Ne görünmez olma ""Kanon önemi var?

Girip içinde-(idol kız) nomi, Kanon Ark boyunca birkaç kez "şeffaf" hale gelir. 7 5 (eps)

enter image description here

 • Bu ne anlama geliyor?
 • Bu ne anlama geliyor?
 • Bir şeyleri simgeliyor mu?
+363
Wassilleyert 11 Tem 2016 21:49:49
24 yanıtların

Monogatari Serisi, bir sürü görüntü var. Kolayca gerçek hayatta gerçek hikayeler karşılık olarak kabul edebilecek olanlardan (Araragi Koyomi, Oshino Shinobu) phoenix (Araragi Tsuhiki) ve vampir vardır. Diğerleri ne olacak? Şimdiye kadar anime görünen hayalet listesi

 1. (Senjougahara Hitagi)Yengeç Tanrı
 2. (Hachikuji Mayoi)Kayıp İnek/Salyangoz
 3. (Kanbaru Suruga)Maymun Pençe/Yağmurlu Şeytan
 4. (Sengoku Nadeko)Yılan Tanrı
 5. (Araragi Karen)Alev-Çelenk Arı
 6. (Hanekawa Tsubasa)Siyah-Hanekawa

Hayalet yeni bir tür olduğunu Hanekawa durumunda, dediler. Hepsi "gerçek hayat" öykülerde hayaletler dayanır?

+997
Jonathan Raes 03 февр. '09 в 4:24
(Ecchi olarak H okunur) Boku-H, Dakara, Boku wa H "için kısa. insan dünyada hayatta kalmak için sapkın enerjiye ihtiyacı var o Azrail bir kız ile alakadar oldu gibi ga Dekinai" sapık extraordinaire Kaga Ryosuke anlatıyor sırasında özel bir insan için her iki arama büyük bir enerjiye sahip olduğunu söyledi.
+955
Ardy 8 Eyl 2011 00:39:35

Kabuto Yu ordusunu güçlendirmek için savaş sırasında Yamato'nun gücü kullandı. Yamato kurtarıldı olacak? Kabuto ya da onun üzerinde deney yaptı sonra onu öldürecek mi?

+933
home plux 28 Oca 2019 02:34:37

Ölen 26 bölüm Modu Olacaktır Hiper de girer, ve görünüşe göre hap veya kurşun sayesinde bunu yaptıktan sonra, bu kişinin kendi başına bunu yapmak mümkün olmalı, ama Tsuna hala 35 bölüm olarak; herhangi bir şekilde daha da güçlendi yok gibi görünüyor olabilir.

+914
mooreds 8 Şub 2011 23:59:53

Bu yardımcı olacaktır, ama ilk sezon ve emanetler güya bu pre-irfan-Babil uygarlığı olması efsane Babil Kulesi bağları verilen şüpheliyim. Biz - ebil varmak varsayıma ilahiler kelimeler birden fazla dil çıkardı birlikte oluşturmak için bir "uyum" bunun yankıları "Orijinal Dil" sözlü tarafından kutsal yaratıcıları. Bu gerçek bir dünya değildir, bu dizi lore bu bana en mantıklı Torisuda tarafından şimdiye kadar oldukça kapsamlı bir yanıt bildiklerime dayanarak kesin bir cevap, ama sadece. Bilerek anlamsız, ama anlamsız.

+732
lena15 10 Eyl 2010 15:31:58

Asla sadece Sohma klanının bu laneti neden açıklanmıştır. Laneti nasıl başlamış olabileceğinin elimizdeki tek referans Sohma laneti ya da mevcut durumu nasıl yansıdığını çok net değil ama zodiac hikaye manga sonraki bölümde söyledi, var.

+725
raghava 19 Nis 2014 13:03:37

Neden Madara mücadele dördüncü Büyük Ninja savaşında Orochimaru mi? Orochimaru güçlü olduğunu, diğer Kage gibi güçlü değil bence.

+715
Raquel dias 5 Şub 2016 13:21:37

Ne 6:20 civarında Hero Academia Benim 21. Sezon 3. Bölüm müziği mi?

+695
Todd Stedel 3 Şub 2013 21:09:11

enter image description here

ALfheim Onlineveya ALO, değil gevşek dayalı iki peri irfan ve İskandinav mitolojisi, çizim elemanları, diğer efsaneleri de onun ayarı.

Göre Alfheim Online giriş Bayanposta:

İskandinav mitolojisinin etkisi kötü tanrılara daha fazla olduğunu vurguladı Jötunheimr ve quest bunlarla ilgili. Bu henüz görünümü tanrılar, ya da Aesir, Norse forum da bu tür Thor gibi, Urðr, Verdandi ve Skuld.

 • ALfheim Online gevşek dayalı İskandinav Mitolojisi. Örneğin, Yggdrasil (Dünya Ağacı), desteklenen tüm evrende gerçek efsane.
 • Bir başka örnek Jötunheimr, hangi buzlu ev buz Devleri.
 • "ALfheim" kendisi bir başvuru için "Álfheimr", kara periler/ışık Elfler, içinde İskandinav mitolojisi.
 • Calibur hikaye, Calibur SS alternatif sonu da bu, Aincrad of lore-bilge, kale, hangi spekülasyonlar ALO içine Peri Dans arc sonunda uygulanan, belirlenmiş gibi Midgard, dünyanın insanlarda İskandinav mitolojisi ile ilgili NPC oyun, Kılıç Sanatı Online tüm karakterler gibi insanlar vardı.

Notlar

İskandinav mitolojisi başvurular dışında, ALfheim da diğer çeşitli efsaneler veya hikayeler başvurular Online. Örneğin, Cait Sith, Pookas ve Leprechauns kaynaklı gelen Kelt folklor.

İçinde ALO, Excalibur bir kılıç tarafından vaat edilmiş Thrym olarak bir ödül için kesim orijinal sakinlerinin Jotunheim, ama o DEĞİL bir kısmının İskandinav mitolojisi ama Arthur efsanesi.

ALO orijinal olarak Kralı Oberon ile bir görüşme talep eden periler ülkesi olmasıdır. Adlandırma peri Kralı Oberon ve kraliçe Titania, önerdiği tutar onun kökleri bu oyun Shakespeare Bir Yaz Gecesi Rüyası. Kenara gelen, ALO görünüyor çizmek için bir geniş mitolojiler dahil Arthur Excalibur, ve adlandırma dokuz alemlerin İskandinav mitolojisi gibi Jotunheimr.

Sonra Thrym mağlup oldu, Thor karar için ödül periler için yardımcı onu geri kazanmak onun çekiç tarafından verilmesi Klein, kim kurtardı onu kafes, ekstra ödül: bir peri boy kopya Mjölnir, adı «Thunder Çekiç Mjölnir».

+684
leonprou 9 Ağu 2016 04:11:19

Kashikoi kawaii...хорошо!

Burada Ayase Eri. Bu sitenin yöneticisi pozisyonu için kendimi aday göstermek isterim. Burada en deneyimli üye değilim. Eğer katkısı hakkında konuşmak istiyorsak, o zaman açıkça destek verdim diğer üyelerinin çok emeği vardır az çok. İtibar puan 24'üncü sırada ben, şimdiye kadar diğer aday aşağıda bilge, üçüncü sıra senshin var. Yani, hala bu sitenin iyileştirilmesi için fitne ve topluma daha fazla katkıda bulunmak istiyorum bile.

Bu seçimde ihtiyacımız vardı neden temel sorun dedi moderatörler sadece 1 Bayan Domates yüzünden, düzenli olarak aktif. Olay Bayan Domates için bir tatil ya da bir şekilde yakalandığını Domates Savaşı ve böylece gerek bazen önce o olabilir dönmenin başka bir domates, bu site olurdu tehlike olmaktan moderatör-daha az devlet.

Neredeyse her gün düzenli olarak bu siteyi kontrol buluyorum kendimi tam olarak bu sorun için kendimi aday gösteriyorum. Tecrübesiz değilim, bu yüzden herkesin kılavuzu ve beni izlerken devam eder umarım. Kendimi gördüm ben yaaa gozaimasu.

Otonokizaka Öğrenci Konseyi Başkanı,

Ayase Eri

+671
Dimca89 2 Eki 2010 06:55:57

Hayır. Bu kavramı sadece yanlış. Kirino ve B. D. kardeştirler; Ayase onlarla ilgisi yoktur.

(Sanırım pek bir negatif kanıtlayabilirim, ama Ayase ve B. D. ile ilgili öne sürmektedir sıfır kanıt var. Eğer onlar oldukça bir bükülme olurdu.)

+555
mollymae 25 Haz 2012 15:24:14

Göre Frankie madde üzerinde Bir Adet Wiki yani aslında olmak istediğim bir alev şekilli plaka.

Güçlü Sağ (ストロング右 c ライト) biz Sutorongu Raito?): Orijinal Güçlü Değil yeni bir sürümü, Franky bir rokete benzer, rakibi çok daha büyük sağ yumruğunu başlattı, onu geri çekmek için bir zincir ile. Yumruk da estetik tasarım için sadece görünen yazdı, "GÜÇLÜ", yan alev şeklinde bir plaka vardır. Yumruğunu da bir elektrik akımı var gibi görünüyor. Bu ilk Punk Hazard üzerinde saldırganlara karşı kullandığı görüldü.

Bu gerçekten yıpratıcı bir araba çok daha mantıklı ve Franky robot tarzı daha uygun olur.

+522
user74489 24 Tem 2013 10:00:25

İçinde Bir Parça, Yasa ODA yeteneği çok güçlü bir tekniği, ve o kullanmak dilim ne olursa olsun istiyor.

Neden Doflamingo karşı onu parçalara dilim için savaşırken kullanmadı?

+482
Sosumi 12 Mar 2018 10:34:59

Evet, Evet.

Ben onu giyim dahil olmak üzere, var bir şey yapabilir mi - görünmez, eğer tamamen görünmez o ise çıplak. (Evet, eldiven ve bot) taktik avantaj için savaş üniformasını çıkarmak onu gördük.

+480
TOOGAM 16 Ağu 2018 00:59:21

Ben rastladım farkı arasında Uçan Yıldırım Tanrısı Tekniği ve Obito var Kamui Tekniği Ulaşım Tekniği, burada.

Ama ben ne oluyorum vurdu aslında Dördüncü Hokage kullanılan bir Uzay-Zaman Bariyeri tekniği teleport Dokuz Kuyruk Kuyruklu Canavar Topu. Yani benim sorular şunlardır:

 • Gök Tanrı Tekniği Uçan benzer Uzay-Zaman Engel olur?
 • Işınlanma Tekniği kullanarak bir şeyler taşımak için kullanılır?
+455
otochime 13 Oca 2014 13:15:00

Bu yok cevabını daha geniş bir soru, ama bu K: Dönüş Kralları soundtrack planlanan için bırakın üzerinde Nisan 27, 2016.

Her zaman serbest müzikleri var mı?

Her zaman değil, ama anime %80-90 bir noktada serbest müzikleri var elden ederdim. Bu çoğunlukla muhtemelen müzikleri satın alma olasılığı olan çocuklar, hedef gösterir.

Aslında, uzun müzikleri bir anime yayınlandıktan sonra yayınlanacak normalde ne kadar sürer bilmek istiyorum.

Bu dizi her yerde "önce dizi bile yapılır havalandırma" (örneğin Shokugeki no Soma'nın ilk soundtrack albüm) için "kadar değil sezon 2" (örneğin Nisekoi'nin ilk soundtrack albüm) için "Evet, biz gidiyoruz bırakın yakında, ama lolno çok kötü" (örneğin Tokyo Ghoul - kabul ettiler mi söndürmek gerçek bir albüm bir buçuk yıl sonra).

+426
nurkz 2 Oca 2010 13:05:02

Bölüm 219 doğru sonu Dördüncü shinobi Dünya Savaşı: geri sayım

Bu arc 52 birimden 55 sürdü. 484 515 veya bölüm.

Bal: Şeker, fruktoz bu arc boyunca bölüm başına yaklaşık 2 Bölüm örttüler. 219 bu bölüm inanmamı lider 493-494 bölüm uymalı

+293
tavbusn 24 Oca 2010 01:03:50

Orijinal Pokemon serisi sonunda Misty sol kızkardeşleri piyango kazandı ve dünya çapında seyahat istedim çünkü, bu yüzden bir spor salonu lider spor salonunda kalmak Misty istediler. Bu anime 273 bölüm var. Tabii ki, Misty istemedi ve daha fazla Ash ile seyahat etmek istedim, ama sonunda gym lideri olmak için (daha iyi bir tad bit hissetmesine neden olan isteksizlik belirtileri gösteren kimdi Kül ile birlikte pis bir çocuk ile bir savaş, sonra gitti.

Brock gelince, eve gidip ailesini ziyaret ihtiyacı vardı ve bu konuda son dakikaya kadar unutmuş gibi yaptı. Böylece Brock, Misty ve Ash her evlerine geri döndü ve o küçük takımın sonu oldu. Sonra, Kül eve geldiğinde, Gary de sol, çok sıkıldım ve Max, Olabilir burada tanıştığı Hoen gitmeye karar verdi ve Brock ile yeniden bir araya geldi.

P. S. anime sonunda çok seri bitirmek için bir neden bulmak için gerekli oldu.

+270
Michael Lai 13 Haz 2016 09:47:41

Yorum tartışma gösteriyor ki, aradığınız anime Mardock Scramble var

enter image description here

Hikayeyi daha sonra onu öldürmek ve ölüme terk eden Shell adında bir adam tarafından alınmış olan Rune Oylama adında bir kızla ilgili. Kaydedilir ve bir cyborg dönüştü. Kabuk ve kötü çetesini durdurmak için ona kalmış.

Ref. Vikipedi

+247
analogue 7 Oca 2010 11:14:26

Orada iki anime uyarlamaları olan Kanon, bir 2002 tarafından Toei Animasyon ile 13 bölüm (artı bir OVA), ve bir 2006 tarafından Kyoto Animasyon ile 24 bölüm. Onlar temel alan 1999 görsel romanı Anahtarı.

İkisi arasındaki en belirgin fark eseridir. 2002 sürümü VN resme çok yakın. Buna karşılık, 2006 anime orijinal Kanon resme daha önceki anime Hava daha fazla benzer KyoAni kendi tarzı vardı. Çoğu kişi 2006 İyi Animasyon kalitesine sahip olduğunu söyleyebilirim sanırım. İki müzikleri anlaşılır da farklıdır. 2002 sürümü yeni şarkılar kullanılacak tema şarkı açısından, 2006 sürümü remix sürümleri VN özgün şarkılar kullanılır. Ses aktörleri Yuichi ve Kuze dışında aynıdır.

enter image description here

Kanon sanat karşılaştırma
Aya Sol: Nayuki, Doğru.
Üst satır: Görsel Roman, Orta Satır: 2002 Anime, Alt Satır: 2006 Anime

Arsa açısından çok küçük farklılıklar olacak. 2006 biri 2002 biri daha 11 bölüm daha vardı, bu yüzden anlaşılır orada daha fazla içerik var. Hem VN çok yakın, ama 2002 bir yabancı içeriği çok donanımlı, ve bazı çok büyük boşluklar yarattığını noktası için gerekli içerik çok yoğun. 2002 sürümü kaldırıldığını içeriği komedi bir sürü vardı, bu yüzden 2006 bir daha bir drama olarak çıkıyor. 2002 sürümünde Mai hikayesi 2006 sürümünde oldukça tempolu anlaşılabilir olsa da büyük ölçüde mantıklı olmayan bir noktaya yoğunlaşmış olduğunu fark ettim kesinlikle bir fark var. 2002 sürümü ile, sadece hikaye olarak çok alamadım ve biraz daha hızlı gidiyor genel olarak, büyük farklılıklar vardır.

Çoğu insan tavsiyesi zaten 2006 versiyonunu izlemiş olsanız, 2002 versiyonunu izlemek için bir sebep yok bence. Bunun yerine, daha fazla Kanon istiyorsanız, yapacak daha iyi bir şey VN okur.

+244
danlefree 5 Tem 2019 20:34:18

Orada 5 ana kahramanları: Natsu, Happy, Gray, Erza ve Lucy.

Hikaye onların etrafında fazla sadece bir döndüğünü hissediyorum. Eğer kaldırılmış olsaydı, hikayesini muhtemelen şimdiki kadar ilgi çekici olmazdı gibi tüm Fairy Tail arsa için önemliler. Tamamen ana karakter yok, ana karakter, ama bir sürü var o kadar diyorum.

+243
Deanna Davis 22 Şub 2015 03:43:49

Öncelikle tahminin genellikle doğru olduğunu düşünüyorum: Bu sahne Kushana mükemmel dövüş becerileri ile fiziksel olarak çok güçlü bir karakter olduğunu belirtmek içindir. Özellikle daha Kushana fiziksel beden hakkında ortaya olduğunda bu daha sonra daha uygun olur.

Ayrıca @kumagoro cevabı doğrudur. Kılıç kırma kısmen sembolik bir hareket, ele geçirdikleri iradesine karşı gelmek.

O söyledi, Ben kılıç yıkıma Nausicaä "tepki fazla gibi görünüyor" aynı fikirde değilim. Kushana bir panelde kılıcı bırakır ve başka bir sonları; gerçekten şok gibi görünüyor olan iki gösteri Nausicaä tepkisi arasındaki panel. Özellikle diğer Vadi yerlileri tepkileri göremiyoruz, ama Nausicaä benim için uygun görünüyor.

Sanırım biz birleştirmek tepki ile yukarıdaki kavramlar için formüle aşağıdaki hipotez:

Nausicaä Kushana askerlerinin saldırıları ve Amca Mito iki tarafı durdurmak için zorlayarak durumu etkisiz hale getirerek.

Kushana görünür ve hassas bir durum ile karşı karşıya. Bir el, biri öldürdü onu kendi askerleribile olsa o an için durakladı, geri kalanını onu asker değil mutlaka olacak Eğer memnun Kushana sadece fırçalar onu hiçbir sonuçları. Adalet yapılması için görmek lazım. Diğer yandan, askerler onu Vadide herkes kesim istemiyor; Tanrı Savaşçı yumurta işlemek için insan gücü onların ihtiyacı var.

Yani, Kushana askerler onu öldürmek için kullanılan silah yok. Bu ve bu Vadide kimse Vadide şeyi yok edebilir rol güç fiziksel güç olarak çok güçlü bir bıçak kırmak için onu durduramaz gösterir. Üstünlük için bir oyun.

Nausicaä dehşete, ama Vadinin normal insanlar için, bu kılıcı kraliyet ailesi tarafından tarihsel ya da kültürel açıdan önemli bir obje daha çok kullanılan bir araçtır, bana öyle geliyor ki bildiğim kadarıyla. Evet, nadir bir nesne, ama Vadi halkı çok acayip bir travma geçiriyor; Kushana yok Kraliyet kılıç, görece küçük bir olay.

Dedi, bu sahne hepsi de Nausicaä bir daha gösterir psikokinetik güç gösteren, ya da içerir, yani Hayao Miyazaki yeni şeyleri de satın kalmış ne görüyor olabilir. :-)

+172
Dowla 16 Ağu 2015 10:46:40

A Kiss For The Petals - Maidens of Michael

Sono Hanabira ni Kuchizuke o (その花びらにくちづけを, yaktı. "Bir Öpücük İçin Yaprakları") bir shoujo-ai/yuri görsel Roman serisi tarafından geliştirilen Yurin Yurin, ticari marka Fuguriya.

Serinin öne çıkan çiftlerin gelişmekte olan ilişkilerini izler, her oyun genellikle bir kaç odaklanarak ile. Serinin 2 konumları etrafında merkezleri:

 • Saint Michael Okulu Kız (içinde Sono Hanabira ni Kuchizuke o; Hanahira!)
 • Saint Michael Hastanesi (içinde Sono Hanabira ni Kuchizuke o - Tenshi)

Çoğu oyunlarda Sono Hanabira serisi yetişkin görsel Roman, ama Hanahira! her yaşa bir oyun. Ayrıca 3. oyun hentai OVA bir uyum ve yan doujin bir dizi Xeno var Xenocross Projenin Eden bulunan Anılar "ve" Müzik Kutusu aradı.

Daha fazla bilgi için:

+153
user42573 30 May 2012 14:22:10

"Koruyor o kapı" Fas Kapısı "olarak adlandırılan"349 Opera bölümde, Agomi bahsetmedi mi?

Şaka nedir? Ne "Fas Kapısı" demek oluyor?

+90
binki737 17 Ağu 2018 13:50:09

Etiketli soruları göster