Çakra fiziksel olarak ne iş yapar?

Sadece jutsus için güç kaynağı olarak kullanılan aksine çakra bazen fiziksel olarak görünür. Bu Hyuugas Hafif Yumruk tekniği kullanırken ya da Naruto Kyuubi çakrasını kullanırken bu bazı örnekler. İlk örnekte, çakra bazen Naruto'nun çakra yangın görünüme sahip ve gerçekten de en az bir kez Sakura yanmış olsa böyle Neji Dönüş jutsu olarak engellemek için kullanılır. Çakra fiziksel olarak nasıl davranır ya da ya da belirli bir jutsu için enerji kaynağı olarak kullanılmadığı zaman yapamayacağı hiçbir set kural yoktur.

+107
rwols 27 Kas 2018 15:13:35
24 yanıtların
×××Holic Clamp tarafından 2003-2011 doğaüstü bir manga var. Ruhlar tarafından rahatsız Kimihiro Watanuki, bir lise öğrencisi, dilekleri yerine bir dükkan işleten Yūko Ichihara, bir kadınla tanışır.
+976
David Wood 03 февр. '09 в 4:24

Deathnote kuralları ifade ve yoldan Shinigami gözleri. "" bu senaryo mantıklı görünüyor anime açıklanmıştır.

Ancak, bu tür soruları pek çok kez bu iki senaryo akla yatkın ve DN kuralları spekülasyon için odayı terk beri anlamsız spekülasyon dediğim gibi. Sadece bu senaryoyu mümkün olduğunu söyledi ve başka ne ekleyebilirim daha iyi fanfic yazarlar bazı olası komplo noktası olarak seçmek bu kadar Uzundur söyleyerek daha çok başka.

Ancak, kör adam bir senaryo "şüphe" eklemek. Bu kötü bir fikir olabilir birçok yolu vardır.

  • Aniden kör bir kişi tedavi edildi. Tanıtım, DN kullanıcı maruz kalmaktadır. Başka biriyle birlikte onları görmüş olabilir
  • Kör olmadığını gizlemek için o kadar kolay değil. İstemsiz eylemler, böyle kaçmak gibi kör değilsin aslında vermek ellerini hareket var. Bu belirtileri gizlemek için iyileşmiş olan kör bir kişi için çok daha zor olurdu.

Böylece yüzey üzerinde iyi bir fikir gibi görünebilir, ama sadece bir başkası olarak kendi tuzaklar, artıları ve eksileri vardır. Ayrıca körün DN sahipliğini ele verir gördüğü an kaybedersiniz. KİRA geri deftere öldürecek düşünmek isterim.

+922
Mr Lampho KEOPANYA 30 Tem 2014 22:51:42

Her çağırılan hayvan değil konuşabilir.

Örneğin Naruto kurbağa çağırma öğrendiğinde, ilk konuşmamız mümkün olmayan bir iribaş çağırdı. Şimdi konuşmak için çok genç olduğunu söyleyebiliriz, ama hiç ses vokal yapmak, vb ağlayacak gibi değildi.

Bu İnazuka klan köpekleriyle yok bildiğim kadarıyla konuşmak da mümkün, ne de Ayrı bir şey kargalar konuşmak mümkün olduğunu düşünüyorum.

+909
David Kooijman 14 Oca 2017 12:24:46

O zaman benim teori olarak ifade edeyim. Batı kültürleri genellikle kötü, kötü ve talihsiz olaylar ile bir karga bağlayın. Ancak, Auni, Japon adalarının yerli kabileler arasında, karga çok kötü Güneş ve tüm dünyaya yıkamayacağını kendini feda eden bir kuş. Ayrı bir sembolü olarak bir karga seçtiğinde bu Kishimoto bu kavram kullanılan inanıyorum.

+854
TerNovi 8 Oca 2018 17:32:17

Naruto yol alır, bir Çağırma yapar: Reanimasyon Jutsu istenilen yaşta gerçek dünyaya ölü bir kişi getir. (Genç/Yetişkin/Yaşlı) Veya geri öldükleri yaşta kişi getirdin?

Gördük çünkü Reanimasyon Jutsu geri moruk gibi Üçüncü Hokage getirdi. Ölüm geldiğinde de aynı oldu. Ama Madara Uchiha kendini daha genç versiyonu gibi canlandı, bunun yerine yaşına oldu.

+834
William Voll 5 Şub 2011 13:32:23

En iyi tahminim bu animasyoncuları tarafından hala ikinci bir sezon olur olsun (ya da olmasın) bir bağlantı sağlamak için kullanılan bir araçtır. Diziyi 2 Sezon kazanmak için yeterince başarılı olursa çok seri görüyorum, hemen hemen her zaman bir sonraki sezon bir çekişme ya da en azından söz verdiler. 2 Shingeki no Bahamut için dua: Sezon.

+829
meme 12 Nis 2018 02:43:28

Sahip oynadı adil bir bit -LE FRUİT DE LA GRİSAİA- (Grisaia no Kajitsu, kelimenin tam anlamıyla "Meyve Grisaia"), ben itiraf Başlığı var kafam karıştı bana daha başka bir şey. En azından şimdiye kadar VN Arsa ile yapmak için çok az var gibi görünüyor.

Başlığı ne anlama geliyor? Gerçek bir meyve sonra başlıklı, ve eğer öyleyse ne meyvesidir? Ayrıca, önemi ne arsa var mı?

+771
Larrie King 6 Kas 2011 01:57:10

Photokano ED sıra sonunda 7 ana (?) kahramanlarından gösterilir.

The girls

Sonra bir sonraki sahnede, aynı pozisyonda, çiçek bir pot kızların her biri için gösterilir.

The flowers

Ne görüntüden çiçek var mı? Ve nasıl kahramanları ile ilişkilidir?

+659
lgett 25 May 2010 07:16:43

El mühürleri orada çakra kontrol, ama zaten inanılmaz çakra kontrolü varsa, onlar olmadan tekniklerinizi kullanabilirsiniz.

Madara bütün bir tabur harcamak için yeterince güçlü oldukça zahmetli bir teknik olmasına rağmen sadece 3 el mühürleri ile Tsuchikage kullandı (dev göktaşları) Parçalanmış Cennet kullanmayı başardı.

+610
DeborahR 31 Ağu 2013 00:02:38

V. V Marianne de Charles planını kabul etti beri, onu neden öldürdü? Sadece "Charles planı Marianne yakınlık yüzünden kaydırılacak düşündüğü için oldu.

+543
Warif Akhand Rishi 3 Kas 2012 08:44:02

Aktarılabilen güç ve bir cilvesi saklayan Tüm birleştiren bir cilvesi için Bir Cilvesi. İzuku şu anda Tüm kullanıcılar için Sekiz geçen Bir güç ve deneyime sahip, Cilvesi büyür güçlü her nesil anlamına gelir. Bu çok uzak bir gelecekte bir noktada, Hepimiz birimiz için TÜM gücünü işleyebilir kimse o kadar güçlü olacak anlamına mı geliyor? Yeni bir kullanıcı kullanarak bacakları kopmak üzere artık o kadar güçlü değil, bunu zaten biliyoruz. Peki gelecekte diyelim ki 20 kişi Espri üzerine geçti? Bu gücü eğitim ile bile çok fazla Cilvesi olacak? Gelecekteki kullanıcılar gücünün bir kısmını kullanarak sınırlı olacak?

+484
Bang pai pai 18 Ağu 2016 10:27:53

Bu konuda çok fazla yanlış var gibi hissediyorum. Yarısını bu cevaplar dışında bir naruto hayranı şimdi 11 yıldır geldiğini anlamıyorum.

Tsunade:

Biri Tsunade güçlü taijutsu söz gördüm. Tsunade korkunç derecede zayıf bir Dövüşçü. O nedenle çok zor tam bir eğitim flashback Sakura açıkladı hangi çakra kontrolü, çünkü yumruk olabilir. Sakıncası var mı, çünkü o kaybetme Kabuto. Oldu sık sık belirtildiği gibi, Kabuto oldu "Sadece Kakashi düzeyi". Bu arada, Kabuto serinin en güçlü insanlardan biriydi. Ben Tsunade doktor değil bir savaşçı olduğunu unutmayın. Bir tıpçı olarak olağanüstü biri değil, bir savaşçı gibi. Bir savaşçı gibi günlük jounin seviyesi ediyor.

Jiraiya: De taijutsu konusunda birisi cevap gördüm, Kurbağa Kimute çünkü onun çok güçlü olduğunu söyledi. Sadece sage modda kullanan edebilir. Her iki şekilde de, Jiraiya sannin en güçlü ve kolayca yendi Kakashi gerçekten iyi olur inanıyorum. Sadece bu konuda hiçbir şüphe yoktur... yoksa var mı? Bu insanlar birbirlerini iyi biliyor olmasıdır. Eğer ben Jiraiya Kakashi yapmış haberim olmazsa, özellikle "ben onun başka bir boyuta ateş!" hile, muhtemelen sürpriz bir şekilde kaybetti. Kakashi katil tipi bir ninja ve hemen hemen her zaman hile geldiğinde kavga kazanacaktı.

Orochimaru:

Sadece çok ölümsüz oldu çünkü Orochimaru kazanacağını oldukça eminim. Çok kirli hileler bir sürü var ve ben Kakashi çakra/dayanıklılık mücadele tutmak gerekmez. O olmadan, Kakashi muhtemelen kazanmak olsa da olur.

Obito:

Obito Kakashi muhtemelen kıçına tekmeyi basacak, ama aynı zamanda Sannin kıçını tekmelemek istiyor. Orochimaru gibi insanlar onun için bir tehdit oluşturuyordu. Obito super OPERASYON. bunun yanı sıra, Evren onun Kakashi çok daha güçlüdür.

Ayrı:

Kakashi sadece Ayrı kaybedecek. Ayrı muhtemelen gelmiş geçmiş en güçlü karakter. Bir sürü insan Obito/Madara" Kenara "demek eğilimindedir, ama aynı fikirde değilim. Ayrı Hiç kimseye bilinen en büyük dahi ninja olduğunu, bildiğimiz kadarıyla. Ölürken Ayrı gördüğümüz tüm gücünü göstermek oldu. Biz, bir kere değil, görülen Ayrı tam güç gitmek. Susanoo onun bir neden için bu kadar güçlü oldu. Madara hasta edecek kadar OP olsa da, Obito Ayrı dursun, Kakashi daha güçlü olduğundan bu kadar emin olmazdım.

Kakashi kendini:

Kakashi güç seri boyunca son derece kararlı olmadığını belirtmek gerekir. Kakashi çakra gülünç küçük bir havuz sahip tanınır. Hemen hemen gördüğümüz her genin özellikle Yapmış onun kullandığında Kakashi çakra daha büyük bir havuz olmuştur. Bunu söyledikten sonra, Kakashi taktik bir deha olduğu için bilinir. Katil tipi bir ninja ve o, bir kez olsun ambusher ise neredeyse kimseyi öldürmez. Mükemmel, her durumu analiz eder ve her zaman bununla başa çıkmak için harika bir plan bulur. Sadece Kakashi kadar bir dahi olmasa bile o söyledi, saçma sapan, orochimaru ve Itachi gibi insanların rahatsız, orochimaru ölümsüz ve Ayrı olarak olmaz OP ediliyor. Temelde, Kakashi ve rakibi aslında kalpleri olan silinmiş ölür... :P başlatan kişi olsaydı hemen hemen her dövüşü kazanacağını

nihai sonuç benim Hayır, Kakashi çok yönlü güç anlamında onları aşmak değil, ama stratejik bir anlamda onları aşmak yapmıştı. Temelde, Jiraiya gibi çıkıntı etrafında o kişi olması gereken yerde takımın lideri olarak Kakashi istersin. Kakashi temelde umacı olduğunu. Onu görmediğinde en tehlikeli biri :)

+418
mcdoh 25 Ağu 2012 15:32:48

Şimdiye kadar herhangi bir malzeme ele almak mı? Bulabildin mı? Onun hakkında biliyor gibi görünüyor.

+414
NiceX 25 Tem 2012 05:06:40
Tüm "Moribito" franchise, Ruh ("Moribito: Guardian") "Seirei no Moribito", Nahoko Uehashi tarafından bir serinin ilk romanı, 2007 anime serisi üretildi dayalı dahil olmak üzere bu etiketi kullanın.
+380
jcmeloni 20 May 2011 01:46:44

enter image description here

Anime bu gelen uzun bir süre için merak var.

+375
Caio Cunha 9 Şub 2018 06:06:06

Bence shenron GOKU ile gitti ve onun zaman veda etmek için geldi veda bildiği için eski arkadaşlarıyla buluşuyor .Ve goku ölüyor ve yok oldu, çünkü her zamankinden daha çok yorgun hissediyordum ki shenron demişti .Ölmüştü Ve Vegeta bu nedenle pan onlara bakmak için söyledi, çünkü ben de bir sebep pan sonunda goku elbise gördüm

+374
Krab 28 Ağu 2014 06:32:45

Ben bazen dikkat et bu anime denilen Crayon Shin-chan Portekizce (ki bunu sadece adı Shin-chan). Cilveli olduğu gibi, (ana karakter) Shinnosuke genellikle uygunsuz kadınlarla eğlenmektir. Bazen o kadar yürüyor, onları, sanki kes buz, ister onlara "senin gibi biber?". Bundan sonra da kadınlar çok utandım ya annesi (veya her ikisi) kafasına darbe almak.
"Biber çok kötü tadı"da, bir açılış tema şarkı söylüyor.

Bu anime Portekizce sürümü için özel bir şey var mı?
(Beş yaşında bir çocuk olması) çocukluğundan ilgili tek önemi nedir?
Ya da (ve Japonca daha mantıklı) bundan başka bir anlama geliyor mu?

+365
Siddiq Koona 2 Tem 2015 02:02:50

Bazı karakterler anime olduğunu hiç bir zaman verilen soyadı ile üretim şirketi. Bu durum için Shiina ve Tsuyuko göre Personel ve Döküm sayfası resmi web sitesi:

キャスト

  • 町子リョウ f 佐藤利奈
  • 森野きりん f 大亀あすか
  • 椎名 [Shiina] f 小松未可子
  • 内木ユキ f 井口裕香
  • 露子 [Tsuyuko] f 小林ゆう
  • 町子明 f 野中 mavi

Listedeki karakterlerin isimleri geri kalanı ise bu iki isim soyadı da yok nasıl bu listede görebilirsiniz.

O değil standart veya olağan bir anime için bir başlangıç karakter olmadan bir soyadı olarak döküm listesine ekleyin ve bir soyadı için karakteri bir sonraki nokta. Bunun gibi, bu karakterler için bu şeyin olacağına dair makul bir beklenti olabilir, ve böylece, soyadı basitçe ortaya çıkıyor "henüz bu durumda değil." Diğer bir deyişle, soy isimler var değil "eksik" ya da "gizli." Sadece onlar yoktur.

Tek şans karakterlerini alan bir soyadı eğer mangaka ekler söz biri içine bir anda çalışan manga: örneğin, bir karakter profili oluşturma basılı olarak tankoubon (çizgi roman ses açıklaması) veya basılı bir özel özellik sayfası manga Dergisi çalıştırır, ya da eğer çıkarsa çıksın bu arada içinde manga kendisi gibi toplantı/tebrik karakter anne veya göstermek karakterin adı üzerinde kendi ayakkabı dolabı okulda (hatta bu oldu, geriye dönük karakterler anime versiyonu) için bir isim vermez. Ancak, Koufuku Graffiti bir yonkoma (dört panel çizgi roman türünde manga), ki bu olağan bir şey için destek (ve hatta bazı kahramanı) karakter değil, herhangi bir soyadı. Burada bazı örnekler gibi: Hayvan Youkocho'in kahramanı olan bir soyadı ama hiçbiri diğer karakterler yapmak; Kiko-chan Gülümseme'In kahramanı ve ailesi paylaşımı soyadı, ama diğer karakterler ayı ya da bir isim (yani ilk adı) ya da bir soyadı değil de; Sazae-san üç ana aileleri olan soyadları var ama yan karakter bir mix 1) edenler sadece verilen isimler, 2) edenler sadece Soyadı, ve 3) ikisi de çok hoş olanlar.

+177
ChiTown 24 Tem 2014 07:42:43

enter image description here Susanoo bir yetenek verilmiş olanlar uyandırmak güçler de kendi Mangekyo Yapmış. Oluşturur bir dev, insan tepkisi bu çevreler kullanıcı ve kavgalar onların adına. Biri olarak güçlü teknikleri verilen şu alınan Mangekyo Yapmış, o kullanıcının koruyucu Tanrı, ama aynı zamanda, onu tüketir kullanıcının yaşam gücü ve zararları vücut zamanla

Cevap için soru şudur : Susanoo bir hayata formun kullanıcının çakra.

Sasuke Uchiha göre, Evren bir kullanıcı iki Mangekyo açmıyorsa eğer Her bir göz başına bela güçler, bir "Çift Mangekyo"olarak bilinen (ダブル万華鏡, Daburu Mangekyo), erişim üçüncü güç, Susanoo verir. Yine de, Susanoo etkinleştirmek için Yapmış bir kullanıcı için uygun Obito Uchiha, çok az rastlanır. Beri oluşan geçerek kullanıcının çakra materialisation, yeteneklerini, görünüm ve renkli bireyler arasında değişir. Süre kullanıcı genellikle kalır serbestçe hareket için Susanoo içinde topraklı, mümkündür bünyesinde, yanı sıra içinde havalandı. Kullanıcı izin verebilirsiniz Diğerleri Susanoo girmek için, ya da tamamen vücudu terk. Süre Susanoo dış saldırılara karşı bir savunma, bir şey olarak görür çıkıyor Susanoo sadece içinden aşaması olacak.

Kaynak : Naruto bayanposta : Susanoo

+157
anna120688 3 Nis 2014 22:15:22

Göre wiki, bir Shinigami ölürse, onların geri kalan yaşamının verilen insan onlar kurtardı.

Ölmek ve toz akışı olan Shinigami ve kalan ömürleri kurtardılar insana verilir.

Beri Rem öldürdü L ve Watari, o kazandı onların kalan ömürlü. Ayrıca hala muhtemelen bir ömrü vardı. Bu Misa üstünde zaten (%75'i yine kaybetti itibaren) Gelus gelen ömrü çok verildi. Yani bu demek oluyor bu ömrü tüm şu an itibariyle ... amane Misa aktarılır?

Henüz göre ona wiki sayfasını, o ölürse 2011 yaş 26, yalnızca yedi yıl sonra Rem öldü.

İnsanlar da kendi yaşam sürelerini azaltarak yeteneğine sahip olduğu anlamına mı geliyor? Yazar ya da Misa o kadar erken ölmesine izin vererek bir hata yapmış olur? İki göz anlaşmaları sayesinde kalan ömrünü ona %75'ini kaybetti biliyorum, ama L, Watari ve Rem kalan ömürlü Hesaplaması bir yıldan daha fazla olacağını düşünüyorsun, değil mi?

+155
fubbe 27 Haz 2016 13:19:44
Çocuklar duymasın Kanat Sunrise studios tarafından oluşturulan, çocuklar duymasın anime ifade eder.Bu Heero Yui ve Gundanium kullanılarak inşa diğer dört cep takımlar tarafından pilot Kanat, çocuklar duymasın içerir.
+120
Don P 24 Eki 2010 17:44:12

Bu yüzden yeni bir cani Moro etrafında Yaşam Enerjisi emici hability, Genki Dama benzer, ama hayat kalmadan ona enerji vermeye, onlardan alıyor oluşturur. Bu demek Moro sınırsız gücünü yetiştirmek için yeterli olur mu?

+108
Manuel Tomasir 28 May 2017 07:33:41

Gakuen Alice bir shoujo manga yazan Tachibana Higuchi, yayın Şubat 2003-Haziran 2013. Takahiro Omori, yanı sıra çeşitli oyun pek çok katkıda yönettiği TV anime uyarlaması oldu. TV dizisi Ekim 2004'te yayınlanmaya başlandı ve Grup TAC tarafından üretildi.

Hikaye Mikan Sakura, uzak kırsal kesimde küçük bir kasabada yaşayan 10 yaşında bir yetim, merkezleri. Uzak Tokyo'ya en iyi arkadaşı Hotaru, karşılamak için çalışıyor ve Alice Akademisi adlı bir okula devam etti, "Alice adı verilen özel güçleri olan çocuklar için"bulur.

Daha fazla bilgi için, bkz:

+74
orestdyuga 9 Ağu 2017 15:23:49

Illumi için, sadece uzun gitsin diye düşünüyorum.

Gon bu durumda, bunun için bir teorim var. Gon ile Killua nen hakkında öğrenme iken nen sadece kavga etmek için kullanılmaz; vücut hücreleri yeniden oluşturmak için kullanabileceğiniz bir enerji olduğunu (adını unuttum) öğretmenleri söyledi. Ayrıca büyümek için vücut tarafından kullanılan bir enerji. Kişinin kullanmak için sadece bir miktar izin veren Bazı kanallar nen var bu yüzden bazı enerji vücudun hayatta kalmak için kullanmak için saklanabilir.

Yani Gon Neferpitou mücadele ederken, sinirlendi, ondan intikam almak olsaydı, onun için ne olacağı konusunda dikkatsiz onu yapma. O siyah ve beyaz (sahne) ölecek olsaydım hayatı hakkında artık umurunda değildi çünkü Killua için endişelenecek bir şey yok dedi. Tüm nen onun kendisi için, bu kanal kırma, ve böylece tüm vücut parçaları ve hücrelerin enerji bir sürü ile bir anlaşma yaptı, o kadar hızlı büyüdü bunları yaparken. Kasları öyle oldu, daha büyük ve daha büyük var, saçları daha var.

Ben manga okumuyorum (PS:.)

+17
nickyp 16 Mar 2011 22:53:04

Etiketli soruları göster