Sakın Ruhlu olmayan bu filmi hatırlamama yardım

Ben çocukken, şimdi onu bulmak için ne başlık tespit edemedik ben bu anime film yıl için yaklaşık oldum.
Açıklama sadece benimle kal ve çok açık bir zihin tutmak biraz belirsiz olacak. Bu eski 5 yılı hafızasından geliyor.

Film yapıldığı için zaman dilimi: ortalarında bir ara 90'lar boyunca 80s

Başlangıçta hayatında bir şey takdir etmez (belki önceden bir genç bile) esmer küçük bir kız. Annesi sinirleniyor ve hafife sonra dışarı bahçeye üzmek için çalışır onu alır inanıyorum. Bir şey... bir ruh... ya hayvan o karşılaşır. Hatırlamıyorum ama bir göreve gönderilir ve oradan çok bulanık oluyor. Sonunda onu hatırlıyorum arka bahçede uyanmak ve hepsi bir rüyaydı ve içeri koştu ve annesine sarıldı.

Hayır, Spirited değil. Gerçekten.

+219
user31284 27 Şub 2011 06:22:38
16 yanıtların

Bu karmaşık bir soru.

Gerçekten, Otonashi öbür girdiğinde bilemezsiniz. Ama, bir şey, onun ölü hemen sonra Değil gayet net. "Zaman aklınıza kim bu konu hakkında tek açıklaması vardır, ölürsün"zaman geçmez.

Kanade Otonashi önce girer öbür yana (Kanade Otonashi kalbi var, eğer Otonashi sonra bu, Kanade ölü anlamak), öbür ölüp Otonashi ve kimi zaman var.

Bazı seçeneği vardır: Kanade hayat onların yerine gelmiyor. Bu nedenle, onlar öbür dünyaya geldi. Bir süre önce, hayatlarının yerine getirmek için duygu ve "kendi isteği" Otonashi ölümden sonra bilinmeyen bir yerden bir yere gitmek için () olun. Sonra, serisi başlayacak.

Eğer bir tarih gerekiyorsa, o zaman muhtemelen Otonashi öldü bir yıl sonra gidiyorlar. Ama daha fazla bilgi olmadan, bunu bilmek imkansız. Belki de bu oyun hakkında daha fazla bilgi verebilir.

Hakkında daha fazla bilgi, zaman atlamalı olabilir bulundu , Bu soru ve bu cevap.

+999
poliu2s 03 февр. '09 в 4:24

Bu anime benim kafam. Romantik bir anime var ve o kadar yaşlı görünmüyordu. Öne etmemek için bir tomboy biraz ve bir sürü yemek yiyor olan bir kız ile başlıyor. Çok güzel görünüyor ve gıda ile yüzünü maddeleri bir adamın söylediği bir sahne hatırlıyorum, arkadaşlarının da söyledi sınıfında utangaç bir kız hakkında kötü şeyler. Arkadaşlarının ve onu dinliyor gibi 'o insanları görüyor ve utangaç kızı için ayağa kalkar ve onunla arkadaş olur neden uzun yol yürümek ezmek kaybetti o da onu görür ve ona sorar. Ağladığını gördüm o adamın penceresinden ona sarılıyor....

Sadece ne aradın ne hatırlayamıyorum! Sinir bozucu.. yardım Lütfen.

+935
frozen 3 Kas 2018 14:14:34

Gorchestopher H olduğu söyledi

-yaş-geliyor unsuru burada da vardır. Onun zamanı geldi diye suçlu olur

ancak bunun nedeni olarak doğru olduğu,

Utena yolunda çünkü Gül Gelini tedavi altına alındığı yer olur

Bu yarı doğrudur. Evet Utena Anthy korur ama bu "Prenses" Anthy koruyan "Prens" olarak Utena rolü nedeniyle olur. Saionji başından ama Touga durdu o Utena olmadığını ancak unutmayın. Utena ancak herkesin görmek ve alay konusu Duyuru Panosunda ona Wakaba aşk itirafı harf yazılarından sonra Saionji yüzleşir. Utena onun tepkisini görünce Wakaba mektubu olduğunu anlar.

Bu Utena görmek Saionji zorlukları ama Öğrenci Konseyi yeni bir Düellocu gelecek Dünyanın Sonuna kadar "söylendi önceki gün kabul ediyor, çünkü yeni Düellocu ve arena düello taşır. İkinci düello Utena kendi Anthy Saionji için meşgul olmak ve yine kötüye kullanımdan korumak olduğunu.

Utena bir önceki dönem karışmamış neden görmek Anthy ona kökenli karışmaya Utena için her şeyi tespit edebiliriz. Utena sadece bu dönem onu fark neden Anthy var her yerde ilgili gibi görünüyor. Micky babasıyla konuşurken Kıyamet Destan, babası Anthy konuştuklarını ve Gelin Elbise Rose, onu gören annesi Mickey, henüz Micky bunu alması değil adım olacak olan kadın telefonu geçirir. Ayrıca Mikage Mamiya hayatta olduğunu düşünerek onun yanında ve ama ama o öldü ve aslında Anthy oldu tamamen farklı görünüşü değil sadece sağladı. Her zaman her yerde Anthy olmakla birlikte aynı zamanda bu yüzden insanlar onu fark etmezler, bu yüzden oldukça mümkün.

+906
Kongress 15 Eyl 2018 04:20:50

Sadece Seyahat kendisi gibi, bu anime bilim kurgu çok büyük bir parçasıdır.
Anılar bildiğimiz kadarıyla fiziksel olarak beyinde saklanır ve böylece tarih ya da telefon üzerinden indirilebilir değil.

+887
adelai222 12 Eki 2012 22:55:39

Dragon Recipe cover

+850
Zaw Phyo 17 Haz 2016 13:49:03
Goblin Slayer Kumo Kagyu ve resimli Noboru Kannatuki tarafından yazılmış bir Japon aksiyon ve karanlık fantezi ışık Roman serisi. Bu 'Cin Avcı' tüm Goblinler yok içine ne pahasına hayatını adamış olarak bilinen bir adamın hikayesini anlatıyor.
+842
Mike Patterson 19 Haz 2016 16:50:53

Hiç uçmayı öğrendi nasıl gösterilir, böylece saf spekülasyon oldu. Wiki olası bir açıklaması vardır DragonBall:

Önce bunu başaramadı ve Piccolo ile Dünya Dövüş Sanatları Turnuvası'nda mücadele bitirmek yeteneklerinin gösterildiği gibi Girip Girip gelen var Uyanık uzun eğitimi sırasında uçmayı Goku büyük olasılıkla öğrendim.

Kaynak: Dragonball Wiki

+821
user58183 22 May 2018 11:11:48

Yakın son bölüm 17 Code Geass R2, biz Suzaku aniden gülüyor. Bu konuda bir resim bile var:

Achievement unlocked

Pek anlamadım. Gülecek ne yaptı?

+805
Thomas Menga 17 Kas 2016 17:08:03

Parça aradığım Anılar denir inanıyorum, ve aslında ilk bölüm izle Naruto olduğunu düşünüyorum. Yüksek ve düşük baktım, ve sonunda lol buldum

+751
mazz44 4 May 2011 14:10:03

Bu Madoka orijinal soundtrack diskler üzerlerinde bazı anlaşılır melodiler var ya da sadece rastgele gösterim işaretleridir. Mümkünse, onlara neler yazdığını duymak istiyorum.

+737
Jesse Chen 10 May 2013 11:22:14

Kapalı Kartın saldırı ve Syaoran en önemli duygu toplamak başardı önce, Umut Kart içeriyor.

İsimsiz kart Syaoran duygularını elde etmek için kapalı kartın güç geçersiz çünkü daha net bir şekilde açıklamak oldu. Bu konu ile ilgili olarak, Li doğru Sakura güçlü duygular olabilir. Kapalı kart ve isimsiz kart sürecinde birleştirilmiş, Umut Kart oluşturma. (İngilizce dub olarak isimlendirilen) Umut Kart veya Aşk Kartı Van'ın kart muadili olmayan bir kart vardı, Li Syaoran doğru Sakura duygularını tarafından oluşturulduğu için sadece Sakura Kartı var, yani bu yüzden.

+673
Jared Mackey 30 Ağu 2015 22:41:04
İnazuma On Level-5 tarafından geliştirilen futbol RPG serisidir.
+641
Automobility 17 Tem 2011 00:22:39

Canon ya da değil, ne Dragon Ball içinde karar verebilecek anlamaya çalışıyordum. Akira Toriyama olduğunu düşünebilirsiniz, ama marka etmez ona ait olduğu sürece, öyle değil mi? Değildi bu yüzden başka bir zaman ayırın ve diğer yaratıcıları ile biliyorum. Bakan internet, ben buldum bu https://trademarks.justia.com/756/58/dragonball-75658049.html hangi söz Toei (Anime) Shueisha'nın (Manga) , ama değil mi: bir marka oldu sahibi tarafından Toei veya Shueisha'nın? Kimseye açıklamak miyim?

+498
Jorge Luis 10 Eki 2012 15:21:47

Naruto, Jiraiya ve Minato, ayrıca insanlar/Kurbağa ile sözleşme var mıydı?

+324
feshchuk2002 13 Şub 2011 03:37:27

Obito MS maddi olmayan olmasını sağlar. Ama saldırdığı zaman, elbiselerini hiç (ya da düşmek) zarar vermeyin.

Eğer ona çok yakın ya da onunla temas şey de Kamui etkilenir varsayımını kabul edersek, giyiyor onu veya bir sırt çantası tutan bir kişi de soyut olduğu anlamına mı geliyor?

Kıyafetler her zaman Naruto arsa bir delik olmuştur. SSOP olduğunda Madara sihirli bir şekilde yeni kıyafetler alır gibi. Ya baş Ağrısı çok zor Naruto tarafından harap olunca, ama giysilerini sadece biraz yırtık olsun.

+259
Pulchritude 27 Ağu 2017 15:51:52

Eğer E. N. D Zeref kitaplarında güçlü İblis ve Acnologia sayısız ejderhaları varsa, mümkün olan E. N. D Acnologia öldürmek için mi?

Yani, düşününce, Natsu var babam E. N. D öldürmek olamaz, mümkün İblis Acnologia gibi bir ejderha öldürmek için mi?

+232
Travis Knight 22 Haz 2014 20:48:10

Etiketli soruları göster