Yapay Ruhlar olan 4 Sakura Dalını oluşturur?

İçinde Otome Yōkai Zakuro, zaman Zakuro, Susukihotaru, Bonbori ve Hozuki girin bir kavga, Yapay Ruhlar Mamezo, Sakura ve Kiri çekin sakura dalları vermek kızlar. Zakuro bir bıçak dönüşürken Susukihotaru, Bonbori ve Hozuki sadece daha fazla taç yaprakları üretmek.

Ancak sadece 3 yapay ruhları var ve bunların her bir kolu çekin görüyoruz ama bir saniye çekerek toplam 4 şubesi var.

+163
jburgess 25 Eki 2015 13:22:22
24 yanıtların

Aradığınız şarkı 'F' başlıklı ve Maksimum Hormon tarafından gerçekleştirilir.

+934
StuperUser 03 февр. '09 в 4:24

Bu oldukça moral bozucu bir cevap, ancak orada gerçekten hiçbir şey daha fazla.

Kaçan, ne anime ne de manga içinde sonra, Lupin yine söz edilir. Ben şahsen okumak Soul Eater ve izledim onu, ben hatırladığımı başka bir işaret onu, ve bu 'tez' olduğunu yedeklenmiş tarafından wiki:

Başlangıçları - Manga - Ölüm, Çocuk, Anime - Mükemmel Bir Çocuk. Ölüm Çocuğun Muhteşem Görev mi?

Muhtemelen tahmin edeceğiniz gibi, bu gerçekten güveniyorum (yalnızca onun olmak) başvuruyorsunuz görünümü olan 3 Bölüm var. Muhtemelen doğmakta olan yeni bir Kishin duyardık gibi kötü bir kader ile sona erdi, insan ruh olarak, gerek.

Ben şüphe, ben değilim aşağıdaki, ancak orada bir olasılık adı en az anılan içinde Ruh yiyici Değil!, ancak henüz ilgili bir şey duymadım.

+919
Bill Bisco 20 Eki 2010 13:07:28

Evet.

 1. 8. Bölüm:uzay gemisi çalmaya çalışan bir grup hırsız yakalıyorlar.
 2. (Aslında bu bir paran varsa açıkça söylenir. Bölüm 10: Adam muhtemelen bir savunma ceza ile kurtulmak için ona rağmen yakalandı.)
 3. 15. bölüm: teknik olarak bu işin sonunda çok küçük bir ödül topluyorlar
 4. Bölüm 16: hiç hapishane dükkanı durdurma yardım için her şeyi aldıklarını olup olmadığı belirtildi. Ancak, eğer kabul edersen yaptılar.
 5. Burada ayıcık bombacıyı yakalamak boyluyorlar 22 bölüm.
+864
Jason Galvin 19 Şub 2017 05:11:43

İnsan ortağı ile kolayca Digimon digivice kullanarak, Digimon Macera Filmi Omegamon gibi/DNA digivolve sigorta.

Sorumu nasıl vahşi Digimon 'sigorta/DNA Digivolve mi? Örnek olarak kullanalım Kraliyet Şövalye Omegamon. Nasıl gelmişti?

+862
gatherer818 18 Nis 2011 01:11:53

Gözleri bazı insanların gölgeleri görmek mümkün olur hastanede bir kaza sonrası uyanma, çocuk bulur. Daha sonra, bu insanlar katil ortaya çıkıyor ve bu yolla avlanan bu katiller için 3 kız bir ekip tarafından işe alıyor.

Katiller bazı örnekler:

 • Yüzü gözü yerine dev bir gölge ile bir kadın. Kurbanlarını gözleri kapalı alıyor.

 • Bir tırpan ile bir adamın kafasını yerine gölge şeklinde. Kurbanlarının cesetleri yanında ramen yeme gösterildi.

Oldukça yeni olduğundan manga bir anime yok sanırım. 2013 sonra serbest bırakıldı oldukça eminim. Bölüm değil bir sürü var. Öncül Yok SES çok gibi Shinrei Tantei üretim öncesi bir model veya Tsukihime.

+545
mrgamboa 27 Oca 2016 20:11:25

0:30 OST içine başlangıç "Shouryuu" veya "Yükselen Ejder" alınmış bir klip olduğunu düşünüyorum.

2 Naruto OST ve 1 Parça.

Kaynak: Naruto Müzik Bayanposta

+521
Saketh Malyala 2 May 2017 07:34:07

Ryuuko Senketsu dönüşümü ve güç ver ihtiyacı olan deri ve kan onu delmek için bir bileklik ile Seki Tekko, eldiven kullanır. Bu eldiven Aikuro Mikisugi tarafından (pilot tonlarında öğretmek) 2 Bölüm Ryuuko verildi.

Kırmızı renginde ve tam olarak Ryuuko etkili Senketsu kullanmak için ihtiyacı var. Sadece öğretmenin dolabında kötü öğrencileri cezalandırmak için etrafta o kadar uygun oldu, ya da özellikle Ryuuko mı yaptı Mikisugi? Bu eldiven nereden geliyor?

+497
Traycho Lukanov 3 Ara 2018 07:25:11

Hangi tema şarkısı oynadığı başlayan bu Zoro haki video?

+437
ndragon 5 Kas 2015 12:48:30

Bir ipucu sarışın (adını unuttum) kız yıldız okuma saçlı gösterilmiştir düşünüyorum. Birçok evren olduğunu olmak.... Ya Harutora olduğu mevcut evrendeki yerini feda etmek olsaydı (yani Natsume için dünyadaki yerini feda etti? Yani bu kadar, Natsume olarak çalışmış ve" ritüel "bu tür bırakmış evrenin içine yerleştirildi toplamı, ama Harutora pozisyonunu feda etti. Ayrıca, öptü geldiğinde biraz gerçek miydi? Gibi, Yakou olmak, evren onu bir süre için seyahat etmeyi başardı. Yardımcıları ile çekip onu gördüğünde başka bir evrenin içinde. "Yine" yine başka bir evrende görüşmek üzere "gibi başka bir evrende başka kimliğini görmek istedi sanırım seni görmek umuyoruz" diyor.

Bu ama bu benim teorim dan dışarı attı hiçbir fikrim yok.

+414
love2code 17 Oca 2019 22:35:26

Bir şekilde veya başka bir sahipleri olarak değil açıkçası, bilmenin bir yolu yoktur, " dedi. Ancak, biz led inanıyorum aşağıdaki (alıntı Wikipedia):

Sürü, Ancak, aşağı yatıştırır ve Ohmus Nausicaä yaralı vücut iyileşmek için altın duyargaları kullanın.

Temel kullanım kelimeler "iyileşmek" ve "yaralı", öyle görünüyor asla gerçekten öldü.

Ayrıca, orada bu bit olan Nausicaä Wiki:

Nausicaä kötü Omhus tarafından bir saldırı insanlar onu kurtarmaya çalışırken yaralandı. Kızgın yaratıklar acele önce durdu, neredeyse onun hayatına mal oluyordu. Bu Omhus, ancak, Nausicaä canlandı ve bilincine geri getirdiler.

Ne yazık ki, herhangi belirli bir kaynağa atıf değil, ama genel bir fikir birliği gibi görünüyor.

+408
Zetor 14 Şub 2014 01:32:54

İngilizce dub için bir gösteri Japon senaryoyu uyarlayan birkaç farklı adımları geçer ve özgün script//orijinalinden oldukça farklı dub sonuçları bir şekilde yorumlanabilir adapte değiştirilmesi için aşağıdaki adımları boyunca çok sayıda fırsat var, ama aynı zamanda hala sıradan İngilizce çok uzakta olabilir.

İlk komut tercüme edilmiştir. Dilde, doğrudan çeviri olduğu ya da bir kelime sorusu gibi bir durum olabilir çok farklı şekilde yorumlanabilir birçok durumlar vardır. Ayrıca, çeviri sonra bile, çoğu İngilizce konuşan izleyiciler sadece çeviriler uyarlanmış ve yeniden var etmek için gerekli olan senaryosunu al-olmaz birçok kültürel sözcükler ve başvurular var.

Uyum ve yeniden komut dosyası, yazarlar doğal olarak da akılda söyledi hatları için animasyon kendisi izin ses aktörleri ve söyle onlara gereken zamanı ve zaman tutmak ve tüm temel olay örgüleri söz sağlarken İngilizce sözlü çeviri akışını sağlamak için çalışır. Bu süreç, sanatsal yorumu bol sağlar ve bu gerçekten sorunuza cevap olduğunu düşünüyorum. Sadece yazarlar tercüme senaryoyu adapte olduğunu görüyorsun, bu lehçesidir... doğal olmayan bir lehçesi sanatsal seçim, gerçekten İngilizce ya da sadece kötü bir yazı olabilir hatta var olmayan bir şey iletmek için bir girişim olabilir. İngilizce dub bırakılmak Japonca cümleler gibi benzersiz çok fark etmez daha sık benzersiz lehçesi değildir, ancak söyleyebilirim. Bazı örnekler obento" vardır ", Japon şeylere yabancı olan birine-chan", "gibi "shiritori" ekleme ve ekleri ilk başta tuhaf veya benzersiz bir lehçesi gibi görünebilir.

Belirli bir örnek için sanatsal bir seçim olduğunu söyleyebilirim, ama aynı zamanda doğal olmadığını söyleyebilirim, ve gösterinin tema ile tam oturdu. Kelime ölümlü olmayabilir çok ortak günlük konuşma ama olduğundan çok yaygın dramatik diyalog konusunda tanrılar, melekler, cinler ve savaş arasında iyi ve kötü. İnsanlar bu kitapların ölümlüler ve ayarı denir ve filmler genellikle Devilman benzer olacak geniş ünlü kitaplar, filmler, alıntılar, şiirler. (Edit: Eğer bu durumda, ve senin yorumun gibi görünüyor sanki değil mi bu, o olurdu çünkü biri yukarıda bahsettiğim sebep. Muhtemelen sadece kötü bir yazı.)

+403
Igor O 18 Eyl 2019 23:21:08

Evren Tokyo Ghoul:

 • Ne hortlaklar sadece Japonya'da var, ya da çok sayıda dünya çapında gelişmek yapıyorlar?
 • Dünya kesimleri olduğu gibi ÇMG gibi herhangi bir vücut
 • Bu CCG ile işbirliği/iletişim için bilinen herhangi bir geçmişi var mı?
+388
Tyler Owens 25 May 2019 14:48:54

enter image description here

Anime dakimakura o kıza ne olduğunu merak ediyorum? Ekran görüntüsü NCIS serisi, 21 sezon 9 Bölüm değil. Wendy formu Fairy Tail benzer, ama farklı göz rengi var. Merak ediyorum!

+363
Mogalt 23 Şub 2013 04:23:42

https://onepunchman.fandom.com/wiki/Armored_Gorilla

enter image description here

Hepimiz hatırlıyoruz bu goril Sezon 1, kim görünüyor gerçekten zayıf ve kayıp karşı Genos.


2 Sezon, bir yumruk Marshall Goril yenerek onu görüyoruz.

enter image description here


Bana çok garip geldi. Önceki bölüm Orochi bu canavarlar çok güçlü gösterdi, ve onları yenmek için S-Sınıfı Kahramanlara ihtiyacı vardır.

Marshall Goril aynı tür olarak Supersado kız. Ama Fubuki onu yenmek için Tatsumaki yardıma ihtiyacı vardı.

enter image description here


S-Sınıf bir Kahraman kadar güçlü olduğunu Zombieman, Marshall Goril hakkında endişeli olan S-Class bir Kahraman, izledi mi yani...

Zayıf Zırhlı Goril eğer bu Goril kadar güçlü olursa, onu nasıl yenebilir?

+333
user269072 10 Ara 2013 10:28:47

Esas Vikipedi, Okul anime sürüm yürüyen okul. Dekomori bu sorun İÇİNDE sürümü mevcut.. değil sadece anime karakteri

Yürüyen merdiven okulda kulüp sistemi okul bağlıdır.

Bazı okullar tamamen ayrı bir kulüpleri var. Bazı okullar ortaokul ve yüksek arasında bir kulüp paylaştı. Başka bir okul kültür ve spor kulübü ile ilgili kulüp için ayrı kulüp için ortak kulüp var.

Yürüyen merdiven okulda kulüp hakkında bazı referans eklemek için çalışacağım. (üzgünüm bağlantıları Japonca.)

 • Gelen cevap bu soru(Mu yürüyen okul paylaşılan kulübü mü?) lise ve yüksek okul arasında en çok paylaşım kulübü. (Cevap da paylaşılan "seitokai" Öğrenci Konseyi var dedi)
 • Oğlunun bu blog yazarı "mezun" beyzbol kulübü ortaokul ve lise katıldı kulüp bir sonraki gün. yani bu durumda kulüpler ayrılır.
 • Bu makalede söylediği tek iyi şey yürüyen okul paylaşım kulübü.
+277
Dayna Wells 12 Tem 2014 12:42:06

Hepimizin bildiği gibi, Sanji Haki Yürüyüş ve Gökyüzü satın aldı. Eğer (aynı zamanda Mavi Yürüyüş, ama sualtı) Gökyüzü Yürüyüş sürtünme için bir temel ve Haki gibi bir yakma fırını olarak hizmet verebilir, o zaman ateş sualtı alıyoruz. Luffy bu mantık... Haki ve hız için ateş sayesinde üretebilir biliyoruz.

+226
Joe Saz 31 Ara 2015 01:35:38
 • Öpücük ve Beyaz Zambak Sevgili Benim için Kız
 • Eclair
 • Koza Dolaşık
 • Beni Öldürme
 • Harika Bir Gün Bizim
 • Gözlerimiz Bir Araya Geldiğinde...
 • Yuri Hayat

Ben orada bazı dizi nerede yuri değil o ana odaklanmak ama orada Pislik Dilek ve Murciélago. Ve bazı yerde, altmetin gibi K-ON serisi.

+219
curious 25 Eki 2011 11:18:33

Eğer anime ya da live action arasında seçim yapıyorsanız, anime muhtemelen orijinal manga en yakın uyarlaması gibi Kardeşlik en iyi bahis, özellikle Fullmetal Alchemist: yoktur.

+192
Bubbs 22 Oca 2010 01:35:59

Ben aslında biraz ışık parlayan olmadan açıklayabiliriz bunu yapabilir Sebastian birçok şey var.

O "Sadece bir cehennem uşak"

Sadece birçok yeteneği ile ilginç bir yaratık.

+154
Rosanne 24 Eki 2012 05:59:48

Cevabı aslında düşündüğümden daha karmaşık olduğunu kanıtladı. Hayama için uzun zamandır çalışıyorlardı bir şey yapmak mümkün değildi, çünkü Kısacası Hayama Hachiman daha aşağı olduğunu Yukinoshita yardımcı olmaktır.

Eğer herkes Hayama karakter analizi etmiyorlar ilgileniyorsa çok ayrıntılı olarak açıklamak için Oregairu analizi

+122
user5846 21 Kas 2010 23:38:13

Wiki göre,

Shikotsumyaku (屍骨脈; kelimenin tam Anlamıyla "Ölü Kemiği Darbe" anlamı, (Yani) "Ceset Kemik Zinciri") bunlara Anlam (p) miktarı ve onların kendi iskelet yapıları işlemek için yeteneği veren nesli tükenmiş Kaguya klanı, bu kekkei genkai var. Çakra ile kalsiyum onların beslerken, onların sevme kemiklerin büyüme ve özelliklerini yönetmek olabilir.

Vücut (ve diğer mineraller) kalsiyum matrahı çalışıyorlar şimdi, elbette anlamına gelir. Kendi kemiklerinin büyümesi için güçlü olmaları yakın çevredeki dışı bir şekilde (ve diğer mineraller) kalsiyum almak mümkün olduğunu gösteriyor. Bu mangada doğrulayacak mı?

Son bölümü sadece kendi spekülasyon benim. Eğer başka bir açıklaması varsa beni düzeltin lütfen.

+117
user52539 2 Tem 2015 01:36:49

Bu Naruto wiki sayfasında klanlar var iyi bir açıklama ne bir klan var, artı bir liste tüm bilinen klanlar. Özetle, şöyle bir şey:

İlk olarak, bu önemli fark kanji kullanılır 一族 (okuma İchizoku), hangi kelimenin tam anlamıyla anlamına gelir aile. Yani, klanlar bir köy temel birimi oluşturan shinobi aileleri ya da gruplar var. Senju ve Uchiha klanları birçok klanlar tarafından izlenen bir örnek olan bir köy oluşturmak için ittifak kurmaya bilinen ilk klan vardı. Anılan gibi, bir klana ait genellikle kekkei genkai kullanımı açısından son derece önemli olan genetik/kan, tarafından tanımlanır. Herhangi bir klana bağlı olmayan normal jutsu yapacak gibi görünmüyor shinobi klan, bir hususiyet olan kekkei genkai veya diğer jutsu da, klanlar nesilden nesile geçmek olduğunu söyledi. Diğerleri sadece çekirdek aile oluşur bazı klanlar geniş ve çeşitli aileler oluşur.

Bilinen klanlar listesi:
- Aburame klan - Konohagakure'de
- Akimichi klanı - Konohagakure'de
- Amagiri klan - Yumegakure (Naruto Shippūden: Kizuna Drive oyunu sadece)
- Fuuma klanı - Amegakure
- Başka bir Fuuma klanı - Otogakure
- Hagoromo klanı - Hayır köy (pre-köy dönemi)
- Hirasaka klan - Yumegakure (Naruto Shippūden: Kizuna Drive oyunu sadece)
- Hōzuki klan - Kirigakure
- Hyuga klan - Konohagakure'de
- Inuzuka klan - Konohagakure'de
- Jūgo klan - Bilinmeyen köy/hiçbir ilişkisi (Jūgo olduğu bilinen tek üyesi)
- Kaguya klanı - Bilinmeyen köy/hiçbir ilişkisi
- Kamizuru clan - İwagakure (anime sadece)
- Kedōin klan - Bilinmeyen köy/hiçbir ilişkisi (anime sadece)
- Kohaku klan Vardı kendi köyünde Yangın Ülke ile ilgili Konohagakure'de (anime sadece)
- Kubisaku klan - Bilinmeyen köyünde bulunan Arazinin Boyun (anime sadece)
- Kurama klan - Konohagakure'de (anime sadece)
- Nara klanı - Konohagakure'de
- Rinha klan - Bilinmeyen köy/hiçbir ilişkisi (Naruto Shippūden 3D: Yeni Dönem oyun sadece)
- Ryuu klan - köy (pre-köy dönemi, Naruto Shippūden: Dragon Blade Kronikler oyun sadece)
- Sarutobi klan - Konohagakure'de
- Senju klanı - Konohagakure'de
- Shiin klan - Otogakure (anime sadece)
- Shirogane klan - Sunagakure (Naruto: Uzumaki Günlükleri 2 oyun sadece)
- Tenro klan - Yumegakure (Naruto Shippūden: Kizuna Drive oyunu sadece)
- Tsuchigumo klan - Tsuchigumo Köyü (anime sadece)
- Uchiha klan - Konohagakure'de
- Uzumaki klan - Uzushiogakure
- Wagarashi aile - Kara Çay (anime ve Naruto: Path of the Ninja 2 oyun sadece)
- Wasabi aile - Kara Çay (anime sadece)
- Watari ninja - Bilinmeyen köy/hiçbir ilişkisi (anime sadece)
- Yamanaka klanı - Konohagakure'de
- Yotsuki klan - Kumogakure
- Yuki klan - köy, Kara Su

+98
Health and Food Corner 25 Kas 2013 05:28:53

Manga 'Canavar Ruh' olarak, Plue camios olarak Hiro Mashima bu mangas hemen hemen TÜM görünür söz ediliyor.

+85
Rosie Giesie 22 May 2015 06:17:24

Lee kavga Sasuke ne Naruto Bölüm 22, Lee, açık supreme onun saldırı başlatmak için hızlı olduğunu iddia ediyor sonra ilk Kapısı gördük.

Çok zor iş Lee uzun yıllar sürdü ama (çok uzak değil) 66. bölümde Sasuke hız alır, eğitim sadece bir ay içinde.

Çünkü şu an, o da rakibinin hızını alabiliyor anlamına gelmez. Nasıl mümkün oldu?

+64
Apocatastasis 26 Eki 2011 15:40:18

Etiketli soruları göster