Zoro korsan avcısı olarak yakalanan ya da öldürülen kişilerle herhangi bir resmi listesi var mı?

Zoro OP dünya görünür, bazen "Korsan avcısı Zoro" adında bir Ödül avcısı "olarak bilinen o zaman hepimiz baştan beri biliyordu beri merak ediyorum.

Zoro bu başlık vardı o zaman yakalanır ya da öldürülürse olduğu kişilerin resmi bir liste var mı?

+943
Tati Miya 31 Tem 2013 21:59:43
26 yanıtların

(Dördüncü Hokage) Namikaze Minato sadece biliyorum. Kim Takım Jiraiya diğer iki üye var mı?

+918
toddabrahm 03 февр. '09 в 4:24

Evet, bu mümkün ama kolay değil.

  • Eğer ilk mangaka hala hayatta.

Sonra/manga bitirmek için, ayrıca yayıncı olarak kabul etmesi gerekiyor isteyen birini bulmak için ihtiyacınız var. Sonra mümkündür.

  • İlk mangaka artık hayatta ise.

Sonra (aile, yayıncılar) manga haklarını elinizde olan her insan başka bir mangaka ilk olanlar işi bitirelim kabul etmek gerekir. Ama ikinci mangaka hikayeyi devam edecekti nasıl yazması veya bir bilgisi olmadan ilkleri manga bitirmek için kabul herhangi bir örnek bilmiyorum.

Referans:

+914
Steve Porter 11 Mar 2019 22:22:42

Manga sorabilir hakkında Tsubaki-chou Yalnız Gezegen.

enter image description here

+902
user3131679 25 Eyl 2018 08:11:54

Eğer manga bahsediyorsan, Efendi Roshi gerçekten durdurmak için uçak istiyor, ama nedenini okuyucuya oldukça açıktır: 113 (Bölüm) çok kötü kaka istiyor. Bu aradığın şey bu olduğundan emin değilim, bu çok açık bir şekilde belirtilmiştir. Belki anime çok açık değil mi?

enter image description here

+895
Lucien Carr 2 Kas 2011 16:54:25

Simyacılar bu kadar uzun ve Ulusal Simyacı bile daha fazla çalışma bu yüzden. Bu kadar düzgün nasıl yapılacağını anlatan şeyler miktarları nasıl hesaplanır, malzeme türü, decomjposition bir sürü kitap vardır.

Onlar amaç için kullanmak tam olarak ne onlar ihtiyaç değil, daha az değil, daha çok onlar iş için ince ayar için anlamak nasıl yapılır, nasıl işler, ve sonra onları çoğaltmak gibi olmayı isterdi.

+874
user411518 9 Nis 2014 08:14:17

3 Sezon 1 Bölüm karşı 15 civarında başvuran:55, 2 Boku no Hero Academia için soundtrack dahil değil, 2 Disk (君を超えて) 5: Kimi wo Koete İzlemek inanıyorum.

+854
vitaut 16 Ağu 2019 16:49:37

Yazar, Yuki Urushibara, manga her birimin sonunda yazarlar notlar vardır, her hikayenin ilham ne açıklama yapar.

Hakkında "Tanrı'nın Parçacığı" yazdı:

"Bu eski halk yansıtan hikayeleri ne zaman aklıma bir hikaye Büyükannem söyledi.Kayıp insanlar hakkında hikayeler büyük bir kayanın üzerine bırakılmıştır. Her yerde benzer halk hikayeleri vardır, ama onların çoğu ağaçlara çatılara ya da kişi bulma içerir. Genellikle Tengu ya da insanların kaçırdıkları diğer ruhlar üzerinde suçlandılar.

Bir Ziyafet hakkında "Uzak Alan" yazdı:

"Eski bir bira bakan bir dairede yaşıyordum ve bu hikaye için model oldu. Güzel bir atmosfer vardı, ama bez ile gergin olan iyiliği tadına baktığım zaman hemen hareket etmek zorunda kaldım, çok nostaljik bir his var."

O olduğuna inanıyordu bu son kez oldu ortak inanç ruhlar veya iblislerin neden olduğu bir hastalık. Bu hapşırığı demek kötü bir şey vücudunu istila ediyordu, bu yüzden onları önlemek için bir nimet vereceğini inanılıyordu çünkü bu hala gerçek Batı medeniyeti bile, "çok yaşa" diyorlar.

Mushishi hikayelerin bazı eski folklor, efsaneler dayalı ve yazar büyürken duydum efsaneler. Diğerleri, ikinci hikaye gibi, zamanda vardı ve özellikle bir şey dayalı çok değil sadece bir düşünce görmedim ya da o yerlere dayanıyordu. Buna bir örnek, İkinci hikaye boyunca görünen göz Kapağı kavramdır. Yazar ve anime kapsamına girmeyen diğer hikayeler, bu küçük parçacıkları zevk, şansı varken manga birimleri satın almanızı öneriyoruz.

Bu deneme sağlar çok iyi bir bakış kavramlar ve temalar Şinto mitler ilham manga:

Şinto efsane, gizemli varlıklar başvurduğu formumuza olarak bilinen Siyah. Mushi gibi, tanımlamak zor olabilir. Diğerleri, daha genel olarak, bir şey için sıradan ötesinde terimini kullanırken bazı insanlar, özellikle oldukça girip başka bir dünyadan gelen varlıklar olduğuna inanıyorum.

+747
Nimesh Agrawal 6 Tem 2018 11:34:15

İnsanlar SAO hapsolmuş zaman, avatarları gerçek hayatta vücutlarına tam olarak aynısı oldu, bu yüzden gerçek hayattan biri orada mümkün olduğunu kabul ederek.

SAO de Kirito:

enter image description here

Gerçek hayatta Kirito:

enter image description here

Ama ALO tamamen farklı.

Örnek olarak Sugu ve leafa bakın:

Gerçek Hayat:

enter image description here

ALO:

enter image description here

Kirito bu avatar ALO olabilir benzer onun karakteri SAO, henüz hala farklı. O avatar ile bir oyuncu gerçek hayatta tamamen farklı görünebilir. Ve MMORPG oyun insanların gerçek hayatları oyun hakkında konuşmak için kullanın.

Yani, Leafa ben ALO gibi bir oyun yapması için bir neden yoktu, çünkü Kirito tanımadı.

+670
user3492226 10 Mar 2010 19:18:09

Gördüğüm Pokémon bölüm dışında, hiç bir Pokémon değildi bir hayvan gördüğümü hatırlamıyorum. Ayrıca hayvanlar Pokémon var olma duymadım.

Herhangi bir bölüm ya da Pokémon manga Pokémon mevcut olmayan herhangi bir hayvan merak etmeme sebep olan hiç Var mı?

+652
Devens 25 Kas 2014 04:28:19

Saint Seiya bu 2 charatcers vardır, Seiya gibi normal insan, ya da başka bir ırktan oldukları?

enter image description here

+578
dissatisfied 1 Nis 2018 14:22:28

Rokka

Rokka: Braves Altı Çiçekler (ya da Rokka no Yuusha) bir ışık Roman serisi yazan İshio Yamagata ve resimli Miyagi. Guard rakibini yakalamak için araçlar ve hile kullanarak bir dövüş stili benimseyen kahramanı Adlet Mayer, kendi kendini ilan eden " dünyanın en güçlü adamı 'izler.

İlgili çalışır:

  • Orijinal ışık Roman İshio Yamagata resimler ile Miyagi tarafından yazılmıştır. Yayınlanan Shueisha, basladi yayında Ağustos 25,2011, ve şu anda devam eden. Şu anda 5 birimleri vardır.
  • Manga uyum Rokka no Yuusha olduğunu ıllustrated tarafından Kei Toru ve yayınlanan Shueisha. Manga başladı tarafından derginin Süper Dash & Go! 25 Şubat 2012 tarihinde ve halen devam etmektedir. Şu anda 3 birimleri vardır.
  • Rokka no Yuusha var TV anime serisi yönetmen Takeo Takahashi, yazan Tatsuhiko Urahata ve özellikleri müzik Michiru Oushima. Ürettiği stüdyo Tutku, serisi başladı Temmuz 4, 2015 ve şu anda devam eden.

Ayrıca Bkz:

+544
israel ramos 12 Oca 2015 16:18:37

Bu video Central Park medyadan İngilizce sözleri için onay almış bakın:

Oooh, sessiz bir fısıltı,
Bakıyorum nerede Oooh, bu
Aç kapıyı açınca,
Adam seksi,
Tekrar arkamı döndüğümde,
Orada değil!

Oooh, ne kadar uzak olursa olsun,
Oooh, sadece devam ediyor,
Sörf kum ve
Hey, o adam cenneti,
Oyu git ve ona göz kırpma varsa,
Orada değil!

Tuhaf harikalar Rumic Dünya var,
Bu efsanevi Ronron Plaj,
Gidip ağlama
Lütfen utangaç olma,
Sadece gülümseme varsa,
Kesinlikle hoş bir hava haritası.

Bween! Bween! Bween!
Şimdi şöyle,
Hissediyorum,yol 
Evren üzerinde yüzen,
Bir çılgın, vahşi, wonder world iğfal.

https://www.youtube.com/watch?v=9jXhIlI9_h4

+520
Jose Marfil 8 Haz 2016 19:15:30

Naruto Dördüncü Databook göre: "genellikle standart ninjutsu kullanmak değil Rağmen, Sakura doğa Toprak, Su, Yin ve Yang Serbest bırakmak vardır."

+467
James Conner 8 Ağu 2017 13:12:45

İki farklı sayfalarından tarif edemem metin için iki farklı Web aramaları yaptım. Hem arar led bana 2000 makaleden ZAMAN, "Olabilir, Lütfen Mahkeme".

Metin kopyalanan sol sayfada Noir çekim başlar:

Utanç verici kabul yumruk-kart oylama ile ciddi sorunlar olduğunu Hengartner genel noktası değişmedi, ama Sauls'un ile itibarını zarar görmüş olabilir.

Görüntülenen metin sonraki paragraf ile dergi makalesi izler.

Sağ sayfadaki metni başlar:

[...] cıvata için gergin ve hazır kalır ve eğer bu hafta Gore terk ederlerse, neredeyse kesinlikle kabul etmek zorunda kalacak.

Ama unutmayın bu bir gerçek dergi makale, bu bölümün sayfaları değil mantıklı olarak bu yinelenen metin olduğunu zaten sol sayfa (örneğin hazır cıvata). En çok yorumu olan "sayfa" olduğunu çoğaltılamaz ve metin kullanılan bir ıpsum-aynı şekilde.

Benzer bir şey ep olur. 10, bir savcı ile gösterilen bir birim muhtemelen içerir dava detayları, Fransız. İki açık sayfalar aynı metin içerir. Fransızlar değil mantıklı olarak bir bütün, ama bir internet arama ile bit bunu mantıklı yol bu Le Monde diplomatique makale 2001. Belli ki, bazı kelimeler çıkartılmış; neden bilmiyorum. Başlangıçta metnin aynı madde de gösterilen daha sonra ön sayfanın Libération.

+452
Odani 30 Nis 2019 11:12:45

İngilizce'yi çok iyi öğrendim gerçek yolu İngilizce filmler izleyerek olduğunu hatırlıyorum. Bu yana, Japon anime ayak bastım ve aynı şekilde Japonca öğrenmek istedim. İngilizce karşılaştırmak ve öğrenebilirim zorunlu bir konu olduğu için, ama Japon değil. İngilizce eğlenceli diyalogları ezberlemek olduğunu öğrendim ve Japonca için aynı şeyi yapmak istiyorum. Japon almak o kadar kolay olmadığından ve aramak Kanji olması kesinlikle bilgilendirici.

Nasıl belirli bir anime İçin Altyazı alabilir miyiz? Eğer kolay olurdu sözleri olsaydı, ama anime diyalogları altyazı verecek herhangi bir site bulamadım. Var mı? Eğer değilse, ne kadar şarkılar ve diyaloglar kesinlikle ezberlemek için daha kolay olduğundan anime diyalogları öğrenmek, biz yapılabilir.

+434
Kirill Poezdnik 23 Nis 2012 15:27:14

Ayrıca Linda-Sempai gerçek adı Nana rumuzlu ne kadar ilginç olduğunu düşünüyorum. Kardeşleri nişanlısı derdi. Ve bazı wiki sayfalarında, aslında ona değil, Linda bile Nana.. " diyorlar. Ayrıca Linda ve Nana yakın arkadaşız ve hep birlikte daire bulunmaktadır. Başka komik bir tesadüf de!!

+351
user2924482 13 Ağu 2017 01:58:45

Ne Kirino bu ahtapot plushie arkasındaki anlamı nedir? Hikayede herhangi bir önemi var mı, ya da bir şey için sembolik bir referanstır. Ya da yazar sadece tasarım gibi çok fazla dahil etmeye karar verdi.

Anime çok önem verildiği halde bu bölüm en görünür, çünkü bunu ben de merak ediyorum.

+307
thanh nguyen 2 Şub 2011 11:15:30

Siyah Yu yarattı ile Kaguya Ōtsutsuki önce o mühürlü olarak On-Tails ile onun oğulları, Hagoromo ve Hamura.

Madara ölümün eşiğindeyken, yarattığı inanıyordu Beyaz Yu yarısı onun olacak imbuing tarafından Yu siyah ve tam Yu kısmen klonu vardı.

+303
Gilles 22 Mar 2015 08:51:08

Bu yüzden, Peynir merak ediyorum-kun Japonya'da var? Eğer öyleyse, sonra Code Geass önce ya da var mıydı?

Evet, Peynir-kun IRL ve öncedir Code Geass var. Bakın mesela, bu 13 Ağustos 2006 Doğurganlığın Makine anlık bir sayfada Pizza Hut Japon web sitesiiçeren görüntülerin Peynir-kun.

Ve hala Pizza Hut temsil ediyor?

O /pizzahut.Japonya Facebook sayfası (Pizza Hut Resmi Sayfası için Japonya) yapılan bir yazı içeren bir resmin Peynir-kun sadece birkaç saat önce, o yüzden ben gidiyorum bakın Evet.

+297
emmawilliams 4 Eki 2017 04:53:38

Bölüm 4, zaman Teito karşılar Lazet ilk kez bakar gibi esmer, ama bir kaç dakika sonra (10 saniye gibi), onun saç renk değişiklikleri pembe olmadan herhangi bir fark nedeni (ve görünüşe göre hiç kimse gibi olmak sıkan tüm).

Ben tüm seriyi görmedim rağmen, bu olgu serisinde sonra açıklandı veya sadece açıklanamayan kaldı olacağını bilmek istiyorum?

+233
user3564421 29 Eki 2012 05:01:46

Gösteride, kutu ve elma motifleri Mawaru Penguindrum boyunca tekrarlayabilir.

Ne iki önemi var? Arsa içine herhangi bir şekilde kravat mı?

Apples

+215
amaranth 5 Oca 2010 08:22:11

Bir parça orada donanma bayrağı veya orada donanma bayrağı için bir martı seçtiler başka bir sebebi martı için evren bir nedeni var mı?

enter image description here

+203
Matt Gardner 14 May 2013 15:37:54

Soyguncular için hedefleri çoğunlukla para olabilir postaneler ve banka ve ya başka yerlerde anime çok sayıda gördüm. Bu bir yerden başlamış ya da aslında soyguncular aslında postaneler için Japonya'ya gidip bir gerçektir bu bir kurgu mu? Biri eğer ikincisi ise, postaneler hırsızlar için favori bir hedef vardır neden bazı ışık tutabilir?

Postaneler başımın üstü soyuluyor olan anime bazı örnekler Kılıç Sanat Çevrimiçi ve Toaru Majutsu hiçbir Dizin vardır. Muhtemelen hatırlayamadığım bu durumda burada daha fazla başlık vardır.

+168
Kostadin Prosenikov 27 Oca 2012 14:56:30

Sadece Hindistan, ama diğer birçok ülkede serbest değildir de. Ayrıca karşılaştırma IMDb: için Son: Naruto Film, değil piyasaya İNGİLTERE, İsviçre, Malezya, vb, ama Batı animasyon mu kapağı bu ülkelerin yanı sıra.

Anime genel olarak Amerikan animasyon gibi popüler değil, herkes biliyor.

İçin davanın Naruto, onun bile anime serisi değil normal Hindistan. Hindistan'da iyi bir gecikme zamanı vardır. Öte yandan, Amerikan animasyon serisi bölgesel diller ya da Hindistan ve birkaç gün de böyle Hintçe, Tamil, Telugu, vb. Anime gibi Dragon Ball ve Naruto birkaç ünlü anime Hindistan, ama hala kendi yayın sırası değil rahat. Her zaman ortada herhangi bir gelecekte serbest haberi olmadan telecasting Durmazlar.

Bu yüzden Hindistan'da Naruto filmler bırakmadan insanları Naruto evreni ile güncel olmayabilir bile büyük bir risk olacaktır. Manga bile Hindistan'da çok popüler değil, popüler kitap mağazalarında ünlü manga görmedim bile.

Bu eğlence yasadışı yöntemlerle bu zam bile çok. Ve yasadışı site normal yayın daha önce anime ve manga getirdi.

Ünlü anime filmleri asla Hindistan'da büyük açıklaması yapmak neden bir bütün olarak yani, Hindistan büyük anime bir pazar olarak henüz kabul edilmemiştir söyleyeceğim bu. En iyi televizyon yayını birkaç yıl sonra ve bazen Hindistan'a yapmak bile oluyorlar.

+37
Richard Huggins 22 Mar 2019 14:43:09

Ben tarama naruto wiki, ve geldi Bu sayfa

Belirtilmektedir ,

Kekkei genkai ile karıştırılmamalıdır değil, teknik olarak, hiden teknikleri herkese öğretilebilir.

Tarafından "onlar", Hiden Jutsu demektir. Başkalarına öğretilebilir doğru mu? Bu olay herhangi bir kanıt var mı?

Gölge Jutsu bu gelişmiş gadget ile kullanılan Boruto filmde hatırlıyorum. Olası herhangi bir klan ilişkisi olmayan bir kişi Hiden bir Jutsu öğrenmek için mi?

+26
seaver 1 Haz 2013 18:38:32

Hayır, bu herhangi bir Önceki bölüm ile ilgili değil ve temelde dolgu bir bölüm var. "Bir top alarak" tarafından ölen saldırgan gösterilen önce olan kimse yok.

Hiç gerek yok, çünkü tamamen uymuyor. Ben manga tarafından sağlanan herhangi bir hikaye hattı takip değil. Onun "bir dolgu denilen"bu yüzden.

+23
Stefano Facchin 8 Oca 2014 06:03:00

Etiketli soruları göster