük ölçüde artar.

 • 3 süper Saiyan: Bu form genellikle sert eğitim genellikle norm koşullar altında dışarı sonra elde edilir. Diğer dünyada ölü ve eğitim iken Goku bu formu elde etmek mümkün oldu. Goten ve Trunks sadece füzyon sırasında bunu başarmak başardı. Temelde kullanılan kı miktarını artıran bir dönüşüm.

 • Önemli bir Gerçek: Akira Toriyama belirtilen Saikyō Atlama Haziran 2014 Röportaj bu SSJ2 ve SSJ3 dönüşümleri vardır hiçbir şey daha fazla güç tür SSJ dönüşümü. Dolayısıyla potansiyel ya da eğitim Gelecek Trunks ve Vegeta olduğu gibi öfke ile ya da SSJ dönüşümü kullanırken SSJ3 veya SSJ2 gücünü aşan olabilir. Trunks Dönüşümü için Süper Saiyan Süper Saiyan Öfke veya öfke olarak ise, çünkü öfke neden oldu SSJ2 temelde güç dönüşümü.
Dolayısıyla Sorunuzun cevabı, mutlaka tek başına ya da öfke ya da eğitim ile elde edilebilecek normal Süper Saiyan bir dönüşüm değil, her iki yolla da elde edilebilir.

Ancak, Süper Saiyan Tanrı dönüşümü yalnızca ritüel değil öfke ile yoluyla elde edilebilir. Manga (tabanlı), şiddetle bir Tanrı ile eğitim ve geniş Ki kontrol etmiş de Vegeta Goku Siyah karşı Mangada aynı kullanımı görüyoruz bu dönüşüm elde etmenize yardımcı olabilir. Süper Saiyan Mavi, diğer yandan da sadece şiddetle eğitim ve bir tanrı ki emici ve Süper Saiyan haline dönüştürerek elde edilebilir. Süper Saiyan Gül (Zamasu) gerçek bir Tanrı tarafından yapıldığında aslında Süper Saiyan Mavi dönüşümdür. Ayrı Tanrı dönüşümü, normal Süper Saiyan dönüşümler, öfke ya da yaşam ya da ölüm durumda bile eğitim yoluyla elde edilebilir. Son bölüm tabanlı(Cep Bebek Hücreleri Z savaşçıları dayak yerken SSJ2 dönüşümü ulaşmak Gohan göre olabilir Cabba yapılan sözünü, Tut) birini korumak için güçlü bir dürtü duygu olsa Vegeta gerçek bir eğitim almadan Süper Saiyan Mavi ötesinde bir seviyeye ulaşmak ancak görüyoruz. Eğer Tanrı ki sahip olursa ve dönüşümler kullanın, öfke ve Süper Saiyan dönüşümler yatkın gibi duygu yoluyla ötesinde bir seviyeye ulaşmak olabilir.

Kaynak: dragonball.wikia.com

+795
Harper Shelby 30 May 2012 21:52:36

Temozarela yazar rahip temel ayarı için ilham kaynağı olduğunu itiraf ediyor, bir Monolith oyun Kan, karanlık Tanrı Tchernobog dayanır.

+710
unnamed777 3 Haz 2017 04:23:03

Eğer memnun değilseniz eğer çocuk Mayo 20 kg sonra ise 150 bin kez ağırlık ise normal yerçekimi(3000kg) 3tons olan 30000N sonra çocuk Mayo 3000tons 4 ton yapı oluşturmak için çok fazla ve çok süper Saiyan için 150 dolayısıyla form ışık olduğunu söylüyor, diğer dünyada Kral Kai Goku eğitim Anımsa 30000000=10*150,000 20*ağırlık olur=10*150 20*kilo verirse biraz matematik yapalım makul sadece 150 sanırım

+620
Bruno Arruda 28 Eki 2015 22:50:18

Lütfen unutmayın bu timeskip oluyor değil ortaya arasındaki Bölüm 1 ve 2, ama içinde Bölüm 2.


Tam hikaye ortaya çıkardı Sezon 3 Bölüm 6 ve Sezon 3 Bölüm 11. Burada bir anımı ne oldu, başlayan bir sahnede Sezon 1 Bölüm 1:

Eren Anket birliğe katılmak isteyen Mikasa öğrenme üzerine, Grisha Carla daha fikir daha yardımsever, neden o oğlunu soran Duvarları terk etmek istiyor. Üzerine duruşma oğlunun cevap, Grisha Kalkan olacağını açıkladı, o şaşkın bir Carla söylüyorum Eren gibi bir meraklı zihin durdurmaya çalışmanın bir anlamı yok. Gitmeden önce, saklanarak olmuştur ne Eren göstermek için söz verdi döndüğünde bodrumlarında.Daha sonra, Duvar Maria'nın düşüş sırasında, Grisha Reiss kiliseye geceleri dolaşır. Bu patlama içinde kraliyet ailesi, Grisha [...] yalvarır Frieda Reiss kurtarmak için onun Kurucu Titan yeteneği kullanmak Kırma olan Titanlar arasında Shiganshina, ama o reddetti. İçinde çaresizlik, Grisha kendi Titan yeteneğini harekete geçirir, kolayca dayak Savaşta Frieda ve onu yiyor, katliam geçmeden önce tüm Reiss aile kaçan istisna [bu] Rod Reiss ile.İlçe Trost Seyahat, Grisha bulur Keith Shadis ve kaydeder mülteciler arasında ailesini bulmak için onun. Üzerine bulma Carla yemiş olan Eren, iki erkek Öğren, harap tarafından haber. Annesinin intikamını almak zorunda olduğunu söyleyen Eren, Grisha alır ormana oğlu. Keith onu durdurmaya çalıştığında, itirazı Grisha diye belki çocuğun omuzlarına bu kadar yük koymak gerekir Grisha gibi yetenekli değil, Grisha sadece bu gerçeği açıklıyor Eren oğlu nitelikli onu yapar ve emir Keith almak için değil dahil.Ormanda, o Emanet Eren ile anahtar için onun Bodrum ve enjekte onunla Titan nasıl serum, anılarını onu öğretecek Eren açıklama yeteneği kullanın. Saf bir Titan dönüşürken, Eren yedikçe Grisha ve insan durumuna döndürür, Kurucu Titan kazandı [...] sahip.Ve şimdi, en önemli Sezon 1 Bölüm 2, Bu ne oluyor:

Keith beklenmedik Grisha Eren gitti, ormana onları bulmak için bir girişim ona sormadan yönden Gök gürültüsü duyduğunda dakika geçiyor. Grisha iz ile baygın yatan Eren buluyor. O getiriyor Eren için barınak için geri Mikasa ve Armin.İçinde Sezon 2 Bölüm 10, sırasında

bir konuşma arasında Bertolt ve Ymir, onu ortaya çıkaran titan değiştirenleri olamaz unutma kime onlar yenir önce onların dönüşüm. Ayrıca, sahip bir saf titan kendini, Ymir iddia her gün uyandığım bir kabus. Bu yüzden Eren düşünceleri dönüşüm sadece kötü bir rüya, ne zaman aslında, o değildi.

Top bu, Sezon 3 Bölüm 12 verir bize biraz anlayış üzerine

bu serum titan veya titan enjeksiyon kendisi. O inandığı için yapılmış olan titan omurilik sıvısı. Ancak, tam kimyasal bileşimi kalır bilinmiyor.


Bu timeskip kapsayan şimdi görüyoruz

tam bir gece.

+457
Ynot 9 Nis 2014 13:38:25

Anime yurtdışı verildiğinde, paranın çok küçük yaratıcıları için geri yapar. Kar en çok göstermek için uluslararası haklarını satın almak ve daha sonra çeşitli batı ağlara satmaya devam eden şirketler tarafından emilir.

Sürece bir anime olur kitlesel popüler (bira-sex, Pokémon, SM, Naruto, Cuf, vb.) ekmek ve tereyağı anime stüdyoları, yerel Japon pazarı.

İstersen Amerika için yapılmış bir anime, çizgi film Amerikan yapımı anime tarzına bak. Avatar son hava bükücü akla geliyor.

+355
adamh 13 Ara 2017 00:18:16

Gintoki bir fan almaya çalıştığında 2006 serisi, 21 bölüm , görünüşe göre 2 tekme ile bir araba kırıyor bir mücadele içine girdi, ve sonra onu daha büyük bir nesne fırlatıyor, muhtemelen çok ağır.

enter image description here

Ama Kagura için bu olaylar anlatıyordu beri, ve Kagura fanı var nasıl bu hikayeyi uydurduğunu söyledi, Bu gerçekten oldu ya da değil, fan hor anlattığı olayların içinde olan bir kız tarafından imzalanmışsa bilmiyoruz, hikayeyi en azından kısmen doğru gibi görünüyor iddia.

Güçlü Gintoki nasıl benim sorum? Yok düzey insanüstü gücü var? ya da normal insan gücü ile sadece yetenekli bir samuray mı?

+284
Cory Cohen 21 Haz 2010 01:17:41

TAMAM, Reddit aradığım şarkı ile gönderildi playlist birini buldum. https://youtu.be/CdOc3BAOKHo parça 4, başlıklı "KERTENKELE".

+263
RammFan 10 Kas 2018 18:43:22

Shinsuke Yazen bulmak için gidince, ("çiçek tanrıçası") Hanatora iddiaları ruhu için bir rezervasyon var, bu yüzden bu kadar anlaşma çıktı bunu kabul edebiliriz. Hanatora da Ashikaga Yoshiteru ruhu üzerinde hak iddia ettiğini ama manga hiç tam olarak bu tanrısal karakterler ruhu nasıl, ya da topladığı ruhlar ne yaptıklarını söyler sanmıyorum, ama biz biliyoruz. Yoshiteru bu durumda, sadece (ve daha sonra "Senya verdi ruhunu Shogun'un ruh-kılıç dövme") öldüğü zaman "ödeme ona" bir araya topladı. Hanatora dikkate belirttiğim gibi Shinsuke mezar yakın resim vardır, "öldü" sonra ruhunu alarak Shinsuke de istedi fiyat olduğunu ima ediyor diyebilirim.

+189
Eva1205 14 Ağu 2017 20:54:19

Haki, bu Kenbunshoku Haki, Busoshoku Haki ve Haoshoku Haki bu çeşitli formları biliyoruz. Bu Haki merak ediyorum, okuyucu için Bir Parça evrendeki diğer karakterler görünür, ya da sadece görünür?

Bu vücut harden gibi görünüyor ve deri gibi metal gösteriyor ve bu Busoshoku Haki ağırlıklı olarak ilgileniyorum. Tek Parça evrende insanlar da değiştirmek gibi bu metal görebiliyor mu? Bu sadece izleyici normal kavga arasında ayrım ve kavga Haki için mi?

+135
LobanovaVS 18 Ağu 2014 12:59:57

İçinde Bölüm 611, Ruh Kralı olduğunu ortaya çıkardı için

Yhwach babası enter image description here

Ancak, bu değildi belirtilen yerde manga olsun ya da olmasın o bir Shinigami veya Quincy. İçinde Bölüm 615, amaç Ruhu Kral olduğunu söyledi. Wiki den alıntı

Ruh Kralın tek amacı dışında Ruh Toplum ve ruh akışını düzenlemektir. Onun varlığı olmadan, Soul Society bağlı tüm bilinen boyutları yokluk dönüşmesini başlayacak.

+107
Jme Hsieh 30 Ara 2014 15:25:36

Argonaut anlamları vardır, ama bu durumda sadece Maceraperest, Kahraman, vb Quester için başka bir kelime.

thefreedictionary.com verir tanımı için 'argonot' olarak:

Tehlikeli ama tatmin edici bir görev yapan bir kişi; bir maceracı.

Aynı web sayfası daha aşağı lügat olarak bir argonot bir açıklama sağlar:

Tehlikeli biri ama potansiyel olarak ödüllendirici bir macera yapan

Üçüncüsü, Dictionary.com verdiği uygun tanım olarak:

Tehlikeli ama tatmin edici bir şey; maceracı arayışı içinde bir kişi.

Argonaut bir beceri sadece öğrenmek için bir maceracı için bir beceri gibi görünüyor, ve Hestia yorumu onaylamak için görünür.


Olarak belirtilen Benim yukarıdaki yorum, (ve ben aslında düşündüm önce araştırma) Argonaut da ifade eder, herhangi bir adam, içinde , Yunan Mitolojisi eşlik Jason onun arayışı için Golden Fleece gemiye onun gemi, Argo. Bu nedeniyle Yunan/Latin kökenli bu kökenli bir kelime, ama bu başka bir gün için farklı bir soru nerede olabilir.

+98
The Silver Panther 7 Tem 2017 00:04:43

Mahoutsukai no Yoru (kısaltılmış "Mahoyo"; ayrıca, Cadı Kutsal Gece) bir görsel Roman Türü-Moon. Ayrıca Bkz: , hangi paylaşır bazı karakterler.

+12
Chetfood 16 Oca 2019 11:27:33

Etiketli soruları göster