Genta de ölümsüzdür.

4 Bölüm, özel kuvvetler Rin ofisi sızmış zaman, Genta vurdular ve açıkçası öldürüldü.

Ancak, bundan sonra, Mimi ve Rin canlandı ve ofisine döndüğünde, Genta canlı göremedik.

Yok Ölümsüzlük yasak meyve de köpekler için de geçerli.

+424
Mark Richardson 3 May 2011 01:13:42
19 yanıtların

Olur Steins;Gate 0 devamı için Steins;Gate? Eğer değilse, ne bu ikisi arasında ortak ise ve nerede sapma yaparlar?

             enter image description herevs enter image description here

 Steins;Gate Steins;Gate 0
+887
skiggs 03 февр. '09 в 4:24
Bu etiket, Avrupa için sorular yerleştirmek için kullanılabilir. Bu, özellikle bu bölgenin ilgili soru veya istek bilgilerinizi kapsamını daraltmak yardımcı olmak için kullanılabilir. Örnek mal, Yayın tarihi satın almak için nerede hakkında sorular sorarak, vb Avrupa'da vardır
+825
Dmitry Nalyvaiko 11 May 2010 01:09:15

Şarkı Katsuki ve İzuku denir. Burada bağlantı için. 3.Sezon OST üzerinde.

+779
Stargazing Worm 7 Mar 2019 16:36:59

Aynı evrende değiller. Kılıç Sanatı Online Sinir Vites Hızlanma Dünyada Hızlanma Dünyada görülen implantlar habercisi olarak belirlenmiştir.

Ya da ışık Roman daha fazla bilgi ifşa edene kadar, daha fazla bir şey büyük olasılıkla spekülasyon vardır.

+758
EWAS 17 Ağu 2010 19:09:37

Size benzer bir soru sorabilirim. Tek Parça çok fazla karakter neden garip kahkahalar stilleri var mı?

Serinin bir özelliği var çünkü. Karakter (gabababa, dereshishishi, horohorohoeo vb.) belirli şekillerde tekrar edilir,-CP9 ağız adam - Fukuro gibi birçok diğer karakterler fermuar gibi bazı sloganlar var gibi.güler

Sadece Bir Parça evrenin nasıl işlediğini var. Eğer aklı sağlam tutmak istiyorsanız bu soru olmamalı.

+711
gayrhimax 4 Oca 2013 09:51:48

Sadece ikinci film için gördüm. Ancak, eğer bir tahmin yapmak olsaydı, ben Kaji Gendo verdi ne olur.

Özgün bir oldu bir Adam Embriyoiken Yeniden bu Nebukadnezar'ın Anahtarı. (İlk filmden önce) dönüm noktası olacağını onun keşif derdim ama gözle görülür bir fark Kaji Gendo için teslim etmek için gitti kadar olmadı.

Orijinal seri, Gaghiel saldırdı BM Pasifik Filosu arayan Adam'ın embriyo, ama hiç de öyle olmadı Yeniden. Daha doğrusu, Ramiel oldu yeni 6 Melek, Gaghiel ise hiç görünmüyor. Bunun yerine, biz bir isimsiz Üçüncü Melek , eğer senin hesabın gerçek oldu tabi deneyleri olduğunu anımsatan Gaghiel.

Ayrıca, Kaji Nebukadnezar'ın Anahtar ile kaçtığı anlaşılmasın diye Üçüncü Melek çıktı Gaghiel ilk filmden önce saldırdığı Üçüncü Melek bu tesis olması mümkün. Gaghiel olabilir yakalanmış ve üzerinde deneyler yaptı. Üçüncü Melek miyiz ikinci film (böylece yapma Sachiel Dördüncü Melek). Üçüncü Melek serbest bırakarak, tesis tesisinden kaçışını önleyecek, elinden geleni yapacak, ve sonunda onlar yok o Kaji biliyordu.

Ben bunu da unutmayın Sachiel, Shamshel ve Ramiel vardır aynıydı beri ilk filmdi daha az eskisi gibi orijinal (çok az sapma) hariç, onların numaraları var olmuştur itti sayesinde Üçüncü Melek görünen ikinci film (ve numaralandırma gibi olması tabanlı kapalı görünüş) - gelen Yedinci Melek onlar farklı.

Süre Bardiel sadece indirgenen numarası, Asuka var olan pilotlar Eva, değil Toji ve Kukla Tak bitti üst Shinji ve görüşmeler geriye doğru olan hiçbir şey yoktu orijinal.

Jon Lin Cevabı bahsettiği Lilith ki ben tamamen unuttum. Ancak, her ikisi de Yeniden başvuru Lilith ilk filmi ve orijinal seri referanslar için ona hala ortaya sonra öğeyi Kaji verdi için Gendo olduğunu keşfetti (Özgün = "Adem Embriyo" Yeniden = "Nebukadnezar'ın Anahtar"), ve gibi ben beklemede kal benim spekülasyonlar.

+631
asker788 8 Eki 2017 09:16:05

Manga için Kötüolan alır yerde aynı evren, bakın .

Ayrıca Bkz:

+575
titouille 20 Eki 2018 06:01:35

Göre bu makale tarihli 4 Temmuz 2015 Anime News Network (ki ben inanmak güvenilir bir kaynak):

Atlama Kare Crown 17 Temmuz'da başlatacak. Yeni dergi 2 Geri Katsura hoshino'nun D. Gray-man ve Yasuhiro Nightow Kan Abluka Cephede yayınlayacak.

D. Gray Erkek daha seri olacak, ama üç aylık bir manga olarak sıralanmış olacak, böylece yaklaşık 100 sayfa her 4 Bölüm gibi bir şey bir yıl olacak

Edit: 219 D Gray Man Bölüm, içerik hariç 53 sayfa duyuru, Renkli sayfa vb serbest bırakıldı.

+518
OSoto 24 May 2019 16:17:19

Hukuk Mugiwara ile bir ittifak Hayvanlar Yonko, Kaido birini öldürmek için yapar. Hukuk ama, neden Kaido öldürmek istiyor? Hukuk Yonko biri olmak istiyor diye mi?

+444
Beezy Duce 31 Ara 2018 16:41:28

Geçerli Z zaman çizelgesinde Goten ve Trunks çok güçlü, ama Erimiş olan SSJ3 Gotenks bile Mystic Gohan göre olabilir. SSJ3 Goku bile daha güçlüydü.

Gohan Cep telefonuna ve Buu saga arasında yaklaşık 10 yıldır tren olmasa da, Vegtito ve güç BuuTenks hariç tüm Z karakterleri aşmayı başardı.

Peki, neden daha güçlü sonra diğer yarı saiyan çocuk Gohan?

İçinde bu soru, en upvoted (mutlaka doğru) cevap yazan beri Goku/Vegeta daha güçlü olduğunda Şort/Goten olduğunu duydu onlar daha güçlü. Gelecek Gövdeleri zayıf olduğunu bu yüzden. Ama bu Goku Gohan doğduğunda Z onun en zayıf olduğu zaman Gohan çok güçlü olduğunu açıklamıyor. Ve bu doğrudan yukarıda verilen cevap çelişiyor.

Bu soru ile ilgili olabilir, ama ben inanıyorum Gohan bir gizli güç olan serbest tarafından Elder Kai cevaplar soruyu. Ancak, Gohan güç gizli derinlikleri için herhangi bir kaynak ya da bir sebep bulamıyorum. Bu yüzden, bu soru bu soru öncül üzerine inşa edebilir.

Gohan nasıl böyle Gelecek Trunks, Trunks ve Goten olarak diğer yarısı yok-çocuklar ne zaman "Mistik" gücünü miras mı?

+433
mohd zulhanif 26 May 2014 11:30:14

Bazı ninja aileleri Senju ve Uzumaki ve Hyuuga gibi alt dalları gibi yasam genişletilmiş var.

En ninjaları onları uzun süre hayatta edebilmek için oldukça övgüye değer gibi görünüyor uzun ortalama yaşam sürelerine sahip. Ayrıca, bu uzun süre hayatta kalan, birçok başarıları toplamak için yönetmek noktası ile iltifat olduğunu.

Genellikle, yaşlı görünen bir ninja sadece başlarından gelen olgunlaştı.

+432
Shinko Cheng 10 Mar 2013 17:26:32

Gerçekten Soma ve Erin birbirlerine anlayış ve saygı Soma onu görmek istiyorum çünkü bilmek istiyorum.

+427
CarteDuncan 9 Tem 2012 18:04:56

Nefret güçlendirecek doğum Yapmış ve Tobirama Senju belirtti:

Hatred and the Sharingan

Bir Uchiha nefreti olmadan güçlü kalabilir? Bu ima değilse, o Ayrı nefretle doldu mu?

+419
user26360 30 Eki 2013 11:43:43

Verilen hükümdarları bir Kedi ve bir İnek var ama Fareli geçmiş ve şimdiki İmparator hiç domuz yok ve herkes sadece o domuz takım elbise giymeye başladı gelen Dong Dell ve El Mamoon Hayvan Temalar Ding nerede ve ne zaman anlarım

Marcassin kalbi kırılmış ve İnancını kaybetti

Fareli geldiği için Domuz Tema Peki?

+391
ioopl 28 May 2012 08:22:04

Klon etkilenir ama kısa bir süre sonra yok olacak. Ayrı genjutsu altına koy, genjutsu içinde klon kağıttan yapılmış cansız bir adam gibi görünüyordu ve işkenceler pek işe yaramadı ve varlığını çok kısa bir süre şişirilmiş olduğunda Kakashis klon ne olduğunu gördük. Klon kullanıcı klon onun ne olduğunu hatırlıyor diye düşünüyorum ama onu etkilemez. Sasuke rinnegan ile gerçek Naruto konumunu bulabilir yani yanında bir klon arkasına saklanmanın faydası yok

+351
Assaf Aviv 14 Şub 2018 11:33:03

Karakter ağlıyor kan vardı daha popüler bir dizi arayışı içinde, Saint Seiya geldi

enter image description here

Ve bazı muhteşem saç olmasa da tam olarak böyle araragi var

enter image description here

+294
Carlos Barcellos 10 Eyl 2012 20:50:10

Çakra en temel tekniği için gerekli bile olduğunu; egzersiz ve tecrübe kazanmış (seishin enerugī) beden ve ruhsal enerji her hücrede var (shintai enerugī) fiziksel enerji kalıplama olduğunu. Kalıplı bir kez, düzenli dolaşım sistemi kan gibi çakra olan çakra dolaşım sistemi aracılığıyla (tenketsu vücut denir) 361 çakra noktalarından herhangi birine kanalize olabilir. En yaygın olan El mühürleri çeşitli yöntemler sayesinde, çakra sonra aksi mümkün olmaz, bu su üzerinde yürümek gibi, yangın nefes alıp verme ya da yanılsamalar yaratması bir etki oluşturmak için manipüle edilebilir.

+137
Iniesta8 17 Ağu 2012 15:28:49

Gölge kopya çakra yüksek düzeyde gerektirir ve herkes en jonins bile jnfiltration git ya da görevi casusluk sürece yapmayı tercih dont bunu..çünkü popüler bir jutsu az bilinen jutsus aslında bir..onun değil.

+82
blackjacx 12 Şub 2010 07:27:48

Asla Skip Beat için bir ilan vardı bir nedeni gerçekten sadece sihirli kız, shoujo para haline getirdiğine zamanda endüstridir. (2016) şimdi bazı şirketlerin katalogları için daha fazla shoujo başlık ekleme olsa bile, hala shoujo shounen içinde yatırım aynı oranda ve başlıkları yağsız ters harem, kuzeni yeni bishounen alt tür, ve fikrim doğru lisanslı kız/kadınlara hitap etmek için yatırım yapmak daha çekingen davranır.

İyi bir haberim de var. Daha fazla şirketler sol lisansları arkasında crowdfunding-ve Skip Beat Kuzey Amerika serbest bırakılması için bir Kickstarter çalışan kurtarıldı ve Havva Kez yayımlanan Piper, şirket, Pied. Disk orijinal Japon ses var, gelişmiş altyazı ve yeni bir İngilizce dub ile olur. Kampanya 16 Nisan 2016 biter. http://kck.st/1RooUS7

+29
mikeycgto 12 Kas 2015 06:09:18

Etiketli soruları göster