Mangas ücretsiz ve paylaşılan mi?

Uzun zamandır manga okuyucu olan ve aynı zamanda bir geliştirici var. Manga içerik olamaz ve olmamalıdır yazarın izni olmadan, vb düzenlenmiş olması gibi kuralları biliyorum. Ama benim soru, onlar ücretsiz ve paylaşıma açık? Sadece yazarının önceden izni olmadan almak veya saklamak veya transfer ya da paylaşın içerik indirebilir miyim?

+631
Hosain Bayegan 29 Ara 2011 09:58:33
26 yanıtların
+991
yuzuru kotomi 03 февр. '09 в 4:24

İçinde Basquash!, her ikisi de makinist kullanarak oynanan basketbol türevleri gibi olan (BFB) Koca Ayak Basketbol diye bir spor ve bir adlı Basquash vardır.

Mecha basketball!

BFB ve Basquash arasında herhangi bir fark yoktur, ya da aynı şey onlar için sadece iki isim vardır?

+964
Katsumoto 17 Eyl 2013 17:59:10

Yolu Boa Hancock'un güçler iş şehvet taş gönülden düşünenler istiyor. Bu onu oldukça iyi çalışıyor, dünyanın en güzel kadını olarak, yani klasik saldırı onu şehvet ilham verir, sonra onun yetkilerini kullanan bir poz var. Hancock, şehvet, eğer Lola, ya da başka daha az çekici karakter etkili çok daha az olurdu bu meyve yemiş olsaydı, çünkü bu meyve sadece biri üzerinde bir etkisi var.

Yüreğinde şehvet hissediyordu, bu yüzden taş için sadece onun üzerinden herhangi bir etkisi olmadan geçirilen şehvetli döner Mero Mero Mellow saldırı çünkü teoride, Luffy bağışıklık vardı. Taş, diğer kadınlar, Pacifistas ve topu topu bile açabilirsiniz o olduğunu göz önüne alınca çok tehlikeli oluyor, ancak görünen o ki Luffy aslında tipik cansız bir nesne daha az şehvet hisseder.

+944
Casanova 8 Ağu 2010 21:48:41

Baharat ve Kurt Roman (İngilizce Yayınevi) Yen basınına göre, Holo "kullanmak"Japonca lisans veren tarafından talimat verdiğini.

Kaynak: Bu yorumu Yenpress.com

Ayrıca anime 4 sezon 2 bölüm içinde bir sahne vardı, Holo dahil ""bir el yazısıyla yazdığı bir mektubu gösterdi.

Screenshot of where it says Holo in the letter

Yazma zayıf, ama bir L R olmadığını belli sanırım

+921
ulughbekula 17 Şub 2015 18:24:19
  • Ace için """ "demek"
  • Sabo "anlamına gelir (üzerinde Haç olan) "S"
  • "C" Mızmız "anlamına gelmektedir
  • "E" "Edward Newgate" A. K. A. "Beyazsakal açılımı"

Dressrosa Arc spoiler:

Sabo "herkes tarafından ölü olduğu sanılıyor" "S" üzerinde Haç nedeni budur.

+881
Helen Rosati 31 Tem 2017 19:45:38

TL;DR

  • Kuzan dokunmadan su donar. Böylece su onu iptal etmez. Ace ateş ile deniz suyunu buharlaştırmak için çalışır gibi düşün. Sadece o durumda ateş değil mi o ateş yaratır.
  • Deniz suyu değil iptal Şeytan Meyvesi güçlerini sadece zayıflar için Paramecia türü.

Gelen Bayanposta madde üzerinde Kuzan:

Buna ek olarak, Kuzan adapte olan birkaç Şeytan Meyvesi kullanıcılarından biridir güçlerini verimli bir şekilde denizde seyahat etmek. Onun durumunda, sonra denizde sürmek Ao Chari altında su donar nedeniyle tekerlekleri su donma üstünden geç. Bu donma çok büyük bir ölçekte kullanılabilecek bir yetenek, bir Kuzan bir işler aslında birkaç Şeytan Meyve kullanıcıları zayıflığına karşı su ve boğulma büyük bir vücut içine düşen, sadece donma yapabilir su ve buz üzerinde durmak.

Gelen Bayanposta madde üzerinde Logia

Logia Şeytan Meyve izin bir kişiye oluşturmak, kontrolve dönüştürme doğanın doğal bir element ya da yürürlüğe, meyve bağlı olarak. Bu kullanıcı kısmen veya tamamen değiştirebilir.


İçin luffy'nin durumunda, kontrol Bu yazı.

+847
Ryan Brown 24 Haz 2010 13:34:24

D4C içinde Gyro kanalizasyon Johnny vurulduktan sonra nerede saklandığını bulmak için Tarama kullandığında bu arc sonunda geldi. Bir at üzerinde yapacak fazla bir güç gerektirmiyor, sadece kontrol ihtiyacı beri daha da spin geliştirmek için üzengi kullanmayı bacaklarını hareket edebildi ama güçleri henüz durmak yoktu Gyro söyler, ve Gyro o zaman söyler.

En az 3 keşfetme Hareket beri bacak gücünü inşa etmişti, ve zar zor çıkabilir ve bazı zorluklarla sonunda gemiye yaşına geldiği zaman yürüyüş noktaya vardı o gemiye o zaman kabul ediyor. Ve çok yavaş ve sıradan oldu, mucize birden ziyade hayal kırıklığına uğradım.

Nasıl mekaniği gibi. Geri kalmış yararlanmak için bacak gücünü inşa etmek zaman aldı ama omurgasında hasar bacaklarını içine etrafında ve sinir sinyalleri aktarmak için, sorunu ileterek Spin kullanmayı öğrendi.

+829
Rudra Sen 3 Ara 2013 22:11:46

İçinde Muz Balık, çok sayıda Çinli-Amerikalı karakter tanıtıldı. Karakterler bir Kanton konuşan arka plan, şimdiye kadar vol gördüm ne dayalı görünmesi için. 4:

  • Golzine açıklamalar bu Lee olarak anılacaktır daai yan, karşılığı bu Kanton için 大人. (Mandarin telaffuz olur da ren.)

  • Ona Yut Akciğer hizmet aynı bölümde, Lee de Golzine söyler. Bu romalılaşmanın açıkça değil bir arka plan Mandarin, Mandarin yana kullanıyor. olmayan burun biten ünsüz (n ve ng) dışında r. Yut Akciğer de Golzine sözlerini esas adı için doğru karakter kümesi olan 月龍 arasında Kanton telaffuz karşılık gelir.

Daha sonra, karakter isimleri Yau-Si ve Suk-Leui ile tanıtıldı. Manga görünebilir bu isimler ve diğerleri için Çince karakterler biliyor muyuz? Özellikle Çin isimleri nadiren kolay tahmin yapan karakter tutarlı kombinasyonu ile oluşunca anlamlı tahminler yapmak için, mümkün Kanton yeterince bilmiyorum. Fan wiki denedim, ama hızlı bir bakışta herhangi bir bilgi yoktu, ve vol ortasında tek varlık. 4 şu anda, kendimi şımartmaya riske atmak istemedim.

+817
KarenA 9 Mar 2012 22:48:55

Bu sandalye bir doğrudan başvuru Bokurano, anlayış aslında ekler derinliğe sahne (bu görmüş Bokurano).

Bokurano büyük Spoiler:

Sandalye üzerinde oturan Childs aslında Dünya'nın bir savunma mücadele ayrıcalığı için hayatlarını feda edilir. Büyük ruhlar ve Madoka zombi hakkında açıklamadan önce sandalye göründüğüne dikkat edin.

Bokurano chairs Chairs comparison

+797
Teta Nouanlasy 15 Eki 2013 02:01:02

Sadece Sihirli Lisesi Düzensiz anime sürümünü bitirdim ve gerçekten ışık Roman okumak istiyorum. Boşuna ama bunu yapmak için yasal bir yol bulmaya çalışıyorum.

Kitaplar için Amazon arama çalıştı ama Sihir Yüksek Okulda arama kutusuna Düzensiz yazarak "" gerçekten (sadece ışık Roman serisinin 2, Birim 1 ve Birim gösteriyor) ama şimdi 17 Birim kadar olduğunu düşünüyorum bırakmadı ettim. Basit bir Google Arama sadece orijinal Japon hafif Roman serisi örneğin Bayanposta sayfa ile (sanırım) gayri resmi (ya da yasadışı) çeviri sonuçlandı.

Ayrıca zor bir zaman ve hangi birimler çevrilmiş gibi yani ışık romanı için tercüme malzemelerin güncellemeleri bulma yaşıyorum. MAL anime ile ilgili şeyler için yararlı bulduğum tek kaynak, ama ışık Roman hakkında fazla bilgi yok.

Orada anime tüm üstatlar, benim gibi yeni gelen bu soruyu (özellikle Roman) Japon hafif Roman serisinin resmi İngilizce çeviri güncellemeleri kontrol etmek için izin veren resmi bir site var mı? Orada ya da kitap satın almak için doğru yere yönlendirebilir orada bir web sitesi var mı? Teşekkürler!

+729
pitersky 5 Oca 2014 16:59:19

Işık romanlar hala anime üretilmekte iken yazılmış çünkü bildiğim kadarıyla hikaye Bölüm 3'ten itibaren farklı,

Sadece ışık romanlarında bile değildi tüm boş gölge şey bildiğim kadarıyla ilk bir buçuk hacmi fan çeviri okudum.

Ayrıca, amnezi ile Mirai-hen film anime orijinal oldu.

+619
Gary Yee 21 Eyl 2011 03:15:09

Ölüm Bilardo gösterisi tipi kapalı' bir 'bir kez bir YUMURTA, ve gerçekten de oldu. Geçerli dizi çok benziyor ve muhtemelen daha uzun bir bölüm olarak düşürebilirsin.

Sürprizler zaten Ölüm Geçit ortaya çıktı, ama hala çoğunlukla bilardo, barın arkasında neler yerine odaklanıyor gibi eğlenceli olmalı.

Aynı konumda ve bu, yerine dart sadece bilardo ya da başka bir oyun. Ben ilk birkaç bölüm kapsamında henüz herhangi bir arsa puan değil de Ölüm Töreni için gerekli görüş değil.

+597
Mike Fahie 11 May 2011 09:28:48

Bu videogösteren bir performans Kagura/Bugaku (geleneksel Japon dansı) de Setsubun olay, insanlar gibi yapmak aynı şey: "ilahi, Haino" ve yetiştirmek onların elinde. Bu yüzden sahnede soru olabilir bir çeşit Kagura.

+578
Innerfire81 18 Ağu 2014 19:47:19

Kendi soruma cevap vermeyeceğim çünkü Yunyun gibi hissediyorum.

Büyük ışık Roman Spoiler gelecek olan. Sizi uyardı.

O benim arkadaş ya da katılmak için bir parti çünkü o bir aptal.

Maske adlı şirketin ortaya koyduğu gibi, Yunyun sık üst düzey tek başına macera devam ediyor. Buna ek olarak, diğer maceracılar başları belaya girince Yunyun sık onları kurtarır. Parti de ona teşekkür etmek için çalışır her zaman, gereksiz bir şey yaptığım için Üzgünüm "diyor ve kaçıyor.

Her zaman yalnız ve son derece güçlü olduğunu ve bu gerçeği nedeniyle, söylentiler insanlarla birlikte nefret ettiği lonca yayıldılar. Yalnız güçlü bir oyuncu, Kirito gibi SAO temelde olur ama bu genel nüfus tarafından inanılmaktadır.

Bakıyorum, ben diğerleri ile ilişkilendirmek sevmeyen güzel ve güçlü bir büyücü olduğu için onlarla arkadaş ya da parti üyeleri için çok iyi olduğunu, bu şehirde acemi maceracılar inan en iyi olduğu gerçeğini ekledi.

+573
Shpidaguzzz 16 Nis 2016 16:01:30

10 bölüm, Genel Yan'ın odanın içinde bir dünya haritası. Kafası karışık olan var olan şey, Tokyo'da ama hack bu harita ile ne hikayesi yer alır mı? Neden orijinal dünya haritası yok?

enter image description here

+559
MakSya13 15 Tem 2017 15:33:00

Gankutsuou tabanlı kapalı hikaye, Kont Monte Cristo.

enter image description here

Orijinal romanı okumadım, ama Gankutsuou sevdim. Orijinaline ne kadar yakın arsa hattı ve karakterler var mı?

Olan, bana en azından, 1884 yılında yazılmış bir kitap ile kavgalı gibiydi bazı sahneler vardı çünkü sadık bir yorumlamaydı ya da orada bazı sanatsal lisans oldu. (Çoğunlukla fütüristik elemanları)

+453
user259819 3 Şub 2016 05:57:52

Anime, Madara diyor, ilk Hokage hücreleri çaldığını ve iki çakra kazanıyor, daha Altı Yolları Sage iki oğulları daha var.

+428
user295780 21 Eki 2018 10:41:46

Bu kısmen böyledir. Bakın, Hagoromo Kaguya, çakra meyvesi oğlu. Yani, çakra yaratıcısı soyundan gelmektedir. Yin ve yang serbest bırakın yaratır. Sasuke daha yarısını alırken Naruto yin yarısını alır. Daha yarım olan herkes Rinnegan özel bir türü, Magatama bu Rinnegan denilen (sanırım) alabilirsiniz.

+271
allo4ka777 25 Kas 2012 21:41:23

Yeterince garip bir şekilde, Araya gerekir, aslında, "Lio" aslandan "bir İngilizce mektup" gerçeğini söz. Bu sahip olmak durumunda, çünkü "aslan" olarak Japon 獅子 shishi, hangi ayılar hiçbir benzerlik olmadıklarına Shirazumi adı.

Tabii ki, Araya olması akıcı bir şekilde İngilizce, yaşamış olan Saat Kulesi Londra için birkaç yıl, bu kadar değil , bu garip. Ve (yazar) Nasu açıkça bize hiçbir Kyoukai vermek için Mavi Mavi cam ayı "ve" heavens feel "gibi saçma ifadeler, bu yüzden onu geçmişte Kara İngilizce kelime oyunu bir dokunuş koymak demezdim kadar İngilizce biliyor

(Bazı adamların chiebukuro iddiaları işte bu aslında o リオ "Lio" bir Japon karakter uzak レオ "Leo" olarak zodyak aslan, ama sanırım bu adam iddiasını aptal.)

(Yan not hakkında Japon: İngilizce "aslan" olduğunu söyledi ライオン raion, böylece hiç mi Japon raion gelen "Lio" ile tek bir karakter ya da İngilizce ya da Japonca. Ama Araya gidiş için olmalı bu. bu yüzden İngilizce "aslan", alabilirsiniz.)

+255
user3939059 8 Mar 2017 23:38:52

Uzun bir Hokage iktidarda kaldığını merak ediyordum.

Minato Hokage olarak seçildi zaman 3. hala hayattaydı. Kakashi seçildi zaman Tsunade oldu. Naruto, sırası geldiğinde ona aynı sonra. Güç Hokage kalmak ne kadar yapar?

+247
Troment1970 27 Nis 2019 02:43:43

Bölüm 8 Shingeki! Kyojin Chuugakkou Özellikleri Bu hayalet karakter, kim değil hitap ederek adı sırasında bölüm:

Bu kim olacaktı?

Bu kişinin adı muhtemelen ("Frieda"?) フリーダ olan kredi döküm okuyunca, görüyorum. Keşke kim olduğunu olmak izlenen anime (değil Chuugakkou; ana bir, hangi sonuçlanacak olan dişi titan ark? Eğer kullanım spoiler etiketlerini lütfen lütfen lütfen - din üç yıldır gösteri için şimdi iki sezon beklentisiyle Spoiler kaçıyordum ve oldukça huyumu kırmak olmaz.

+239
starskynatasha 31 Eki 2019 14:15:42

Neden mavi değil?
Çünkü görünüşe göre JoJo için canon renk düzeni var.

Hirohiko Araki belirtilen notlardan onun ders 2006

Jojo bir OVA olunca eğer Jotaro?" ancak Araki böyle bir kavram olsaydı, animasyoncuları bir Araki'nin "ne renk diye sordu. Hesaplamaya göre her şey renkler etti. Örneğin, Hacmi 54 Gün kıyafetleri pembe, ama 63 Birim içinde mavi vardır.

Olarak praraphrased tarafından Süper Bantlı Kurt, "o gelmiyor onun görüşüne göre dünya veya karakter herhangi bir sürekli renk palet".

Neden pembe?
Bilmiyorum. Ona yakışmış mı? Renkleri doğru Araki tutumu verilen renk paleti gelince üretim personeli biraz özgürlük vardı eminim.
Ayrıca, belirtildiği gibi, renk düzenini bahsedilen kapakları gibi son medya olarak görülmüştür.

Üretim personeli de önceki renk çeşitleri kendilerini ayırt etmek istemiş olabilir. Bu mavi renk seçimi için DİJİTAL RENKLİ ÇİZGİ roman versiyonu olan sanırım resimdeki sorunun kaynaklandığı gibi oyunlar gibi All Star Savaş ve Gözlerin Cennet.

+165
pinei 10 Mar 2010 21:34:39

En iyi kız da kız arkadaşını tanımlamak için kullanılan eski 50 bir terimdir. Ben AE" Tanrım Bob'un en iyi kız benim Betty sormak"

+145
user2623214 12 Oca 2014 11:04:13

Genellikle, Funimation ile, eger bölüm ücretsiz yönlendirebilirsiniz; bazı başka gösterileri de ilk birkaç bölüm akışı için ücretsiz olarak nitelendirilen ama bu Suçlu Taç ile durum böyle değil olacaktır.

Gösterileri bir dizi ana sayfada bağlantılar yerleştirilmiş pek doğru değil gibi görünüyor - "elit" ve "İzle" linkler aynı sayfaya git. Ana Sayfa "Videolar" sekmesine gidip o bölüm için küçük resmin üzerine fare ve saat alt "seçeneğini seçerek abone olmadan bölüm bölüm izleyebilirsiniz.

+140
Investimentos EmBitcoins 19 Şub 2019 17:58:29

Hala Altı Yolları Sage Mod, hala izi elinin üzerinde kayboldu sonra bile Sasuke ile dövüşü sırasında girebilir olması nedeniyle erişim olduğuna inanıyorum. Ayrıca, Sasuke ile savaştan sonra bile, adaçayı göre tüm Kuyruklu Hayvanlar hem Rinnegan ve güç gerektiren Sasuke ile Sonsuz Tsukiyomi gidermek mümkün olduğu gösterilmiştir.

+135
Leon Feng 11 Tem 2017 09:54:55

2d kızlar ekranlar, sayfalar ve diğer düz yüzeyler üzerinden tasvir oldukları için böyle denir. Heykelcik ve diğer eşyalar haline bile, hala genellikle ana orta onların adlandırılır.

Bilgisayar Sidonia Şövalyeleri gibi karakterler genellikle 2d kişi olarak orta çünkü onların tedavi, 3d olmasına rağmen üretilen unutmayın.

Kızlar 3d derinlik, üçüncü boyut 'bir kavram olduğu gerçek dünya - kızlar hakkında konuşurken (genellikle aşağılayıcı) otaku denir. Yine vadeli 3d kız ikamet ediyoruz ve 3 boyutlu bir dünyada bu insanlar ile etkileşim çünkü fotoğraf veya benzeri tasvir olduğunda kullanılır.

Bazen 2d kadınları tercih eden Otaku ofansif', ya da "3d, domuz iğrenç"ifadesini' 3DPD kullanın

enter image description here

2d kız vs 3d kız.

Ben boyutları gerçekler bu 'kökenli' olduğunu inanmıyorum ve bu fark hep var. Ancak, dönem muhtemelen internetin yükselişi ile kullanımı artmıştır ve anime popülaritesini arttırmak

+20
jennifer gordon 12 Nis 2013 16:39:02

Etiketli soruları göster