Ne Erik Dommel çocuğu hikayesi var mı?

Çok kısaca (2012 Xebec/GÜÇLÜ versiyonunun "Yamato 2199") 20 bölüm Erik Dommel karısı ve bir çocuğu bir flashback görüyorsunuz. Ayrıca bir şey oldu sanırım 11 bölüm Özel Birinci Sınıf Dessler Haç kazandıktan sonra eşi ile tanışır mezarın altında gömülü olan bu çocuğun onun olduğunu düşünüyorum sadece.

Ne oldu? Karısı Dessler karşı isyan içinde yer alma ile ilgili bir şey var mı? (Ben Garmillan okuyabiliyorum, ama çiçekler zaten bir şekilde.)

+458
andrerobot 22 Ara 2015 14:39:48
20 yanıtların

Alınan Naruto wiki, 'o yanlışlıkla ağzından çıkan kelime o ibret kardeşler olduğunu belirterek, "Ore wa Bosu yok migiude da. Ruijihin janē! ("オレはボスの右腕だ yapmak.類似品じゃねェ!" Patronun sağ kolu oldum. Hayır taklit ediyorum!)"'. "Yüzbaşı," dedi en sözüne, "darui gibi geliyor." Kapalı olmasının sebebi de bu.

+934
Param jit 03 февр. '09 в 4:24

Hikaye tarafından sağlanan verilere dayanarak bir çıkarım yapmak için yeterli bilgiye sahip değiliz. Bu olayın tek tanığı Madara ve İzuna vardı.

Madara hesabı herkesten daha fazla credibillity sahip olduğu anlamına gelir iken, Madara aldatıcı insanlar gibi Obito gibi, yalan ve düzmece olayların karmaşık ağları ile ünlüdür. Sonuç olarak, güvenilir bir bilgi kaynağı kabul edemeyiz.

Ancak, temel bilgiler içinde Naruto Veri Kitabı (Sayı 4, sayfa 37) üzerinde İzuna, İzuna verdi gözleri isteyerek. Yani Madara doğru söylüyor, en azından bu durumda olduğunu söyleyebiliriz.

Erişim için Japonlar veri kitap referans: https://www.reddit.com/r/Naruto/comments/2l976c/spoilers_the_complete_4th_databook/

Çeviri: https://aminoapps.com/c/anime/page/blog/naruto-data-book-izuna-uchiha/WltX_uRVgmj1rLGwaPw7envXJ0MEjo

+925
0o9izx 11 Mar 2010 14:50:58

Bu Kairoseki deniz sadece sağlam bir form ve deniz gibi aynı etkiye sahip olduğu söylenir.

Ama neden DF kullanıcı kelepçeli ya da dokunduğu zaman onun enerjisini çekiyor, o (Logias ben kelepçeli zaman değiştirebilir) yeteneklerini kaybederler gibi Kairoseki şeytan meyvesi gücünü zayıflatmak ve inkar etmez.

Deniz suyu durumunda, sadece enerji alıyor ama hiç (örneğin Luffy hala Kraken nakavt fil silahı kullanmak için uzanabilir) yeteneklerini olumsuzlar düşünüyorum.

Ve şimdiye kadar gösterilen veya Kairoseki nereden geldiğini açıkladı mı?

+923
mbmc 29 Ara 2011 18:44:55

Bu durum daha komik yapar nerede psikolojinin bir şey var; biraz tuz tatma sonra inanırım, şeker daha leziz olur. Eğer daha anlaşılır bir şekilde kullanarak bu açıklamaya çalışırsam, sayı doğrusu düşün: işin komik tarafı sağ ve ciddi yan sol ve duygular ortada 0 Puan hakkı vardır. İşler ciddileşmeye başladığında, sola hareket ettirin ve -3 örneğin ciddi hissediyorum, ama sonra gülmeye ve sağa hareket yapar bir şaka bırakın. 0 hiçbir duygu hissediyorum nötr noktası olduğundan, 0 geçmiş mutlu hissetmek için yani en az 1 veya üzeri olmak zorunda taşımak zorunda. Komik şaka, sayı. Şimdi, -3 yerine 0'dan itibaren çünkü, eğer sadece başlangıcında şaka saldırırlarsa 3 fazla verir. Bu diğer taraftan da çalışabilir. Bu tekniği kullanıyorlar bu yüzden çoğunlukla.

Eğer yanlış yaparlarsa, ya da bu tür şeyler zevk almıyorum sizin gibi insanlar görünce, işe yaramıyor. Gördüğüm kadarıyla, bu genelde bir dilim hayat ve shounen manga/anime kullanılır. Shounen, ciddi alacak, sonra biri bir espri yapar, sonra bir daha derin ve ciddi olabiliyor. Eğer bu tür korku gibi türler bakarsanız, bu "mecaz" neredeyse yok. Bir örnek (sanırım) EVA olurdu: orada hiç komik bittir, gösteri boyunca oldukça ciddi, fakat bu kişiden kişiye farklılık gösterebilir.

+919
akkkk 12 Oca 2018 03:50:53

Her yerde sözü değil, ayrıca Kaguya ile son savaşta, Sasuske Rinnegan vardı ve hala havaya kaldırmak olamaz ve sonunda Naruto yukarıdaki Lav Boyutta havada kalmasına yardım etti.

+849
tytysik 23 Ağu 2019 12:45:29

(Üç Kılıç stili) Santoryu kullanırken, Zoro ağzında bir kılıç tutar. Nasıl normalde konuşmak, düşen kılıcı olmadan mümkün mü? Zoro speaking with a sword in mouth

+687
zanderle 16 Nis 2019 23:05:09

:D

Şu anda "Clockwork Gezegen" adlı komik bir manga okuyorum. İnanılmaz harika! Oh...çok ileri gittim...geri geleyim.

Ver bir sayfa okuyorum, bazı çocuklar tsukkomus (bu sayfada bir mühendis eskisi ile "yorum)." Temelde, bu pic ana erkek karakter, ana kadın karakter olan aşkını ifade eder ve kabul edilmek bir sahne göstermektedir. (HALLELUJAH!)

Bu sahne çok iyi, ama hala bazı adamlar mühendis olmak için kullandım ki "anlamıyorum." Araştırdım ama uygun bir cevap var. Bu nedenle, çok kafam karıştı. Bu garip cümle bana bir açıklama yapmak ister misiniz?

Ve burada olan tsukkomu göründüğü pic: Love expressing scene

Şimdiden teşekkürler. Yerli bir konuşmacı değilim beri İngilizce zavallı kullanmak için ve özür dilerim.

+639
Darth Agnon 26 May 2011 04:41:43

Pek fazla konuşmuyor çünkü Keima (kitap kurdu) Shiori Shiomiya peşinde olduğu bölümde, Keima kalbini okumak hakkında bir tartışma var. Bunun yerine kalbini okuma, karaciğeri okuyacak o zaman diyor.

enter image description here

Belki de bu çeviride kaybolan bir şey var, ama ne biri karaciğer gözlemleyerek demektir?

+561
Homeschoolmom 30 Eyl 2010 14:51:22

Yine de, hiçbir şey olmasa Zoro kapalı tutuyor hangi nedeniyle gözünde özel bir güç varsa ortaya çıkmıştır.
Yara izi büyük ölçüde açın edemez nedeniyle gözünden yaralanmış şimdi görüldüğü kadar oldu hepsi bu değildir.
Wiki aynı şeyi söylüyor :

İki yıllık timeskip sonra, Zoro yeni bir yara aşağı çalışan onun kazancı şimdi eleştirel olarak yaralı olarak ima olan sol gözü vardır her zaman kapalı.

Henüz, Eichiiro sensei gerçekten Strawhat Crew gücünün tamamını ortaya çok birşey söyleyemeyiz değil.
Şimdi göz onun hakkında sadece bu kadar bilgi var.
Hiçbir şey onu nasıl aldığını görülmüştür.
enter image description here


Görüntü Zoro yara kazandı ne kadar ağır olduğunu ima eden manga bir ekstra değil

+545
Maricely Sotovando 26 May 2018 04:33:38

enter image description here

Ayrıca Bkz:

+542
Lerah 22 Tem 2017 12:09:53

Son bölüm, dize saldırının ipuçları saf mor bir renk görüyoruz. Bunu daha önce hiç görmemiştim. Ne oldu?

At the tip

O siyah çünkü Busō-shoku no Haki, olduğunu düşünmedim:

enter image description here

+460
curiouskiwi 10 Şub 2018 01:27:11

Dönem "Blitzendegen" kullanılır tarafından Dorssian askeri sık sık (bkz: burada bir örnek). Bir selam olarak kullanılmış gibi görünüyor, ama aynı zamanda başka bir bağlamda kullanılır. Bu terim Alman gibi görünüyor, ama Almanca kelime anlamı itibariyle pek mantıklı gelmiyor, "Yıldırım kılıcı" dır.

"Kullanmak için beklenen blitzendegen", ve ne zaman Dorssian asker olarak-evren anlamı nedir?

+446
Sergej Fomin 17 Şub 2016 18:24:28

Hayır, yıl 16 için hiçbir yasal yol kamu yollarda eski.

Olarak Memor-X işaret Wikipedia bir cümle hakkında.

Neredeyse on altı yıl olmasına rağmen Haruka yarışçısı, ortaya çıktığında eski. Ancak, onun doğum günü zamanlaması için Japon okul yıl Denizci önünde bir sınıf demektir Askerler.

Ve Japon versiyonu Vikipedi bir açıklama.

高校一年なのだが 2 制服姿でスポーツカーを愛車として公道で走らせている[4] yapmak.

Lise birinci sınıfa, ama sevgili araba spor bir araba yolculuğu yaptı.

4^ 国際運転免許証をもっていると考えれば合法であるが日本国内においては18歳までは公道では運転できない yapmak.北米版では留年しているという設定 yapmak.

Yasal olarak bir uluslararası ehliyet ile araba sürebilir, ama Japonya'da, halka açık bir yolda 18 yaşına kadar sürebilirmiş. Kuzey Amerika versiyonu ise okulda bir sınıfta olduğunu belirtmiş olduğu bir sahne var.

Orada olduğu Viyana Sözleşmesi Trafik. Japonya ve ABD de bu sözleşme imzaladı. Örneğin, ABD'de bir Japon sürücü ehliyeti BİZİ ehliyeti olmayan ama araba kullanabiliyorum. Ama bunun tersi daha da zor biraz. Japonya'da, kayıt araba sürüş önce gereklidir. Hükümet bir test olabilir, ama bir kayıt olabilir (sözleşme diyor.) Ve Japon hükümeti 18 yaşından küçükler kayıt kabul edebilir. Böylece 16 yaşındaki bir ABD sürücü ehliyeti olan eski kız Japonya'da araba sürebilir.

Daha fazla araştırma eklendi.

Yazar Naoko Takeuchi bu yasa yanlış anlamayın; eski uluslararası ehliyet sahibi Japonya'da halka açık yollarda sürücü 16 yaşındaki düşündü, ve karakter ve sahne yarattı. Ama Kanun buna izin vermiyor. Sorunu çözmek için, Kuzey Amerika sürümünde, Uranüs 18 yaşında olduğu ifade edildi.

Yarışçı lisansı için.

Japon hukukunda, içinde özel alan sürüş için hiçbir sınırlama yoktur. Örneğin, çoğu Japon sahte yol geniş alana sahip okullar sürüş sürücü ehliyetleri almak. Eğitim okul içinde ehliyetini almadan önce sürücü alabilirsiniz.

Eğer yarış ders izin veriyorsa, her yaştan çocuk kullanabilir. Ama göre Wikipedia makale) en çok yarış dersleri almak yarışçı lisansı. Yarışçı lisansı (devlet değil) bir şirket veya ajans tarafından onaylanmıştır. Gereksinimi her şirket farklıdır. Wikipedia örnek (Japon Otomobil Federasyonu) JAF bir yarışçı lisansı almak için normal ehliyet gerektirir, ama Japonya (Motosiklet Federasyonu) MFJ normal ehliyet gerektirmez. Ve tabi ki yarış uluslararası yarışçı Lisansı kabul eder.

+403
VeraAleksandrovna 9 Oca 2019 08:17:56

Birbirlerini büyük olasılıkla. biz daha sonra bu Vampirler olabilir hayatta birbirlerinin kan gibi Kaname oldu içmekten Ruka (zirve sırasında Yuuki oldu ama kapı) ve daha sonra zaman Hızlı oldu dirilmiş miydi beslenen Vampirleri1. Bunlardan bir tanesi de diğer içti kesik kesik ve ne zaman Senri ve Rima arasında bazı anları hatırlıyorum.

Ancak Gece Sınıfının Vampirlerden E Seviyesi değil unutmayın bu yüzden biraz daha kendini kontrol var. ayrıca gardiyanların görevlerinden biri Gece Sınıfı Öğrencileri geceleri dışarıda dolaştın Gün Sınıf Öğrencileri beslenmiyor emin olmaktır.

kötü durum senaryosu, Kaname, bir Safkan olarak, secde onların İnsan kanı içmemek için zorlayabilir. ayrıca unutmayın bu Gece Sınıf olmak istediğim Vakfı birlikteliği arasında Vampirler ve İnsanlar gibi sadece okul kurallarına karşı insan kanı içmeye (Yuuki olarak bahseder Maria) ama aynı zamanda Kaname ve Kaien ki, emin olun sadece Vampirler itiraf için okul olacak olanlar kim tahammül İnsan kanı içmeye, hangi başlangıç olurdu Vampirler kim isteyebilir Kan Tabletler için başarılı


1: Bazı kadınlar Hızlı kan içmek yerine isteyen kanını içmek isteyen gibiydi gibi normal Vampirler olduklarını sanıyorum

+389
Todd Sieling 17 Kas 2012 07:28:30

Göre Tsubasa Bayanposta:

Fei Wong Reed de sık Van'ın bahseder, ve aynı zamanda Van'ın soyundan biri.

Bu manga 9 hacminde görünen 64. bölüm gösterilir. Van'ın Reed uzaktan akraba biraz olarak nitelendiriliyor.

Bilgi için bu olabilir bulundu: Fei Wang Reed Bayanposta sayfa ve Fei Wang Reed bölümü Vikipedi. Bu gerekçe Wikipedia sayfasında sağlanır.

+199
Marisol Quenzel 7 Ara 2010 12:38:16

Başı cosplay site, bu listelenen 足カバー.

Kısacası, daha bir "ayak kapağı", aksine bir şey gibi gevşek/diz-yüksek çorap görüldüğü gibi bir dizi okul üniformaları.

Programı ayağı kapağı için, ama aynı zamanda birinin daha şık ayakkabı ya da sandalet giymek için izin amaçları kısmen olduğuna inanıyorum. Ama yine o zaman moda ne olduğunu bilmiyorum, belki de sihirli okul üniforması motifi şirin bir oyun olmak için.

+125
user433966 24 May 2016 00:57:14

Sadece ek bilgi için, serbest ve hikayesi) çizim durumunda genellikle, ben önümüzdeki 3-4 bölüm planlıyorlar.e:

  • 1 Bölüm yayınlandı sağlar gerekiyordu bu hafta ki
  • Bölüm 2 basılı, vb sevk önümüzdeki Hafta olması gerekiyor
  • Bölüm 3 düzenleme olması gerekiyordu, Kurtuluş, vb
  • Bölüm 4 Son olması gerekiyordu Düzenleme
  • Sonra 5 Bölüm 1 Bölüm serbest hafta üzerinde çalışmak için bir mangaka olması gerekiyordu.

Genellikle denilen bu önümüzdeki 3-4 hafta veya bölüm 'yazdırma programı'var

Ama bu mangaka şartlarına bağlı olarak tüm değişiklikleri (aradan, yeni yıl, tatil, altın hafta, vb)

+121
kbro 23 Eki 2015 10:22:02

406 Tek Parça. bölüm. 2:30 işareti açıldıktan sonra çalmaya başlayan müziğin adı ne?

+106
silent9 22 Kas 2016 18:11:08

Noragami Aragoto soundtrack "Noragami hayır Oto 2", disk 2, track #6 "Tasogare".

Burada bir 20 saniyelik özü, başlangıç parçası: https://clyp.it/oz5kfpym.

+82
schoenk 24 Kas 2016 22:47:36

Bazı önemli ayrıntıları Gözden kaçırıyorsun.

Crocodile Luffy ilk büyük kaybı verdi. Luffy ilk mücadelede ona karşı böyle bir dezavantaj oldu, beyhude saldırılar rive dakika boyunca. Eğer Robin onu kurtarmak için değil, uygulamak ölü ve diri çölde gömülmek olurdu Luffy.

İkinci kez, Luffy Crocodile zayıflığı ile hazırlanan geldiğinde bile, yine de kaybeder. Neden? Çünkü Timsah kendi zayıflık karşı gücünü eğitmek için yeterince akıllı idi. Deneyimli olduğunu arazi hem insanlar hem de onu yerinden bile kendi kişisel çöl oluşturmak için nem emebilir aslında sadece vurgular. Ve bir kez daha, Luffy ölümün eşiğine getirildi.

Bununla ne demek istediğimi anlıyor musun? Timsah zayıf değildi, ama hikayenin amaçları için, bunu tekrar tekrar ana karakteri yenerek duramıyordu. Pek çok kez aslında başarılı olmak için mücadele aldı aslında sadece bir tehdit ne kadar tehlikeli olduğunu gösteriyor.

+47
user242679 8 Nis 2013 02:54:52

Etiketli soruları göster