Ne clannad görsel Roman vardır?

Ben buldum bu Clannad görsel Roman diyagram web sitesi orada bir sürü yan hikaye, ortak hikayeler ve diğer şeyler nedir bu ben karıştı.Yani bu oyunları oynamak için bir emirdir.

+367
sfdye 18 Kas 2015 20:05:29
26 yanıtların

Sophie gitti ve organize onun saç boyama ürünleri (O dedi) Howl'un saç doğal siyah boya o saç sarışın. Parlak bir turuncu banyodan bu saç koştu zaman onun ürünleri değil, bu yüzden yanlış bir şişe seçti içgüdüsel olarak kullanıldı o sırada yoktu çünkü oldu. Onun saçı doğal siyah renk dönüştü "güzel" olmadığı için depresyona girdi zaman. Saçları doğal siyah, gördüğü görme çünkü saçları siyah değil, sarışın.

+915
JHPSoft 03 февр. '09 в 4:24

Webcomic bir noktada, Gösterişli Flaş saldırı hızı verilir: her saldırı gerçekleştirmek için bir centisecond alır. Hız onun saldırılarının mesafeyi biliyorsanız hesaplanabilir sanırım. Muhtemelen ses hızının üzerinde olmalı, değil mi ama eğer Hız-o-Ses-Sonik hız verilir ya da hesaplanmış olur mu bilmiyorum?

Hızı daha hızlı olan, Gösterişli Flash veya Speed-o-Sonic Ses?

+871
aptih 13 Haz 2012 12:36:49

Wikipedia giriş için Steins;Gate ile başlayıp, aşağıdaki iki cümle (vurgu benim):

Steins;Gate (シュタインズ・ゲート Shutainzu Gēto?) 5pb tarafından geliştirilen Japon görsel bir roman. ve Nitroplus ve Xbox 360 için 15 Ekim 2009 tarihinde yayınlandı. Bu ikinci oyunda 5pb. ve Nitroplus' Bilim Macera serisi aşağıdaki Kaos;Başkanı ve Robotics;Notes bırakmıştır.


Giriş için Robotics;Notes oldukça benzer:

・ノーツ Robotikusu Nōtsu? (ロボティクス) Robotics;Notes gelişmiş ve 5pb. tarafından yayınlanan bir Japon görsel Roman oyun PlayStation 3 piyasaya sürüldü ve 360 video oyun 28 Haziran 2012 tarihinde konsollar, 26 Haziran 2014 başlık Robotics;Notes Elit altında serbest liman Vita PlayStation ile Xbox. Bu üçüncü oyunda 5pb.'nin Bilim Macera serisi aşağıdaki Chaos;Head ve Steins;Gate ve açıklandığı gibi bir "Artırılmış Bilim Macera" (拡張科学アドベンチャー Kakuchō Kagaku Adobenchā?).


Son olarak, giriş için Bilim Macera ortaya şu:

(科学アドベンチャーシリーズ Kagaku Adobenchā Shirīzu?) Bilim Macera serisi 5pb tarafından oluşturulan bir Japon video oyunu imtiyaz olduğunu. Nitroplus ile işbirliği içinde. Dizi şu anda oluşan dört ana görsel Roman oyun; Chaos;Head, Steins;Gate, Robotics;Notes ve Kaos;Çocuk olan her alınan limanlara, devam filmi ve spin-off, yanı sıra çeşitli manga ve anime uyarlamaları.


Tahmin ettiğiniz gibi yani, Evet: aynı dizi, aynı şirket tarafından yapılan bir parçası.

Geliştiriciler adına noktalı virgül kullanmaya karar neden: neden olmasın?

+870
Pavlo Zamoroka 15 Eyl 2016 17:06:58

Nedeni Miku genellikle onu görünce zaman onun en bir pırasa var, bir vocaloid. çünkü o (sanırım) biri İevan Polkka, Fince bir şarkı olmasını istedim çünkü onu popüler ilk şey tam olarak bu.

*Luka

Ve zaten bu belirtilen cevaplardan biri olarak, Vocaloids ile bu sebze eşleşmeleri hayranları kendilerinden geldi, bu yüzden tam olarak resmi değil.

Aslında, (UTAUs bile) birçok Vocaloids sebze ile ilişkili olmuştur. İşte bazı örnekler:

Megurine Luka - Balık ya da Ton balığı S Kagamine Rin - Turuncu () S Kagamine Len - Muz () KAİTO - Dondurma (Geleneksel Bir Japon alkol)MEİKO - Sake

S GUMİ - Havuç () Patlıcan Camui/Kamui Gakupo -

(UTAU)

Kasane Teto - (Fransızca) Ekmek veya Baget Namine Ritsu - Çikolata Cips


Luka bir ahtapot gibi kıl olan chibi'nin bir baş karakter olduğu için balık ile eşleştirilmiş.

Atkısı onu portakal kabuğuna benzer çünkü Rin meyve onun için bir portakal var.

Len bir muz ile daha çok saç rengine ve yukarı yapışmasını muz, sadece biraz benzer saçları parçası çünkü eşleşmiş oldu.

Hayranları yeni V3 güncelleme onun, çizmeler giyer ve eşarp edin çünkü dondurma ile KAİTO. İnsan saçı kolayca kar/buz benzer mavi olduğu için kışa özel kıyafetler giyip görünüyordu ve ilgili şeyler, onun yiyecek Dondurma olacaktı karar verdiler.

Eski bakmak ve eğer (onu sarhoş yaparlarsa eğlenceli olacağını düşündüler sanırım olgun görünüyordu çünkü iyiliği ile MEİKO?) Bu kişi hakkında oldukça emin.

Yeşil saç ve turuncu resmi kıyafet var yani havuç insanları hatırlatıyor beri havuç ile renk düzeni onun çoğunlukla çünkü GUMİ.

Gakupo ile Patlıcan çünkü o mor saçlı ve güçlü/derin ses bu yüzden sanırım onu hatırlattı onlara patlıcan

Şimdi, UTAUs resmen bir nevi parodi Nisan şakası olmaları gerekiyordu çünkü rastgele gıdalar ile eşleştirilmiş. (?)

Gıdalar ile resimleri de burada: enter image description here

+809
cyber generation 23 Haz 2017 06:32:48

Takashi çocukluk ve ebeveynlerin hikayesi anime 4. sezon açıklandığı 11 bölüm vardır.

Takashi ailesi çoktan geçti, ve isimlerini asla ifşa etmişti. Sadece Takashi için doğum verdi sonra annesi öldü. Babası birkaç yıl sonra öldü, zaten onun göreceli ailesi ile yaşadığı Takashi alıyor ilkokulu (önce. Bu kötü çocukluk deneyimleri nedeniyle, travmatik oldu ve çocukluk hafızası unutmaya karar verdi. Bu ailesi hakkında çok az bilgi var nedeni de budur.

Photo of Takeshi's parents from ep.11

Fotoğraf Takashi ailesi

Hakkında Reiko çocuğu, gelen Japon Yahoo! Cevap,

(Reiko)) büyükannesi evli (değildi ama Takashi annesi doğurdu Natsume manga seri nerede (bir) LaLa dergisinin 2011/3 sorunu, Takashi Tanuma söyledim ve o (Takashi dedesi) babası bilmiyordu. Takashi annesi doğurduktan sonra Reiko da öldü.

+802
user293000 4 Tem 2012 13:14:19

Sanırım anime misin aradığı Sihirli Savaş, olayları açıklanan ilk bölüm.

Güçlü adam Takao Oigami var

enter image description here

Güzel çocuk Kazumi Ida olmalıdır

enter image description here

Biraz Takeshi Nanase karanlık bir geçmişi olan sıradan bir lise çocuğu. Ancak, bir gün, Mui Aiba adlı, daha önce hiç görülmemiş bir üniformayla bir kızla karşılaşır, okul kampüsünde çöktü. Bu karşılaşma tamamen Takeshi kaderini değiştirir. O bir büyücü, bir sihirbaz içine Takeshi döndü, ve çok özür diledi, Muı Takeshi söyler. Takeshi bir kez bir dünya olarak biliyordu aslında büyücüler insanların yaşadığı dünyada yaşamak ve iki dünya.

+767
Konrad Viltersten 19 Haz 2019 18:45:40

Şahsen, onun anısına" çok benzer bir şekilde kan ve değişime uğramış vücut Al ruhundan mandal üzerine başarısız sıçradı nasıl konuşmak koştu o "sadece kan sıçramış kendisi olduğunu düşünüyorum.

Genellikle seçici amnezi travma kendisi dahil her şeyi Al bellek gibi geri bilinçli anıları içine genellikle kayıp hafızasında (yani ilk başta bir şey benzer bir şey olan bir tetikleyici kullanarak getirilebilir. açıkça 1 bellek bağlı veya olay gerçekleşti ortamına benzer bir koku yakalamak olacağını doğru bağlamda aksi halde anlamsız bir kelime)söyleyerek

Bu durumda, Al etkiler ve sadece bu olay için aklını bağlayan bir bağ tetiği ruhunu bu kadar şiddetle ve acilen vücuttan kabul edilmeyince yaşadığı ölüm. (Eminim ilk etapta tüm hafıza bastırmak için aklını neden olan travma olur benim için. Kim gerçekten ölüyor travma olmaz mı?)

Hissedemiyor çünkü o da, onun mühür sıçradı ve mücadele ediyor ve zırhını kan gelmiş oldukları başka bir zaman...ne zaman oldu ki. Kan mührü ruhu için doğrudan bir bağlantı vardır, dünyaya onu topraklama tek şey. Reddedilmek artık takıldı farklı bir vücut içinde meydana geldiği için, bu tür bir tetikleyici sadece doğrudan ruhunu veya beslemekte vücut tarafından hissedilir olabilir bu nedenle duruyor. Kan mührü ruhunu doğrudan dokunma gibi davranır. Kan olanlar 'yaşam sıvısı' ve genellikle (vücudumuzda akan ejderha darbe benzersiz DNA ve Mei bizim açıklama gibi) içindeki ruh ve doğrudan enerji muhafaza etmek için düşünce ve bu çünkü. Ama El mührü Edward'ın kanıyla değil, kendi elinde.

Ruhlarını Ed daha sonra açıkladığı gibi dönüşüm sırasında karışıktı çünkü Al özel ruh üzerine mandalı ve çok iyi tutun başardı bile böyle bir tanımlama nedeni olarak ve çok uzun. Kardeşler arasındaki bu benzer şekilde oldukça açık elin altında kanamaları çıkınca yaptılar vücudun içinde Al için kısa bir flashback ile görmek daha kolay.

O zaten benim onu almak var.

+750
mycroft 22 Tem 2012 02:56:16

anime ve manga bazen böyledir, bazı özellikler eklemek istiyorlar örneğin onsen veya sıcak bahar ama insanlar pek de sıcak su kaynakları yaz aylarında, plaj kışın gitmiyorlar nasıl aynı değil.

Bu doğru olabilir, ama olmayabilir umarım bu yardımcı olur

+737
dMITRI4 31 Tem 2018 10:06:52

Eğer kendilerini öldürdüler, Cadıları öldürmek için sol kimse olurdu. Eğer tüm Cadıları öldürmek ve sonra da bu şekilde kendilerini öldürmek yok, cadı ile bir dünya olabilir. Bazı canlı korumaya devam etmek istiyor ve bu konuda yeni sihirli kızlar söylerlerdi.

Zaten ilgili değil tüm Cadıları öldürmeye yakın değillerdi neden olan ve daha Cadılar Cadılar doğurur.

+735
tschundler 9 Ara 2017 10:36:33

Kısa cevap: çok kurallı sebebi bu.

Uzun cevap: İngilizce, fedakarlık belirtildiği gibi:

bir hayvan, kişi ya da Tanrı'ya bir ilahi ya da doğaüstü bir şekil için kesim ya da eylemi sunulan nesne

Ancak, bir kurban olarak Fullmetal Alchemist Brotherhood (ve manga) canon sadece bir varlık olan İnsan Dönüşümü çalıştı, ve böylece geçti kapının Gerçek. Yani doğru bilgi ve Kur'a biri (Babam oku:) bu "harekete geçirir" Gate onların bu tür erişebilir.

Sanırım bu Fullmetal Alchemist Wiki yazıyor en iyi:

Adından da anlaşılacağı aksine, İnsan Kurban aslında ölmek ve hiçbir kötü etkisi ile hayatta yok. Aslında, Kurban birkaç bazı insan ruhlarının vücutlarından sürüklemiş değildi.

Yani, neden kurbanlar denir? Gerçekten kimse bilemez. Bir şekilde, bu dönem başka bir tanım ile uyuşuyor:

başka bir şey uğruna değerli bir şey vererek bir hareket daha önemli ya da değerli olarak kabul

Bu anlamda, onlar vardır kurban; sadece şekilde değil biz genellikle düşünüyorum ayinsel kurban yaşanıyor.

Ölmek yok, ama... şey, yazarın hayatta onlara gerekli yani, hayır, özel bir sebebi yok.

+690
user318030 15 Tem 2010 21:45:55

Göre Akuma no Riddle AK, bir sosyal oyun olan yayınladığı 2012 (önce anime 2014), Hitsugi ve Chitaru vardı hem de 15 yaşında bile olsa Hitsugi oldu genellikle için yanlış olarak İlköğretim Okulu öğrencisi sayesinde onu kısa boylu.

Hitsugi Kirigaya's profile Chitaru Namatame's profile

Görüntü nezaket naomamayu blogu (Japonca)

*Oyun 2015 yılında kapatıldı

+655
Rita filice 14 Eyl 2015 23:08:02

Serinin diğer birçok resmi sanat vardır. Bu seti DVD kutusunun kapağı ve dediğin gibi, Kyoko dahil olduğu diğer görüntü manga ilk birim için kapağı.

DVD box set artwork

Bu belki de Netflix listesi olarak resmi kullanılan nedeni de budur.

İkonik bu durumda öznel olduğunu düşünüyorum. Bu film ile daha iyi tanıyan biri daha sonra göreceğiniz gibi farklı düşünecek, ama sadece iki sihirli kız bir anda öne çıkan diğer resmi resim var:

Other official artwork

(12 bölüm ve 3 diskleri, ilk diski varsayarak sadece ilk üç bölümü içerir) ilk üç bölüm dahil değil çünkü bu resim dahil değil nedeni olduğunu düşünüyorum. En azından Sayaka muhtemelen izleyici diskleri seti satın aldıktan sonra izleyecek ilk bölümü olan ilk bölüm, başlanmıştır. Diskler için kapak bölgeden bölgeye farklı ayarlamak unutmayın.

Son olarak, ilk film için diskin yanı sıra film afişleri için sanat, sihirli kızlar içerir:

First movie disc artwork

İlk filmde beş karakter tanıttı ve önemli roller oynadı. Bu teoriye getirilen o kadar da değil.

+514
vukov 2 Eki 2010 05:17:35

Anime ikinci sezonun sonunda, Seido Takizawa neredeyse öldürüldü. Ve üçüncü sezonun başında, güçlü yarım bir Gulyabani gibi görünüyor. Ona ne oldu? Seido Takizawa nasıl bir Gulyabani haline geldi?

+483
Vasilios Mavroudis 5 Tem 2010 15:49:33

Bölüm 91 güçlüler × Ve × Zayıf, Kral Meruem doğuyor. Sonra onun doğum, o gider için üst karınca tepesi nerede Shaiapouf oynar bir şarkı başlıklı Sarayı ~ Lamentoso.

Bu özel bir şarkı bulabilirsiniz üzerinde Hunter × Hunter (2011) Soundtrack 3 parça 10 numara.

+425
mustoofa 26 Mar 2015 20:05:09

Bu OSTs ile atma sırasında bir parça özledim gibi görünüyor. Adı şarkı Road Batı ve tarafından Yoko Kanno/emniyet Kemerleri (parça 15 OST 3: Kovboy Bebop Mavi).

Bu ise Youtube video için şarkı.

+421
baliyemaan 24 Nis 2016 22:16:57

Ben mümkün değildi bulmak için tüm başvuruları bu durumu tam olarak plan Horo vardır kaynaklandığı bazı tam efsane ya da efsane. Ancak, kesinlikle uydurma tamamen değil. Hayvan Japon hikayelerinde önemli bir rol oynar. İkisi de yaygın olarak bilinen yapabilmek dönüşüm içine insanlar ve diğer nesneler: kitsune (狐) - fox ve tanuki (狸) - rakun köpek.

Ayrıca, Wikipedia makale "Japon folklor" bu ilginç gerçeği:

Evlilikler arasında insan ve insan olmayan (irui konin tan (異類婚姻譚 "masalları heterotype evlilikler")) oluşturan bir ana kategori veya motif Japon folklor. Japon heterotype örnekler gibi vinç hikayesi anlatılmaktadır sürekli bir dönemin evlilik hayatı arasında türler arası kaç tersine Batılı örnekler gibi Kurbağa Prens veya Leda efsane olduğu doğaüstü karşılaşma kısa.

Tüm bu kesinlikle Horo arka plan ile bazı benzerlikler olduğunu söyleyebiliriz sanırım.

+411
scottorchard 2 May 2018 04:16:38

Burada çok öznel girmek istemiyorum, ama diğerleriylede bazı önemli yönleri vardır:

  • Sanat tarzı; bir Anime serisi karakterleri Batı tarzı dizi karşıt olarak çizilir nasıl belirgin bir fark var. (Bazen, Anime tarzı bir sesleniş de olacak.)

  • Hedef kitle; geleneksel Batı karikatürlerin daha anime tüketiciler arasında insana çok çeşitli ve daha farklı bir demografik vardır.

  • Tema; (birazdan alacağım) bir olabilir gibi bir kültür şoku ne kadar Anime çok, ölüm, beyaz ölüm 4, vb durum olacak ama Batı dünyasında bir anlamı yok bu temalar gibi baştan adam Buddist sayısı 108 olarak var.

  • Kültür farklılıkları; orada pek çok dizi bunu tolere eğer kabul edilemez, Japonya, oysa Batı dünyasının, onlar tercih edilebilir sansürlü bir şekilde ya da değil izin veya hak herkese bir fan bazı çok kirli görünüyor.

    Bazı şeyler bunu neden tartışma ya da görüldüğü gibi "kabul edilemez" olarak Batılı animasyon olurdu homoseksüel ilişkiler (yaoi/yuri), büyük yaş farkını ilişkiler, lolicon/shotacon (ki garip bir şekilde yasal ama oldukça hoş karşılanmaz) ve ensest.

    Batı animasyon olmaz dokunma o bir yüz ayak kutup.

+396
foobarbecue 17 Oca 2015 12:07:43

Kardeşler bu deney için tamamen yararsız olduğu gibi bastırılmış duyguları ile oluşturulmuştur. Duygularını ve paylaşılan bellek anlayış eksikliği kendileri için üçüncü şahıs onlar böylece herhangi bir kimlik kendini bayan için onları neden olur.

Bilmiyorum neden Son Sipariş diyor Ben de iki kez, belki de sırf onun kendi kişiliğini , çünkü o sadece 10 yaşında.

+318
user254834 9 Oca 2014 13:20:41

Ayrıca Bkz:

+298
jklp 11 Haz 2012 11:35:46

Kıskanç ruhu ile mücadele eden Hestia Bell kadar yürüdü zaman, bölüm 12, içinde, öfkeyle bir şey gibi "söylerken ateş gibi yanıyordu dur dedim!" - Savaşı kastediyor. Hestia güç onu serbest bıraktılar bu arada, Hermes, uçurumdan onlara bakan, dedi.

Tanrılar ve Tanrıçalar zindan içinde verilmez kuralı farkındayım. Ama bu noktada, Tanrılar ve Tanrıçalar zindan içinde güçlerini yeniden kazanmak ya da (zindan dışında bile) her zaman sahip oldukları ama kullanmıyorlar kafam karıştı? Cevabın Spoiler içeren bir sakınca yok.

+252
Strange89 16 Eyl 2019 02:31:32

(FGT) Final Getsuga Tenshou nasıl çalıştığını anlamak için, öğrenmek istediği zaman Ichigo ile ne olduğunu anlamak için.

Ichigo ve İsshin Yaşayan Dünya ve Soul Society bağlayan Dangai (Uçurumun Dünya) bir tünel vardı. İsshin Ichigo durdu ve genellikle kötü bir şey olsa, zamanın akışı Gerçek Dünya ve Soul Society bu daha Dangai farklı olduğundan, FGT Ichigo öğretmek için iyi bir zaman olduğu için onlar için iyi bir şeydi ve o tren orada olduğunu belirtti. İsshin sonra söyledi Ichigo o sadece elde teknikte soran onun Zanpakutou öğret ona. O söyledi Ichigo oturup geçerken onun bacakları ve başlangıç ile iletişimde ve onun Zanpakutou olan benzer ne meditasyon olduğunu.

Onun iç dünyasını girdiğinde Ichigo ne oldu bütün binalar su altında olduğunu tespit etti. Şaşırdı ama sonra Tensa Zangetsu'nun gösterir ve su altında bile sadece onun iç dünyasını yana gayet iyi nefes alabileceğini söyle. Ichigo onu öğretmek Tensa Zangetsu'nun istedi, ama Tensa Zangetsu'nun reddetti. Hollow Ichigo gösterir ve sonra erimiş olan Tensa Zangetsu'nun sonra kavga Ichigo, iddia ederse ısrar üzerine çalıştığını öğrenmek tekniği, Hollow Tensa Zangetsu'nun öldürür onu. Savaştılar, ama Ichigo dayak yemekten tutar.

Bu kavganın kötü bir şey olduğunu o zaman Ichigo olmuştur. İçi boş Tensa Zangetsu'nun ilk grev onu öldürebilirdi ama yapmadı. O zaman anlar nasıl o olabilir öğrenmek tekniğiolduğunu kabul ederek Boş Tensa Zangetsu'nun bıçak. Böylece bıçak pierce ona izin verdi. İçi boş Tensa Zangetsu'nun sonra söyledim ona bu hakkı cevap için Hollow Ichigo Tensa Zangetsu'nun olur kendisi. Ichigo sonra yeni gücünü kullanarak mücadele Form devam eder.

Şimdi ne tüm bu demek? (Final Getsuga Tenshou) kullanmak için öğrenmek anlamına gelir, Ichigo kendini anlamak ve olduğu gibi kabul etmek gerekir. Final Getsuga Tenshou kullanmak, kendisi Getsuga olması gerektiğini söyledi oldu.

Nasıl çalışır? Bakalım o nasıl elde ettiği, o muhtemelen ihtiyacımız girin bir özel devlet zihin, hangi o ulaşmak meditasyon. İçinde Zen öğretisi, orada bazı özel durumları akıl, yani, Shoshin, Fudoushin, Mushin, ve Zanshin. Mushin spor sık sık dediği gibi "Bölge". Eğer Kuroko Oynar (Basketbol) Kuroko no Basuke izlersen bunu göreceksiniz "Bölge" de Ichigo'nun durumda artık bunu anlamak mümkün Form bile bu reiatsu da öyle yükselir ki tüm yeteneklerini büyük ölçüde gider zaman.

Özel Zangetsu'nun mi? Belki. Bu soruya kesin bir cevap ile cevap verilemez. Tekniği hakkında, ve büyük olasılıkla daha önce kullandı ve Ichigo bunu öğrenmek mümkün olduğunu İsshin biliyor emin olduğumuz tek şey. Diğerleri Nihai Getsuga Tenshou İsshin ve Ichigo vardır Getsuga Tenshou kullanmak mümkün olduğu gösterilmiş olan tek olanlar beri denilen olmayacak, ancak benzer bir tekniği öğrenmek mümkün olabilir eğer Ichigo onu elde ne kadar gidersek, o zaman çok mümkündür.

Mümkün ve yeniden iptal olur mu? Eğer Kise Ryouta Kış turnuvada yarı finalde Kaijo ve Seirin arasındaki maç sırasında yaptıkları ile gidersek, o zaman evet, iptal, FGT "Bölge" girerek çalıştığını varsayarak ve çamaşır suyu evrende aynı şekilde çalışır. Emin olduğumuz şey bir kez tüm güçlerini kaybetmiş olacak tekniği kullanmış (unuttum hangisi) İsshin/Tensa Zangetsu'nun söyledi. Normal bir insan haline gelecek. Yeniden kullanılabilir değildir anlamına gelir.

+232
moryram 24 Haz 2011 04:04:08

Horozlar Şintoizm geleneksel bir sembol, güneş tanrıçası Amaterasu ile ilişkilidir. Şinto Japonya'ya yerli ve sadakat ve vatandaşlık, Janet Dumbledore gibi bu nedenle tematik ilgili bir felsefedir.

Jin ana balık koi, sazan için "Japonca kelime" gibi boyalı. Koi belli ki Japon kültürünün sembolleri, aşk & dostluk ile ilişkilidir. Sudaki yaşam, okyanus, fırtına tanrısı Susanoo, Amaterasu var kardeş & mevkidaşı bölge değil.

Janet Dumbledore & Jin'in ilişki için açık bir paralellik var gibi Amaterasu & Susanoo hikayeyi göz atın. İlginçtir ki, Fuu gibi üçüncü bir kardeş, bir folyo olarak hareket eden ayın Tsukuyomi, Tanrı, yapıyorlar. Ve Amaterasu gıda tanrıça ile bir çatışma sonucu ile Tsukuyomi düşmüş... "karnını kendi başına bir evren gibi!"

+182
cnova 4 May 2019 22:49:08

Partiye biraz geç kaldım biliyorum ama bu şov benim anlayış göz önüne alındığında diğerlerinden biraz daha az değişmez olduğunu kabul etmek istiyorum.

Yani iki sezon boyunca diğer karakterler gibi Tomoya hayat hikayesi görüyoruz. Hikaye çok eğlenceli ve mutlu anlar aynı zamanda çok üzücü ve acı verici olanlardan oluşmaktadır.

Show Tomoya sonunda çok zor dönemleri olur ve kırmak için o zaman bir seçim verilir:

"Geri dönüp mutlu anları zor şeyler gibi ya da her şeye rağmen sana verilen hayatı yaşamaktan memnun olan bütün Nagisa ile bir araya geldi ve gitmek andan itibaren her şeyi tekrar ister misiniz?"

Dünya çok daha mutlu bir sürümünü görüyoruz sonra her şey iyi gitti ve kötü şeylerin hiçbiri olmadı.

Bana çok basitçe böyle özetlenebilir Clannad: Hayat ama her halükarda hiç öyle kötü şeyler yaşamak hayatı dolu dolu seni durdurmasına izin verme çok güzel ya da çok üzücü olabilir.

Eğer ilk kalp ulaşmak için ve sonra her kusuru arsa içinde her şey soyut bir örnek olduğu için mazur olabilir çok güçlü bir mesaj tek bobin tasarlanmış soyut bir metafor olarak göster anlarsak, ulaşmak için sadece yüksek hedef oldu. Ve bu amaç onun tüm dedi ve bitti zaman başarıyla elde edilir.

Clannad çok ruhunuzu dokunur ve hayat yaşamak için nasıl öğretir. Tek amacı ve mükemmel elde değil. Gösteri olur sonuçta somut bir şey hiç önemli değil. Bu yüzden kusursuz ve şimdiye kadar oluşturulmuş en iyi anime var.

+171
Lena Luch 4 Şub 2015 21:45:22

Himouto 12 bölüm! Başbakan umaru-chan araba navigasyon üzerinde gamalı Haç görünür. Bunlar neyi temsil eder mi?

Map with swastikas

+157
user324386 27 Tem 2015 11:13:38

Başlangıçta dizi ve birden fazla kez Inuyasha Kagome kalp kırmaya meyilli olsa da, her zaman geri gelir. Kikyo sevdiğini ve tekrar, bu doğru.

Kikyo sevmek için karıştırdı ama benim açımdan, arkadaşlık oldu. Kagome ile, o olmadı onun gibi ilk başta, ama zaman geçtikçe, o oldu onun arkadaşı, sonra InuYasha: The Final Act, o olur onun karısı (ve muhtemelen eşi).

Eğer Kagome, Sango ve Miroku zehirlendi Yedi Grubun geri verirsek, Inuyasha Kagome kaybetti düşünerek ağladı ve tekrar Önceki bölüm için geri verirsek, o zaman açıkça bunu tehlike çıkmalarını yangını söndürmek için rüzgar yara kullanmasına neden yapmak değil endişeli olduğunu görüyoruz.

+133
Bogdan Alexandru tache 26 Ağu 2018 07:03:21

Teorik olarak, olabilir. Tüm bu yana simya başka bir şey için eşit değerde bir şey ticaret için olması gerekir eşit takas fikrine dayanmaktadır. Ama şu ana kadar bildiğimiz tek şey, bir kişinin simya kapısına değeri eşdeğer Ed Alphonse vücut ve ruh için onun kapı ticareti zaman (dan) bir insanın hayatı var.

Böylece geri onun kapı almak için bir kaç şey gerekir. İlk Gerçeğe ulaşmak için bu kadar değişim yapılabilir bir yol olurdu. Al hala Gerçeği ile yaptığı karşılaşma Kapısı ve onun bilgisi var bu yana sağlayabilir. İkincisi, bir başkası değişimi gerçekleştirmek için yardım gerekir. Ed hiç alchemy kullanabilirsiniz beri, başkası dönüşüm gerçekleştirmek gerekir. Eğer başka biri başka birinin kapısı yeniden oluşturmak için bir şey feda edebilir bilinmeyen olsa da, mümkün olduğunu tahmin ediyorum. Dizide hiçbir şey başarılı bir dönüşüm geri çevrilemez olduğunu göstermiştir.

Son bölümü kapı ile değiştirilmesi için geliyordu. Ed karakteri verilen tüm mücadeleler sonucu felsefe taşı ilk etapta kapısı feda sorun olmasına yol açan insan dönüşümü ve karakter büyüme / kullanmaktan kaçının gittiler, bu en büyük anlaşmazlık noktası haline gelir. Ed yapmayacak. Ne de birisi onun için bunu yapmak için izin verdi.

TL/DR: Olası gibi görünüyor ama Ed buna izin vermez. İzin onun için hayat onun için çok değerlidir.

+42
enRIKO 12 Haz 2015 03:44:50

Etiketli soruları göster