İnsanların içine (otomobil) Evangelion bu zamana kadar ağzına ekmek zaten bir klişe ile çalışıyordu?

Herkes kim görmüş Evangelion bilir, alternatif gerçeklik segmentinde son bölüm (in 1995 TV dizisi) belirgin özellikleri bir sahne Rei, ağız entoasted, öbeklerine Shinji ona yol okul.

Bu bizim yaşam yıl 2016, bu bariz bir klişe; sayısız birçok anime var tasvir aynı şeyi iki yıldır (bölüm 1 Nichibros var benim favori yorumu). 1995 yılında izleyiciler ama bir klişe olarak görmüş ki?

Galiba makul olan Evangelion sahip olmuştur kullanarak tost-çarpışma mecaz olarak bir mihenk taşı gerçekten eve proto-dilim-of-life doğanın alternatif gerçeklik. Ama sonra tekrar, o da akla yatkın görünüyor ki tost-çarpışma oldu sadece tesadüfi bir özellik segment ve mecaz bugünkü durumu gibi bir klişe bir sonucu diğer gösterileri taklit Evangelion. Ben gerçekten yeterli bir önEvangelion Bilgi Bankası için ayırt hangisi doğru.

+114
bdawg 11 May 2011 04:33:15
16 yanıtların

Onu mutlu etmek oldu. Gelecek Rin Rin sunmak için fate hollow ataraxia konuşan (dakika 9-16) İzle Bu video. Bir noktada gelecekteki Rin Yerine birlikte mutlu olmaya daha, ben, herkesten daha fazla, ona mutluluk vermek hiçbir soru sordu, diyor. https://www.youtube.com/watch?v=9thish4tmk4 Rin kalmasını sağlamak için elinden geleni yapar neden Shirou mutluluğu saber kalmak çok bağlıdır sonu iyi Bu.

Rin tanımlamak kelime nedir?: Bencillik dışında hareket duygu ve miş onu gizleyen Tsundere. Tsundere onun sözlerini tercüme edeyim:

Shirou Rin Neden istedin? diye soruyor. En güçlü hizmetkarı olduğu için Rin asnwers. Yoksa gerçek biten ne kadar 2 kulları için yeterli prana değil) ne zaman hizmetkarı olarak kalmak istiyor archer o kadar saber tutmak ya da değil bu mantıklı değil çünkü çeviri: "senin için yaptım" (.

Rin"Saber bu yüzden benim ve senin"diyor: " Çeviri: benimsin ve o kadar kötü Shirou bir mage olarak böyle olduğu için her gün sikerim onu (bu geri saber sana vermeden önce bin ölüm acı çekerdim. Rin aksine, Shirou lanet tarafından büyülü enerji kaynakları. Bir bağlantı asla oluşturulur, sadece sonsuz lanet) olur.

Rin saber tedarik yardımına ihtiyacım var "diyor. Ben saber kadar kötü olmayacağım ama yine de bir rahatsızlık" olacağım; "büyülü enerji ile saber arz edeceğim ve bana destek vereceksiniz" Çeviri: kapalı Saber ellerini, azgın köpek seni! Değil mi? Tutamıyor musun? Bunun sana yararı olmaz diyorum ben. Bana mı, TAMAM mı ben mi? F-siktir et ya da bir şey, baka istediğim gibi değil! Sadece Saber için mana ihtiyacım var!

Neyse ki gelecek Rin tsun kısmı yaprakları ve bir aşk olur-onun duygularını gizlemek değil, o iyi bir eş vurdu.

+989
Sam Doidge 03 февр. '09 в 4:24

Cehennem Kız, biri Cehenneme derhal sürgün edilmesi hedefleri kınıyor, fiyat olarak Cennette kendi ahiret onların kaybedebilir. Cursee ve Cehennem Kız arasındaki bu antlaşmanın bir işareti olarak, kara bir leke göğüs, aşağıdaki resimlerde gösterildiği ekrana:

enter image description here

enter image description here

Bu sembol göstermek dışında herhangi bir önemi var mı? Ya da sadece serisi Cehennem gibi göstermek için hayali bir kişi mi?

+984
Ricky Buchanan 5 Şub 2017 15:07:58
Ro-Kyu-Bu! (ロウきゅーぶ!) Sagu Aoyama yazdığı hafif Roman serisi. Hasegawa Subaru, bir İlköğretim Okulu kız Basketbol Takımı antrenör olan bir lise öğrencisi etrafında merkezli.
+962
Nithya Niranjani N 2 Kas 2018 01:56:49

SAO eğitimi ona bir avantaj vermiş olabilir ama bir dezavantaj onu koymak olabilir. SAO kılıç becerileri vardı ve memnun nasıl Silahlarınızı değiştirebilir. Kendo, ancak, hiçbir kılıç beceri ve silah değiştirebilirsiniz. Ortalama öneririm bir seviyede olurdu muhtemelen, ama kendo tam bir usta olacak değil. ayrıca oyunda, yani refleksleri ve gücünü yükseltebilirsiniz. Bu yüzden, onu işe yaramaz bir kenar verebilir.

+896
fedoroff49 11 Haz 2014 10:45:09

Telaffuzunun hiragana karakter ろ olduğunu doğru şekilde telaffuz edilen ro olarak Roronoa Zoro adı. Bu telaffuz yalanlar arasında İngilizce telaffuzlar olan Ro ve Lo (gerçi yakın Ro). Sen-ebilmek bulmak bir ses dosyası ile telaffuz Bu sayfa at guidetojapanese.org.

Kanonik Roman yazım için onun ismi Roronoa Zoroberi bu yazım kullanılan onun ödül poster. İngilizce dub, 4kids değişti onun adı Zolo nedense.

Zoro's bounty poster

İlk adı Zoro ve soyadı Roronoa var. Japonlar ilk adımın, önce aile adına yer.

+889
Dan Minh Toan 10 Ağu 2016 17:50:07

spoiler uyarısı

Açıkça görebilirsiniz ikinci biten "Büyük Kaçış" göre dördüncü bir duvar dört duvar olduğunu düşünüyorum enter image description here burada iki duvar Sina ve titanlar bulunduğu Rose.

enter image description here enter image description here

bu resimde duvar Maria görebilirsiniz, titans duvar maria geziniyor görebilirsiniz.

enter image description here enter image description here enter image description here

Ve burada tüm titanlar canlı gibi görünen dördüncü duvarı görebilirsiniz. Bu elekler Bertolt her zaman görevini bitirip memleketine geri hızlı gitmek istiyorum çünkü biliyorsun elini de yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi dördüncü duvarı nerede yatıyor nereden geldiğini belki de budur. Ayrıca eğer yakından dördüncü duvarın ötesinde hiçbir titanlar görebilirsiniz bakarsanız, böylece sadece dördüncü duvarın maria devleri göremiyoruz. nasıl kimse dördüncü duvar biliyor merak ediyorum? kraliyet ailesi, insanlığın belleği değiştirebilir managa son bölüm keşfettik. Bu nedenle bunu gizlemek için üç duvarları içinde barışı korumak istiyorlar eğer dördüncü duvarı insanları ve diğer duvarlar ve kraliyet ailesinin geri kalanı arasında devam eden bir savaş olduğunu, bu delillerden söyleyebiliriz.

+889
dhani 15 Ağu 2012 16:14:51

Ona anime ikinci bölümde tanıttığı zaman onun adı garip olduğunu, Aqua ve Kazuma bahsetti. Görünüşe göre daha da garip olan anne ve babasının adları, Yuiyui ve Hyoizaburo, ortaya çıkardı.

Ancak, Batılı seyirci için ya da en azından bana, Kazuma Partisi içinde başka bir karakterin kendini Karanlık veya Dustiness, adı adlandırma daha garip. Bunu dikkate alarak "Megumin" daha garip olmak bile ikinci tozlu bir şey nasıl ifade eder.

Tuhaf isimleri var kabul Kızıl Şeytanlar neden?

+873
CoolBeer 7 Eki 2015 06:50:48

Ayrıca Bkz:

+568
monkeyofscience 18 Şub 2015 02:35:40

Böyle giderse bu dizi olaylar sırasına göre:

  1. JoJo no Kimyou na Bouken (TV) (Bu kapaklar Savaş Tendecy Yay ve Hayalet Kan Ark.)

  2. JoJo no Kimyou na Bouken: Stardust Haçlılar

  3. JoJo no Kimyou na Bouken: Stardust Haçlılar 2. Sezon

  4. JoJo no Kimyou na Bouken: Elmas wa Kudakenai

  5. Bu Rohan wa Ugokanai (OVA)

  6. JoJo no Kimyou na Bouken: Ougon no Kaze

Yukarıdaki tüm ana TV Serisi. Bu anime de bazı film 90 versiyonu, ve bir OVA vardır.

  1. JoJo no Kimyou na Bouken (2000)

  2. JoJo no Kimyou na Bouken

+526
digitalsage 20 May 2010 17:25:24

MANGA DAN SPOİLER!

Manga okumak kim Kurome hala hayatta mı, Kurome ölümü nasıl kozu kullanmak için önkoşul olduğunu biliyor mu? Bıçak önce ve bu risk yüzünden ve laneti ona güzel bir dövme verdiği, koz yalnızca bir kez olabilir bu Akame dedi () hatırlıyorum kullanıcının insanlık tüketir çünkü bu olduğunu düşünüyorum. Eğer daha önce kullandıysa, nasıl dünyanın en güçlü kadınların yüz olması gerekiyor?

+492
Allerleirauh 15 Haz 2011 09:17:08

Yazar burada, İsviçre'de 2015 Polymanga bir cevap verdim. Sen doğrulamak burada: Polymanga 2015

Aşağıdaki soru soruldu ve yazar cevap verdi:

Anime başında, manga zaten yazılmıştır ama sonuçta anime manga aştı. Zaten anime gören insanlar sonunu biliyor çünkü hikayeyi değiştirmek istiyorum sebebi ve manga sıkıcı bulurlar.

Onun sözleri değil tam olarak (tam hatırlamıyorum) ama söylemek istediğini genel bir fikir geldi.

Ve sonra ekliyor:

Anime sonu harikaydı. Ama manga sonu daha harika olacak.

Sonunu görmedin olanlar, gidelim bakın;)

+413
Ankith Shetty 31 Ara 2012 16:39:03

Göre bu madde, bu konuşma diline Gargantia temelde karmakarışık Alman, yarattığı yazarı Gen Urobuchi:

Exhibit 1

Exhibit 2

Exhibit 3

Exhibit 4

Göre işbirlikçilerin üzerine bu forum, bu bir yerine koyma şifreleme dayalı bir Latin alfabesi ama olsun buna dayalı bir dil ya da yaralanan olup olmadığı henüz ortaya, orada olan olaylar, Almanca ve İngilizce. (Resim: dizgisini değiştirme tuşu; el yazısı değiştirme anahtarı)

Bu resimde, örneğin:

IGHL

"İGHL," muhtemelen "İnter-Galaktik İnsan Ligi" gibi bir şey diyor.

Eğer 3D konsolu üzerinde mekanik yapısal detayları göster nerede yakından kısmına bakarsanız, denge yukarıdaki anahtara göre "ve" bacak "gibi" şifrelenmiş metin yapabilirsiniz.

Görün "solucan deliği" ve "düşman" ile birlikte başka bir kelime haritada görüntüle (resim).


Metin üzerinde yan makine kafasını (resim) biraz farklı. Alman karışmış gibi.

Düz yazı olarak yazıyor:

chtsivor
enles esi hervor buchhand
das enffnero esesdi umsmigre

Muhtemelen gibi bir şey ortaya çıkıyor ki:

Vorsicht
Yazının sie hervor Türkiye'de kentsel koruma
das oeffnen gremiums bu 

Muhtemelen doğru dilbilgisi değil, "hervor" yanlış kullanım çünkü. Göre bir poster içinde forum olmalı aslında olması gereken bir şey gibi bu:

"yazının sie das Türkiye'de kentsel koruma vor dem oeffnen gremiums aşkı"

Aslında şöyle diyordu:

Dikkat
Manuel önce okuyun
Bu panel açılış

Metin üzerinde ön mech var da çevrilmiş (bkz: resim).

Bir yan not, konuşma dili gibi olmak İngilizce (bkz: resim).


Yazılı ve sözlü Gargantian dil, diğer taraftan, öyle görünüyor olabilir romanlaştırılmış Japon (bkz. resimler: tercüme mesaj, alfabe grafik, dar bir sokak; ve aşağıya bakınız).

New Exhibit 3

Gelen bu site:

Brown kitapları Kozmik Atlas vardır. Gargantia arka planları çizmek için sözleşmeli olarak Japon sanatı bir şirketin ismi olan yeşil bir başlık Totonyan var.

Camgöbeği bir Kagoshima set (romanlaştırılmış formu, Japonca 薩摩剣士隼人 olarak yazıyor) Satsumakenshi Hayato, drama dizisi. Evet, ekipten birisi kesinlikle Kagoshima olmalıdır.

Bu kırmızı bir görünüşe göre Japonya'da ortaokul İngilizce ders kitaplarında standart örnek cümle olan Shouyu Tottekure (しょうゆとってくれ, “lütfen bana soya sosu ver”), okur.

(水曜どうでしょう, “Çarşamba seviyor musun?”) Suiyou Dou Deshou kırmızı biri diyor ki, bir Japon varyete.

Mavi bir okur Kırmızı Cüce olan olası bir başvuru için BBC bilim-kurgu serisi.

Sonuncusu (緑茶, yeşil çay) Ryokucha var.

+331
IMB 12 Şub 2017 06:16:26

Dünyanın gerçeklik uyku kapsülleri sorunları toplumun güvenliği için sanal gerçekliğe kişi girmek oluşturulan ile karşı karşıya olduğu "OZ" arıyoruz sanırım. -Fi Seinen (aksiyon Komedi Drama Scı). (TOKİYA Seigo) OZ bisiklet bir reklam başka bir satın almak zorunda hakkında şikayet ederken bir araba çarptı kokain beri sizin için ne arıyorsanız sorun değil.

+286
lol300600 10 Tem 2011 08:50:06

Göre bu soru, hem µ ve Aquors gerçek yaşam grupları.

Yani, ben merak ediyorum başka hangi gruplar olduğunu belirtilen Aşk Yaşıyor! Okul Idol Proje ve Aşk Yaşıyor! Güneş ışığı! ayrıca gerçek hayatta idol gruplar bağlıdır.

+179
Alexander shahov 10 Ara 2012 07:40:20

Kitap, büyü

geçen uzun ve Sophie eski kaldı tek sebebi (şeylere hayat konuşmak büyülü bir yeteneğe sahip olmak kadar rüzgar o kendi yapıyor ve düşünceleri olduğunu aslında değil.

Aslında, Howl

gizlice başarısız birden fazla kez ve onun laneti kırmak için, Sophie yorumlarında "yaşlı bir kadın gibi ..." olmalıdır çalışır.

Ayrıca, kitap, Sophie

hiç ileri geri defalarca genç yaşlı, Calcifer boşaltır ve Howl'un kalbini verdiğinde yerine sadece genç olur. açık

Ghibli sürümü gösterir onu bence O

bir türden başka bir tür büyü kısmen kafasında olduğunu açıklamak için geçiş.

Sonuna gelince... belki onu tutmuş Miyazaki

gri fiziksel olarak güzel olma bakışlarında kendine güven "olan metamorfoz ona göstermek için saç, ya da tamamen görsel çekiciliği için yapmış olabilir...

+53
sleepless 22 Kas 2014 19:53:51

Ben iki yıl geç ama bu açıklar her şeyin.

Sanji yetenekleri genetik yaptığı ve duyguları ve bu aktif olduklarını temelde, diyor. (Annesinden miras kaldı onları kullanmak için gerçek bir motivasyon olduğu için değişmiş genleri kullanmak mümkün değildi hangi duygular vardı beri. Diğer yandan kardeşler ve kız kardeşi duygu ile bağlı bu kadar özgürce kullanabilirler değildi.

Sanji araya geldi Luffy ve diğerleri zaman nakama onun için güçlü olmaya güçlü bir inanç vardı ve bu yüzden onun yeteneklerini kullandı.

LÜTFEN bir süredir bu TLDR olduğunu tam yazı okumadım; muhtemelen okumalısın. Eğer düşünürsen çok şeyi açıklıyor.

+27
lalitaalaalitah 20 Şub 2011 02:54:52

Etiketli soruları göster