Opera Cinsiyet Değiştirme Adlı Programında Değişiklik

Dekoboko Ark sırasında (Anime bölüm 275-277) Sakata Gintoki, Kagura, Okita Sougo, Kondo Isao, Sarutobi Ayame için adlı programında ve değişti Tsukuyo neden?

Sakata Gintoki : Sugita Tomokazu -> Tomatsu Haruka

Kagura : Kugimiya Rie -> Kouji Ishii

Kondo Isao : Susumu Chiba -> Takahashi Chiaki

Okita Sougo : Kenichi Suzumura -> Shizuka Itou.

Sarutobi Ayame : Kobayashi Yuu -> Kazuyuki Okitsu

Tsukuyo : Mıknatıslar Yuuko -> Hoshino Takanori

Henüz, adlı programında için Hijikata Toshirou değildi değişti. Neden? Maliyeti düşük tutmak olsaydı, o zaman neden her zamanki adlı programında dile getirdiği herkes var?

Bu cinsiyet değiştirme önce başka bir anime oldu olup olmadığını farkında değilim. Karşılaştırma için böyle bir yaklaşım ve yaklaşım tarzı kullanıyorlar ve sebebi ne anime evet ise, belirtiniz.

+193
wowan0009 17 Oca 2019 02:15:24
21 yanıtların

Cansız "kelimesinden ne bağlıdır."

Genellikle, kelimeler gibi soyut nesneleri yok çünkü "öldürülemez". Bir fırtına gibi bir fenomen öldürülemez, ama (yağmur/rüzgar/bulutlar) belirli bir olay dağınık olabilir.

Bu Tsukihime Dokuhon Artı Dönem kitap, Nasu yapar söz:

Ryougi Shiki Tohno bu Mistik Gözleri çok daha üstündür. Her şeyi ölümü idrak edebiliyor (Tohno aksine) o, ancak canlı "olarak algılayan kadın ne kadar sınırlı olduğunu."

Kırık değil, çünkü o kadar canlı "olarak görülen bir sandalye gibi bir şeyler almak". Ryougi zaten "ölü olduğuna inandığı yeni bir sandalye üzerinde, ama kırık bir sandalye üzerinde çizgiler görmek istiyorum."

Eğer bir şey "hayat varsa, bu fikrin sadece karşıt olarak" yaşayan "algı onun için geçerlidir." Kirie Fujou hayaletler "ölü olmasına rağmen," hala etkileşim ve gerçek dünyaya müdahale canlıymış gibi olurlarsa olsunlar anlamda hayattalar "" çünkü öldürülebilir.

Bir yan not olarak, Araya bariyer çok Ryougi, acı çekiyor neden (bu) Araya bir parça kesme gibi kestiğinde bedeni ile bağlantılıdır.

+985
Judas 03 февр. '09 в 4:24

Ben okuduğum bir makalede son durumları:

"Akira" animasyon için bütün kuralları yeniden yazdı. Saniyede 24 kare filme, tam Sinemaskop açıdan, hiç animasyon yapılan her el için (zengin palet) palet 312 renkler kullanıyordu.

Dayanan bu makalede, bu gibi Akira oldu ilk anime (ya da belki de animasyon) için de filme çekilmesi. Bunu yapmak için sadece anime mi yoksa diğerleri de daha sonra bunu yaptı?

+985
russellmania 22 May 2012 17:42:23

Kibir ve Açgözlülük her zaman açıklamak zor oldu.

Sloth

Sloth vardır yeteneği taşımak aşırı hız ve inanılmaz bir güç, ama asla istediğini yap, çünkü bu "baş belası." Tembel olmak o kadar yavaş ya da işe yaramaz olduğunu göstermez, mümkün olduğunca az yapmak için seçtiğiniz anlamına gelir.

Kıskançlık

Kıskançlık gerçek biçimini hem de çok çirkin ve zayıf. Daha güzel insanların görünüş kullanımı, ve onların gücü istiyor. Büyük form onun güzellik açısından bir gizem, sadece doğru ruh ile yakıt gerçek formu bu canavarlık olur olabilir

Diğer ikisi için teorilerim:

Hırs

Açgözlülük 's yeteneği oldukça günah daha kişiliği daha göstergesidir. İstiyor, istiyor, istiyor, aslında onun altındakilere değer veriyor ama içinde homunculuslar çoğu insan onun kim güçlü olmanın sima var.

Gurur Teori daha çok seviyorum emin değilim:

1: Gurur ilk homunculus ve bütün 'baba' maskaralık başladı. O bir çocuk sebebi ve insanlar yakın oluşturma kibir çünkü gurur yapıyor. Ya 2: İroni. Babası'a gurur abidesi ama bir çocuk, genellikle başkalarına güvenmek ile ilişkili şeklini alıyor.

+957
One Monkey 17 Mar 2018 20:02:57

İyi,

Kara Yu, hangisi taşınır Madara irade ve düşünce (Yin), ifade etmiştir nitekim nakledilen bu gözler onu ne zaman o bir çocuk. Ya da neden açıkça belirtilmemiş, yalnızca Madara bunun için Beyaz Yu ya da başka bir Yu kullanılan spekülasyon olabilir.

+852
Moreblue 25 Kas 2016 06:43:22

Bu yüzden bazı manga okuduktan sonra, birçok isim hikaye boyunca değişimi gerçekleştirmek için geldim.

Örneğin:

 1. Tek Parça:

  • Alabasta prensesi vardı onun adı yazılı olarak
   • Bebe
   • BB
   • vv
   • Ve Vivi ile sona erdi
 2. Titan'da düşmeden Önce saldırı

  • Darius oğlu olarak adı vardı
   • Chabi
   • Xavi
  • Kız kardeşi:
   • Charle
   • Sharle
  • Öyle tahmin ediyorum Xenophon da olabilirdi:
   • (Bu sadece bir tahmin)böyle Chenofon falan
 3. Dedektif Conan

  • "Ünlü Dedektif"
   • Kogoro
   • (Bazı bölümleri)ve Togo

Bunun nedeni ne olur?

+817
user1900746 14 Şub 2012 20:51:55

Küçük bir çocukken bu izlediğimi hatırlıyorum, ama çok az şey hatırlıyorum. Ana karakter her zaman bir eldiven ile gizli tutuyor "şeytan bir kol" bir adam vardı, şu an elini ona büyük bir güç verilmesi aktive eldiveni çıkarıyor. İzlediğimi hatırlıyorum o bölüm siyah, rüya gibi bir ortamda şarkı söyleyen küçük bir kız vardı.

Yanlış hatırlamıyorsam oynadı İspanyolca dub ve kız bir bölüm bu şarkıyı dos y dos oğlu cuatro cuatro y dos oğlu seis söyledi: "izledim. Çok fazla bilgi olmadığını biliyorum, ama her zaman beni rahatsız ediyor.

+809
Matisse 1 Ağu 2018 17:10:33

http://www.japantimes.co.jp/news/2013/03/23/national/to-survive-anime-must-adapt-but-not-too-much/

Birçok akarsu sitelerinden anime üreticilerin lisansları satın şimdi daha fazla para kazanmak olacağını düşündüm.

+766
Amio 15 Nis 2012 07:14:04

Eğer doğru hatırlıyorsam, kanallar kapatılabilir de yanılıyorsam (bana doğru) bu abluka bir çeşit var. Aykırı bir şey karada daha kolay, su yavaşlatır aşağı hareket yana ve böylece herhangi bir hareketi zayıflatır.

Ayrıca, Titanların vücut sıcaklığı anormal derecede yüksek olduğundan, suyun buharlaşması olabilir hayal edebiliyorum ve bu bir sıkıntı olacaktır. Eğer yeterince su bu şekilde kesilirse, geri titanlar için bastırıyor su önemli bir güç olabilir, hatta ışık olmak, bu girmesini engellemek olabilir.

Açıklama: bunların hepsi teori, elimde bunun için kaynak yok.

+639
hapidin 25 Kas 2010 04:28:20

İçinde Bölüm 16, zaman kodu 9:10 O Zaman ben Reenkarne gibi bir Balçık, Milim başvurduğu Rimuru insan formu olarak bir "Gümüş saçlı insanımsı". (Sağda) Rimuru ve Milim şöyledir:

enter image description here

Sadece kötü bir çeviri var, ya da Gümüş yok "" Japonca tonlar biraz daha geniş bir alanı ifade mi? Ya da belki de garip renk körlüğü var Milim, ya da sadece siyah ve beyaz olarak görür. Eminim çoğu izleyici kazandı Rimuru saç rengi balçık form olarak mavi, aynı renk.

+578
Varna Depp 12 May 2012 09:44:57

/!\ Spoiler Uyarısı

Bu cevap manga sonundan Spoiler içerir. Kendi sorumluluğunuzdadır oku.

Bu sadece bir tahmin, Naruto serisi zaman çizelgesinde farklı noktadan bilgilere dayanır.

Gelen Naruto biyografisi:

 • Naruto ilk sezonda, yaşı hakkında 12-13 olur
 • Naruto içinde, onun yaşı hakkında 15-17 var

İki çocuğu olduğunu da biliyoruz, ve (Boruto) büyük oğlu Bolt şu anda Ninja Akademisi öğrencisi.

Ek bilgi:

 • Bolt'un geçerli karakter tasarımı, Cıvata fiziksel görünüş, 10-12 yaşlarında, muhtemelen aynı yaştaki Naruto Ninja Akademisi'nde yaşındayken babası olarak değişmektedir.
 • 13 hadi varsayalım Ninja Akademisi'nden mezun olduklarında öğrencilerin ortalama yaşı.
 • Orada 2 yıl bekledim bu Son: Naruto Filmi.
 • 1-3 yaş Naruto ve Hinata anlaşmış için hata payı verelim.
 • Bölüm izle Naruto şu anki yaşı 17 ile ilgili.
 • Sadece Kakashi Hokage olarak görevinden istifa etti. 31 bölüm izle beri, ve iki yıl zaman atlaması sonrası altıncı Hokage oldu, yani yaklaşık 33 o zaman o.

Çözüm olurdu:

bir = 10,11,12 = +-2
13 b = 
2 c = 
d = 1,2,3 = +-2
e = 17 

Naruto_Age = A + b + c + d + e
17 Naruto_Age = (+-2) + 13 + 2 + (+-2) + 

28 minimum Naruto Yaşı = 
36 Maxima Naruto Yaşı = 

Minimum ve maksimum ortalama almak gibi (Cıvata geçerli yaş ve Naruto ve Hinata için birlikte almak için gerekli zamanı gelen) hata iki kenar boşlukları oldukça fazla kabul edilir.

Hokage olunca Naruto yaşı 32 olduğu tahmin ediliyor.

+507
hb1634834 6 Oca 2012 14:32:56

Başka kimseyi Helikopter henüz oluşturulmuş rumble top çalıştı, bilimle şeytan meyve gücünü değiştirme var gibi görünmüyor ise mümkündür.

Bir Parça Bayanposta üzerinde rumble topu var yazılı:

Rumble Topu gelişimi sayesinde, Helikopter yapay Şeytan Meyvesi güçlerini artırmak için ilk Şeytan Meyvesi kullanıcısıdır. (Kendi ifadesine göre) Sezar Palyaço yapay Gasu Gasu no Mi kendini yeni saldırı yetenekleri vermek için artırmak için kimyasal ve bilimsel uzmanlık kullandı ancak Chopper bunu yapmak için tek değildir.

Rumble Topu herhangi bir Zoan türü artırabilir Bayanposta da ima ederken, bu canon kaynaklarında başkasının kullanın kanıtladığı görmedim.

+495
Ryan Seaton 10 Haz 2011 11:27:08

Ölüm notları belli, neredeyse büyülü, onlara öznitelikleri (yüzlerini öngören ve aşağıda isimlerini yazarak birini öldürmek, vb olabilir, sınırsız sayfa, durum) olduğunu biliyorum. Göz önüne alındığında, bu özellikler destructibility onların eğer durum böyle olsaydı, birisi masanın açıldı, Ölüm Not yazmak için Işık planı yanlış ilk etapta işe yarardı bile olup da geçerli olup olmadığını merak ediyordum.

+469
FTA 17 Şub 2016 18:41:18

(Omake bölüm) 20 (doldurma bölüm) 19. bölüm ve bölüm devamlılığı açısından meşru olmayan vardır. Manga, ne zaman onlar geri dönmek için Magnolia, Erza hatırlatıyor onlar hakkında bu ceza (sadece anime), ama sonra onlar kendi lonca bina yıkıldı. Bu bir sonraki Phantom Lord arc başlar, ve böylece ceza konu doğal olarak düşer. Ceza asla canon gösterildi yana, muhtemelen anime de atlamak için karar verdi.

Herhangi bir durumda, bu ceza büyük ihtimalle bir aptal gibi bir bölüm 75 üstü.

+455
NRUTA 14 Şub 2013 13:03:23

Ben kullanın http://countdown.mandragon.info/ hangi gösterir gün ve zaman bir sonraki bölüm için yayında gösterileri ve tarihleri gösteren bir yayın olacak yakında.

Edit: Bu site şimdi, ben sizi tavsiye bir tane ben sık sık kullanın: http://anichart.net/

+431
Chris Kao 3 Ara 2012 11:10:06

Lillian Spor Karnavala giymeli o ne 3. Sezon 4. OVA bölümde, Yumi babasına sorar. Sachiko babası ile rekabet bir tür olduğunu Yumi annesi sonra yorum. Yumi Sachiko ailesi muhtemelen katılıyor çünkü onlar bir düğün töreni gelmeyecek babasına söylediğinde, hayal kırıklığına uğramış görünüyor.

Yumi babası biliyor Sachiko babası nasıl öldü?

+380
user1268918 14 Tem 2019 12:16:07

İleride (Mümkün Anime Spoiler)bölüm 852 içinde

ne zaman Jinbe kurtardı Nami ve Luffy Kitap dünyasından, Jinbe onları kurtarmak için kitap yazmak. Nami ve Luffy sonunda kitabı kaçmak zaman, Nami söyledi

"Hissediyorum... böyle bir şey daha önce bunu yaptık..."

enter image description hereNeyi kastediyorsunuz tam olarak Nami mi? Hiç bir şey kaçan o hatırlayamıyorum.

+310
Tonis Kask 27 Tem 2013 10:49:15

O fırlatma mekanizması kurmak mümkün değil onlar Lancelot ilk fırlatma sırasında geliştirme ekibi diyor. Hikaye ilerledikçe Lancelot yeni yükseltmeleri alıyor olsa da, fırlatma mekanizması hakkında hiçbir söz alır. Sonunda yükleme yaptılar?

+282
JAS 25 Şub 2014 15:57:22

Takma adı "Zelda"kullanarak Waya hakkında mangada verilen başka bir açıklaması yok.

Ancak, bilgisayar/internet anlatılması yetişkin kişi Hikaru için Ooh "gibi bir şey söylüyor, Zelda" gibi bir takma ad ile gitmek, bu kişi muhtemelen bir çocuk. Asla bilemezsin internette..."

Bu Sai internette gerçek kimliğini vermeden oynayabileceği Hikaru anlamak için yardımcı olur. "Zelda" olduğu için bir takma ad birini seçebilirsiniz. Kimlik üzerinde bir şey vermek değil. Erkek veya kız, bir genç veya bir yetişkin olabilir .

Takma adı "Zelda" eğer video oyunu oynamadım bile, dediğin gibi, kimse Zelda "başvuru efsanesi hakkında" biliyor çünkü bu senaryo ile) seçildi inanıyorum. "Lakabı Zelda 'diyen bir insana, bir çocuğa" her okuyucu anlayacak bir şey olmalı.

Ayrıca, Waya bir bilgisayarın nasıl güvenli bir şekilde ve video oyunları oynuyor varsayabiliriz bilir. Akira ve Hikaru hakkında tüm vardır, ama Waya daha "normal" veya "normal" bir genç. Eğer bir insei olsa bile, git başka ilgi alanları var.

+208
EightAndAHalfTails 24 Tem 2010 07:17:39

Anime külde kaçırdı ve Bulbasaur, Charmander veya Squirtle almak için geç kalmıştı. Profesör Oak sonra onu Pikachu verir.

Burada izleyebileceğiniz ilk bölümde olur: https://www.youtube.com/watch?v=_CvBNRxpRqU

+156
Tamar 31 Oca 2012 21:34:18

İçinde Siyah Butler, Sebastian bir sembolü onun el ve Ciel vardır aynı sembol üzerinde onun göz.

Duymadım yemin ederim, ama bu işaretin adı nedir ve neden önemlidir?

5-pointed star inscribed in 2 circles symbol on Sebastian's hand

+143
Sayans25 16 Tem 2012 20:27:47

Bu muhtemelen atıfta için TPN, bu (Japonca) Yayın Etiği ve Program Geliştirme Kuruluşu:

Konuşma ve ifade özgürlüğü sağlarken, yayın kalitesi, etik standartları geliştirmek ve daha yüksek teşvik hizmet eden kar amacı gütmeyen bir sivil toplum örgütü.

TPN şikayet ve etik sorunları ile sorunlu programlara araştırmalar yürüten ya da tüm yayın kuruluşlarına veya ilgili özel bir yayın kuruluşu için öneriler ve/veya görüş vererek ilgilenir.

Bu bölüm birçok meta şakalardan biridir.

The who in the what now?

+122
Diesel 23 Şub 2016 11:06:42

Etiketli soruları göster