Orada Vampire Knight anime 3. Sezon için bir duyuru yapıldı.

Ben izledim 2 Sezon Vampire Knight hakkında 2 yıl önce. Bildiğim kadarıyla, manga hala devam ediyor.

Orada 3. Sezon için bir duyuru yapıldı.

+832
DevCompany 16 Şub 2011 15:15:42
27 yanıtların

Bu Clare için mümkün olacağını düşünüyorum. Ben yarı yoma değil ama bir üçüncü, ortalama savaşçı daha hamile daha yüksek bir şans var. Manga, ejderha-kin zaten çoğaltmak mümkün. Bu yoma gerekliliği eksikliği nedeniyle yeniden ama muhtemelen yok edebiliyoruz anlamına gelir.

(Dragon-kin Örgütü yoma ortakları açmak için kullanılan varlıklardır. Yoma, bildiğiniz gibi, örgüt içinde savaşçılar için kullanılan varlıklardır.)

Dürüst olmak gerekirse, ortalama bir savaşçı olsaydı bile, bence gider. Savaşçı ilişkiler değil, insanlar onları görmek çünkü eğilimindedir ve karşılaşma yapmalarının tek erkekler; olarak Teresa ile gördük haydutlardan Erkek uyanan insanlar bir kenara vardır. Ayrıca akıl hastalığı çok duygusal travma var; örneğin Ophelia gibi Priscilla. Tüm ilişkiler kurmak çok zor olabilir, duygusuz ya da çok duygusal olarak dengesiz oluyorlar.

Boyun onların kasık kendi için çalışan büyük bir "yara" var ve yarısında tam anlamıyla bir bölme olmadan bile taşımak mümkün olmayabilir de unutmayalım. Destroyer girdi ama tekrar ortaya çıktığında neredeyse tekrarlayabilir olmak vardı Clare geçici olarak kapatıldı.

Hamile kalabilir mi, gerçek sorunu değil, gerçek sorunları kalmadan bebek uzun süreli taşıyabilir olsaydı. onun

+932
Maulik Chaudhary 03 февр. '09 в 4:24

Ost korkaklar onları aradı ve Mikasa savundu deneme sahnesi sırasında Eren konuşması vardı. Bazı adını" ama kulağa müzik bağlantı olurdu " demek mümkünse, lütfen dedi

+896
cryptal 16 Tem 2010 22:26:19

Hashirama Altı Yolları Adaçayı soyundan geliyor, ama çakra seviyesi her iki anime ve manga görülen normal önemli çakra seviyeleri ötesinde. Bu (Ahşap Release) Mokuton kullanmak mirası ve yeteneğinden kaynaklandığını düşünüyorum. Benzer şekilde Madara durumda belirtildiği gibi, bu iki son derece güçlü çakra ile doğan, klan kendi standartları için bile vardı.

+882
Alexandra Duvanova 7 Eki 2019 14:09:47

Bu sahne nereden geldiğini bilmek istiyorum. 2005 yılında, kanal sörf yapıyordum ve gösteri boyunca [adult swim] geldi ve kahkaha ve oyun oynayan çocuklar tarafından dikkatim dağıldı. Animasyon tarihli bir konu olduğu için Rurouni Kenshin bir tarzı vardı. Geceleri ormanda iki çocuk, bir oğlan ve bir kız oynuyordu. Sonra bir anda, bu büyük peygamber devesi görünür ve arkasından küçük kızı bıçakladı. O zaman 4. sınıftaydım, yani travma geçirdim ve hızlı kanal değiştirdi. Eğer bu sahne ondan ne olduğunu anlamamda yardımcı olabilir eğer büyük mutluluk duyacağız.

+825
Kodekc2580 29 Nis 2012 19:29:19

Barış için, Otonashi dışında kullandıkları yaşam ile geldikten sonra üzerinde' anime 'geçer herkes. Gerçekten kafam karıştı sürece, Melek Otanashi hayattayken, onun kalbini feda eden bir organ bağışçısı olduğu için Otonashi pas yapamadı nedeni olduğunu ima etmek gibiydi.

Bu açıklama bana mantıklı gelmiyor. Demek ki tüm organ bağışçısı sıkışmış limbo gibi Otonashi?

Otonashi neden/pass barış sonraki hayat bulamadın mı?

+818
Keren Fishman 18 Kas 2016 13:38:43

Daha fazla bilgi:

+799
vidara 29 Ağu 2017 21:58:56

Bu aslında bir dizüstü bilgisayara bağlı Shinigami değişti. Işık orijinal notebook ile sol Rem. Ve Işık Ryuk bağlı oldu misa'nın notebook gömüldü.

Onun defterini bağlı Rem gerekiyordu neden çok net değildi. Hiç Ryuk ve Misa de defterimi geri gitti ve onu aldığından beri Ryuk vardı onu şu sahte kuralları vazgeçmiştim.

Rem L adı aşağı ölüm notta yazdığı zaman, Rem ölü olduğunu herkes gördü bence farkı yaratan tek şey vardır. (Belki de sorun buydu.) Işık kurtarılan bu kadar çabuk birinin adını yazmak ve hafızasını tamamen geri alabilir olduğu bir defter onun ihtiyacı vardı.

+769
Reb 3 Oca 2015 22:14:25

Eğer tahmin etmem gerekirse, mantık daha fazla oyun dengesi yüzünden oldu.

Karanlık karşı etkili süper olan sadece iki türü vardır.

 • Mücadele
 • Hata

Hiç biri çok mantıklı. Ama Karanlık sadece bir ya da hiç zayıf olsaydı overpowered olacağını söylemek oldukça güvenli olacaktır.

Böcek türleri yoksa süper olduğundan zayıf birkaç diğer türlerine karşı etkili kabul edileceğini oyunu-denge motivasyon desteği için başka bir argüman.

Yani Kısacası, muhtemelen kontrol altında tutmak için Karanlık ve Hata daha rekabetçi hale getirmek gerekiyordu.


Dengeleme bu tür pek yeni değil. Medyum iyi bir örnektir.

Oyun ilk nesil, Psişik bir tek zayıflığı - Hata vardı. Ayrıca Psişik karşı etkili bir süper yaratık-hayalet rağmen, böcek saldırılarının (ve sadece bir çift) 1 nesil herhangi bir "gerçek" hayalet saldırıları değildi.

2 Nesil kontrol Medyumlar tutmak için Karanlık tipleri eklendi.

+758
Joylin Calayan Galinggana 17 Tem 2011 14:37:37

Sadece fairy tail 466 bölüm olan en son manga bölüm tüm yol okudum ve Natsu sadece kullanılan, ve görünüşte, Ejderha Kral Modunu kaybetti. Tüm umut natsu şimdi Ejderha Kral modu tüketti ve lonca zeref yenmek için en büyük kozu kaybetti beri fairy tail büyücülerinin için kayıp gibi görünüyor.

İşte benim sorum. Teorik olarak bir şekilde bir yığın çeşit çeşit Yıldırım alev Ejder modu ile Ejderha Gücü birleştirmek Natsu olabilir? Ejderha Gücü hakkında anladığım kadarıyla bir ejderha avcısı gerçek bir ejderha ile eşit, genel güç alır ve koyar en güçlü dönüşümdür. Hayal edilemez boyutlara gücü, hız, güç, duyu ve genel sihirli güçlerini arttırır. Sihirli ilgili saldırı gücünü artırmak için Laxus' Yıldırım kullanma yeteneği onu natsu bu darbelerin yanı sıra hibe artırır Alev Ejder Modu Yıldırım hakkında bildiğim bir şey varsa artık.

Natsu olarak oldukça hızlı bir şekilde dönüşüm tam olmaktan Savaşı bitirmek için kullanabileceğiniz Alev Ejder Modu Yıldırım daha bir güç olsa Dragonforce ejderha avcıları tarafından kullanılabilecek dönüşüm üzerine bir dolu şey var gibi geliyor bana ama görünüyor. Sadece Natsu sonra hızlı bir şekilde zeref ile kavga sonuna kadar kullanan LFDM güç Dragonforce girin ve mümkün olacağını mantıklı olurdu gibi görünüyor. Eğer bunu eşit Ejderha Kral Modu ile onu koymak istiyorum kullanmak yapabilseydi ve eleştirel neredeyse Ejderha Kral modu tarafından yaralanan zeref yenmek için yeterli olacak mı?

+723
Jason Buckner 20 Eyl 2011 10:30:58

Mei Terumi, 5. mizukage kirigakure her zaman evlilik düşüncesi kızgın ve gergindir.

Evlen o kim ki? Onu mu Chojuro?

+723
nateless 20 Haz 2015 22:54:35

Şarkının adı herkes kurtarma insanlara yardım etmek ne zaman 3 Bölüm 20 dakika 18 ila 19:50 ve 19:Boku no hero sezonda?

+664
thanhtrdang 28 Oca 2019 08:16:43

Orada kesin bir cevap için bu soruyu ifade ederek, sanatçının kendini Yoshihiro Togashi Orada biz sola yorumlandığı gibi, biz gibi. Ve bu ne anlama geldiğini teori tahsis için. En popüler olan bir ifade ile Kakashi

"Sonsuza kadar gerçekleşmez" ya da diğer bir deyişle, "hiçbir şey sonsuza dek sürmez." Son şov son birkaç dakika izleyen herkes hiç bitmesin istedim Yu Yu Hakusho şimdiye kadar yazılmış en büyük anime/manga uzak olduğuna inanıyorum, ve sanatçı biliyordu. Ama iyi şeyin bir sonu olmalı her şeyden sonra, sanatçının açık ve basit yaptı. Bu izleyiciler, daha sonra yerine sadece sonuna "diyerek düşünmek için bir cümle ile sona erdirmek için tek anime olduğunu düşünüyorum."

Başka bir çok popüler bir teori serisinin kesilmesi gösteren odur. Artık farklı zaman çizgileri, diğer uçları. Ya da böyle bir şeyler.

Ama sadece başlamak belirtildiği gibi yazarın kendisi tarafından verilen kesin bir cevap yoktur.

+652
alsv1987 8 Mar 2014 20:30:53

Bir süre önce bu anime bitirdim ama son bölümü bir cliffhanger ile bitti ve hala ne olacağını merak ediyorum.

+636
Dhammarato Happy Skyper 21 Ara 2012 09:28:07

İlk kez atlamak önce duyduğumdan beri araştırıyordum. Gazete de haber coo önce oynandı inanıyorum sunar kuş adasında helikoptere. Aramayı bıraktım ve şimdi yine son bölümde duydum. Yani müziği çalınan ne olduğunu bilmek istiyorum.

+583
Nigel Horne 1 May 2018 05:36:17

Göre wiki:

Bilinmeyen nedenlerden dolayı, Son Nanto Genel olarak döndüğünde zaman Shin ile, ve daha sonra golden önce Shin tarafından çekilen için, soluk mor auburn dizi değişiklikleri saç rengi.

Bu değişimin nedenleri ne olduğundan emin olamayız.

+560
jgauffin 15 Oca 2019 13:42:31

Hala Chrollo göz önünde bulundurarak Hisoka ihmal neden herkes? Ayrıca, kimse söz Ging kim olarak Uçurtma söylenir en güçlü Avcı olarak HxH evreni olarak biliyor. Bir şey yapıyor iken, herkes ama Ging korkuyordu. Biliyordu, anlamıştı, ve bu güçten korkuyor değildi.

Komugi ile bu kadar önemli bir şey olduğunu Meruem sıradışı ve güçlü bir şey olsa da bence, öğrenme yeteneğinin olağanüstü olduğunu ama hala kaybedebilir. Gungi dışında her açıdan önemsiz olduğunu. Kral mükemmel bir avcı oldu, ama çok deneyimi yoktu. Potansiyel olarak onu yenebilecek kişi için listeme gelelim.

 • Chrollo: yeterli bilgi verilen zamandan beri bilmiyorum onun her büyü, hala o olabilir bir şey bu kitabı daha güçlü daha Kurapika zinciri bu işe karşı karıncalar.

 • Hisoka: bildiğimiz çok az şey onun güçleri. Güç eksikliği olabilir o başka, ortalama bir ayıdan daha bir dahi ve zeki. Çok az yaptığı jiletle yakartop savaş, topu atmak olamaz kabul edildi ama kimse sormadı bile. Killua ve Gon eğitim onların nerede olduğunu görmek için onu bir kontrol noktası olarak görev yaptı. Gon nakavt oldu, Jilet at topu geri FIRLATMA için yapışkan sakızını kullanarak ve koluna o sokarken", Gon değil mi?" tam bir zafer istediğini söyledi. Herhangi bir noktadan ve tek bu yapmış olabilir başına oyun kazandı. Ben test sınırlarını görmedik beri Meruem yenebileceğini mi emin olduğum sürece, insanlar onu veriyoruz daha iyi bir şansı olurdu varsayabiliriz.

Şimdi dayak Meruem şansı yüksek bence insanlar:

 • Zeno: yapmanız gereken bir açıklama var mı? Knov ve Morel oldu muhtemelen daha güçlü olduğunu Netero onu daha güçlü olduğunu söyledi, ama Netero dedi. Bunun yerine gösterilen özellikle söyledi, ama ne dayalı gidebilirsiniz.

 • Gon: Pitou söyledi bu yüzden önce bile dönüştürdü. Herkes geri kalanı kapalı.

 • Ging: bu yeterince açıklayıcı, biz yok yeterince bilgi olarak biz kelimenin tam anlamıyla ne o olabilir. Bununla birlikte, temelde net bir şey onlar için dünya onların üzerinde duruyordu yaptı. Geçmesi için olacak, o yüzden siktir et gibiydi nasıl Meruem orada olmanın önemini, hayata gerçek bir tehdit olarak gördüğünü, muhtemelen göstermiştir ki, biliyordu. Eğer anime/manga daha devam ederse ve Yeni bir Dünyaya sizi tanımayı hak ediyor tüm insanların o görecek sanırım ilerleme gösteriyor. Bir birey olarak boktan bir baba olurken, açıkça lanet bir canavardır. Üzerine çok bir sorun olmadan kazanmak için paramı bahse girerim bir tek o var.

+526
Anand Undavia 13 Eki 2018 17:55:58

Sanırım bu olabilir Ninja Senshi Tobikage(Ninja Robot)p?

enter image description here

Bu (Joe maya) bu protoganist zihin ile bağlanmak için yeteneği olan kadınsı robot ya da biri olabilir. Sarı robot gibi , belki de aslan Altın oldu enter image description here

sadece boyut farkı göstermek için küçük heykelcik bir sürüm ve bir robot form oluşturuyor olabilir.İlk olarak 1980'lerin(1986 hassas) yayınlanan. Ama ben dahil birçok kişi, 90'ların sonunda izledim .

+514
Sudovod 15 Mar 2016 06:00:40

Yasal Uyarı: ancak kesinlikle değil spoiler bilgi (bunlar tüm detaylar vardı daha önce de belirtildiği), okuma cevapları tür ganimet heyecan ve inşa-up kurşun için büyük sonuç. Sadece karışıklığı temizlemek hangi bölüm 151, okumaya devam etmenizi tavsiye ederim.


Claymore anime hikayesi aslında Claymore manga, sadece sonu için önemli ölçüde farklı da olsa farklıdır. Manga hala devam etmekte olduğu gibi, anime Kuzey Kampanya arc bitiminde sona ermesi gerekiyordu, ama bir şekilde sonunu farklı yaptılar.

Mangada son bölümlerde önce, Priscilla o takım Teresa beri namağlup kaldı. Dahası, hiçbir zaman Kuzey Kampanya yay Clare ve yoldaşları onu bir araya geldi ve Clare o zaman onunla tanışmak onun için mağlup olmazdı. Priscilla Clare tarafından yenilmiş ve görünüşte daha Teresa'nın bedenini ve ruhunu daha intikam arzusu onu, Clare içinde ikamet eden ve bu nedenle yetenek ve güç olmuştu dediğin gibi bu anime farklı oldu.

Clare (kesik başını) 1/4 yoma ve 3/4 insan olan sıradışı bir Claymore olmak için etini ve kanını aldı, Çünkü Teresa kesin öldürdü, hem de anime ve manga oldu, ama hala Clare içinde yaşıyordu. 150 bölüm görünen Teresa Clare uyanmış şeklidir.

+436
okmttdhr 3 Eyl 2016 08:30:43

Edo tensei ya da Reanimasyon justsu yayımlanan Altı Yolları Rikudou Sennin veya Adaçayı onlara orochimaru tarafından döküm. Naruto ve Minato , dördüncü hokage arasında duygusal bir sahneydi. nerede serbest açıktır. 474 ve 475 bölüm izle .

+397
Davy R 10 Tem 2016 19:18:24

Düşmanları anime birçok teknik önemsiz ya da etkisiz hale gelebilir ilerledikçe işe yaramaz hale biter. İkame jutsu durumunda kolayca Ağrı ve Madara gibi düşmanları ile mümkün olur. Bazı durumlarda hala bir karşı saldırı yerine kullanılmasına rağmen

+301
simmer 22 Şub 2017 14:07:25

Oldukça zayıf Yonko daha Büyük Anne tartışmasız en güçlü olduğunu söyleyebilirim. Gerçekten de, asla mağlup oldu. Beyazsakal Büyük Anne tereddüde vermeyen karakterler tarafından çıkarıldı. Eğer gerçekten şüphe Kaido ve Beyazsakal fiziksel olarak daha güçlü olsa bile, çok sağlamlık Beyazsakal ve Shanks kesinlikle örten var. O doğuştan sahip olduğunu güç-hayat gibi Şeytan Meyvesi gücünü ve Allah dokunmatik bile değil. BİR DARBE Dişli Dört Luffy onu yıkmak için etkin olan ya da Haki onu.

+224
Limbo Peng 20 Nis 2010 07:45:22

(Bijū) kuyruk hayvanlar Jinchuuriki onların elde edildiğinde, Jinchuuriki ölür.

Akatsuki onlardan bijū çıkarılan sonra tüm yedi Jinchuuriki öldü. Gaara oldu dirilen tarafından Chiyo kullanarak "kendi yaşam reenkarnasyon" jutsu.

Jinchuuriki neden bijū ayıklanma ne zaman ölür?
Jinchuuriki ölümünün arkasındaki sebep ne bijū çıkarma peşinde?

+218
Nesmeralda 21 Ağu 2016 01:31:00

Cadı olmak için tüm büyülü kızların kaderi olduğunu Kyubey diyor. Bildiğim kadarıyla ben hatırlıyorum bu - ya da ölüme - gerçekten nasıl tüm büyülü kızlara ulaşmak onların zamansız gidişi boyunca serisi.

İsyan olayları hariç, (canon veya AB, mangas gibi) bir sözleşme yapmak ve yetişkinliğe kadar veya ötesinde yaşamaya devam eden bir kız arkadaşın var mı?

+197
John Cleary 24 Nis 2014 14:44:34

Bu bölüm benim için gerçek bir şok olarak geldi. Her zaman Shigure tek çocuk olduğunu sanıyordum. Başlığı söylediği gibi, ipuçları herhangi bir referans ya da belki hatta Shigure bir kardeşi olduğunu ima edildi.

+81
jorka19921993 12 Mar 2014 01:29:48

Şimdiye kadar, ben 2 sürümleri nasıl kinetik enerjisi kayıp onun bacağına geçmiş,

1. Manga Versiyonu, kinetik enerjisi yedik kendi bacağına hayatta.

Manga version

2. Anime Versiyonu, kinetik enerjisi ayağına sahip sıkışmış bir çapa kaydederken Sanji su altında. Ve asla kendi bacağını yediğini söyledi.

Not: flashback 18:00 - 20:00 falan.

Tek Parça Anime ve Manga sürümlerinde genellikle aynı hikayeyi biliyorum. (örneğin Gibi Ejderha kurtardı Sabo neredeyse bariz Anime yerine Manga).

Herhangi bir fikir adamlar?

+33
user327659 28 Ara 2018 23:54:09

Altın büyük maymun dönüşümü eklemek gerekiyor (5x10) (50) süper saiyan dönüşümü ve Böylece dönüştürme çarpanları nelerdir? Ya da sadece farklı bir çarpan var mı? 5x10 ile *50 (SSJ) (Böylece) SSJ3 (x 400) biraz üzerinde olan x 500 olurdu , ama bildiğim kadarıyla doğru Bebek altın büyük maymun dönüşümü SSJ4 Goku için zorlu bir mücadele oldu .

Saiyan dönüşümler ölçek altın büyük maymun dönüşüm nereyi açıyor? SSJ3 bitti mi? SSJ4 eşit mi? SSJ4 bitti mi?

+30
Justin Obi 21 Haz 2017 03:57:59

Bu temel görüş olma olasılığı hakkında Müslüman olsa, uygun bir şekilde anlattığın iyi ol' "Shounen Erdemleri" temel soruya cevap verebiliriz hissediyorum. Eğer cevap sınırı/genişletmek istiyorsanız bana bildirin.

Ana iki bana göre:

 • Kimse tamamen kötü. Ancak olabilir karanlıkta, her zaman size küçük bir iyilik içinde var. Olsun Anti-kötü Adamlar, Kötü Değil ama Yanlış ya da başka bir ortak Mecaz. Diğer örnekler Zabuza, Haku, Kimimaro, Itachi, Kisame, Nagato, Konan ve Obito vardır. Bu da çok güzel Bütün Yin-Yang Sembolizm ile gider.

 • Herkes hak forgivness/ikinci bir şans. /Affedilmeyecek gereken/olması için yapabileceğiniz bir şey yok. Gerçek Kurtuluş ancak ve fedakarlık ister. Gerçekten Orochimaru Tsunade hayatını kurtarır ve sonra Jiraiya ölümü hakkında konuşuyorlar nerede panelini sevdim. Sasuke 4. Büyük Ninja Savaşı olaylar sonrası kendini discorvery bir yolculuğa koyulur. Eğer geçmişte yaptıklarının pişman olsalar mazeretli oldukları için bu anlamda doğru Shounen bir değerdir.

Tartışıldı hissediyorum diğer küçük değerlerdir

 • Ayrı gizli yaprak sonunda Dünya Hakimiyeti için ve İntikam ahlak - Sasuke yolculuk. Ayrıca Naruto tarafından Ağrı bağışlayarak altüst ediyor. Shikamaru bu arada hala Hidan gülüyor
 • Sensei'nin aşk yinelenen örneklerini gördüğümüz Obito 3.Hokage ve Orochimaru, Jiraiya ve Ağrı, Kakashi ve Sasuke, 4. Hokage arasında Öğrenci ve Öğretmen tahvil - Kavga.
+25
ae35unit 21 Eyl 2014 19:53:11

Etiketli soruları göster