Zoro "1080 Pound Phoenix" yerine "kilogram "terimi pound kullan" neden"?

Ben son zamanlarda okuma Tek Parça (özel bölüm 754), ve ben fark Zoro kullanılan saldırı "1080 Pound Phoenix."

Final page of chapter 754

Bayan Valentine 10.000 Kilogram Basın olarak "saldırılarını bildirilen bu bölümde okuduktan sonra, kız kardeşimle birlikte (bu durumda 66 bölüm) anime rewatching ve Barok Eserleri yay olduğumuzu fark ettim."

Probably a direct clip from the anime, but I don't know for sure.

Japonya "1080 Pound Phoenix" yanlış çeviri öyle ölçüm imparatorluk formu kullanmaz eminim.

+471
Duffau 27 Ara 2011 00:42:48
28 yanıtların

Bu geç, ama Sekiz Trigrams Mühür için. Oluşturulan ve Kushina Sarsılmaz Zincirleri kullan, Uzumaki klanı tarafından öncelikle böyle bir amaç için kullanılan bu yüzden ihtiyacı vardı özel bir mühür vardı çünkü sadece Naruto ve Minato Sekiz Trigrams vardı. Ayrıca, sadece Minato ve Naruto saf çakraya olarak türüyle kendini gösterebilir.

Doğumda, Sekiz Trigrams bu Jinchuuriki yavaş yavaş sızdırıyor Kuyruklu Canavar çakra mühür Naruto verilen, daha iki çakra akışını temas, daha fazla senkronize olurlar. Naruto ve Kurama mükemmel bir senkronizasyon Dördüncü Savaşın başlangıcı olarak kabul edilir, onları geri tutan tek şey kişisel duyguları ve işbirliği oldu. Diğer Jinchuurikis da (yani Arı) kontrol edildi ya da ele. onların (yani Gaara) Kuyruklu Canavar olacak Sadece Naruto ve Kurama kusursuz bir Jinchuuriki olmak kurmak her ilişki Kuyruklu Canavar vardı.

+973
user68235 03 февр. '09 в 4:24

Martılar sembolik anlamları

 • Denizciler mutlak adalete inanırım özgürlük. Onlara engel olan insanlar yakalayarak gerçek özgürlük halk sağlamak inanıyorlar. Böylece onları koruyarak genel nüfus için özgürlük sağlar.
  Özgürlük tartıştık en önemli sembolü. Luffy Korsan Kral dünyanın en özgür kişi olduğu için Korsan Kral olmak istiyor. Bir Parça boyunca Özgürlüğünün önemini vurguladı. Karasakal'ın Jaya keskin nişancı aynı zamanda bir Martı vurdu. Yaptım Oda habercisi BB korsanlar "özgürlük öldür"diye.

 • Adaptasyon: Martı Kara, Deniz, Hava ve mevcut. Sert iklimlerde yetersiz besin beslenirler. Bir şey atma gibi. Biliyoruz denizciler gibi geliyor.

 • İletişim : Den kaç tür-Den Mushi denizci var mı? Kaybettim sayısı :p

 • Fırsatçı : Denizciler son derece fırsatçıdır. Önümüzde tuzak Beyazsakal Ace idam ile çıkmışlar. Adalet kendi duygularını gerçekleştirmek için ellerinden ne gerekiyorsa yaparlar.
 • Denizciler son derece becerikli beceriklilik. Sigara, sadece bir Kaptan olsa, yardımcı olmak ve bir Shichibukai yakalamayı başardı.

Listede geçiyor, Martılar tarafından temsil nitelikleri ve herhangi bir Deniz olmaları için çalışıyoruz nasıl olacağını kolayca görebiliriz. Sengoku gerçekten Özgürlük olsa o şapkayı giymek için inanmak gerekir :P

Ayrıca, ayrıca... Oda Onun en sevdiği kuş!

Bu Bir Parça: Mavi Büyük Veri Dosya hacminde yayımlanan Bir Parça yazar Eiichiro Oda ile bir röportaj var.
Kuşu iyi gibi Ne "25 S. (Tashigi, Kuina, Nojiko ve kuş adları ile karakterler var ama?
Seagull"

+973
Armend Imeri 12 Mar 2015 02:27:13

Sadece Başka bir manga bitirdim ve gerçekten son 2 sayfaları anlamıyorum.

Ses gürültü ve kim koridorda gizemli rakam?

enter image description here enter image description here

+946
Justin Case 25 Ağu 2012 06:39:04

Ben baktım orijinal GİF ve koştu bir Google Resim arama bir kaç işaret ettiğinde kız görünüyor içine "kamera". Bir sonuç çıktı ortaya süren bu anime adaptasyon Rail Wars!, Japon Ulusal Demiryolu sistemi asla özelleştirilmişti bir süreklilik takip eden. (Burada MyAnimeList linki gibi.) Anime sadece yayınlanmaya başladı ve hafif bir roman serisi dayalı bir franchise olduğunu.

enter image description here

Kahramanı ve özelleştirme isteyen (RJ denir) aşırı bir grup karşı çalışmak zorunda biten demiryolu için çalışmak isteyen Takayama adlı bir çocuk.

Karakteri bu resim olmalıdır Aoi Sakurai (kim görünüyor için de bir lise öğrencisi ve o olmalıdır aynı kız bu şekilde tarama Vikipedi.

+944
sdm81 20 Haz 2011 10:45:20

Johan biliyordu, üstün bir şekil veya özel biriydi o kadar inanıyordu ki, özellikle bir çocuktu o zaman herkes neden oldu?

Show Johan tanıyan herkes, onu oldukça etkilendi ve daha önce hiç görülmemiş lideri olarak onu kabul örnekleri bir sürü verdi. Aslında, birçok Bebek gibi, bir sonraki Hitler olmasını istedi.

Ama ona ne kadar özel olduğunu?
Gösteri gerçekten bunun arkasında herhangi bir akıl verdi?

+860
Annie 5 Tem 2011 14:05:17

Roswaal gizli bir neden vardır. Anime uyarlaması gösterilmez. Henüz, anime ışık romanın sadece ilk üç arks kapsar. Nedeni tam olarak 4 ark açıklanmıştır.

Onun hedefi Açgözlülük Echidna, Cadı bir araya gelecek. Her iki Emilia ve Subaru yardım ediyor bu yüzden.

+832
Renae 18 Ağu 2013 07:21:38

Hayranları bilir hem manga ve anime hikayenin bir sonu vardır: manga ve anime ("Tek gözlü balık") 12 bölüm ("Balık Bakışları") Bölüm 15. O, Ginko olan "gençlik" gösterilir ve eksik Gözleri ve beyaz saçları kökeni açıklanmıştır.

Beni biraz rahatsız olan bir tek şey ona bağlı uğursuz kehanettir. Nui, Ginko fiili mentor/kurtarıcı söyler ona o balığı bir yerel gölet (ve kendisi) sadece bir göz beri onlar var açıkta çok fazla Gümüş ışık tarafından oluşturulan çok güçlü mushi olan kadın çağırır Ginko (bir büyük, Gümüş balığı). Nui Notlar Bu kim kaybetmek her iki göze almak haline bir mushi kendileri aradı Tokoyami. Zaten gözünü kaybetmiş bir kez, her zaman eğer hiç Gümüş ışık tekrar maruz olsalar bile, başka kaybedecek ve Tokoyami çevirmek olacağını gösteren bir gözünü kaybetmiş balıklar üzerinde deneyler o Nui da bahseder.

Hikayeyi daha sonra, (ana karakter değil, Mushi) Ginko de bir gözünü kaybetti. Bu demek Ginko ölümü kesin ve kaçınılmaz.

+780
Chad Gannon 29 Nis 2012 20:35:37

Zamanla, Mangekyo Sharingan teknikleri kullanmak körlük noktasına kullanıcının görme bozulur. Vizyon sadece başka bir Uchiha klan üyesi gözleri alınması ve nakli ile restore edilmiş, Sonsuz Mangekyo bir Evren yaratılması ile sonuçlanan bir süreç olabilir.

Sıkı kan bağları "verici" ve alıcı arasındaki iyi uyumluluk, örneğin kardeşler için.

Zaman füzyon donör Mangekyo ile alıcının Mangekyo noktadan tam iyileşme en az birkaç gün içinde davanın Sasuke.

Bu işlem kalıcı bir görme geri kalmayıp, kişinin daha büyük bir güç veriyor. Sonsuz Mangekyo Sharingan aynı zamanda orijinal formu değişiklikleri, önceki sahibi ile şimdiki sahibinin Mangekyo bir füzyon gibi görünen.

Kaynak:Kaynak

EDİT

Daha iyi anlaşılması için size bir örnek vereyim. Bir kişi ona çok yakın birisini öldürdüğünde MS olur. Yani 'tamui' nin başına bela değişiklikleri kendi[nasıl tamui değiştiriyor desen hala değil açıkladı.

Geldiğiniz için EMS, bir kişinin elde sonra o atar onun kendi Gözleri ve kullanır onun kardeş olanlar. EMS elde etme mekanizmasıdır. Bu nedenle kişinin yakından gelen göz alırdı kişi ile ilgili ise, EMS aktive daha büyük bir yüzdesi vardır. Sorunuzu cevapladım şimdi umut

II DÜZENLE

Teşekkürler Krazer için güncellenmesi başlık konusu.Başlıktan,şimdi atıf olma gibi bir kanıt nakledilen bir şey yapmış çalışma ile ilgili bir sonuca gelebilirim.

+780
BJohn 11 Ağu 2013 03:57:57

Azumanga Daioh içinde, Osaka bazen Chiyo babası hakkında rüyalar. Rüyalarında, Wakamoto Norio tarafından seslendirilen garip bir varlık, yükseliş yapabilir ve İngilizce konuşan, henüz bir kedi olduğunu iddia ediyor.

enter image description here

Bu garip bir "kedi" bugüne kadar Chiyo gerçek babası veya dizi onu tek referans mı?

+741
user278247 13 Tem 2015 03:27:36
 1. Evet, Fairy Tail olduğu aradan sonra bölüm 101

  Sonra onun yapma premiere Nisan 2014 bu sezon sonunda gelecek bir son sonra 101 bölüm ile son bölüm için yayınlanan üzerinde Mart 26.

  (Vurgu eklenmiştir)

 2. Hiro Mashima, onun buna verdiği net bir göstergesi bu olacak geri ya da ne zaman olacak geri, ama hayranları iddia 1 yıllık uzun bir aradan tıpkı önceki.

  Geçerli sezon anime olabilir yaklaşıyoruz sona, ancak raporlar bir yeni proje çalışmaları, yayıncının manga, Kodansha Haftalık Shounen Dergisi, aday resmen ortaya söylenti projesi olarak 17 sorun, bu yılın Mart 23.

  http://www.hngn.com/articles/190587/20160319/fairy-tail-anime-reportedly-new-project-store-fans.htm

  Kodansha vermedi ipucu ne yeni proje olacak, ama bu son Fairy Tail anime. Bu büyük olasılıkla bir aradan, 2013 yılında alınan benzer.

  http://goboiano.com/news/4176-the-current-fairy-tail-anime-is-ending-on-march-26

  2013 yılında anime havalandırma durdular ve geri 2014 yılında geldi. Bu yüzden çoğunluk hayranları bekliyoruz bu Boşluk için bir yıl uzun bir süre.

  http://www.otakuvines.org/2016/03/fairy-tail-anime.html

Bir sebep bu olabilir neden olduğu gerçektir anime kapatmak için manga ve önlemek için değişen bir hikaye (bkz: Fullmetal Alchemist 2003 ve Fullmetal Alchemist: Brotherhood), onlar ettik seçti için izin manga devam et sipariş için orijinal kaynak malzeme.

+703
Gobllyn 24 Oca 2014 02:28:21

Lonca ilk master Mavis periler fikri sevdi ve kuyrukları olsaydı merak ediyorum. Bu belirtilen Fairy Tail Sıfır.

+589
tbitson 17 Oca 2014 17:16:08

Meowth hikayesini anlatıyor bölüm izledim. Bunun dışında, herhangi bir hareket öğrenemez ve 100 level olabilir ama olmalıydı kavga nedeniyle zayıf olduğu belirtildi çeşitli konuları okudum.

Uzun insan dilini konuşmayı öğrenmek için onu sürdü soru: nasıl? Bu olası cevap için mi?

+583
Gregory Meyerowitz 30 May 2010 12:24:09

Bir Yumruk Adam bir bayanposta Bofoi drone Tank Üst yöneticisi ve Bir arasındaki bir savaş olduğunu belirtiyor. (Webcomic/manga/sesli kitap) Bir Yumruk Adamın hangi bölüm/sürümünde bu savaş?

+579
Jirmi 11 Mar 2017 10:39:20

Bu ilginç bir soru, ama cevap onaylamak için resmi bir kaynak olmadan, sadece spekülasyon olarak kalır.

Eğer gizli karakter önkol dikkat ederseniz, kollu kapsamında değildir, ne de herhangi bir şey ile dekore, bir bilek bandı gibi, bu yüzden Kiritsugu çıktı. Bilinmeyen kişiye karşı kılıç güzel bir jest aralarında orta derecede yakın bir benzerlik gösterir, bu yüzden tekrar Saber onu sevmediği ve ona elini uzatıyor, bu eli ise ölçümü bazett gibi endişeli bir yüz göstermiştir çünkü Kiritsugu olabilir. İrisviel von Einzbern tüm bu faturaları uyuyor ve gerçekten çok uygun olsa da, el büyüklüğünde narin bir kadın eli üzerinde hassas bir adam bir el gösteriyor Shirou, bu Kılıç ve eşit oranla biraz daha büyük gibi görünüyor.

Sanırım Saber olduğunu ona uzanan el onun erkek meslektaşı arketip: Prototip Saber gelen Fate/Prototype, ki serbest olarak bir on dakika anime kesimi yayınlanan Sezon 3 Carnival Phantasm.

Prototype Saber in casual wear

Bunu mantıklı açıklamak için tek el, çünkü biz don bile varlığını Prototip Saber kadar sonra Ayaka Sajou denen Ahnenerbe final parçasının son bölüm, eli görür gibi iyi bir neden için Fate/Prototype.

+532
rapcore 19 Ara 2016 11:47:02

Bakemonogatari, o olmadan Nadeko için iki farklı açıklıklar - şapkalı olan.

left: hat version; right: no-hat version

Bu yüzden herhangi bir özel nedeni var mı?

+500
Bryan Apperson 26 Mar 2013 19:44:27

Tenrou Island arc sonunda

Acnologia tüm insanlarla birlikte Tenrou Adası battı.

 • Sekiz sınav katılımcıları Mest Gryder, bir, aslında Büyü Konseyi üyesi olduğu ve daha önce zaten adadan ayrıldı.
 • Gri ortağı, Loke/Leo, ruh dünyası için erken döndü.
 • Wendy ve Gajeel sırasıyla Pantherlily Aşan eşleri, Carla alıp, Tenrou Adası için.
 • Kovulmuştu ve Makarov onu geri vermeyi reddetti beri Laxus şu anda bir üyesi değildi.

Alan tüm yukarıdaki hesaba, toplamda 20 Fairy Tail üyeleri (ve Laxus) vardı eksik lonca sırasında timeskip.

(Oluşturdular insan çemberde saat yönünde, Lucy başlayarak ve Laxus hariç) üye listesi:

 1. Lucy Heartfilia
 2. Natsu Dragneel
 3. Erza Scarlet
 4. Cana Alberona
 5. Gildarts Clive
 6. Levy McGarden
 7. Gajeel Redfox
 8. Wendy Marvel
 9. Carla
 10. Mutlu
 11. Pantherlily
 12. Makarov
 13. Bickslow
 14. Freed Justine
 15. Evergreen
 16. Elfman Strauss
 17. Mirajane Strauss
 18. Lisanna Strauss
 19. Juvia Lockser
 20. Gray Fullbuster

Fairy Tail human circle

+490
Abhishek Prakash 19 Şub 2018 01:59:56

Göre bu link

Madara sonra onları zincire ilerledi ve kaldırmak için hazırladı Yang Kurama ve jinchūriki onların Gyūki. Onun karşı mücadele ayıklanmış olarak sınırları, Gyūki B için özür diledi ve mühürlü içinde diğer kuyruklu canavarlar ile birlikte heykel, ama önce kesme dokunaçlarını biri, B hayatta çakra içinde bırakıyor bu.

Yani Kısacası Gyūki sadece bu hayatta kalmak mümkün değildi, çünkü kesip olan bir dokunaç çakra değer yaşıyordu.

enter image description here

+383
monolitek 17 Mar 2010 01:27:14

Yani düşünmek için bir neden yoktur. Kirito Asuna ve Riskli Cafe'de Liz Shino tanıttı zaman, üçü yani yaptıklarının sonuçlarını kabul ve bir adam öldürmüş olmanın suçluluk duygusu üstesinden gelmiş o vurdu silahlı karşılaştı ve genç bir çocuğun hayatını doğduğu, geri Shino getirmek için hazırlanıyor. Bir genellikle gelmiyor tekrar sahnenin bir çocukluk travması olan herkes, yani Kirito, kime Shino önceden tanıdığı ve güvendiği üzerinden GGO adlı Asuna ve Liz onun nakama söyle Shino o güvenilir onları ... bu nedenle o olmalıdır da. Asuna ve Liz oldukça Asuna, kız arkadaşı olmasından daha güvenilir olduğunu ifade etmek daha önemliydi.

+380
user330344 20 May 2018 07:11:21

Batı hayranları bir sürü için (veya alternatif olarak, Orta Doğu) Yahudi Soykırımı ile İshval soykırım / savaş ilişkilendirmek gibi görünüyor fark ettim. Ancak, biraz ikincil kaynaklardan, Arakawa Burakumin veya Auni durumu esinlendiğini duymuştum. (İlk ben sakın unutma başvuru için; ikinci göründüğünden Bu sayfa için Yara ve bu rapor röportaj, ancak orada hiçbir ifadenin yer burası gelen.)

Verilen KG'DEN bir Japon manga ve doğrudan bağlantı Amestris Almanya gibi zayıf, ben daha eğilimli bakın orada değil o bir kesin gerçek dünya paralel Ishbal. (Sonra, tam detay ne oldu KG'DEN yok tamamen maç için ne yaptığını hakkında Soykırım. Arakawa tarafından ifadeleri ve Amestris gerçekten Almanca "fantezi versiyonu" olmaya indirgenebilir olmadığı gerçeği ile birlikte, olaylar büyük ölçüde hayal ürünü, bazı bölümleri çeşitli gerçek hayattaki olaylardan esinlenerek olabileceğini bile varsayılabilir.)

Ayrıca, ben olacağını görmek en iyisi olarak varsayıyorum olaylar İshval ilham edildi (en azından kısmen) tarafından sorunları gibi Japon sömürgecilik (başına deyimleri hakkında röportaj savaş gazileri1), hatta bazı yönleri olabilir Avrupa. Benim alaycı kendini gösteriyor ki Batı hayranları da daha söyle İshvalan Savaş İmha == Holocaust çünkü onlar sadece daha büyük olasılıkla için daha fazla deneyim (veya Orta Doğu olmak bir sorun daha ile gerginlikler Doğu Asya'da değil, çünkü bu olduğunu mutlaka açıkça belirtildiği bir yerde.

Ishbal, eğer bir şey dayalı olması gerekiyordu içeren arc tam olarak nedir? Bu sıkça bahsedilen bir ayrıntı olduğunu, esas Soykırımı, gerçek, ya da daha makul ilişkilendirmek için bu sorunlarla bağlantılı Japonya ya da görmek gibi bir büyük ölçüde fantastik öğe ile zaman zaman topraklama şeyler var oldu gerçek hayat mı?


 1. (Update) ben şimdi fark en belirgin amacı bu tür görüşmeler olur için bazı topraklama için deneyimleri askeri karakterler gibi Mustang veya Hawkeye. Ancak, (ve orada, bu temiz-up Doğu Asya değinmiştim) mümkün olduğunca orijinal haline yakın soru korumaya çalışıyorum.
+318
alxppp 24 Nis 2012 07:46:49

Gerçi bu biraz zor okumayalı parmaklarını kapsayan omurga, bu kitap gibi İki Milyar Işık Yıllık Yalnızlık (veya 二十億光年の孤独) tarafından Shuntarou TANİKAWA.

Cover of "Two Billion Light-Years of Solitude"

İki Milyar Işık yılı Yalnızlık bir koleksiyon şiir - aslında, Tanikawa ilk yayın yayınlanan, 1952.

+307
HARDMAN 16 Oca 2017 06:45:27

Bu doğru. Eğer Barry bakıp Dilimleyici Kardeş eğer Şehvet mührünü kırdı önce eski rahatsız bir kafa başka bir şey değildi. Barry tamamen kırılmıştı, ama alevler conta yaktı Sadece Öldü.

Fullmetal Alchemist Kardeşlik içinde Barry büyük bir rolü vardır ve Ed yardımcı olur. Sonunda ona kalan o mühür üzerinde metal bir parça var, ve hala yine de konuşmak mümkün. Cesedi mühür çizik kapatma, sadece ölür.

+300
JodieCPhan 24 May 2014 23:32:22

İlk bölümü manga Kafesin Eden, zaman Sengoku, Oomori ve Mariya gitti uçağın enkazının, onlar gördü video kamera olarak kullanılan Eiken. Uçak ama Eiken içinde orada değil sol buldular abd sitesinde değiller günlerde neler olduğunu gördüler. Bu arc ilk bölümde de Eiken uçakta kamera sol ve (pilot bıçaklama hakkında sahnesini ele geçiren oydu)kamerayı kullanmak için Rion yapılan bir ima etti.

Herkes gittiğinde, Sengoku da Rion bulduğu uçağı, içinde Eiken kamera bulundu.

Demek istediğim, Eiken başka yerlere gittiklerinde kamerasını taşıyan olmamalıdır.

Ama Dağın tepesine gitmişler, anten Kulesi görmek için geniş mesafe yakınlaştırma kamerasını kullanarak Eiken gösteren kısa bir slayt

Nasıl yani?? Eğer Eiken uçak içi kamerasını bırakılırsa, nasıl kendi grubu dağın tepesinde iken onu tutuyor mu?

Şeyleri açıklığa kavuşturmak için, Eikens Grubu ilk anten Kulesi Sengoku grup önce geldi.

Bu yazarın bir hata mı?

+287
user306394 5 Nis 2011 00:28:43
Hangi Yukina Himeragi, "kılıç şaman", sık sık bu, sadece onun bir kavgası olan Kojou Akatsuki, bir vampir, söylediği Gakuto Mikumo ışık Roman bir dizi Kan grevi.
+160
le Art 26 May 2012 18:18:56

Kimse sihirbaz Bir AZİZ adı geçer, o her şeyi yok eden birini istemez. xD güçlü ama itibar olabileceğini bilge, yakın geliyor bu değişmez yıkım getiren Pis ve eski etek bir takipçisi olduğunu söyledi.

+159
Blu Bagain 6 Nis 2013 10:06:10

Chidori Rasengan veya kullanma hakkında zor kısmı temas sağlıyor. Bağlantı kurabilirseniz, savaş (bitti).

Onlar sahip Chidori Rasengan ya da sadece bir kunai kullanarak daha iyi nasıl görmüyorum. Tabii, bir Chidori daha fazla zarar verir; ama yine de, eğer bir kunai, savaş ile bıçak biri varsa (bitti).

+159
Lorrie Pande 5 Ağu 2017 00:50:46

Kabul cevabı bazı DF arasındaki güç haki iyi etkileri ve farkı açıklar, ama başka yolları da var :

 • rakip logia etkisiz hale getirmek için; (deniz taşı) kairoseki ile silahı kullanın
 • rakip logia karşı güçlü olan malzeme kullanmak, Eneru karşı örneğin lastik bir sürü hazırlamak ve kendi yararınıza kullanabilirsiniz. Bu elbette dikkatli planlama gerektirir ;
 • rakibin uykuda iken uzaklardan en büyük saldırı ile kullanarak, inşallah tekne yok. Uyandığı zaman, umarım yeterince uzak olacak ve denizde hayatta kalmak için mümkün olmayacaktır.
+95
Latifah 3 Oca 2012 23:09:38

Yukio vücudu Şeytanın mavi alevler kontrol etmek için çok zayıf doğmuşum. Ama yine de tabii ki her zaman şeytan kanı miras, sadece onun gücü olacak yani Şeytanın oğlu.

+38
JDF 26 Ağu 2015 00:35:13

Miyuki-senpai Daiya hiçbir Ace değil. Anime Sawamura (yazar öyle dedi) atıcı-tutucu olarak (MC) ve Miyuki ilişkiler etrafında. Sawamura Miyuki yetenekli bir atıcı, aynı takımda henüz rakibi olarak onu kabul etmek, Furuya, ace olarak istiyor, ona daha Miyuki dikkat yaptı. Sawamura Miyuki ile en iyi pil yapmak için, bu yüzden bana senpai 'fark mücadele etti.

+27
Faizan Rabbani 9 Ara 2014 11:36:25

Etiketli soruları göster